10. kolejka Serie A Empoli - Inter

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
ODPOWIEDZ
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

10. kolejka Serie A Empoli - Inter

Post autor: Odet »

Tak to już dzisiaj o 20:45

typy wg STS: 1-5,90 X-5,00 2-1,47

Generalnie brak mentalności naszych piłkarzy obrzydził mi trochę piłkę, ale pewnie mecz obejrzę.

Spodziewamy się pewnych zmian w składzie.

Ja chętnie zobaczę Vecino, Ranocchię (w końcu za coś biorą pieniądze) i Dimarco.
Za to chętnie NIE zobaczę na murawie Alexisa.
Liczę na bramki panicza Lautaro.

Pozdr.
Speaker
Posty: 866
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 10. kolejka Serie A Empoli - Inter

Post autor: Speaker »

hej! Troszeczkę więcej optymizmu..! Po 9 kolejkach to wygląda tak jakbyśmy wygrali 6 punktowo, po dzisiejszym mam nadzieję że 7/10, to nie jest jeszcze tak źle...żeby tracić wiarę w ten sezon.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 10. kolejka Serie A Empoli - Inter

Post autor: Piekarz »

Dokładnie. Rok temu o tej porze sytuacja była mniej pozytywna. Odet jak Ty w ogóle możesz pisać takie rzeczy, co to je napisałeś.
IntNarcyz
Posty: 258
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 10. kolejka Serie A Empoli - Inter

Post autor: IntNarcyz »

Czyli optymistycznie, zgadzam się jeszcze rywale też dostaną zadyszki. A dziś 2-0 dla nas. Forza Inter 🖤💙🖤💙👍👍
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 10. kolejka Serie A Empoli - Inter

Post autor: miniu86 »

Najważniejsze 3 pkt, fajnie gdyby udało się z czystym kontem. Nie ma zmiłuj, po ostatnich dwóch meczach można odczuwać wielkie rozczarowanie.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 10. kolejka Serie A Empoli - Inter

Post autor: Odet »

Piekarz pisze: 27 paź 2021, 18:15 Dokładnie. Rok temu o tej porze sytuacja była mniej pozytywna. Odet jak Ty w ogóle możesz pisać takie rzeczy, co to je napisałeś.
A co ja złego napisałem??

Pozdr.
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: 10. kolejka Serie A Empoli - Inter

Post autor: mio85 »

Bez historii, najważniejsze że są wyjazdowe 3 punkty. Zdecydowanie za późne zmiany. Kiedy mają łapać rytm meczowy tacy piłkarze jak Corea, Sensi, Vecino? Kiedy jak nie w takich momentach (czerwona i prowadzenie) dac odetchnąć Barelli i Brozoviciowi, a ogrywać takich ogórków jak np. Dumfries? Kiedy on ma się uczyć tej ligi? Zdecydowanie nie w meczach z juventusem
Mora
Posty: 2587
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 10. kolejka Serie A Empoli - Inter

Post autor: Mora »

Nie ogarnąłem, że dzisiaj gra calcio, włączyłem dopiero w końcówce. Na szczęście nie przegapiłem "ręki Boga", którą zafundował nam Boski Roberto :lol:

Cieszą ważne 3 punkty. Napoli i Milan trochę odskoczyli, więc nie ma miejsca na błędy.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Re: 10. kolejka Serie A Empoli - Inter

Post autor: forzaragazzi »

Najlepsze że Gagliardini wiedział dokładnie (pokazywał) gdzie trafiła piłka, wiedział że jest VAR, a i tak się cieszył. Fenomen.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 10. kolejka Serie A Empoli - Inter

Post autor: Odet »

Inter Włochami stoi. Bramki Włochów.

Szkoda słupka Gagli i tego, że Lautaro się nie przełamał.

Pozdr.
nicolas80
Posty: 150
Rejestracja: 31 lip 2013, 19:49

Re: 10. kolejka Serie A Empoli - Inter

Post autor: nicolas80 »

Wczoraj byliśmy świadkami występu od początku kilku zawodników którzy do tej pory nie grali za wiele. Inzaghi zafundował rotację w składzie która pokazała że mamy silną kadrę i każdy zawodnik dokłada swoją cegiełkę w drodze po kolejne sukcesy.
Kolejny mecz w którym pokazuje inteligentną grę tylko tym razem z lepszym balansem i z pełną kontrolą od początku do końca.
Cały zespół zasługuje na pochwały ponieważ poza dobra grą pokazaliśmy że stanowimy monolit i tworzymy zgraną drużynę.
Wszystko zmierza w odpowiednim kierunku i tak jak pisałem nic mnie nie martwi poza wypowiedziami niektórych użytkowników którzy hejtują zawodników Interu przed meczem.

