1. kolejka Serie A: Lecce - Inter

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
ODPOWIEDZ
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

1. kolejka Serie A: Lecce - Inter

Post autor: Orzeu »

Już w najbliższą sobotę wraca nasza ukochana Serie A. Inter w pierwszej kolejce podejmie beniaminka - Lecce. Na chwilę obecną, tydzień przed ligą, drużyna wygląda fatalnie. W sparingach gramy słabo, przewidywalnie i ociężale, nie wygrywamy:

Obrazek

Można co prawda tłumaczyć się, że to tylko sparingi, lecz gołym okiem widać, że jest u nas dużo rzeczy, które szwankują i stawiam, że pierwsze mecze to będzie dla nas męczarnia.

Postawiłbym na taki skład: Handanović - De Vrij, Skriniar, Bastoni - Dumfries, Calhanoglu, Barella, Brozović (Asllani), Dimarco - Lukaku, Lautaro

Na szczęście w pierwszej kolejce mamy teoretycznie słabszą drużynę, więc liczę, że nawet mimo problemów z grą uda nam się wywieźć 3 punkty.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 1. kolejka Serie A: Lecce - Inter

Post autor: Speaker »

Onana-D'Ambrosio,De Vrij,Bastoni-Dumfries,Barella,Brozo,Calha,Gosens-LuLa.

Skriniara nie ma co jeszcze stresować, bo widać że musi dojść do siebie i może nawet z miesiąc potrwać zanim wróci, ale Danilo ogarnie.
Kebo
Posty: 357
Rejestracja: 6 lut 2011, 11:15
Lokalizacja: Lubań/Wrocław

Re: 1. kolejka Serie A: Lecce - Inter

Post autor: Kebo »

Każdy inny wynik niż spokojne zwycięstwo będzie sygnałem, że tragiczna dyspozycja w sparingach nie była przypadkiem.
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Re: 1. kolejka Serie A: Lecce - Inter

Post autor: forzaragazzi »

Wiem że to praktycznie niemożliwe, bo nawet w sparingach tak nie zagraliśmy, ale chciałbym zobaczyć Inter w moim ulubionym ustawieniu 4-3-1-2. Czyli Handa - Dumfries, De Vrij, Bastoni, Gosens/Dimarco - Barella, Brozo, Asslani - Hakan - Lautaro, Lukaku.

Póki co wyglądamy słabo, zwłaszcza fizycznie i w grze obronnej. Ale Lecce to beniaminek, główny kandydat do spadku zaraz po Cremonese. Zwycięstwo jedną bramką na chwilę obecną mi wystarczy.
IntNarcyz
Posty: 258
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 1. kolejka Serie A: Lecce - Inter

Post autor: IntNarcyz »

Zgadza się każdy inny wynik niż nasze zwycięstwo będzie sensacją, choć nawet wczorajszą porażka z Villarreal nie napawa optymizmem ale 3 punkty są obowiązkiem, Forza Inter Sempre.
CzarodziejCzasu
Posty: 188
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 1. kolejka Serie A: Lecce - Inter

Post autor: CzarodziejCzasu »

Nie mamy słabej drużyny, ale mamy beznadziejnego trenera. Na dziś przewiduje, że Milan obroni tytuł, a z Juve i Roma powalczymy o 2 miejsce.

Biorąc pod uwagę forme w okresie przygotowawczym w meczu z Lecce remis biorę po prostu w ciemno
tytusek25
Posty: 22
Rejestracja: 27 sty 2008, 15:17

Re: 1. kolejka Serie A: Lecce - Inter

Post autor: tytusek25 »

Nie gubiliśmy punktów u siebie z takimi ekipami jak z całym szacunkiem Lecce, drużyna mimo wszystko się wzmocniła , tak że jestem optymistą pełną gębą co do wyniku tego meczu.
Sparingami a tymbardziej ich wynikiem nie kieruję się wogóle.To robota Inzaghiego.Widac było na murawie ze dostaja w dupę na treningach, tak że ten mecz to rozumiem koniec cyklu przygotowań.Teraz tydzień na świeżość, wjazd na pełnej i w sobotę drzwi idą z futryną .
Jest tu paru gosci którzy chcą coś udowodnić w tej koszulce.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 1. kolejka Serie A: Lecce - Inter

