1/2 finału Pucharu Włoch: Inter - Milan

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
ODPOWIEDZ
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

1/2 finału Pucharu Włoch: Inter - Milan

Post autor: Orzeu »

Już jutro drugi mecz półfinałowy z Milanem.

transmisja na Polsat Sport Premium, początek o 21:00
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: 1/2 finału Pucharu Włoch: Inter - Milan

Post autor: Kujon »

Oczekuje dobrego meczu, bo ten pierwszy to oczy krwawiły jak się na to patrzyło.

Najlepiej po bramce Hakana
IntNarcyz
Posty: 258
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 1/2 finału Pucharu Włoch: Inter - Milan

Post autor: IntNarcyz »

Jutro rano wylatuję na ten mecz ,będzie awans bo wróciliśmy do gry 2-0 ,wszyscy zdrowi gotowi do gry więc oczekuje pewnego zwycięstwa, wiemy że to Derby ale mamy lepszy zespół także możemy liczyć nawet.na dublet. Forza Inter 🖤💙🖤💙👍👍bramki Barella, Hakan.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 1/2 finału Pucharu Włoch: Inter - Milan

Post autor: Jaszczu91 »

Nie ma innej opcji jak wygrana Interu. Milan juz mocno zmęczony jest pod formą. Inter odzyskał dobrą formę i ma wszystkich piłkarzy dostępnych. Kalulu i Gabbia prawdopodobnie w pierwszym składzie. To nie może się inaczej skończyć. Ten kto wygra to spotkanie zapewne wygra dopiette bo na tym etapie sezonu będzie o mega ważne zwycięstwo.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 1/2 finału Pucharu Włoch: Inter - Milan

Post autor: Piekarz »

Kiełbasy do góry i golimy frajerów.
pablo77
Posty: 44
Rejestracja: 29 cze 2009, 20:56

Re: 1/2 finału Pucharu Włoch: Inter - Milan

Post autor: pablo77 »

Ten mecz może być ważny z psychologicznego punktu widzenia w walce o scudetto więc trzeba go wygrać. Już jedne derby w tym sezonie przegraliśmy i narobiły nam dużo bigosu. Zamiast mieć +10 pkt musieliśmy cały czas gonić, także liczę na rewanż. Obawiam się tylko jak zwykle o Dżeko, bo z nim mam wrażenie, że gramy w 10-tkę. O resztę jestem spokojny.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 1/2 finału Pucharu Włoch: Inter - Milan

Post autor: Orzeu »

dzisiaj wygramy
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: 1/2 finału Pucharu Włoch: Inter - Milan

Post autor: Dzonyy »

Piekarz pisze: 18 kwie 2022, 22:46 Kiełbasy do góry i golimy frajerów.
Amen!

Mam nadzieję, że obijemy ich dzisiaj bo będzie ciężko zaakceptować fakt, że ani razu nie potrafiliśmy obić Milanu grającego Piolismo.

Stawiam 3:0 dla nas. Czuję, że Dżeko ukłuje.
Endru
Posty: 272
Rejestracja: 4 lis 2007, 18:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: 1/2 finału Pucharu Włoch: Inter - Milan

Post autor: Endru »

Dzisiaj po prostu im wpierdolimy bo to milan pioliego zadna powazna druzyna tylko cyrk salemakersy czy inne messiasy trzeba wyjasnic bo na tym etapie sezonu zarty sie skonczyly
Luke017
Posty: 2
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: opolszczyzna

Re: 1/2 finału Pucharu Włoch: Inter - Milan

Post autor: Luke017 »

Czy ktoś wie gdzie, poza Polsatem premium, można obejrzeć mecz?
Ma ktoś linka do jakiejś włoskiej strony transmitującej online?
Luke017
Posty: 2
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: opolszczyzna

Re: 1/2 finału Pucharu Włoch: Inter - Milan

Post autor: Luke017 »

mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: 1/2 finału Pucharu Włoch: Inter - Milan

Post autor: mio85 »

Takim wynikiem powinny się skończyć ostatnie ligowe derby. Kapitalna dyspozycja naszych, szczególnie jeśli chodzi o skuteczność. Brawo dla Lautaro, zmiennicy w osobach Darmiana i Correi zaliczyli po asyście - czego chcieć więcej. Podanie Correi masterclass. Chcę więcej Tria latynosów kosztem Dzeko w ataku a wszyscy będziemy szczęśliwi. Kluczowa dla losów meczu była moim zadaniem interwencja w obronie Perisicia, który z linii z chirurgiczną precyzją wyłuskał piłkę spod nóg Kessiego. Bramkę dla Milanu bym uznał.
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 1/2 finału Pucharu Włoch: Inter - Milan

Post autor: Chuchu »

Dobra forma na ostatniej prostej sezonu. To dobrze wróży w kontekście walki o scudetto.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 1/2 finału Pucharu Włoch: Inter - Milan

Post autor: Klinsi64 »

Chuchu pisze: 19 kwie 2022, 23:12 Dobra forma na ostatniej prostej sezonu. To dobrze wróży w kontekście walki o scudetto.
lata lecą,a Chuchu się nie zmienia :-D
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: 1/2 finału Pucharu Włoch: Inter - Milan

Post autor: Dzonyy »

Dzonyy pisze: 19 kwie 2022, 14:46
Piekarz pisze: 18 kwie 2022, 22:46 Kiełbasy do góry i golimy frajerów.
Amen!

