36. kolejka Serie A: Inter - Empoli

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
ODPOWIEDZ
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

36. kolejka Serie A: Inter - Empoli

Post autor: Orzeu »

mecz w piątek o 18:45.

Empoli już o nic nie gra, trzeba wywierać presję na Milanie i zdobyć tu 3 pkty
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: 36. kolejka Serie A: Inter Mediolan - Empoli

Post autor: Dzonyy »

Obowiązkowe 3pkt! Nie wyobrażam sobie innego wyniku niż zwycięstwo. Mam nadzieję, że uda się szybko zamknąć spotkanie, żeby się nie męczyć za bardzo przed PW. Mocnę liczę, że Hellas da rade i dadzą rade przynajmniej zremisować.

FORZA INTER!
ddamiann17
Posty: 68
Rejestracja: 23 cze 2009, 21:35

Re: 36. kolejka Serie A: Inter Mediolan - Empoli

Post autor: ddamiann17 »

Jeżeli uda nam się wygrać, to wskoczymy na pierwsze miejsce w tabeli i będzie dodatkowa presja na Milanie, który gra dopiero w niedzielę. Z Hellasem nie będą mieli łatwo, a mając świadomość, że muszą wygrać, mogą nie sprostać zadaniu. Mocno liczę na Caprariego, który jest ostatnio w bardzo dobrej formie. Jeżeli dodać do tego Baraka i Simeone, to Rossoneri mogą mieć naprawdę duży problem ze zdobyciem kompletu punktów ⚫🔵
IntNarcyz
Posty: 258
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 36. kolejka Serie A: Inter Mediolan - Empoli

Post autor: IntNarcyz »

Krótko 3 punkty, wynik 3-0 i pozycja lidera Forza Inter Sempre 🖤💙🖤💙👍👍
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: 36. kolejka Serie A: Inter Mediolan - Empoli

Post autor: mio85 »

To, że wygramy jest sprawą oczywistą. Najważniejszy mecz dla losów Scudetto odbędzie się w niedzielę w Weronie. Hellas ma największe szanse na pokonanie Milanu, z trójki która stanie ekipie Piolego na drodze. Mają zenujaco słabą Atalante u siebie. Może jeszcze Sassuolo urwie punkcik.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 36. kolejka Serie A: Inter - Empoli

Post autor: Jaszczu91 »

Ogromnie dużo nerwów kosztował mnie ten mecz. Po 30 minutach rzucalem wszystkim co wpadło mi w ręce. Nie mogłem uwierzyć w to co widzę. Wydawało mi się że tego już nie damy rady obrócić bo gra nie wyglądała dobrze. Na szczęście pomocna dłoń a raczej noge wystawił obrońca Empoli i podłączył Inter do prądu. Po bramce na 2-2 Lautaro już wiedziałem że ich zlamiemy w drugiej połowie. To właśnie Lautaro staje się kluczowym piłkarzem Interu w końcówce sezonu. Złapał formę w kluczowym momencie i strzela niemal w każdym meczu. Mamy chociaż jednego poważnego napastnika w zespole. Correa robi dużo wiatru ale daje mało konkretów. Natomiast ostanie występy Dzeko są poniżej krytyki. Dzisiaj zagrał 20 minut i zmarnował 3 świetne sytuację i zaliczył kilka strat piłki po nieudanym przyjęciu. Nie wyobrażam sobie żeby on został na następny sezon. Gra na poziomie Zeleznicara Sarajewo.
W końcówce sezonu zawodzi mnie też Dimarco. Gra ostatnio sporo i zawsze coś zawala. Do sprzedania latem. Inter to nie jego półka.

Zwycięstwo najważniejsze. Za Conte pewnie było by 1-0 po golu Darmiana ale za Inzaghiego wrócił Pazza Inter i oglądamy takie rollercostery. Teraz pozostaje nam liczyć na Hellas Werona. Inyer zrobił swoje teraz czas na Simeone, Baraka, Caprariego i spółkę.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 36. kolejka Serie A: Inter - Empoli

Post autor: Odet »

Ależ to było meczycho :)

Najpierw dwa gongi niemal posyłające Inter na deski. Następnie nasz powrót do gry. Potem multum niewykorzystanych okazji i bardzo dobra postawa Vicario w bramce.
Wreszcie wyjście na prowadzenie i wejście na boisko komedianta Dze(w)ko. Toż postawa Bośniaka to komedia, strzały w kosmos, problemy z przyjęciem piłki, z podaniem, coś strasznego. Do tego chłop zaliczył na koniec słupek i asystę. Prawdziwy, szalony Inter.
Pozdr.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 36. kolejka Serie A: Inter - Empoli

Post autor: Speaker »

Niesamowity mecz!
Mam wrażenie, że te bramki tracone pobudziły nas właśnie do gry, co zaowocowało chyba 35 strzałami, czy coś koło tego.
Ogólnie był to bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu, mimo błędów. Sędzia nam nie podyktował jeszcze kilku kornerów i chyba też z jednego karnego 🤔 ale spoko. :szal:
Ostatnio zmieniony 6 maja 2022, 22:33 przez Speaker, łącznie zmieniany 1 raz.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 36. kolejka Serie A: Inter - Empoli

Post autor: Mora »

Przyznam, że zwątpiłem po golu na 0-2, na szczęście ostał się jeszcze w tej drużynie mental Antono Conte ;) Martinez wreszcie robi to, co do niego należy, fajnie dziś zagrał Barella, zabrakło trochę szczęścia Włochowi przy strzałach, bo mógł mieć jedną, a nawet dwie bramki. Podobał mi się dzisiaj Perisić, bardzo aktywny na lewej flance. Swoje po wejściu zrobił Alexis. Z minusów znowu Handa - słup soli przy pierwszym golu i dziwne, niepotrzebne wyjście przy drugim, do tego piłka między nogami. Niepewny był też de Vrij.

Inter zrobił swoje, w niedzielę kciuki za Hellas.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: 36. kolejka Serie A: Inter - Empoli

Post autor: maverik »

Po tym meczu tylko zostałem utwierdzony, że na Juve powinni wyjść Lautaro i Alexis oraz to jak bardzo brakuje Bastoniego.
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Re: 36. kolejka Serie A: Inter - Empoli

Post autor: forzaragazzi »

Ten mecz chyba tylko potwierdził kilka rzeczy o których już wiemy; De Vrij to nie jest ten sam piłkarz co w poprzednich sezonach, Dimarco to nie jest środkowy obrońca, Dzeko dopadła demencja starcza, na Correę wydaliśmy o jakieś 10-12 baniek za dużo, a Martinezowi łatwiej trafić w piłkę z woleja niż strzelić w 100% sytuacji.

Jeżeli miałbym w tej chwili obstawiać jak sie skończy sezon to najprawdopodobniej zrównamy się z milanem punktami, co także, jak wielu z Was, uważam za najgorszą opcję.
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: 36. kolejka Serie A: Inter - Empoli

Post autor: VVujek »

Nie obwiniałbym Dimarco za stratę bramki.
nicolas80
Posty: 150
Rejestracja: 31 lip 2013, 19:49

Re: 36. kolejka Serie A: Inter - Empoli

Post autor: nicolas80 »

Też nie obwiniam w tym mecz. Jednak w densywie Di marco to jest tragedia i udowodnił to już nie raz.
ODPOWIEDZ