27. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
ODPOWIEDZ
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

27. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: Orzeu »

W terminarzu mamy teraz dwa mecze z czerwonymi latarniami ligi - Genoą i Salernitaną. Najpierw Genoa, drużyna która cztery ostatnie mecze zremisowała, która jednak nie bez powodu jest na przedostatnim miejscu. To muszą być pewne 3 punkty i zmazanie plamy po ostatnich spotkaniach.

Mam nadzieję, że Inzaghi nie będzie tu kalkulował i wystawi najmocniejszy możliwy skład.

mecz piątek 21:00
zemaria
Posty: 122
Rejestracja: 14 lip 2017, 16:58

Re: 27. kolejka: Genoa - Inter

Post autor: zemaria »

po prostu wygrać
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: 27. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: Dzonyy »

Tylko zwycięstwo! Teraz dwa łatwe mecze i musimy zdobyć komplet punktów, żeby morale skoczyło. Liczę, że Lautaro odpocznie bo nie da się na ziomka patrzeć ostatnio.

Forza Inter!
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Re: 27. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: forzaragazzi »

Jeżeli Lautaro ma się przełamać to nie będzie lepszej sposobności niż dwa najbliższe ligowe spotkania. Genoa to chyba najsłabszy zespół w stawce (bo Salerno to już zupełnie inna drużyna po ofensywie transferowej). Nadal teoretycznie wszystko w naszych w rękach. Zacząć spokojnie wygrywać i nie oglądać się na innych.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 27. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: miniu86 »

Po tych ostatnich popisach trzeba po prostu pochylić głowy i na nowo wziąć się do roboty. Pełne skupienie zarówno w obronie jak i w ataku.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 27. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Jak patrzę na skład tej Genoi to nie wyobrażam sobie że Inter grając na galowo tam nie wygra. Lautaro musi zagrać i zdobyć bramkę. Mimo że nie ma ostatnio skuteczności to wciąż jest napastnikiem numer 1 w Interze. Im wcześniej wróci do strzelania tym lepiej dla nas. Pomoc też wróci do wyjściowej trójki więc gra powinna wyglądać dużo lepiej niż w niedzielę. Liczę na spokojne 0-2
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: 27. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: Dzonyy »

Żenujący wystep.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 27. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: Mora »

Raptem dwa punkty w czterech meczach - śmiech na sali. Mediolan nie zasługuje na scudetto, niech przyznają tytuł Napoli, albo ogłoszą bezkrólewie tej słabej ligi.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: 27. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: mio85 »

Mistrzowska seria trwa. Najlepsza skuteczność w Europie podtrzymana.
IntNarcyz
Posty: 258
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 27. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: IntNarcyz »

No niestety, znów niewygraliśmy,mając przewagę 14 różnych do zera,ale wynik też 0-0,coś się zacięło, jeszcze Danilo trafił w poprzeczkę, zmiany wiele nie dały a Vidal to każde podanie złe, szkoda ktoś tu we wcześniejszych komentarzach napisał że miesiąc luty nas bezlitośnie zweryfikował, no niestety. Forza Inter 🖤💙🖤💙👍👍
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 27. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Nie jestem w stanie zliczyć ilości kurew jakie rzucalem w stronę naszych piłkarzy. Masakrycznie słaby mecz. Mamy gowniany zespół który zesrał się drugą kolejkę z rzędu w sytuacji, w której Milan wcześniej stracił punkty. Nie wymagałem 0-5 po świetnej grze. Ale żeby nie umieć wykreować żadnej sytuacji?? Poprzeczka po stałym fragmencie to wszystko na co stać Inter? To ma być mistrz? Ja pierdole...
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 27. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: miniu86 »

Inter 50 strzałów w 2 ostatnich meczach i zero goli. Zacięli się okrutnie i na prawdę nie wiem co musi się stać, żeby coś wturlali - chyba gol samobójczy rywali.
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: 27. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: SETE »

Z meczu na mecz wyglądamy gorzej. Skuteczność pozostaje bez zmian na fatalnym poziomie ale zwracam uwagę na fakt, ze kreujemy z meczu na mecz mniej sytuacji co powoduje ze strzelamy coraz mniej. 6 goli w ost 7 meczach chyba ? :/ to jest skandal.
Mentalnie nie potrafimy się podnieść ,fizycznie tez wyglądamy słabo. Gra jest wolna , przewidywalna , przeciwnicy nas bardzo łatwo czytają nawet takiej klasy jak Genoa. Nie widziałem optymizmu już od kilku spotkan, nie ma podstaw ku temu żeby mogło się coś zmienić na lepsze w najbliższych meczach.
FReeFonix
Posty: 291
Rejestracja: 4 lip 2010, 21:01
Lokalizacja: Giżycko

Re: 27. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: FReeFonix »

Klasyczny noworoczno-lutowy szymonowsko-inzagowski incydent kałowy. Wierzę gorąco, że sytuacja może się odmienić, ale jak patrzę na nastawienie naszych piłkarzy to trochę tego nie pojmuję, niby Incagy stara się i nakręca naszych zawodników, ale gówno to daje. Wczoraj miałem przeświadczenie, że prędzej Genoa wturla coś pod koniec meczu niż my będziemy mieli gola, okropny napad, okropna gra, straszne łajno.
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 27. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: Chuchu »

Frajerzy sezonu.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 27. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: Orzeu »

Scudetto wygrywa się właśnie w takich spotkaniach
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: 27. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: SETE »

Orzeu pisze: 26 lut 2022, 11:53 Scudetto wygrywa się właśnie w takich spotkaniach

Orzeu wygrywa czy przegrywa :)
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 27. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: miniu86 »

Jak tak zobaczyłem wczoraj Sancheza i Dzeko w akcji to sobie po meczu pomyślałem: cholera, a może posadzenie Lautaro było błędem? Może on dałby nam jakiegoś gówno-gola i uratował 3 pkt? I tak w koło Macieja.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 27. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: IlCapitano »

Masakra jakaś Inzi najwyraźniej nie top, a suning nie ogarnia jednak. Czekamy na powrót Correi, on zacznie strzelać gole seryjnie i wygramy te Scudetto w cuglach. Jest to całkowicie pewne, a jak nie wierzycie to zapytajcie nicolasa osiemdziesiąt. Pozdrawiam, wierzymy, razem silniejsi, zalewam vifona. Suning top, Inzi top.
ODPOWIEDZ