33. kolejka: Spezia - Inter

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
ODPOWIEDZ
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

33. kolejka: Spezia - Inter

Post autor: Orzeu »

To już w piątek 19:00

Spezia dowodzona przez Thiago Mottę, z dwoma Polakami w składzie, zmierza w dobrym kierunku ku utrzymaniu w Serie A. Wygrali w tym sezonie z Milanem i Napoli, są w dość dobrej formie, bo w tym roku zdobyli 17 punktów Serie A (dla porównania Inter tylko 3 więcej - 20 punktów).

Na pewno będą ultradefensywnie nastawieni, więc musimy być konkretni. Stawiam na 2:0 dla Interu. Inter musi to wygrać.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: 33. kolejka: Spezia - Inter

Post autor: Dzonyy »

Orzeu pisze: 13 kwie 2022, 21:51 To już w piątek 19:00

Spezia dowodzona przez Thiago Mottę, z dwoma Polakami w składzie, zmierza w dobrym kierunku ku utrzymaniu w Serie A. Wygrali w tym sezonie z Milanem i Napoli, są w dość dobrej formie, bo w tym roku zdobyli 17 punktów Serie A (dla porównania Inter tylko 3 więcej - 20 punktów).

Na pewno będą ultradefensywnie nastawieni, więc musimy być konkretni. Stawiam na 2:0 dla Interu. Inter musi to wygrać.
No i po co zakładałeś temat? Znowu pogubimy punkty. Klątwa Orzeua.

Jeśli zagramy tak jak z Hellasem to jestem spokojny o zwycięstwo. Jeśli faktycznie chcemy obronić scudetto to takie mecze musimy wygrywać. Mam nadzieję, że szybko strzelimy bramkę i Spezia będzie musiała się otworzyć.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 33. kolejka: Spezia - Inter

Post autor: Orzeu »

klątwy nie ma od meczu z Juve :cool:
IntNarcyz
Posty: 258
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 33. kolejka: Spezia - Inter

Post autor: IntNarcyz »

Nie no chyba a wręcz jestem pewny że najgorsze za nami, ale trzeba wyjść skoncentrowany zrobić swoją robotę, wszyscy zdrowi oprócz de Vrija, ale też uważajmy na zagrożonych kartkami, może później przy korzystnym wyniku wpuścić zmiennikow ale Inzaghi wie co robi, również 2-0 Forza Inter 🖤💙🖤💙👍👍
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 33. kolejka: Spezia - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Myślę, że Inter będzie musiał się sporo napracować, żeby wygrać to spotkanie. Nie spodziewam się łatwego meczu i 0-3 do przerwy a później rezerwowi. Na wyjeździe zawsze gra się nam gorzej. Nie widać takiej dominacji jak na San Siro. Przyjmę z radością wymęczone 1-2. Liczę na powrót dobrego Lautaro i przełamanie Argentyńskiej pary napastników.
pablo77
Posty: 44
Rejestracja: 29 cze 2009, 20:56

Re: 33. kolejka: Spezia - Inter

Post autor: pablo77 »

Brawo, 3 pkt najważniejsze i humor na święta gitówa. Teraz presja wywarta na Milanie :D No i co Dżeko schodzi i dwaj napastnicy po bramce. Najpierw Sanchez rozrzuca piłkę na drugą stronę do Persicia a ten wrzuca w pole karne i Lautaro trąca piłkę a później Sanchez się zastawia jest faulowany ale sędzia puszcza grę bo Lautaro dobiega do piłki i wystawia Sanchezowi... Od razu widać współpracę i ile tracimy z Dżeko na boisku. Dzisiaj w 30 min Lautaro gol i asysta, Sanchez gol i asysta drugiego stopnia.

P.s. Czy admini mogą ściągnąć 24h bana za przekleństwo w euforii po bramce ? :-D
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Re: 33. kolejka: Spezia - Inter

Post autor: andyvdm »

Przyjemnie było zobaczyć po zmianie napastników nic porozumienia i współpracę między nimi bo oglądając gownianego Dzekowizne w parze z drugim napastnikiem coś takiego nie istnieje
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 33. kolejka: Spezia - Inter

Post autor: Mora »

Kolejne spokojne zwycięstwo Interu, choć była chwila stresu po golu Spezii. Piękna bramka Brozovicia - prawdziwa ozdoba meczu. Zostawiłbym Dambrosio na kolejny sezon, Danilo nie zawodzi gdy pojawia się na boisku. Widać było duże ożywienie po wymianie duetu napastników, Lautaro brameczka w swoim stylu. Zastanawia Gosens przyspawany dziś do ławki. Oczywiście rozumiem świetną formę Perisicia, ale myślałem że na te 15-20 minut Niemiec wejdzie.

PS. Klimatyczny ten stadion Spezii, malowniczo położony.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
IntNarcyz
Posty: 258
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 33. kolejka: Spezia - Inter

Post autor: IntNarcyz »

Fajne spotkanie, piękna bramka Brozo, mecz pod kontrolą, zwycięstwo było obowiązkiem ale chyba wchodzimy na właściwą ścieżkę brawo pilkarze ,brawo Inzaghi za to spotkanie, teraz Puchar z Milanem jadę na to spotkanie myślę zwycięskie a później będąca na fali Roma, mam dobre przeczucia Forza Inter 🖤💙🖤💙👍👍wszystkim Interistom zdrowych, spokojnych, rodzinnych Świąt Wielkiej Nocy, mokrego dyngusa a później emocje pilkarskie z happy endem.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 33. kolejka: Spezia - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

To spotkanie przebiegało tak jak to sobie wyobrażałem. Gdyby nie bramka w ostatniej minucie to trafił bym wynik spotkania. Cieszy że Lautaro trafił do siatki bo tego właśnie potrzebowaliśmy przed meczami z Milanem i Romą. Zastanawia mnie tylko co jest nie tak z Gosensem? Perisic nie pojechał na mecz z drużyną i dotarl sam swoim transportem w dniu meczu i zagrał 90 minut. Gosens nawet nie wszedł na końcówkę. Albo jest wrakiem po tej kontuzji albo Inzaghi za nim nie przepada. Nie potrafię tego inaczej wytłumaczyć. Ale dopóki Inter wygrywa to nie będzie mu tego nikt wypominał.
Teraz przed nami derby. Uważam że zwycięzca tego meczu siegnie po Scudetto
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 33. kolejka: Spezia - Inter

Post autor: miniu86 »

Podoba mi się to, że Inzaghi zaczął unikać zestawiania Dzeko i Lautaro, niech miesza to i miksuje, tylko żeby Ci dwaj nie przybywali razem na boisku. Każde inne zestawienie jest lepsze.
Dobrze też, że Martinez wszedł z ławki. Brak presji i cyk, gol i asysta.
ODPOWIEDZ