Finał Pucharu Włoch: Juventus - Inter

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
ODPOWIEDZ
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Finał Pucharu Włoch: Juventus - Inter

Post autor: Orzeu »

Już w środę o 21:00 powalczymy o drugie w tym roku trofeum.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Finał Pucharu Włoch: Juventus - Inter

Post autor: Dzonyy »

Orzeu pisze: 9 maja 2022, 10:45 Już w środę o 21:00 powalczymy o drugie w tym roku trofeum.
Musimy wygrać. Długo już czekamy na triumf w PW, a patrząc na to, że milan może się już nie potknąć fajnie by było podnieść puchar na otarcie łez. Dodatkowo nie jestem sobie w stanie przypomnieć sezonu, w którym 3 razy ograliśmy juve (nie wiem czy coś takiego wogóle miało miejsce).

FORZA INTER!
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: Finał Pucharu Włoch: Juventus - Inter

Post autor: SETE »

Bardzo wazny mecz z Juventusem w srode w finale Coppa Italia. To mecz ktory moze zawazyc na optyce calego sezonu. Gdybysmy przegrali final z Juve oraz oddali scucdetto Milanowi ( a to jak widzimy jest juz wiecej niz prawdopodobne ) to czuje ze bedzie gesta atmosfera straconego sezonu przewijala sie przez prase. Finalnie dwa trofea ( Supercoppa , Coppa Italia ) vicemistrz plus wyjscie z grupy LM obiektywnie trzeba byloby uznac za jednak dobry wynik Inzaghiego.

Pieknie byloby pokonac Juve na neutralnym terenie , uwielbiam tego typu potyczki.
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Re: Finał Pucharu Włoch: Juventus - Inter

Post autor: forzaragazzi »

SETE pisze: 9 maja 2022, 12:15 to czuje ze bedzie gesta atmosfera straconego sezonu przewijala sie przez prase. Finalnie dwa trofea ( Supercoppa , Coppa Italia ) vicemistrz plus wyjscie z grupy LM obiektywnie trzeba byloby uznac za jednak dobry wynik Inzaghiego.
Teoretycznie tak, no tylko jest jeszcze kwestia okoliczności. Jakbyśmy cały sezon kręcili się w okolicach 3-4 miejsca i jeszcze na koniec wbili na 2 miejsce to myślę że nikt nie miałby większych pretensji. A byliśmy mistrzem jesieni, a później mimo paru wtop, realnie ciągle szanse na 1 miejsce. Coś jak Napoli których oficjalny profil opublikował info o zakwalifikowaniu się do LM. Teoretycznie sukces w stosunku do poprzedniego sezonu, praktycznie wyglądało to jak ponury żart.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Finał Pucharu Włoch: Juventus - Inter

Post autor: Speaker »

Chciałbym aby w pierwszym składzie wystąpił Ranocchia. Byłoby to piękne spuentowanie super bramki, którą strzelił z Empoli i dzięki której właściwie tutaj jesteśmy. Na zakończenie przygody (?) należy mu się.
IntNarcyz
Posty: 258
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Finał Pucharu Włoch: Juventus - Inter

Post autor: IntNarcyz »

Ważny mecz ale trzeba się przygotować na 120 minut walki I może jeszcze 11-nastki oby nie ale to jest teraz najwazniejszy mecz sezonu a co będzie później to będziemy się zastanawiać wtedy jak będziemy mieli Puchar w rękach na drugi dzień 2-1 stawiam Forza Inter 🖤💙🖤💙👍👍
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Finał Pucharu Włoch: Juventus - Inter

Post autor: Odet »

Dla mnie to pojedynek Dobra ze Złem.
Dla Juve może to być udane zakończenie rozczarowującego sezonu. Dla Interu: uratowanie dobrego sezonu. Bardzo ważny mecz.

Oby Dobro wygrało.

Pozdr.
Forza Inter!!!
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: Finał Pucharu Włoch: Juventus - Inter

Post autor: SETE »

forzaragazzi pisze: 9 maja 2022, 15:42
SETE pisze: 9 maja 2022, 12:15 to czuje ze bedzie gesta atmosfera straconego sezonu przewijala sie przez prase. Finalnie dwa trofea ( Supercoppa , Coppa Italia ) vicemistrz plus wyjscie z grupy LM obiektywnie trzeba byloby uznac za jednak dobry wynik Inzaghiego.
Teoretycznie tak, no tylko jest jeszcze kwestia okoliczności. Jakbyśmy cały sezon kręcili się w okolicach 3-4 miejsca i jeszcze na koniec wbili na 2 miejsce to myślę że nikt nie miałby większych pretensji. A byliśmy mistrzem jesieni, a później mimo paru wtop, realnie ciągle szanse na 1 miejsce. Coś jak Napoli których oficjalny profil opublikował info o zakwalifikowaniu się do LM. Teoretycznie sukces w stosunku do poprzedniego sezonu, praktycznie wyglądało to jak ponury żart.
Forzaragazzi :) dlatego napisalem , ze sezon bylby dobry a nie bardzo dobry :)
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: Finał Pucharu Włoch: Juventus - Inter

