18. kolejka Serie A: Salernitana - Inter

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
ODPOWIEDZ
Chuchu
Posty: 2209
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

18. kolejka Serie A: Salernitana - Inter

Post autor: Chuchu »

Wypadałoby, żeby temat meczowy powstał :D

Wygrywamy efektownie 5:0, a co do Salernitany to wyglądają na zespół środka tabeli Serie B i chyba sami się zastanawiają jak w ogóle tu się znaleźli.
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Re: 18. kolejka Serie A: Salernitana - Inter

Post autor: forzaragazzi »

Przy 4-0 bardziej zależało mi żebyśmy nie stracili bramki niż coś strzelili. Ale oczywiście wchodzi stary dziad Kolarov i w ciągu minuty traci dwa razy fatalnie piłkę. Nie wiem po co podpisywaliśmy z nim umowę.
Jaszczu91
Posty: 1734
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 18. kolejka Serie A: Salernitana - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Fajny piątkowy wieczór okraszony zwycięstwem. Nie dało się tego zagrać lepiej. Chcial bym żeby mecz z Liverpoolem był już w najbliższą środę bo Inter jest w niesamowitym gazie.
Mora
Posty: 2587
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 18. kolejka Serie A: Salernitana - Inter

Post autor: Mora »

Powtarzam się, ale piłkarze nie dają mi wyboru - przyjemnie się ogląda taki Inter. Po raz kolejny pełna dominacja, worek goli, a powinno być ich jeszcze więcej. MVP meczu na spółkę Hakan i Alexis. W pomocy dzielił i rządził Brozović, głupi faul Barelli, przez moment bałem się, że będzie czerwo. Tak czy siak Nicolo już ma święta, z Torino nie zagra. Ogólnie świetny mecz całego zespołu, ale też Salernitana nie zawiesiła poprzeczki wysoko. Spadną z hukiem, a szkoda, bo lubię ich.

W meczu Milan - Napoli poproszę o remis.
forzaragazzi pisze: 17 gru 2021, 23:44wchodzi stary dziad Kolarov i w ciągu minuty traci dwa razy fatalnie piłkę. Nie wiem po co podpisywaliśmy z nim umowę.
To jedna z największych zagadek calcio. Pieniądze wypierdolone w błoto.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
mikruzzo
Posty: 179
Rejestracja: 13 lip 2009, 14:05
Lokalizacja: Rybnik

Re: 18. kolejka Serie A: Salernitana - Inter

Post autor: mikruzzo »

Dzięki chłopaki. :brawo: Kolejny fajny wieczór: przyjemnie dla oka, mnóstwo goli (w naszym wykonaniu).
Dobrze Denzel się rozwija, czym zwracam honor, bo nie powiem czasami po nim jechałem... ale chłop się pomału ogarnia :brawo:
Ach te wrzutki Turka to normalnie poezja dla oczu, no i mały wyścig nam się robi z Barellą na asysty. Tak trzymać oby tak dalej :szal:
Speaker
Posty: 866
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 18. kolejka Serie A: Salernitana - Inter

Post autor: Speaker »

W poprzednim meczu rożny napoczyna wynik, teraz znowu. Z Napoli jaka ważna bramka, pierwszy gol sezonu tak padł, także gol z Romą napoczynajacy. Hakan mówi ci to coś?
IntNarcyz
Posty: 258
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 18. kolejka Serie A: Salernitana - Inter

Post autor: IntNarcyz »

Ktoś powie ze tak slaby rywal to zwycięstwo obowiązkowe i zgadza się ale 5-0 na wyjeździe to też trzeba docenić. Naprawdę jesteśmy w formie jak na Mistrza przystało, powiem że dużo zawdzięczamy Conte bo to Wielki trener i o tym niezapominamy ale teraz pod Inzaghim ta drużyna gra jeszcze lepiej i po zmianach kadrowych nie ma śladu a nawet nie wdając się w taktyczne zagadnienia wygląda to super. Hakan to chyba najlepszy sezon w Serie A, powoli Dumfries się rozkręca, reszta zespołu na wysokim poziomie od kilkunastu meczów brawo i tak trzymać żeby rok zakończyć na pozycji lidera. Forza Inter 🖤💙🖤💙👍👍
Jaszczu91
Posty: 1734
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 18. kolejka Serie A: Salernitana - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Na Twitterze zobaczyłem właśnie statystykę z Alexisem. Od momentu kiedy gra w Interze zagrał 25 meczów w pierwszym składzie i w tych spotkaniach strzelił 11 goli i miał 13 asyst.
Marotta musiał by być idiotą żeby go wymienić na De Jonga.
ODPOWIEDZ