3. kolejka Serie A: Lazio - Inter

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
ODPOWIEDZ
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

3. kolejka Serie A: Lazio - Inter

Post autor: Orzeu »

Już w piątek trzecia kolejka Serie A.

Gra się mocno poprawiła, teraz czas na weryfikację: czy Inter będzie w stanie ograć średnie Lazio na ich stadionie?
pablo77
Posty: 44
Rejestracja: 29 cze 2009, 20:56

Re: 3. kolejka Serie A: Lazio - Inter

Post autor: pablo77 »

Jeżeli chcemy zdobyć mistrzostwo to takie mecze trzeba wygrywać. O drużynach z końca tabeli nie wspominam bo to jest obowiązek ale właśnie drużyny z top8 trzeba pokonywać jak się chce zdobyć scudetto. Milan w zeszłym sezonie wygrał dlatego, że miał najwięcej zwycięstw w czołówce.
IntNarcyz
Posty: 258
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 3. kolejka Serie A: Lazio - Inter

Post autor: IntNarcyz »

Dokładnie teraz czas na 3 punkty, bo jesteśmy faworytem, Forza Inter Sempre 🖤💙🖤💙👍👍
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 3. kolejka Serie A: Lazio - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Pamiętamy wszyscy co działo się rok temu w Rzymie. Trzeba wziąć srogi rewanż za tamta haniebną porażkę. Dobrze, że akurat teraz mamy taki mecz. Ciro zablokowany a Inter nie obciążony grą co 3 dni powinien Lazio zdominować i wygrać to spotkanie.
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: 3. kolejka Serie A: Lazio - Inter

Post autor: mio85 »

Jak trzeba być jebnietym żeby wychodzić Gagliardinim kosztem Hakana? Zero pomysłu w środku. Lukaku jeszcze nie dojechał, Brozovic jeszcze nie dojechał, Gosens już chyba nie dojedzie i 5 dni przed końcem okna nasza kadra zupełnie nie wygląda na kompletną. Sarri zrobił z Inzaghim dokładnie to samo co rok temu co każe stwierdzić, że cały czas jest trenerskim zoltodziobem.
IntNarcyz
Posty: 258
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 3. kolejka Serie A: Lazio - Inter

Post autor: IntNarcyz »

Ciężki mecz który miał różne fazy ,stracona bramka to wyraźny brak komunikacji DeVrija i Dimarco ale raczej bezbarwnego Dimarco,i na początku 2 połowy wydawało się że po golu Lautaro już mecz jest nasz, za chwilę Dumfries i mogło być 2-1,i naraz wszystko się rozsypało jakby brakło intensywności w grze a rywal nas kontrował, słabo dziś Lukaku, Brozo, Barella, Dimarco, zbyt dużo słabych punktów I dość szczęśliwie i dobrze bronił Provedel w bramce LazioPrzykro to mówić ale porażka zasłużona.
Kebo
Posty: 357
Rejestracja: 6 lut 2011, 11:15
Lokalizacja: Lubań/Wrocław

Re: 3. kolejka Serie A: Lazio - Inter

Post autor: Kebo »

Inzi dziękujemy rzymski sabotażysto, a na lewej stronie to ja mogę zagrać i różnicy nie będzie.
zemaria
Posty: 122
Rejestracja: 14 lip 2017, 16:58

Re: 3. kolejka Serie A: Lazio - Inter

Post autor: zemaria »

Znowu to samo, Di Marco cały czas popełnia te same szkolne błędy. Rażą w oczy jego ograniczenia:
- brak szybkości
- prawa noga służąca tylko do wsiadania do samochodu
- wzrost

I wszystko byłoby ok gdyby jeszcze to nadrabiał czymś ekstra z przodu, ale tak nie jest. Masa wrzutek z których na 10 siądą 2.

77 minut Gagliardiniego to jakaś totalna abstrakcja. Obrzydliwy człowiek, parodia piłkarza. Mam nadzieję , że w końcu Inzaghi też to zrozumie. Klepnięcie dwóch ogórków mocno nam zamydliło oczy, dzisiaj wyjaśnił nas ligowy średniak.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 3. kolejka Serie A: Lazio - Inter

Post autor: Piekarz »

Są mecze, które się wygrywa, i są mecze, które się przegrywa. No co, dzisiaj nas jebnęli.

Coś nie grało od samego początku. Trochę brak pomysłu, przewidywalność, trochę brak zrozumienia, częste krzyki piłkarzy na siebie nawzajem. Nie powiedziałbym, że Sarri zjadł Inzaghiego, bo mecz rozegrał się trochę w dziwnych epizodach, a do ostatnich kilkunastu minut remis był zupełnie sprawiedliwy. To nie tak, że nie dojechaliśmy i Lazio nas zmiażdżyło. Ale w ostatniej fazie meczu to oni mieli chęć do gry, a my zaczęliśmy powoli zadowalać się punktem.

Nie podobał mi się dzisiaj prawie nikt - Dumfries był jak zwykle dobry, Brozović ogarniał swoje podwórko (i tak słabiej niż zwykle i z mniejszą kreatywnością), Lautaro mimo braku wsparcia coś tam kreował i wsadził tę bramkę, De Vrij chyba bez poważniejszych błędów. Reszta na piechotę do Mediolanu - Dymarko mnie nie dziwi, bo to półamator i przeraża mnie, że ktoś może nie być przerażony wizją, że Gosens nie odzyska formy i ten gościu na poziomie Fiorentiny będzie popylał w pierwszym składzie cały sezon, włącznie z meczami z Barcą i Bayernem - ja jestem nią przerażony. Nie dziwi mnie kretynizm Correi, nie dziwi że Dżeko cuchnie trupem, nie dziwią kiksy Gagliardiniego. Rozczarował mnie natomiast jeden z nielicznych razów Skriniar, Darmian zagrał tak że można było rzygnąć, nie wiem czy kiedykolwiek tak haniebnie się u nas pokazał, Gosens standardowo, Lukaku wyglądał jak w swoich najbardziej klocowatych meczach z początków w Interze (Anglia działa na niego w fascynujący sposób) - te nazwiska mnie bardziej bolą.