Post autor: mio85 »

Dzeko w pierwszym! Albo nam zamknie mordy albo się upokorzy do cna
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: Finał Pucharu Włoch: Juventus - Inter

Post autor: mio85 »

Właściwie ta druga opcja chyba w ogóle nie wchodziła w grę. To, że zagrał kosztem Sancheza jest skandalem. Bosniak przegrywał dziś wszystko z 37-letnim Chiellinim, nawet ... sprinty. Już wiemy kto z tej dwójki powinien myśleć o MLS.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Finał Pucharu Włoch: Juventus - Inter

Post autor: Dzonyy »

Mamy to! Przyznał szczerze,z e zwątpiłem dzisiaj, ale pieknie mnie drużyna wyjaśniła.

Forza Inter!
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: Finał Pucharu Włoch: Juventus - Inter

Post autor: mio85 »

Dzięki Wielkie Drużynie za walkę! Perisic dziś był nie do zatrzymania. Świetny De Vrij
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Finał Pucharu Włoch: Juventus - Inter

Post autor: Mora »

1. Świetna reklama calcio.
2. Perisić zasługuje na nową umowę.
3. Inzaghi umie grać z Krętaczami.
4. Nie wiem jak w innych miastach, ale w Lublinie wyraźnie było słychać trzask pękających dup juventinich.
5. Oby zregenerowali się na Cagliari.

Więcej może jutro.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
IntNarcyz
Posty: 258
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Finał Pucharu Włoch: Juventus - Inter

Post autor: IntNarcyz »

Perisic Top, wygraliśmy zasłużenie, bez dyskusji 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆Forza Inter, 🖤💙🖤💙👍👍
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Finał Pucharu Włoch: Juventus - Inter

Post autor: Kubus »

Szczerze mówiąc myślałem, że zanosi się na ligowe derby z milanem 2.0. Mecz pod kontrolą i dwa szybkie gongi, drużyna chyba tez była zszokowana i machali łapami na szczęście tylko potrzebowali 10 minut żeby to przetrwać i zacząć walczyć, lautaro przesprytnie się zachował przy tej sytuacji. Czapki z głów, szkoda, że nie powalczyli o 5 bramkę no ale chyba życzyłbym sobie zbyt wiele :D forza Inter! :inter:
Kebo
Posty: 357
Rejestracja: 6 lut 2011, 11:15
Lokalizacja: Lubań/Wrocław

Re: Finał Pucharu Włoch: Juventus - Inter

Post autor: Kebo »

Ten mecz to pokaz charakteru piłkarzy. Ivan - gość, którego wyrzucali "eksperci" z tej strony, Hakan - pokazuje jak wykonywać karne w ważnych momentach. Niestety martwi zachowanie amatora na ławce. Każdy widzi co gra Dzeko, tragiczmy Correa jest lepszy od niego bo chociaż biega i jakkolwiek operuje piłką. Po przerwie cała ekipa rozstrojona traci 2 bramki w 2 minuty, parodia.

Najgorsze co po meczu usłyszeliśmy to wypowiedź Ivana - najlepszego piłkarza tego sezonu. Powiedział, że nie rozumie jak klub może tak się zachowywać, że jego nowa umowa kontraktu mimo fenomenalnej gry jest niższa pod kątem wypłaty niż obecna. Chiński skandal i choroba prześladująca Inter w pigułce.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Finał Pucharu Włoch: Juventus - Inter

Post autor: Odet »

No i Dobro zwyciężyło :)

Pazza Inter Amala.

Pozdr.
nicolas80
Posty: 150
Rejestracja: 31 lip 2013, 19:49

Re: Finał Pucharu Włoch: Juventus - Inter

Post autor: nicolas80 »

Po bardzo emocjnującym i pełnym zwrotów akcji meczu kolejne trofeum trafia do bogatej gabloty Interu.
Brawo dla trenera, zawodników i wszystkich kibiców którzy wierzyli w sukces tej drużyny.
Teraz spokojnie oczekuję końcówki sezonu i jestem przekonany, że to nie koniec sukcesów.
Forza Inter!
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Finał Pucharu Włoch: Juventus - Inter

Post autor: Stachoo »

Jeśliby jakimś cudem udało się wyrwać jeszcze Scudetto, kibicom juve i milanu zostaje walka o prestiżowy puchar dzbana i obesrańca roku, a zamiast medali Procto-Glyvenol. Po wczorajszym meczu mam ogromny dylemat, którym kibicom bym przyznał to miano.

