Ćwierćfinał Pucharu Włoch 21/22 Inter - Roma

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
ODPOWIEDZ
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Ćwierćfinał Pucharu Włoch 21/22 Inter - Roma

Post autor: mio85 »

Inter (3-5-2): Samir Handanovic; Danilo D’Ambrosio, Milan Skriniar, Alessandro Bastoni; Matteo Darmian, Nicolo Barella, Marcelo Brozovic, Arturo Vidal, Ivan Perisic; Edin Dzeko, Alexis Sanchez.
Rezerwowi: Andrei Radu, Alex Cordaz, Andrea Ranocchia, Stefan De Vrij, Aleksandar Kolarov, Denzel Dumfries, Federico Dimarco, Roberto Gagliardini, Matias Vecino, Hakan Calhanoglu, Lautaro Martinez.

Roma (3-4-1-2): Rui Patricio; Mancini, Smalling, Ibañez; Karsdorp, Sergio Oliveira, Veretout, Viña; Mkhitaryan; Zaniolo, Abraham.


Sędzia główny: Marco Di Bello.
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: Ćwierćfinał Pucharu Włoch 21/22 Inter - Roma

Post autor: mio85 »

Lekko, łatwo, przyjemnie. Na to liczyłem z Romą. Czeka nas prawdopodobnie w walce o finał mecz derbowy tak więc szybko trzeba wziąć rewanż na milanistach. Sam nie wiem co było dziś piękniejsze - interwencja Skriniara na linii czy gol Alexisa?
Dużym minusem kontuzja Bastoniego. Sądząc po jego reakcji na Liverpool wyjdziemy z dwoma poważnymi ubytkami - Barella, Bastoni.
Mora
Posty: 2587
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Ćwierćfinał Pucharu Włoch 21/22 Inter - Roma

Post autor: Mora »

Ależ brama Sancheza, świetnie to uderzył :brawo: W najlepszym momencie Chilijczyk zgasił światło Romie, bo pachniało męczarnią jak z Empoli. Nie wiem dlaczego tak długo czekał ze zmianami Inzaghi, biorąc pod uwagę meczowy maraton w lutym. Oby kontuzja Bastoniego to nic poważnego, zadrżałem też o Alexisa jak zdemolował go ten pojeb Kumbulla. W półfinale poproszę o Milan.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
IntNarcyz
Posty: 258
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Ćwierćfinał Pucharu Włoch 21/22 Inter - Roma

Post autor: IntNarcyz »

Inter pokazał jak szybko wraca do gry super akcja Perisič-Edin,piękna bramka Alexisa, ogólnie pewne zwycięstwo mogło być wyższe choć Roma też miała Zaniolo na 1-1,teraz operacja Napoli, brawo i teraz czekamy na Milan w Copa.Forza Inter 🖤💙🖤💙👍👍
Jaszczu91
Posty: 1734
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Ćwierćfinał Pucharu Włoch 21/22 Inter - Roma

Post autor: Jaszczu91 »

Obawiałem się lekko tego meczu ale Inter pokazał że porażka w debach była przypadkowa. Zgarniamy awans do półfinału po meczu na średniej intensywności i to jeszcze bardziej cieszy. Gol Alaxisa cudowny. Widać że to ferrari jeszcze potrafi być spektakularne. Nawet pomimo tego że nie zagrał wielkiego meczu, to zrobił to najważniejsze. Zabił mecz i zapewnił awans. Zasłużył na pierwszy skład.

W obronie kolejny raz nie obyło się bez błędów ale Roma nie potrafiła ich wykorzystać. Nie mniej jednak postawa Handanovicia nie napawa optymizmem przed najbliższymi meczami.

Dobry mecz zaliczyli Ci którzy zwykle nie grają. brawa dla Ambrosio Vidala i Sancheza
bobogol
Posty: 250
Rejestracja: 5 lut 2005, 22:35
Lokalizacja: Katowice

Re: Ćwierćfinał Pucharu Włoch 21/22 Inter - Roma

Post autor: bobogol »

dawno nikt tak nie huknął jak Alexis, ale to co wisi w powietrzu bramka Barelli od paru spotkań to mam nadzieję, że przebije Chilijczyka mocno i to z Liverpoolem najlepiej.
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: Ćwierćfinał Pucharu Włoch 21/22 Inter - Roma

Post autor: SETE »

bobogol pisze: 9 lut 2022, 12:41 dawno nikt tak nie huknął jak Alexis, ale to co wisi w powietrzu bramka Barelli od paru spotkań to mam nadzieję, że przebije Chilijczyka mocno i to z Liverpoolem najlepiej.
mysle, ze z Liverpoolem to Barella napewno bramki nie zdobedzie
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Ćwierćfinał Pucharu Włoch 21/22 Inter - Roma

Post autor: Orzeu »

0 emocji. No i ok jedziemy dalej najważniejszy mecz w sobotę.
ODPOWIEDZ