Mam nadzieję, że obijemy ich dzisiaj bo będzie ciężko zaakceptować fakt, że ani razu nie potrafiliśmy obić Milanu grającego Piolismo.

Stawiam 3:0 dla nas. Czuję, że Dżeko ukłuje.
Nie wiem co z tym Dzeko. Pisał mi, ze będzie 3;0 i on strzeli bramkę. Czuje się oszukany.
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Re: 1/2 finału Pucharu Włoch: Inter - Milan

Post autor: forzaragazzi »

mio85 pisze: 19 kwie 2022, 22:58 Chcę więcej Tria latynosów kosztem Dzeko w ataku a wszyscy będziemy szczęśliwi.
Amen, mam w końcu nadzieję że do Inzaghiego dotarło że w ataku nie musi występować koniecznie jeden duży kloc (już pomijam jego formę) A do tego mając 5 zmian można co mecz wprowadzać świeżą parę napastników koło 60-65 minuty spotkania co Simone ostatnio czynił i co dało dobry skutek.

Co do bramki Milanu - nie wiem jak to jest zapisane w przepisach. Kalulu stał na linii pomiędzy Handą a uderzaną piłką, ale wpływu na interwencję nie miało to chyba żadnego, bo tam jeszcze stało ze 4 naszych a sama piłka cudem przedostała się przez gąszcz nóg. Jakiej decyzji by nie podjął, byłaby ona kontrowersyjna.

Perisić powinien być trochę wcześniej zmieniony bo chyba opadł z sił i nie doskakiwał do rywali na skrzydle co czynić musiał za niego Brozo.

Nie do końca podobal mi sie Hakan. W obronie walczył, ale za wiele strat i błędów w rozegraniu.

W Milanie najlepszy Bennacer i Leao w I połowie no ale ten z biegiem czasu tradycyjnie gasł.
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 1/2 finału Pucharu Włoch: Inter - Milan

Post autor: Imrahil »

Leonardo Bonucci, kapitan AC "Milan IS BACK".
Czekam na statystyki tego legendarnego kapitana w barwach Rossoneri : trofea/występy/gole.
Koniecznie na czystej kartce.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 1/2 finału Pucharu Włoch: Inter - Milan

Post autor: Orzeu »

czyli wychodzi na to, że wystarczy nie grać parą Dżeko - Lautaro i ci nasi napastnicy jednak coś grają.

Wczoraj fajna współpraca Correa - Lautaro. Asysta przy drugiej bramce miodzik
Sempre_Inter
Posty: 133
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 1/2 finału Pucharu Włoch: Inter - Milan

Post autor: Sempre_Inter »

Orzeu pisze: 20 kwie 2022, 10:59 czyli wychodzi na to, że wystarczy nie grać parą Dżeko - Lautaro i ci nasi napastnicy jednak coś grają.

Wczoraj fajna współpraca Correa - Lautaro. Asysta przy drugiej bramce miodzik
dokładnie. Może Pan Szymon w końcu to zrozumiał.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 1/2 finału Pucharu Włoch: Inter - Milan

Post autor: Jaszczu91 »

Ależ przyjemnie się ogląda takie derby w których Inter rządzi na boisku. Wrócił ten Inter z początków sezonu, którym wszyscy się zachwycaliśmy. Wystarczyło 2-3 tygodnie odpoczynku i brak meczów w środku tygodnia i nasi kluczowi zawodnicy, którzy byli pod formą wrócili do gry na pełnych obrotach. Lautaro odzyskał świeżość i od razu wróciła zadziorność i skuteczność. Barella gra na wyższym poziomie intensywności i cała linia pomocy wygląda zupełnie inaczej. Obrona z De Vrijem wygląda pewnie a Perisić nie dośc że strzela asystuje to jeszcze broni. Jedziemy po Scudetto
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 1/2 finału Pucharu Włoch: Inter - Milan

Post autor: Mora »

W optymalnej formie Inter jest po prostu najlepszą drużyną we Włoszech, dlatego też nie wyobrażam sobie innego scenariusza, niż obrona mistrzostwa.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: 1/2 finału Pucharu Włoch: Inter - Milan

Post autor: SETE »

Jaszczu91 pisze: 20 kwie 2022, 14:54 Wystarczyło 2-3 tygodnie odpoczynku i brak meczów w środku tygodnia i nasi kluczowi zawodnicy, którzy byli pod formą wrócili do gry na pełnych obrotach.
No to teraz Jaszczu będziemy odrabiać mecz z Bologna plus 11.05 dochodzi finał Coppa z Juve lub Fiora czyli zrobi się dla nas dosc ciasno w porównaniu do bezpośredniej konkurencji która ma komfort gry raz na tydzień. Szczególnie irytuje mnie to, ze finał Coppa nie jest pod koniec maja po zakończeniu sezonu jak to w historii bywało.
W tym momencie przypominają mi się słowa Paolo Di Canio który mówił , ze gdyby nie pechowy kalendarz Interu w rundzie rewanżowej sprawa Scudetto już byłaby wyjaśniona.

