38. kolejka Serie A: Inter - Udinese

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
ODPOWIEDZ
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

38. kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: forzaragazzi »

23 maja 2021 (niedziela), godz. 15.00, Stadio Giuseppe Meazza

3000 spotkanie w Serie A. Ostatni taniec tego sezonu. Liczę na występ Pinamontiego, Sensiego, Radu. A później feta. Szkoda że nie wpuszczą na obiekt chociaż 10 k kibiców, jak przecież stadion Sassuolo wpuścili ponad 4 k przy pojemności niewiele ponad 20 k :( No nic. Pięknie byłoby zakończyć rundę rewanżową z 50 punktami na koncie (mamy 47). Forza ragazzi! :szal: :inter:
IntNarcyz
Posty: 258
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 38. kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: IntNarcyz »

Kończy się ten niezwykły sezon z wielu przyczyn, oby następny przyniósł wiele emocji i sukcesów, ciekawe w jakim składzie personalnym zaczniemy, transfery, pożegnania. Ale dziś cieszmy się Scudetto odzyskane. A dziś wygrajmy w dobrym stylu i napewno Conte puści podobny skład jak ostatnio, może nawet zagrają po trochu żeby się pożegnać na murawie z sezonem.Mam nadzieję a jestem wręcz pewny że niedługo spotkamy się na Meazza i będziemy dopingować czarno-niebieskich (nerro-azzurich)do kolejnych sukcesów. Forza Inter 🖤💙🖤💙👍👍
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: 38. kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: mio85 »

Na koniec chcę tylko napisać o dwóch kwestiach:
- Padelli co to jest za kasztan :) jak on mógł być u nas w kadrze? Enigma
- Vecino- wiem że jest irytujący i grał już w meczach praktycznie o nic, ale pokazał że jest solidny. Nie wiem jaki ma kontrakt, ale jeśli rozsądny to jako opcja rezerwowa na Serie A by się przydał
Mora
Posty: 2587
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 38. kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: Mora »

Tak gra Mistrz Włoch 2021. Kolejny w tym sezonie bardzo przyjemny meczyk, z dużą łatwością wpadały kolejne bramki. Gagliardiniego trzeba koniecznie komuś wepchnąć, strasznie ubogi technicznie, piłka co chwile mu odskakiwała. Jeśli tak gra w meczu o pietruszkę, to nie nadaje się do takiego klubu jak Inter. Dać go w rozliczeniu za jakiegoś Gosensa i spokój - Marotta musisz :) Znowu wkurwia gwizdanie wyimaginowanych fauli Lukaku. Belg ledwo kogoś dotknie i już słychać gwizdek.

Musso dziś mnie nie przekonał. Nie zrobił żadnego babola, ale też nie wybronił nic ekstra. Bramkarz jakich wielu w Serie A. RDP też dupy nie urwał, choć jego wrzutki były groźne, potrafi grać kombinacyjnie. W lecie obowiązkowo Gosens lub Kostic na lewe wahadło, viceLukaku i...chyba tyle. Drużyna jest silna, w kasie pustki, szykuje się raczej nudne mercato.

Wieczorem mimo wszystko życzę dobrze Milanowi. Niech Krętacze zapierdalają do Azerbejdżanu na LE, choć znając życie sędziowie na to nie pozwolą.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Adriano_forever
Posty: 1281
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: 38. kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: Adriano_forever »

MAMY TOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!
IntNarcyz
Posty: 258
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 38. kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: IntNarcyz »

Faktycznie jak sobie zapewnilismy Scudetto, to wygraliśmy wysoko jak na Mistrza przystało. Teraz zasłużony odpoczynek, kadrowicze jeszcze Euro, dzialacze już muszą myśleć o kolejnym sezonie bo w następnej edycji Ligi mistrzów już lipy być nie może. Forza Inter 🖤💙🖤💙👍👍
ODPOWIEDZ