19. kolejka Serie A: Inter - Torino

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
ODPOWIEDZ
zemaria
Posty: 122
Rejestracja: 14 lip 2017, 16:58

19. kolejka Serie A: Inter - Torino

Post autor: zemaria »

Kurs na Inter w tydzień na wygranie ligi spadł z 1.80 na 1.40. Ci co w sierpniu grali po kursie 4.30 już mogą powoli zaczynać planować wakacje za hajs z Interu.
Trzeba zakończyć ten rok jak najlepiej jak się da i liczę na gładkie 4:0.
IntNarcyz
Posty: 258
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 19. kolejka Serie A: Inter : Torino

Post autor: IntNarcyz »

Powiem że Torino jest nieobliczalne, myślę że nasza koncentracja jest jak na lidera przystało i skończymy rok jak na Mistrza przystało. Dziś beż Barelli ale Hakan jest w super dyspozycji, a i rywale mogą częściowo potrącić punkty, i tak naprawdę pozycja wyjściowa po małej przerwie może być bardzo dobra ,wynik 3-1.Forza Inter Sempre 🖤💙🖤💙👍👍
Speaker
Posty: 866
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 19. kolejka Serie A: Inter : Torino

Post autor: Speaker »

Cieszą te 3 punkty, bo Torino łatwe dzisiaj nie było. Ivan Perisic zawodnikiem meczu, swietny jest ostatnio. :flaga: Dawać Bremera :!:
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 19. kolejka Serie A: Inter : Torino

Post autor: Orzeu »

Torino Juricia może jako zespół mało pokazywał piłkarsko (zgranych, składnych akcji), jednakże fizycznie świetnie przygotowani i niewygodni. Cieszą 3 punkty, jak dla mnie najlepsi na boisku Vidal (mnóstwo przechwytów) i Dumfries (za bramkę i kolejny bardzo solidny występ)
Mora
Posty: 2587
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 19. kolejka Serie A: Inter : Torino

Post autor: Mora »

Jak mawia klasyk: takimi meczami wygrywa się mistrzostwo. Ciężka przeprawa ze świetnie przygotowanym Torino. Gdyby Pjaca w pierwszej połowie strzelił na 1-0, to byłoby piekielnie trudno o 3 punkty. Na szczęście chybił. Mecz walki, więc MVP wg mnie dla mrówek środka pola: Brozo i Vidala.

Plan wykonany, teraz można spokojnie czekać na to, co zrobią Milan i Napoli. Mam nadzieję, że chociaż jedno z nich się zesra.

Wspaniały był to rok, nie zapomnę go nigdy.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: 19. kolejka Serie A: Inter - Torino

Post autor: Dzyl »

6 mecz z rzędu bez straty gola. 7 zwycięstwo z rzędu. Świetne zakończenie roku w wykonaniu Interu.
Jaszczu91
Posty: 1734
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 19. kolejka Serie A: Inter - Torino

Post autor: Jaszczu91 »

Ciężki to był mecz ale zakończył się pozytywnie bo Inter zdobył kolejne 3 punkty. Tak więc kończymy ten świetny rok zwycięstwem. To już siódme z rzędu I do tego 6 bez straty gola. Handanovic juz ponad 550 minut z czytym kontem. Ucichły glosy o koniecznej wymianie bramkarza. Przypomina mi się poprzedni sezon gdzie na początku straciliśmy dużo bramek ale potem gra obronna uległa poprawie.

Dzisiaj nie było to wielkie widowisko. Inter zadowolił się przewagą jednego gola i dowiózł to do końca. Zabrakło mi podkręcania tempa by zamknąć mecz drugim golem. Torino pokazalo ze jest dobrze zorganizowaną drużyną. Fizycznie nie odstawali i mielismy problemy zeby dobrze wychodzić z akcjami ofensywnymi. Torino pokazało też jak slabe jest Cagliari i Salernitana.

Dobrze pokazał się Vidal, który w odbiorze piłki był świetny. Kolejną bramkę zdobył Dumfries. Kontuzja Darmiana bardzo mu pomogła. Złapał regularność i od razu zaczął się lepiej prezentować. Mnie jednak do końca wciąż nie przekonał. Dobrze atakuje przestrzeń i poprawił grę w obronie. Dziś też zaliczył kilka interwencji. Ale nie podoba mi się jego gra z piłką przy nodze. Rzadko próbuje dryblingu i zbyt często gra asekuracyjnie. Ale może zbyt dużo wymagam mając w pamięci grę 1na1 Hakimiego. Nie mniej jednak widać u Denzela progres w grze.

Po nowym roku trzeba kontynuować rajd po drugą gwiazdkę. FORZA INTER !
IntNarcyz
Posty: 258
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 19. kolejka Serie A: Inter - Torino

Post autor: IntNarcyz »

Widać było zmęczenie intensywnym sezonem ale wszyscy fani Interu na pewno zadowoleni bo jest lider, jest dalej liga Mistrzów, zaraz zacznie się granie w Copa Italia. Pilkarze i my kibice idziemy na krótki odpoczynek. Pilkarze i cały sztab trenerski zasłużyli na wielkie brawa,fajnie się Inter oglądało, a po przerwie zaczyna się walka na trzech frontach i oby nas omijały kontuzje i zdrowie nie przeszkodziło w skutecznej grze o trofea. A wszystkim fanom Interu spokojnych i zdrowych Świąt i Dosiego Roku 2022 ,pełnego emocji z.udzialem naszej drużyny. Forza Inter 🖤💙🖤💙👍👍
ODPOWIEDZ