Co do wczorajszych derbów. Jak widać dzisiaj po obozie Milanu to nie byl to zwykły półfinałowy pucharowy meczyk . To było bardzo istotne spotkanie , które mam nadzieje doda nam tylko pewności siebie na końcówkę sezonu. Dzisiaj obejrzałem wiele powtórek i uczciwie powiem , ze po strzelonych golach daliśmy Milanowi pograć ale tych czystych klarownych sytuacji dla Acm to za wiele nie było. Miałem wrażenie dużej kontroli nad meczem przez Inter
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: 1/2 finału Pucharu Włoch: Inter - Milan

Post autor: VVujek »

Owszem daliśmy im pograć w 2 połowie , ale oni od 55 minuty powinni grać w 10 , a Inter powinien wykonywać rzut karny. Oni mają jeszcze czelność pisać o jakimś skandalu.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 1/2 finału Pucharu Włoch: Inter - Milan

Post autor: Jaszczu91 »

SETE pisze: 20 kwie 2022, 18:59
Jaszczu91 pisze: 20 kwie 2022, 14:54 Wystarczyło 2-3 tygodnie odpoczynku i brak meczów w środku tygodnia i nasi kluczowi zawodnicy, którzy byli pod formą wrócili do gry na pełnych obrotach.
No to teraz Jaszczu będziemy odrabiać mecz z Bologna plus 11.05 dochodzi finał Coppa z Juve lub Fiora czyli zrobi się dla nas dosc ciasno w porównaniu do bezpośredniej konkurencji która ma komfort gry raz na tydzień. Szczególnie irytuje mnie to, ze finał Coppa nie jest pod koniec maja po zakończeniu sezonu jak to w historii bywało.
Nie byłem tego świadomy że finał Coppa gramy 11 maja w środę. Zwykle był to ostatni mecz sezonu. Czyli zapowiada nam się kolejny ciężki miesiąc gry co trzy dni na koniec sezonu :-D
Na szczęście rywale zdecydowanie słabsi niż w lutym i marcu.
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: 1/2 finału Pucharu Włoch: Inter - Milan

Post autor: VVujek »

SPW w środku sezonu co było dodatkowym obciążeniem, zmiana kolejności spotkań w drugiej części sezonu, PW 11 maja i jeszcze ta nieszczęsna Bologna , to są jakieś jaja. Te wszystkie aspekty grają na naszą niekorzyść.
IntNarcyz
Posty: 258
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 1/2 finału Pucharu Włoch: Inter - Milan

Post autor: IntNarcyz »

Dokładnie z tym terminarzem przegięcie, wczoraj wróciłem z meczu szczęśliwy, wspaniałe zwycięstwo, ogólnie co do meczu wyrównany ale wynik jest super.Teraz Roma Forza Inter 🖤💙🖤💙👍👍
IntNarcyz
Posty: 258
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 1/2 finału Pucharu Włoch: Inter - Milan

Post autor: IntNarcyz »

SETE pisze: 20 kwie 2022, 18:59
Jaszczu91 pisze: 20 kwie 2022, 14:54 Wystarczyło 2-3 tygodnie odpoczynku i brak meczów w środku tygodnia i nasi kluczowi zawodnicy, którzy byli pod formą wrócili do gry na pełnych obrotach.
Dokładnie masz rację, przecież spokojnie final na koniec sezonu, niema Mistrzostw Świata, to władze ligi się sugerują ligą narodów? parodia

No to teraz Jaszczu będziemy odrabiać mecz z Bologna plus 11.05 dochodzi finał Coppa z Juve lub Fiora czyli zrobi się dla nas dosc ciasno w porównaniu do bezpośredniej konkurencji która ma komfort gry raz na tydzień. Szczególnie irytuje mnie to, ze finał Coppa nie jest pod koniec maja po zakończeniu sezonu jak to w historii bywało.
W tym momencie przypominają mi się słowa Paolo Di Canio który mówił , ze gdyby nie pechowy kalendarz Interu w rundzie rewanżowej sprawa Scudetto już byłaby wyjaśniona.

Co do wczorajszych derbów. Jak widać dzisiaj po obozie Milanu to nie byl to zwykły półfinałowy pucharowy meczyk . To było bardzo istotne spotkanie , które mam nadzieje doda nam tylko pewności siebie na końcówkę sezonu. Dzisiaj obejrzałem wiele powtórek i uczciwie powiem , ze po strzelonych golach daliśmy Milanowi pograć ale tych czystych klarownych sytuacji dla Acm to za wiele nie było. Miałem wrażenie dużej kontroli nad meczem przez Inter
ODPOWIEDZ