38. kolejka Serie A: Inter - Sampdoria

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
ODPOWIEDZ
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

38. kolejka Serie A: Inter - Sampdoria

Post autor: Orzeu »

W niedzielę o 18:00 kończymy sezon
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 38. kolejka Serie A: Inter - Sampdoria

Post autor: miniu86 »

Z wiarą, pasją i podniesioną głową, wygrać ten ostatni mecz. Forza :inter: :flaga:
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: 38. kolejka Serie A: Inter - Sampdoria

Post autor: Dzonyy »

Finał sezonu przed nami. Wiem, że szansę są minimalne, ale liczę, że jakimś cudem Sass dupnie milan i to będzie cudowny dzień.
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Re: 38. kolejka Serie A: Inter - Sampdoria

Post autor: Kubus »

Pewnie, że wierzymy a cóż nam pozostało. Oby to była niedziela cudów.
IntNarcyz
Posty: 258
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 38. kolejka Serie A: Inter - Sampdoria

Post autor: IntNarcyz »

Najważniejsze jest nasze zwycięstwo Forza Inter 🖤💙🖤💙👍👍🏆3-0 pewna wygrana a później..........
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: 38. kolejka Serie A: Inter - Sampdoria

Post autor: mio85 »

Może dla niektórych to kontrowersyjne pytanie, ale który mecz będziecie dziś oglądać? Tylko przegrana Milanu daje Scudetto więc ja na kolanach będę oglądał dziś Sassuolo. O zwycięstwo Naszych jestem spokojny.To na Mapei musi zdarzyć się cud
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 38. kolejka Serie A: Inter - Sampdoria

Post autor: Mora »

Pytanie z gatunku tych...niezbyt mądrych. Jestem kibicem Interu, więc oglądam Inter. Na zwycięstwo Sassuolo nie liczę. Magia 22 maja nie zadziała, scudetto przejebaliśmy w Bolonii.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
bonjovi100
Posty: 58
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 38. kolejka Serie A: Inter - Sampdoria

Post autor: bonjovi100 »

Ja oglądam Inter a pod koniec przełącze na Milan. Nie ma sensu oglądać Milanu przed 80 minutą. Ktokolwiek będzie prowadził nawet 2 golami do tej minuty to w te 10 min + doliczony czas może się wszystko zmienić.

Mam dobre przeczucie. Correa w pierwszym więc wygramy a Milan.. liczę na akcje Theo/Leao w stylu Gerrarda w ostatnich minutach meczu i porażka Milanu.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 38. kolejka Serie A: Inter - Sampdoria

Post autor: Speaker »

Scudetto zostaje w Mediolanie :!:
Jestem pewien :) :szal:
marcinek91081
Posty: 127
Rejestracja: 9 mar 2008, 17:51

Re: 38. kolejka Serie A: Inter - Sampdoria

Post autor: marcinek91081 »

Scudetto przegrane z Bergamo... teraz trzeba liczyć na cud.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: 38. kolejka Serie A: Inter - Sampdoria

Post autor: Dzonyy »

Ładnie sie pożegnaliśmy. Fajnie, ze Inzaghi dał się niektórym pożegnać.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 38. kolejka Serie A: Inter - Sampdoria

Post autor: Jaszczu91 »

Właśnie teraz 40letni Zlatan z cygarem w zebach jak szef celebruje Scudetto...

Milan zasłużył sobie na tytuł. Inter może pluć sobie w brodę bo przegraliśmy to na własne życzenie. Zabił nas terminarz, namieszał nam covid i można by tak wymieniać. Najgorsze jest to że przegrywamy będąc zespołem mającym największy potencjał w lidze. Ciężko będzie w przyszłości o taką sytuację.

Jak by nie patrzeć mamy za sobą bardzo dobry sezon. Dwa trofea i awans w LM i walka o Scudetto do końca. Dawno nie oglądaliśmy takich obrazków. Oby tylko kadra na następny sezon była mocniejsza i nie osłabiony się jak rok temu.

Forza INTER 🖤💙
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 38. kolejka Serie A: Inter - Sampdoria

Post autor: Speaker »

Jaszczu91 pisze: 22 maja 2022, 20:37 Najgorsze jest to że przegrywamy będąc zespołem mającym największy potencjał w lidze. Ciężko będzie w przyszłości o taką sytuację.

Jak by nie patrzeć mamy za sobą bardzo dobry sezon. Dwa trofea i awans w LM i walka o Scudetto do końca. Dawno nie oglądaliśmy takich obrazków. Oby tylko kadra na następny sezon była mocniejsza i nie osłabiony się jak rok temu.

Forza INTER 🖤💙
Dokładnie, dokładnie. Ale wiesz, nie musi tak być, że następny sezon nasz potencjał osłabnie. Ja bym powiedział nawet, że widzę trochę podobieństwo w końcówce tego sezonu i w końcówce pierwszego sezonu u Conte. Od meczu z juve ligowego, zwycieskiego tak naprawdę gramy bardzo dobry zrównoważony futbol. Taka tendencja uważam ma szansę się utrzymać w drugim sezonie trenowania Szymona i co więcej liczę, że zespół nie będzie osłabiony, tylko wzmocniony. Bremer, Dybala, Onana, pomocnicy - czekamy!
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 38. kolejka Serie A: Inter - Sampdoria

Post autor: Piekarz »

No cóż, dzięki za walkę do końca. Za stratę mistrzostwa odpowiada tylko i wyłącznie Suning, które nie zapewniło odpowiedniej głębi składu na cztery fronty. Nie mam za ten sezon najmniejszych pretensji do trenera, piłkarzy i oczywiście dyrektora sportowego. Uwzględniając terminarz, wdrożenie nowej filozofii gry wraz ze zmianą trenera, sprzedaż piłkarza na którym opierał się cały nasz atak, zmienników, zawrotny budżet minus sto milionów euro na transfery - wszyscy spisali się moim zdaniem bardzo dobrze. Forza Inter.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 38. kolejka Serie A: Inter - Sampdoria

Post autor: Mora »

- 100 baniek na wzmocnienia to rzeczywiście średnia kwota, ale teraz podobno Steven będzie bardziej łaskawy i zwiększy budżet do -60 mln :hahaha:
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
ODPOWIEDZ