25. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
Saff
Posty: 355
Rejestracja: 14 lut 2009, 11:35
Lokalizacja: Piaseczno

Re: 25. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: Saff »

Adriano_forever pisze: 13 lut 2022, 14:18 No właśnie, nie nauczyłeś się? Każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii i każdy może to tutaj robić. Tyle.
Toteż wyraziłem własną. A że posłużyłeś za przykład możesz uznać za swój osobisty sukces. Tyle.
Moldar3
Posty: 38
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 25. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: Moldar3 »

Przed sezonem się każdy zastanawiał czy nasi dadzą radę na top 4, a aktualnie biją się o pierwsze miejsce.

To był ciężki okres, sporo meczów, do tego sporo trudnych rywali. Szkoda, że z górnej półki nie udało się z nikim wygrać, ale teraz trzeba solidnie punktować.
MBB1309
Posty: 19
Rejestracja: 31 sty 2022, 07:25

Re: 25. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: MBB1309 »

Z czołówki zostały nam mecze z juve Roma i Fiorentina, reszta teoretycznie słabsze drużyny. Tak jak pisałem wcześniej od nowego roku mamy mały kryzys, brakuje mi pomocnika wchodzącego i robiącego różnice. Mamy w sumie tylko przecinaków, którzy nadają się do bronienia wyniku.
Co do błędów w obronie to w każdym zespole się zdarzają. Teoretycznie do bronienia jest przypisanych 7 zawodników a jedynie trójka z nich jest stale oceniana.
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 25. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: Orzeu »

MBB1309 pisze: 14 lut 2022, 22:13 Z czołówki zostały nam mecze z juve Roma i Fiorentina, reszta teoretycznie słabsze drużyny. Tak jak pisałem wcześniej od nowego roku mamy mały kryzys, brakuje mi pomocnika wchodzącego i robiącego różnice. Mamy w sumie tylko przecinaków, którzy nadają się do bronienia wyniku.
Co do błędów w obronie to w każdym zespole się zdarzają. Teoretycznie do bronienia jest przypisanych 7 zawodników a jedynie trójka z nich jest stale oceniana.
i Juve
MBB1309
Posty: 19
Rejestracja: 31 sty 2022, 07:25

Re: 25. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: MBB1309 »

Ogólnie to co pokazało wczoraj juve to byłbym spokojny. Boga robił sobie co chciał. Szkoda że tnie mamy takiego zawodnika albo traore z sasuolo.
ODPOWIEDZ