Post autor: Speaker »

To może tak ku pamięci: :inter: :szal:
https://youtu.be/Ucu8WUwQ9zo

Piękny mecz i super wyglądaliśmy w tamtych strojach. :)
domin98
Posty: 127
Rejestracja: 22 lis 2009, 21:43
Lokalizacja: wodzisław śląski

Re: 1. kolejka Serie A: Lecce - Inter

Post autor: domin98 »

CzarodziejCzasu pisze: 7 sie 2022, 19:02
Biorąc pod uwagę forme w okresie przygotowawczym w meczu z Lecce remis biorę po prostu w ciemno
Dobra, w takim razie na pewno wygramy skoro tak przewidujesz. Jestem już spokojny
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 1. kolejka Serie A: Lecce - Inter

Post autor: Mora »

Speaker pisze: 7 sie 2022, 21:54 To może tak ku pamięci: :inter: :szal:
https://youtu.be/Ucu8WUwQ9zo
I ta mina Candrevy po golu :D

Obrazek
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: 1. kolejka Serie A: Lecce - Inter

Post autor: maverik »

Jak tak się niektórzy obawiają Interu po wynikach w arcyważnych sparingach to niech spojrzą na naszego rywala Lecce, który przegrał w Pucharze Włoch z Cittadella 2:3. Mnie tam rezultaty meczów towarzyskich nie interesują, jestem spokojny o trzy punkty.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 1. kolejka Serie A: Lecce - Inter

Post autor: Piekarz »

maverik pisze: 7 sie 2022, 22:34 Jak tak się niektórzy obawiają Interu po wynikach w arcyważnych sparingach to niech spojrzą na naszego rywala Lecce, który przegrał w Pucharze Włoch z Cittadella 2:3. Mnie tam rezultaty meczów towarzyskich nie interesują, jestem spokojny o trzy punkty.
Wreszcie głos rozsądku. A nie biadolenie i kretynizm Randamy, grany od nowa co roku. Forza Inter.
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Re: 1. kolejka Serie A: Lecce - Inter

Post autor: forzaragazzi »

2-1 Zagraliśmy tak samo słabo jak w sparingach, ale udało się wyszarpać zwycięstwo. Wyróżnić można chyba tylko Dimarco. Gosens fatalnie, niewiele lepiej Hakan i Barella którzy powinni napędzać grę. Na ostatnie minuty przydałby się Sanchez, to oczywiście musieliśmy go odpalić i na plac gry desygnujemy kloca Dzeko. Mecz do zapomnienia.
CzarodziejCzasu
Posty: 188
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 1. kolejka Serie A: Lecce - Inter

Post autor: CzarodziejCzasu »

Wspaniałe zwycięstwo. Dla takich meczów warto oglądać futbol.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 1. kolejka Serie A: Lecce - Inter

Post autor: Mora »

Inter był o włos od dużego rozczarowania, na szczęście udało się wydrzeć 3 punkty. Takie zwycięstwo na pewno poprawi mental drużyny. Teraz spokojnie stuknąć Spezię, a już w trzeciej kolejce będą ciężary z Lazio.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 1. kolejka Serie A: Lecce - Inter

Post autor: Speaker »

Takimi zwycięstwami się potem wygrywa scudetto najczęściej. ;) Brawo.
IntNarcyz
Posty: 258
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 1. kolejka Serie A: Lecce - Inter

Post autor: IntNarcyz »

Dokładnie liczy się zwycięstwo, ogólnie jeszcze było widać skutki przygotowań i ciężkiego treningu, ale z meczu na mecz będzie to lepiej wyglądało, wczoraj też były sytuacje u brak szczęścia które do nas wróciło za sprawą Dumfriesa, podobał mi się Di Marco, Forza Inter 🖤💙🖤💙👍👍
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: 1. kolejka Serie A: Lecce - Inter

Post autor: Raffal »

Poki co gosens niech gra ale di marco jako wychowanek a przedewszystkim swoja gra zasluguje bardziej na gre.

Ogolnie di marco, de vrji , lautaro ok reszta bardzo slabo
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 1. kolejka Serie A: Lecce - Inter

Post autor: Odet »

Typowy Inter.

Pozdr.
ODPOWIEDZ