Tak jak kolega napisał wcześniej wielka szkoda że Galgia nie przymierzył lepiej i nie zdobył gola ponieważ swoja postawą na boisku zasłużył na to trafienie.
Jaszczu91
Posty: 1734
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 10. kolejka Serie A Empoli - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Inter w tym sezonie słusznie stracił punkty jedynie w meczu z Lazio. Wszystkie inne mecze mógł, czy wręcz powinien wygrać. Nie wiem skąd taki defetyzm u niektórych. Milan i Napoli zwolnią. Spokojnie ;)

Mecz z Empoli bez większej historii. Jedyne o co można się przyczepić to zmiany Inzaghiego. Po strzelonej drugiej bramce spodziewałem się, że boisko opuści Brozo, Barella, De Vrij i Lautaro. Szymon zdjął pierwszego Sancheza, który aż pali się do gry...
Generalnie ten mecz należy ocenić pozytywnie. Wygrana i to wreszcie na zero z tyłu. Bez dużych nakładów sił więc o to chodziło.
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 10. kolejka Serie A Empoli - Inter

Post autor: miniu86 »

Jest wygrana i komplet punktów, a do tego czyste konto - bardzo ważne w perspektywie ostatnich meczów.

W sumie przez cały mecz był tylko 1 czy 2 momenty grozy, pierwsza to ta interwencja DD w naszym polu karnym i obawa przed 4 karnym w 4. kolejnym meczu i rzut wolny bity przez Pinamontiego zaraz po świetniej okazji na gola, którą miał bodaj Darmian.
Była rotacja, była dość ekonomiczna gra, może mogliśmy trochę żwawiej zamknąć ten mecz, ale nie pozwoliła na to niedokładność/niefrasobliwość pod bramką Empoli.

Co do zmian to rzeczywiście Simone mógł je przeprowadzić wcześniej, ale może bał się wytrącania drużyny z rytmu? Nie wiem. W każdym razie Sanchez mógł spokojnie grać do końca, a Correa wejść ciut szybciej za Lautaro, który nawiasem mówiąc nie ma ostatnio szczęścia do bramek. Dzeko w zasadzie nie musiał wchodzić w ogóle.

Brawa za punkty, no i za bramki niezawodnego D'Ambrosio i Dimarco, który widać, że bardzo chciał strzelić. Teraz powtórzyć to z Udinese.
NdOrom
Posty: 91
Rejestracja: 7 wrz 2006, 15:25
Kontakt:

Re: 10. kolejka Serie A Empoli - Inter

Post autor: NdOrom »

Rany jak ja się cieszę że Dimarco dostał wreszcie u nas szanse. Ja wiem ze jeszcze jest nieokrzesany ale to jaka ma lewa nogę i motorek w tyłku napawa optymizmem. Do tego statystyki zdecydowanie na jego korzyść. Mecz pod pełna kontrola choć karny być powinien i mogło być wtedy różnie. No i 6 Włochów w pierwszej 11. Nie pamiętam takiego stanu rzeczy już dawno. Chyba w jakimś pucharze ostatni raz. Szkoda ze Ranocchia i Sensi nie zgaralinod początku. Pamięta ktoś jak wyglądała tabela w poprzednim roku na ten moment?
IntNarcyz
Posty: 258
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 10. kolejka Serie A Empoli - Inter

Post autor: IntNarcyz »

Dimarco najlepszy na boisku, pewne 3 punkty i to cieszy zważywszy że praktycznie mecze co 3 dni.Teraz operacja Tyraspol Forza Inter 🖤💙🖤💙👍👍
Omen
Posty: 533
Rejestracja: 28 gru 2007, 23:55
Lokalizacja: Piastów

Re: 10. kolejka Serie A Empoli - Inter

Post autor: Omen »

A mnie martwi słaba dyspozycja Lautaro. Correa po wejściu na boisku również niewidoczny. Poza tym mecz odbyty 3 punkty są więc zaczynamy teraz operacje Udinese.
Speaker
Posty: 866
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 10. kolejka Serie A Empoli - Inter

Post autor: Speaker »

Zdecydowanie powinniśmy zacząć grać szerokim składem, Bo widać było wczoraj jak dla mnie Alexis i D"A zasłużyli sobie żeby wyjść w pierwszym składzie na Udinese. Alexis w parze z Dżeko, a Danilo za Bastoniego.
Kujon88
Posty: 18
Rejestracja: 14 lis 2010, 11:38

Re: 10. kolejka Serie A Empoli - Inter

Post autor: Kujon88 »

mio85 pisze: 27 paź 2021, 22:36 Kiedy jak nie w takich momentach (czerwona i prowadzenie) dac odetchnąć Barelli i Brozoviciowi, a ogrywać takich ogórków jak np. Dumfries? Kiedy on ma się uczyć tej ligi? Zdecydowanie nie w meczach z juventusem
Też tego nie rozumiałem, przy takich wynikach Nicolo powinien już dawno odpoczywać na ławce (a tym bardziej po tej kosie co dostał) bo zajedziemy.
Dumfries na każdą drużynę z dołu ma być obowiązkowo w 1 składzie bo i tak na Juve/Milan/Napoli będziemy grali Darmianem :oops: No chyba, że damy mu wejść z ławki w 7 meczach, zawali 3 bramki i będziemy się bujać jak z Barbosą czy Lazaro latami

Miło się patrzy na Dimarco - chłop zasługuje na to by być w drużynie
ODPOWIEDZ