34. kolejka Serie A: Inter - Roma

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
ODPOWIEDZ
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

34. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: Orzeu »

Już w sobotę najważniejszy ligowy sprawdzian jaki nam pozostał do końca sezonu.

Podejmiemy Romę, która jest w formie, jest dobrze przygotowana fizycznie, gra bardzo ambitnie i ostatni raz przegrała w Serie A 14 kolejek temu. Póki co w tym sezonie ją wyjaśnialiśmy dotychczas, mam nadzieję, że tak będzie i tym razem.

PS W Romie nie zagra Zaniolo, a to dla nich duże wzmocnienie
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Re: 34. kolejka: Inter - Roma

Post autor: forzaragazzi »

Mecz ważniejszy od meczu derbowego. Niestety Roma nadal walczy. Może nie o Ligę Mistrzów, ale o LE, więc Mourinho nie może odpuścić. Miejmy nadzieję że Milan wtopi z Lazio i będzie to ostatni pojedynek pod taką presją.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: 34. kolejka: Inter - Roma

Post autor: Dzonyy »

Ciężki mecz przed nami. Roma ostatnimi czasy wygląda całkiem nieźle, a w dodatku ten mecz w środku tygodnia może dać nam się we znaki. Mam nadzieję, że uda się ich obić, a Lazio obije Milan i do scudetto będzie autostrada.

Kolejny raz liczę w ataku na duet Correa-Lautaro. Naprawdę fajnie razem wyglądają.
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 34. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: Chuchu »

Ogromny krok w kierunku scudetto. Dobrze się oglądało dzisiaj Inter, pewne zwycięstwo, ten jeden gol dla Romy to i tak strzelony na wyrost, bo niewiele mieli do powiedzenia. Najlepszy na boisku chyba Calhanoglu.
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: 34. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: VVujek »

Dziś najbardziej zaimponował mi Dimarco, co za piłki...

Forza Inter , idziemy po Scudetto !

Milan będzie grał z Lazio pod ogromną presją straty lidera.
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Re: 34. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: forzaragazzi »

Wyróżnienia Hakan, Brozo, Dumfries, Martinez (widać że mu się chce). Na minus oczywiście Dzeko który gra beznadziejnie i niestety chyba De Vrij (Mancini był bliski bramki w I połowie; także na początku drugiej połowy dał się łatwo wyprzedzić jednemu z zawodników Romy). Miałem chwalić już Gagliardiniego ale bramka na jego konto.

Oby Milan się jutro potknął bo inaczej z Bolonią mecz znów jak finał.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 34. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: Jaszczu91 »

Bardzo pozytywny mecz Interu. Zwycięstwo przyszło dużo łatwiej niż myślałem. To pokazuje siłę Interu na finiszu rozgrywek. Nasza podstawowa linia pomocy znów zachwyca. To przekłada się na dobrą grę całego zespołu. Lautaro też pokazuje świetną formę i zalicza kolejne trafienie w ważnym meczu. Nie rozumiem tylko obecności Dzeko w podstawowym składzie. Widać że jako jedyny odstaje. Pilka mu odskakuje, zalicza niedokładne podania i jest za wolny. Gdy inni zaczęli grać lepiej i szybciej to jeszcze bardziej to widać. Plus też dla Dimarco. Jeśli dostaje szansę to zawsze jest jasnym punktem. Dzisiaj też świetnie się pokazał ale Inzaghi oczywiście i tak nie dał mu zagrać przez 90 minut. Szkoda że nie udało się utrzymać czystego konta bo dwa razy pod rząd pewne 3-0 Z dwoma rywalami z czołówki wyglądało by imponująco. Teraz czekamy na ruch Lazio i liczymy na Ciro :hold:
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: 34. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: SETE »

Pewne zwycięstwo , od poczatku mieliśmy ten mecz pod kontrola. Roma wyszła z myślą żeby zagrać na 0 z tylu a z przodu może coś wpadnie, ale dzisiaj nie miało prawa się to udać. Swoją droga bilans z Roma w tym sezonie jest fenomenalny. 3 zw, bramki 8:1.
Nie spodziewałem się , ze aż tak złapiemy znow świeżość pod koniec sezonu, jednak większy problem okazuje się był w głowach a nie nogach, gdyz z pomocą w najlepszym momencie przyszła terapia na Alianz.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 34. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: Odet »

Jaszczu91 pisze: 23 kwie 2022, 21:11 Bardzo pozytywny mecz Interu. Zwycięstwo przyszło dużo łatwiej niż myślałem. To pokazuje siłę Interu na finiszu rozgrywek. Nasza podstawowa linia pomocy znów zachwyca. To przekłada się na dobrą grę całego zespołu. Lautaro też pokazuje świetną formę i zalicza kolejne trafienie w ważnym meczu. Nie rozumiem tylko obecności Dzeko w podstawowym składzie. Widać że jako jedyny odstaje. Pilka mu odskakuje, zalicza niedokładne podania i jest za wolny. Gdy inni zaczęli grać lepiej i szybciej to jeszcze bardziej to widać. Plus też dla Dimarco. Jeśli dostaje szansę to zawsze jest jasnym punktem. Dzisiaj też świetnie się pokazał ale Inzaghi oczywiście i tak nie dał mu zagrać przez 90 minut. Szkoda że nie udało się utrzymać czystego konta bo dwa razy pod rząd pewne 3-0 Z dwoma rywalami z czołówki wyglądało by imponująco. Teraz czekamy na ruch Lazio i liczymy na Ciro :hold:
Nic dodać, nic ująć.

Pozdr.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: 34. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: Dzonyy »

Odet pisze: 24 kwie 2022, 08:04
Jaszczu91 pisze: 23 kwie 2022, 21:11 Bardzo pozytywny mecz Interu. Zwycięstwo przyszło dużo łatwiej niż myślałem. To pokazuje siłę Interu na finiszu rozgrywek. Nasza podstawowa linia pomocy znów zachwyca. To przekłada się na dobrą grę całego zespołu. Lautaro też pokazuje świetną formę i zalicza kolejne trafienie w ważnym meczu. Nie rozumiem tylko obecności Dzeko w podstawowym składzie. Widać że jako jedyny odstaje. Pilka mu odskakuje, zalicza niedokładne podania i jest za wolny. Gdy inni zaczęli grać lepiej i szybciej to jeszcze bardziej to widać. Plus też dla Dimarco. Jeśli dostaje szansę to zawsze jest jasnym punktem. Dzisiaj też świetnie się pokazał ale Inzaghi oczywiście i tak nie dał mu zagrać przez 90 minut. Szkoda że nie udało się utrzymać czystego konta bo dwa razy pod rząd pewne 3-0 Z dwoma rywalami z czołówki wyglądało by imponująco. Teraz czekamy na ruch Lazio i liczymy na Ciro :hold:
Nic dodać, nic ująć.

Pozdr.
Ja się boje, ze Lazio nie da rady przez grypę, z która wielu zawodników walczyło w tygodniu. Wszyscy poza Marusiciem wrócili, ale ciekawe jak to wpłynie na ich dyspozycje. Liczę, ze chociaż punkt im urwą.
ODPOWIEDZ