Jakbyśmy im odebrali na końcówce mistrzostwo to chyba z turyńskimi trollami utworzyliby komitet wzajemnego wsparcia i przez kolejny rok by się przytulali i głaskali nawzajem z nienawiści do nas :)
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Finał Pucharu Włoch: Juventus - Inter

Post autor: Orzeu »

Kebo pisze: 12 maja 2022, 00:12 Niestety martwi zachowanie amatora na ławce. Każdy widzi co gra Dzeko, tragiczmy Correa jest lepszy od niego bo chociaż biega i jakkolwiek operuje piłką. Po przerwie cała ekipa rozstrojona traci 2 bramki w 2 minuty, parodia.

Najgorsze co po meczu usłyszeliśmy to wypowiedź Ivana - najlepszego piłkarza tego sezonu. Powiedział, że nie rozumie jak klub może tak się zachowywać, że jego nowa umowa kontraktu mimo fenomenalnej gry jest niższa pod kątem wypłaty niż obecna. Chiński skandal i choroba prześladująca Inter w pigułce.
Piękne zwycięstwo Interu a Pan Ekspert jak zwykle żółć wylewa
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Finał Pucharu Włoch: Juventus - Inter

Post autor: Odet »

Orzeu pisze: 12 maja 2022, 08:40
Kebo pisze: 12 maja 2022, 00:12 Niestety martwi zachowanie amatora na ławce. Każdy widzi co gra Dzeko, tragiczmy Correa jest lepszy od niego bo chociaż biega i jakkolwiek operuje piłką. Po przerwie cała ekipa rozstrojona traci 2 bramki w 2 minuty, parodia.

Najgorsze co po meczu usłyszeliśmy to wypowiedź Ivana - najlepszego piłkarza tego sezonu. Powiedział, że nie rozumie jak klub może tak się zachowywać, że jego nowa umowa kontraktu mimo fenomenalnej gry jest niższa pod kątem wypłaty niż obecna. Chiński skandal i choroba prześladująca Inter w pigułce.
Piękne zwycięstwo Interu a Pan Ekspert jak zwykle żółć wylewa
Ja w ogóle jestem zaskoczony, że ekspert Kebo się cieszy, bo chyba się cieszy co nie??

Pozdr.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Finał Pucharu Włoch: Juventus - Inter

Post autor: Dzonyy »

@Odet Ivan zasługuje na więcej niż Kolarov czy dalej nie?
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Finał Pucharu Włoch: Juventus - Inter

Post autor: Odet »

up
Absolutnie i definitywnie zostałem przekonany przez pana Ivana.
Za marzenia (ich spełnianie) trzeba płacić.
Pozdr.
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: Finał Pucharu Włoch: Juventus - Inter

Post autor: Dzyl »

Kebo pisze: 12 maja 2022, 00:12
Najgorsze co po meczu usłyszeliśmy to wypowiedź Ivana - najlepszego piłkarza tego sezonu. Powiedział, że nie rozumie jak klub może tak się zachowywać, że jego nowa umowa kontraktu mimo fenomenalnej gry jest niższa pod kątem wypłaty niż obecna. Chiński skandal i choroba prześladująca Inter w pigułce.
Trzeba wziąć pod uwagę jego wiek, niech nie liczy, ze w wieku 34 lat przedłuzymy z nim kontrakt na kilka lat i to za duże pieniądze. Na rok/dwa będzie ok, ale z rozsądną pensją, chodź po tym co gra w tym sezonie to nie da się ukryć, ze zasłuzył na dobrą kasę, przynajmniej zachowanie obecnych zarobków, ale chińskie sknery nie rozumieją, ze w piłce jak się nie zainwestuje to nie będzie trofeów i szukają oszczędności jednoczesnie oczekując trofeów :-D
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Finał Pucharu Włoch: Juventus - Inter

Post autor: miniu86 »

Brawo za charakter i kolejny puchar. Wychodzi na to, że staliśmy się czymś w rodzaju nemezis Juve i od jakiegoś czasu prześladujemy ich czy to odbierając im tytuł(wcześniej 9 z rzędu) czy kończąc długą passę z jakimkolwiek tytułem w sezonie(chyba 11 z rzędu). W ogóle to w tym sezonie, gdyby nie ten skandaliczny karny po rzekomym faulu Dumfriesa, mielibyśmy z nimi komplet 4 wygranych.
ODPOWIEDZ