32. kolejka Serie A: Inter - Hellas

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
ODPOWIEDZ
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

32. kolejka Serie A: Inter - Hellas

Post autor: Orzeu »

Już w sobotę gramy o punkty z Hellasem.

Musimy spotkanie to wygrać, jeśli chcemy się liczyć w walce o majstra.

Hellas to drużyna niewygodna, jeśli już przegrywa to zazwyczaj jedną bramką, potrafiąca wyrwać punkty mocniejszym rywalom, o czym przekonały się m.in. Roma (przegrała i zremisowała z Hellasem), Lazio, Juventus (przegrana z Hellasem), czy Napoli. W ostatnich 10 spotkaniach zainkasowali 18 punktów, dla porównania Inter zdobył w tym czasie 14 punktów.

To nie będzie spacerek.Ale mam nadzieję zobaczyć stary dobry Inter i lepszą w końcu grę
IntNarcyz
Posty: 258
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 32. kolejka Serie A: Inter - Hellas

Post autor: IntNarcyz »

No dokładnie zwycięstwo jest koniecznością tym bardziej że wszyscy zdrowi typuję 3-1 dla nas
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 32. kolejka Serie A: Inter - Hellas

Post autor: miniu86 »

Najważniejsze to wygrać i dopisać 3 pkt, nieistotne w jaki sposób.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 32. kolejka Serie A: Inter - Hellas

Post autor: Jaszczu91 »

Mnie cieszy najbardziej powrót De Vrija do składu. Skriniar jest super obrońcą ale kiedy gra jako środkowy stoper, Brozović musi głębiej się cofać żeby rozgrywać piłkę. W elemencie wyprowadzenia piłki De Vrij jest lepszy i odciąża nieco Brozovicia. To przekład się na płynność gry naszej linii pomocy. Dlatego jestem pozytywnie nastawiony do tego meczu. Biorąc pod uwagę wzrost mentalny po wygranej z Juventusem, tydzień odpoczynku i powrót De Vrija uważam, że nie ma w tym meczu miejsca na stratę punktów przez Inter. Pauza Lautaro też może wyjść zespołowi na dobre. Correa dostanie więcej czasu na boisku i liczę, że da jakiś konkret.
zemaria
Posty: 122
Rejestracja: 14 lip 2017, 16:58

Re: 32. kolejka Serie A: Inter - Hellas

Post autor: zemaria »

wygrana albo śmierć
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: 32. kolejka Serie A: Inter - Hellas

Post autor: mio85 »

Serce chce wierzyć w zwycięstwo, rzeczywistość wskazuje na remis
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 32. kolejka Serie A: Inter - Hellas

Post autor: Speaker »

mio85 pisze: 8 kwie 2022, 14:50 Serce chce wierzyć w zwycięstwo, rzeczywistość wskazuje na remis
Co pokazuje na remis? :)

Nie no.. ja powiem jak Jerzy Engel przed meczem Polska Szwecja niedawnym, który przed meczem zdecydowanie stawiał na Polskę, że "oczywiście w piłce wszystko może się zdarzyć, ale.." :) no właśnie. Jesteśmy zdecydowanym faworytem, spodziewam się wyniku 2-0 lub 3-0.
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: 32. kolejka Serie A: Inter - Hellas

Post autor: mio85 »

Speaker pisze: 8 kwie 2022, 19:41
mio85 pisze: 8 kwie 2022, 14:50 Serce chce wierzyć w zwycięstwo, rzeczywistość wskazuje na remis
Co pokazuje na remis? :)

Nasze ostatnie 8 meczów?
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: 32. kolejka Serie A: Inter - Hellas

Post autor: mio85 »

Muszę przyznać, że nie spodziewałem się jakiegoś kopa mentalnego i diametralnej odmiany jednak myliłem się i zwycięstwo przyszlo niespodziewanie łatwo. Inter jak z końcówki zeszłego roku. Chociaż w Scudetto zacznę wierzyć dopiero po 3 zwyciestwie z rzędu, które potwierdzi trend i pokaże nasze oblicze na wyjeździe. Jedźmy już na tym paliwie do końca!
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 32. kolejka Serie A: Inter - Hellas

Post autor: Chuchu »

Bardzo dobra pierwsza połowa, druga zagrana na dogranie do końca najmniejszym nakładem sił. Najlepsi na boisku Skriniar i Perisić. To był chyba pierwszy mecz w tym roku, w którym przypominaliśmy ten zespół z rundy jesiennej. Brawo i jedziemy dalej z serią zwycięstw.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 32. kolejka Serie A: Inter - Hellas

Post autor: Jaszczu91 »

Też byłem pozytywnie zaskoczony nasza postawą w pierwszej połowie. Wyglądało to świetnie. Tak jak na początku sezonu. Hellas nie miał nic do powiedzenia. Niestety na drugą połowę wyszedł odmieniony zespół. Za to mam pretensje do Inzaghiego, który zaciągnął hamulec ręczny i zepsuł mi przyjemność oglądania meczu. Nie rozumiem też dlaczego rozgrywający dobre spotkanie Dimarco i Correa są pierwsi do zmiany a Perisic gra w ataku. Po co braliśmy tego Caicedo? Można było rozegrać drugą połowę znacznie lepiej.

Nie mniej jednak cieszy wygrana i powrót do dobrej gry. Oby to nie był jednorazowy wyskok.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 32. kolejka Serie A: Inter - Hellas

Post autor: Speaker »

Cieszy to zwycięstwo (oczywiście zawsze jak Inter wygrywa to cieszy ;-) ) i pozwala dalej marzyć o scudetto.

Ciekawa ta zmiana Gosensa, tylko trochę nie rozumiem jak to w praktyce wyszło i gdzie on miał się poruszać? bo trochę nie wyglądało jakby był drugim napastnikiem ale oglądałem tylko 20 min ostatnie 2 poł.

Denzel więcej odwagi i determinacji jak dostajesz takie piłki na dobieg to idź na przebój i kończ sam, nie będziemy się czepiać!
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 32. kolejka Serie A: Inter - Hellas

Post autor: Orzeu »

Nie było na boisku Lautaro i od razu w ataku jakoś tak lepiej
ODPOWIEDZ