23. kolejka Serie A: Milan - Inter

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 23. kolejka Serie A: Milan - Inter

Post autor: IlCapitano »

Nareszcie farciarskie ścierwa miłośnicy rzutów karnych koncertowo wyjaśnieni, jestem niezwykle ucieszony. Zwycięstwo było pewne, ale dobrze, że w takim rozmiarze. Nastąpiła istna poniewierka to pewne
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 23. kolejka Serie A: Milan - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Ten mecz miał być kolejnym wielkim pojedynkiem Lukaku vs Zlatan. Big Rom wyjaśnił niesamowicie emeryta. Z resztą po strzelonym golu dał o tym znać :brawo:
https://twitter.com/Emishor/status/1363 ... wsrc%5Etfw
Zlatanowi zostało jedynie oklaskiwać gole Interu
nicolas80
Posty: 150
Rejestracja: 31 lip 2013, 19:49

Re: 23. kolejka Serie A: Milan - Inter

Post autor: nicolas80 »

Niewątpliwie ozdobą tego meczu była przepiękna zespołowa akcja którą rozpoczął od własnej bramki Handa a zakończył Lautaro.
https://www.reddit.com/r/soccer/comment ... uild_up_9/

p.s.
Może jakość udostępnionego materiału nie jest najwyższa ale w tym wypadku najważniejsza jednak jest treść.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 23. kolejka Serie A: Milan - Inter

Post autor: miniu86 »

W krótkim czasie Inter unicestwił Juventus, Lazio i Milan i to nie jakoś minimalnie czy szczęśliwie jak z Napoli, tylko całkiem wyraźnie. Nie ukrywam, że daje to sporą satysfakcję bo też to co się do tej pory słyszało w mediach to głównie narzekania na Conte jakby była to jedyna rzecz o Interze, o jakiej w ogóle warto mówić.

I tak, wygląda to dobrze, ale daleki jestem od przyjmowania gratulacji za wygranie tytułu. Inter kiedyś taki stracił w ostatniej kolejce na rzecz Juve, i to nie w meczu z Lazio, ale podczas kolejek poprzedzających ten mecz w meczach z ogórkami, gdzie przeważaliśmy, ale gubiliśmy punkty.
Daleka droga do tego, mamy zaledwie 23 kolejkę.

To co dzisiaj zwraca moją uwagę bardziej to ostatnie zimowe okienko kiedy to odzyskaliśmy dwóch, a może i trzech zawodników tfu tfu czyt Perisic, Eriksen i Handanovic.
ODPOWIEDZ