25. kolejka Serie A: Parma - Inter

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
ODPOWIEDZ
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

25. kolejka Serie A: Parma - Inter

Post autor: maverik »

Już w czwartek, albo dopiero w czwartek (bo jako ostatni gramy w najbliższej kolejce) zmierzymy się z Parmą. Crociati są dla Interu w ostatnich czasach dość dziwnym rywalem. Odkąd wrócili do Serie A to na wyjeździe mamy same zwycięstwa, za to u siebie ani razu nie wygraliśmy. Jako, że gramy właśnie na wyjeździe, a Parma zajmuje 19. miejsce to nie powinniśmy mieć problemów. Parma serię porażek przełamała ostatnio dwoma remisami, a ostatnie zwycięstwo odnieśli 30 listopada 2020 r. z Genoą na wyjeździe.
Jestem ciekaw czy Conte zdecyduje się na roszady przed poniedziałkowym starciem z Atalantą. Może Alexis, Vidal, Darmian/Young zmienią kolejno Lautaro, Eriksena i Perisica.
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Re: 25. kolejka Serie A: Parma - Inter

Post autor: forzaragazzi »

38 pkt do scudetto (94 pkt na koniec)

3 punkty z Parmą są tak samo ważne jak ewentualne te z Atalantą. Milan wygrał dość wyraźnie z Romą więc nie ma marginesu na błędy. Trzeba Parmie się zrewanżować za ten nieszczęsny remis w pierwszym meczu. Obstawiam występ Vidala, Younga i Alexisa. Jeżeli obrońcy czują się dobrze to nie ma sensu nimi rotować; jest za duża różnica między I składem a rezerwowymi (choć to De Vrij w 1 meczu popełnił błędy).
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 25. kolejka Serie A: Parma - Inter

Post autor: miniu86 »

Tak jak Conte powiedział, najlepszy możliwy skład na Parmę. 3 pkt są za każdego przeciwnika i trzeba po prostu wygrywać i nie kalkulować.
pablo77
Posty: 44
Rejestracja: 29 cze 2009, 20:56

Re: 25. kolejka Serie A: Parma - Inter

Post autor: pablo77 »

Ja bym jednak dał odpocząć paru zawodnikom przed poniedziałkowym meczem z Atalantą. Poza tym 3 zawodników jest zagrożonych kartkami(Bastoni, Barella, Brozović) i głupio jakby wypadli. Wraca Hakimi, można dać Vidala za Barelle, Sancheza za Lautaro, no i kogoś za Bastoniego. Reszta bez zmian.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 25. kolejka Serie A: Parma - Inter

Post autor: Mora »

pablo77 pisze: 1 mar 2021, 19:52Poza tym 3 zawodników jest zagrożonych kartkami(Bastoni, Barella, Brozović) i głupio jakby wypadli.
Jeszcze Lukaku jest wśród zagrożonych.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
nicolas80
Posty: 150
Rejestracja: 31 lip 2013, 19:49

Re: 25. kolejka Serie A: Parma - Inter

Post autor: nicolas80 »

Zdecydowanie z Parmą musi być rotacja w składzie. W tym meczu zawodnicy zagrożeni wykluczeniem powinni usiąść na ławce. W tym momencie kto by nie wyszedł w pierwszym składzie to powinna być formalność i pewne zwycięstwo.
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: 25. kolejka Serie A: Parma - Inter

Post autor: Woo-cash »

nicolas80 pisze: 2 mar 2021, 15:08 Zdecydowanie z Parmą musi być rotacja w składzie. W tym meczu zawodnicy zagrożeni wykluczeniem powinni usiąść na ławce. W tym momencie kto by nie wyszedł w pierwszym składzie to powinna być formalność i pewne zwycięstwo.
Zwycięskiego składu się nie zmienia.
Fakt są piłkarze zagrożeni zawieszeniem ale przeciwnik jest niewymagający więc wydaję mi się że nikt z zagrożonych nie wyłapie bezsensownej żółtej kartki.
IntNarcyz
Posty: 258
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 25. kolejka Serie A: Parma - Inter

Post autor: IntNarcyz »

No właśnie oby nie bo na Atalante jakie kolwiek osłabienia były by niewskazane, choć tak naprawdę każdy mecz jest ważny a przyjdzie w końcu grać bez kartkowiczow. Poza tym mamy silną kadrę, z Parmą stawiam 2-0 realne.Forza Inter 👍👍
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 25. kolejka Serie A: Parma - Inter

Post autor: Chuchu »

Wykorzystujemy potknięcie Milanu i odskakujemy na 6 punktów. W obecnej sytuacji tylko jakiś totalny kataklizm mógłby nas zatrzymać przed zdobyciem mistrzostwa. Wiem, że nie takie rzeczy się już w piłce działy, no ale wierzę mocno w to, że uda się utrzymać dobrą dyspozycję do końca.

Oprócz kompletu punktów ważne dzisiaj było też to, że żaden z zagrożonych zawodników nie złapał kartki, dzięki czemu na Atalantę wyjdziemy najmocniejszym składem. Być może te kartki też były powodem, dlaczego naszym czasem brakowało agresji w grze, zwłaszcza w pierwszej połowie - mogli mieć w głowie zawieszenie.

