35. kolejka Serie A: Inter -Sampdoria

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
ODPOWIEDZ
IntNarcyz
Posty: 258
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

35. kolejka Serie A: Inter -Sampdoria

Post autor: IntNarcyz »

Ciekawe jak zaprezentują się dziś nasi Campioni,teoretycznie możemy zagrać najmocniejszym składem albo Conte trochę pomiesza. Dobrze by było podtrzymać dobrą passę jak na Mistrza przystało. Cieszymy się każdym kolejnym meczem do końca rozgrywek, celebrujmy Scudetto mimo że sytuacja dla wszystkich jest niecodzienna, stawiam 2-0 .Forza Campioni 🖤💙🖤💙👍👍
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Re: 35.Kolejka Serie A Inter -Sampdoria

Post autor: forzaragazzi »

Do końca sezonu zostały 3 sparingi oraz jedno zadanie specjalne, wiadomo jakie. W sparingach możemy, a właściwie powinniśmy zagrać maksymalnie rezerwowym składem. Na złodziei wyjść oczywiście najmocniejszym. W 3 meczach z ławki nie powinni sie ruszać np. Barella czy Lukaku którzy narzekali na zmęczenie, czy np. Lautaro który oprócz Copa America ma także na horyzoncie chyba olimpiadę. Bardzo chciałbym zobaczyć taki skład w 3 sparingowych meczach (Kolarov i Vidal kontuzjowani) :

Radu/Stankovic - Skriniar, Ranocchia, Darmian - DAmbrosio, Sensi, Vecino, Eriksen, Young - Sanchez, Pinamonti

Eriksen przez rok nie grał, więc niech gra ile wlezie.
IntNarcyz
Posty: 258
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 35. kolejka Serie A: Inter -Sampdoria

Post autor: IntNarcyz »

No fajnie się dziś oglądało, Mistrzów w meczu na luzie i pod kontrolą, wynik mówi wszystko, rezerwowi w meczu też pograli.Conte dał odpocząć pewniakom do składu na ważniejsze mecze bo prestiż Mistrza zobowiązuje. Forza Inter 🖤💙🖤💙👍👍
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 35. kolejka Serie A: Inter -Sampdoria

Post autor: Mora »

Tak gra Mistrz Włoch 2021. Fajny meczyk, zniknęła presja związana ze zdobyciem tytułu i od razu "manita" wbita przeciwnikom. Ten luz był potrzebny, dobrze że pograli rezerwowi. Jak na dłoni widać zajebistą atmosferę w tej ekipie, oby trwała ona jak najdłużej.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Re: 35. kolejka Serie A: Inter -Sampdoria

Post autor: forzaragazzi »

Mimo bramki i asysty Gagliardiniego bardziej podobał mi się Vecino, który jest lepszym piłkarzem wg mnie. Stworzony jest do kontrataków. Gorzej z rozgrywaniem. Niestety odejdzie z klubu najprawdopodbniej on, a nie Roberto. Kolejnego flopa zaliczył Handa. Straciłem już wiarę w niego. Nie podobał mi się także do końca DAmbrosio na środku obrony. Jeżeli ma zostać to jako głęboki rezerowy i opcja awaryjna na wahadła. Sanchez jeżeli jest zdrowy to pokazuje na co go stać. Zarabia dużo ale po pierwsze jest napastnikiem, po drugie trzeba pamiętać że zrezygnował z wielkich apanaży w Man U żeby tylko do nas dołączyć. Jeden słabszy mecz i na stronie wielki hejt w jego kierunku co się nie zdarza kiedy np Romelu gorzej zagra. Lepszego dżokera trudno będzie znaleźć.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 35. kolejka Serie A: Inter -Sampdoria

Post autor: IlCapitano »

Kocham Inter.

Jasker kurwo pilnuj się, mam cię na oku, śmieciu.
ODPOWIEDZ