4. kolejka Serie A: Inter - Bologna

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
ODPOWIEDZ
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

4. kolejka Serie A: Inter - Bologna

Post autor: forzaragazzi »

Czas: 18 września 2021 r., godz. 18:00
Transmisja: Eleven Sports 1
Miejsce: Stadio Giuseppe Meazza, Mediolan

Po remisie i porażce, najwyższy czas na zwycięstwo. Liczę na występy Dumfriesa, Vidala i Correi.
Radek
Posty: 106
Rejestracja: 9 wrz 2005, 17:28
Lokalizacja: Zdzieszowice

Re: 4. kolejka Serie A: Inter - Bologna

Post autor: Radek »

Nic dodać, nic ująć. Pojedynek z Bologną na własnym obiekcie musi zakończyć się wygraną gospodarzy. Liczę na dobrą grę argentyńskiego duetu i pełną kontrolę w meczu, a i z ciekawością będę patrzył na Dumfriesa. Forza Inter!
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: 4. kolejka Serie A: Inter - Bologna

Post autor: Wybraniec »

Początek meczów wskazywał mi, że będą to męki, tymczasem mamy drugi festiwal strzelecki w tym sezonie w wykonaniu Interu.

Wnioski:
- Skriniar może strzelić nawet 10 goli w tym sezonie
- Dumfries ma parametry fizycznie blisko Hakimiego, co z innymi trudno jeszcze powiedzieć. Brawa za występ.
- Gdyby Dimarco miał coś więcej niż tylko kapitalną lewą nogę być może byłby najlepszy na świecie
- Szkoda, że straciliśmy w końcówce, bo Handanovic dobrą paradą w 1 połowie na czyste konto zasłużył, btw to chyba jego najlepsza interwencja od nie pamiętam kiedy,
- Zmiany Inzaghiego podobają mi się póki co dużo bardziej niż te Contego
- Kontuzje Vidala i Sensiego sprawiają, że Brozo nie ma dublera, w styczniu potrzebny transfer pomocnika.
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 4. kolejka Serie A: Inter - Bologna

Post autor: miniu86 »

Inter zaprezentował się monstrualnie w ofensywie, 6 strzelonych goli a mogło być i 12. To była odpowiednia reakcja na ten mega pechowy mecz z Realem. Sytuacjami można by i ze 3 mecze obsadzić, zapowiadało się na dość w zażarty pojedynek z aktywną Bolonią.
Ciężko kogoś specjalnie wyróżniać bo generalnie cała drużyna zagrała super zawody, ale może kilku wymienię:
1. Dumfries - jedni nazywają go lodówką na kółkach, dla mnie to był wczoraj Latający Holender. Wiele, na prawdę, wiele udanych akcji, dryblingów, rajdów oraz interwencji. Może trochę nieokrzesany gdy sam stawał przed okazją, ale generalnie wielki plus.
2. Skriniar - kolejny raz wielkie zawody, skała, wojownik, przywódca.
3. Dzeko - dwie fajne bramki, ale co warte zaznaczenia po mega inteligentnych strzałach - tak właśnie wyobrażałem sobie Dzeko.
4. Sanchez - może jeszcze nieco surowy z piłką przy nodze(wiadomo, świeżo po kontuzji), ale co kilka piłek otwierających zagrał to tylko on potrafi. Mógł skończyć z 3 asystami lekko.
5. Gol Vecino - wg mnie Urugwajczyk będzie, w przekroju sezonu, dość istotnym zawodnikiem w rotacji.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 4. kolejka Serie A: Inter - Bologna

Post autor: Odet »

Gdy zobaczyłem wystawiony skład wiedziałem, że będzie dobrze.

Odpowiednia reakcja na nieudany mecz ze środy. Taką właśnie zapowiadał na konferencji pomeczowej z Realem Lautaro.

Pozdr.
Jaszczu91
Posty: 1734
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 4. kolejka Serie A: Inter - Bologna

Post autor: Jaszczu91 »

Świetnie się oglada Inter w tym sezonie. Nawet przegrany mecz z Realem był dobry. Wczoraj udało się złamać Bolognie w pierwszej bramkowej akcji i potem poszło z górki. W zasadzie nie ma co się rozpisywać bo każdy zagrał dobry mecz. Inzaghi korzysta z mentalności jaką zostawił w drużynie Conte i od siebie dokłada więcej elastyczności w ofensywie. Póki co fajnie się to zazębia.
Oby tylko kontuzje Correi i Vidala nie okazały się poważne.
IntNarcyz
Posty: 258
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 4. kolejka Serie A: Inter - Bologna

Post autor: IntNarcyz »

Dobra gra wysokie zwycięstwo, zatarło niefart w meczu z Realem, mecz to była praktycznie gra do jednej bramki. Brawo w końcu musi się to przełożyć na Ligę Mistrzów. Forza Inter 🖤💙🖤💙👍👍
ODPOWIEDZ