Sanchez jest świetnym zmiennikiem Martineza i kolejny raz udowadnia, że dobrze jest go mieć w kadrze. Dodatkowo Eriksen też jest ostatnio w dobrej dyspozycji, co też ma duży wpływ na nasze wyniki, bo kogoś takiego nam w środku brakowało. No i Samir przestał wpuszczać wszystko co nie leci prosto w niego i od razu tracimy dużo mniej goli :D
IntNarcyz
Posty: 258
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 25. kolejka Serie A: Parma - Inter

Post autor: IntNarcyz »

Powyższa opinia bardzo trafna, mecz mimo 1 polowy bezbramkowej pod kontrolą i tylko brak precyzji i szczęścia( Hakimi -Ericksen)zwłaszcza po prawej stronie częste dosrodkowania sialy zamęt w szeregach Parmy, i tylko kwestią czasu było kiedy strzelimy,.Sanchez aktywny, skuteczny, dobry występ.,o Barelli to każdy wie że złapał top.Na Atalante wychodzimy bez kartek i z przewagą nad reszta stawki. Myślę że jak zagramy skuteczniej niż wczoraj to o wynik można być spokojnym, ale to dopiero w poniedziałek. Na dziś jesteśmy mocnym liderem. Forza Inter 💙🖤👍👍
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Re: 25. kolejka Serie A: Parma - Inter

Post autor: forzaragazzi »

Dobry mecz Parmy, bez problemu operowali piłką. Mieli mało niewymuszonych błędów. Patrząc na ostatnie nasze pojedynki można w głowę zachodzić jakim cudem są bliscy spadku, gdy tymczasem Benevento które nie potrafiło sklecić dwóch podań w meczu z nami mają prawie pewne utrzymanie. Ale jeden mecz to nie cały sezon...

Mimo to i tak w całym meczu Parma stworzyła tylko 2 sytuacje z czego jedną wykorzystała. Strzelec bramki byl kompletnie niepilnowany, co przy grze z 5 w fazie obronnej nie powinno się zdarzyć. Można zwalać na Perisicia ale cały zespół był przesunięty - Conte będzie miał materiał do analizy.

Parma w miarę radziła sobie z Lukaku. Dobrze grał ich obrońca, a gdy tylko piłka była kierowana do Romelu to od razu był podwajany czy nawet potrajany. Ale nawet to na Belga było za mało bo zaliczył asystę i był zamieszany w drugą bramkę. Brozo dzisiaj trochę słabiej. Mam wrażenie też że kartki ciążą na nim i na Barelli, a cierpi na tym siłą rzeczy ich odbiór. Cieszą kolejne trafienia Sancheza. Niektórzy narzekali na jego "liczby". Niech będzie tylko zdrowy i będzie dobrze.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 25. kolejka Serie A: Parma - Inter

Post autor: miniu86 »

Genoa i Parma to były dwa must winy i bardzo mnie cieszy, że w rzeczywistości nimi były.
Wczoraj z pewnością zabrakło skuteczności w pierwszej połowie, która dała by trochę spokoju. To mniej lub bardziej, ale dalej jest problemem.
Finalnie jednak 3 pkt zabezpieczył nam Sanchez co jest bardzo miłą odmianą i potwierdzeniem, że jest to bardzo przydatny piłkarz w ataku o wysokim piłkarskim IQ.
Ponadto brawa dla obrony za niedopuszczenie do jakiejś głupiej straty punktów w końcówce.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 25. kolejka Serie A: Parma - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Ostatnimi spotkaniami Inter wysoko zawiesił sobie poprzeczkę i dlatego mecz z Parmą mnie nieco rozczarował. Nastawiłem się na spokojne 0-3 a niestety momentami aż zęby bolały. W grze było dużo chaosu i niedokładności. Brozo i Barella nie zagrali na swoim najwyższym poziomie. Eriksen też był mało widoczny. Dlatego gra była szarpana. Na szczęście udało się te 3 punkty wyszarpać. Pozytywnie zaskoczyła mnie Parma bo dobrze operowała piłką i sprawiała nam spore problemy. W końcówce po stracie gola były spore nerwy. Jak zobaczyłem parę stopów Parmy to pomyślałem, że Lukaku weźmie ich obu na plecy i będzie się bawił, a tymczasem miał sporo kłopotów. Na szczęście Inter miał Sancheza, który załatwił zwycięstwo dwoma golami.

Najważniejsza sprawa to oczywiście 3 punkty i z tego należy się cieszyć. Bilans ostatnich 18 spotkań w Serie A Interu po pierwszym meczu z Atalantą: 15 zwycięstw 2 remisy i 1 porażka. KOSMOS !
Musimy rozegrać następne spotkanie o niebo lepiej bo w takiej dyspozycji z Atalantą było by ciężko nawet o punkt.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 25. kolejka Serie A: Parma - Inter

Post autor: Orzeu »

Chuchu pisze: 4 mar 2021, 23:57 Wykorzystujemy potknięcie Milanu i odskakujemy na 6 punktów. W obecnej sytuacji tylko jakiś totalny kataklizm mógłby nas zatrzymać przed zdobyciem mistrzostwa.
Hola Hola! Tak to można napisać w sytuacji gdy zostało 3-4 mecze do końca, a nie 13.
ODPOWIEDZ