36. kolejka Serie A: Inter - Roma

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
ODPOWIEDZ
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

36. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: forzaragazzi »

12 maja 2021 (środa), godz. 20.45, Stadio Giuseppe Meazza
STS: Inter 1.70, Remis 3.95, Roma 4.80

Drugi sparing po zdobyciu scudetto. Kurs na nas był sporo niższy, ale słusznie bukmacherzy przewidują że powinniśmy się w tym meczu oszczędzać kadrowo na sobotni mecz. Skład moim zdaniem powinien wyglądać następująco:

Radu - Skriniar/De Vrij Ranocchia Darmian - DAmbrosio Vecino Sensi Gagliardini Young - Sanchez Pinamonti

Skriniar i De Vrij po 45 minut. Jeżeli wyjdzie Perisić powinien być zmieniony przez Younga koło 60 minuty. Wolę też Darmiana w obronie niż DAmbrosio. Wydaje się pewniejszy.
IntNarcyz
Posty: 258
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 36. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: IntNarcyz »

Powiedzieć że jesteśmy faworytem w tym prestiżowym meczu to jakby nic nirpowiedziec,goście mają szpital w zespole.Stawiam wygraną 2-0,powtórnie można trochę porotowac składem, ostatnio fajnie to się oglądało. Forza Inter 🖤💙🖤💙👍👍
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 36. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: Piekarz »

No i zebrali w cymbał parodyści rzymscy. Moi drodzy, brakuje nam już tylko Udinese do tego, żebyśmy w tym sezonie pokonali wszystkie 19 drużyn Serie A + remis/jednobramkowa porażka z Juventusem i wygraliśmy wszystkie 19 dwumeczów. Nie zdobędziemy już tylu punktów co w sezonie 06/07, ale to może być mistrzostwo w najlepszym stylu za mojego życia.
IntNarcyz
Posty: 258
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 36. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: IntNarcyz »

Wydawało mi się że przy stanie 2-0 mecz jest pod kontrolą, w sumie w 1polowie tak bylo, jednak Roma się postawiła i tego należało się spodziewać,jednak chlopcy Conte wygrsli prestiżowy mecz i wyrrzymali a zwycięzców się nie sądzi a tym bardziej Mistrzów. Ciekawe co w najbliższej perspektywie z Alexisem?Teraz spokojnie i w sobotę Derby Italii. Forza Inter 🖤💙🖤💙👍👍
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 36. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: Odet »

Na pewno mecz mi obrzydzały te koszulki, brrrr...

W Romie jedyny piłkarz który grał dobrze to Mhkitarian, więc w sumie dobrze, że to on strzelił gola.

U nas lepszych piłkarzy więcej, więc trzeba było wygrać i cieszę się, że tak się stało (aczkolwiek pudło Pinamontiego karygodnem, szkoda też że pięknego podania Sancheza na gola nie zamienił Vecino).

Ciekaw jestem dalszej historii kłótni między trenerem a Lautaro (zupełnie niewidocznym w meczu).

Pozdr.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 36. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: miniu86 »

Roma z przodu ma kim grać dlatego stracony gol mnie nie dziwi. Cieszy ta wygrana ze względu na to jak fartownie wyremisowali z nami mecz w zimie. Forza.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 36. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: Mora »

Odet pisze: 13 maja 2021, 07:49 Na pewno mecz mi obrzydzały te koszulki, brrrr...
No to jest nas dwóch :P

Roma mogła i powinna wyrównać, dobrze że Dzeko trafił w słupek. Swoją drogą w tej sytuacji Radu rzucił się do piłki, choć musiałby mieć 2,4 m wzrostu, żeby liczyć na obronę tego strzału :P Co zrobiłby Handa wszyscy wiemy...
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
ODPOWIEDZ