Ciężko zrozumieć, czemu Gags wychodzi w takim meczu, skoro za 4 dni gramy z drużyną idealną na niego. Ciężko zrozumieć, czemu tyle czekamy na zmiany, skoro paru zawodników wyraźnie nie dojeżdża. Z drugiej strony zmiennicy lepsi od podstawy nie byli i to po ich wejściu przegraliśmy.

Mecz o tyle lepszy od 3-1 sprzed roku, że nie przegraliśmy frajersko, a po prostu zasłużenie :) Lazio zdecydowanie lepiej poukładane niż wtedy.

Forza Inter! Oby następny tydzień wynagrodził nam tę wpadkę.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 3. kolejka Serie A: Lazio - Inter

Post autor: Orzeu »

Orzeu pisze: 24 sie 2022, 15:22 teraz czas na weryfikację: czy Inter będzie w stanie ograć średnie Lazio na ich stadionie?
wypada przeprosić: Lazio wcale nie jest średnie. Wyglądali wczoraj jak prawdziwa drużyna, tworzyli dużo sytuacji i grali po prostu lepiej od Interu. Sarri z ławki wpuścił Pedro i Luisa Alberto, pierwszy strzelił bramkę i asystę zaliczył, drugi strzelił bramkę. Lazio może namieszać w tym sezonie.

Inter: eksperyment z Gagliardinim, który miał pilnować SMS kompletnie nie wypalił bo Gaglia ani sobie nie poradził z pilnowaniem SMSa, ani nie dawał nic z przodu, więc lepiej było po prostu zagrać Hakanem. Dimarco tak jak chwaliłem na początku sezonu, tak to co przy bramce nr 1 odwalił (po raz kolejny zawiecha i nie pilnowanie przeciwnika) to jest kryminał i za to powinna być ławka.

Obrazek


Lukaku, Skriniar, Barella, Brozović - spodziewałem się po nich więcej.

Kogo można pochwalić to de Vrija, Lautaro i Dumfriesa.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 3. kolejka Serie A: Lazio - Inter

Post autor: Mora »

Pierwszy poważny sprawdzian w tym sezonie i od razu wpierdol, w dodatku w pełni zasłużony. W zasadzie wszyscy zagrali poniżej oczekiwań, w dodatku pod koniec meczu Inter siadł fizycznie. Gagliardini...Liczył ktoś ile on miał strat? Nie przypominam sobie meczu, w którym jeden kopacz tak często tracił piłkę, a regularnie oglądam skórokopów w polskiej trzeciej lidze (dla zmyłki nazywaną drugą). Dramat. Dimarco to niestety taki sam przeciętniak jak Biraghi, nie pierwszy raz zawalił bramkę i jeszcze nie jedną zawali. Taki Perisic przy golu na 1-0 nie kryłby "na radar", tylko po prostu skoczyłby do główki i piłka wyszłaby na rożny. Będzie brakować solidnego grajka na tej lewej stronie.

Cóż trzeba ograć Cremonese i zrewanżować się Milanowi za zeszły sezon, wtedy humory wrócą.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 3. kolejka Serie A: Lazio - Inter

Post autor: miniu86 »

Lazio wyglądało na drużynę gotową spróbować i wykorzystać swoją szanse. Inter tak trochę jakby myśleli, ze to się samo wygra albo, że wygrywać nie trzeba. Sarri ograł Simone wyraźnie więc jest co przerabiać na materiale video. Oj jest. Plan na mecz zupełnie nie siadł.

Druga sprawa to sytuacja jak straciliśmy pierwszego gola. Kryminał ile czasu miał Milinkovic oraz jak odpuszczony został Anderson. Gol oddany przeciwnikowi za darmo.
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Re: 3. kolejka Serie A: Lazio - Inter

Post autor: forzaragazzi »

zemaria pisze: 26 sie 2022, 22:55 Znowu to samo, Di Marco cały czas popełnia te same szkolne błędy. Rażą w oczy jego ograniczenia:
- brak szybkości
Jak podaje Lega Serie A, Dimarco był wczoraj najszybszym piłkarzem na boisku (33.24 km/h). Natomiast jako drużyna przebiegliśmy ponad 7 km mniej od rywala, a to jest sporo.

Jeżeli gra słabo zawsze solidny Darmian, Barella, Skriniar, to trudno oczekiwać dobrego rezultatu. Lukaku oczywiście jeszcze nie jest tym samym Lukaku gdy od nas odchodził. Tylko w starciach ze słabszymi rywalami aż tak tego nie widać. Rozumiem że Gags wyszedł od pierwszej minuty, nie rozumiem czemu nie został zmieniony w przerwie.

Wybaczę naszym piłkarzom tę porażkę jeżeli wygramy derby, o Cremonese nie wspominając.

Jeszcze jedno - stadion Hutnika Warszawa - grywa Hutnik, grywa KTS, trenują tam te zespoły, rozgrywane są więc mecze 5 i 6 poziomu rozgrywkowego. Murawa przygotowana jest bardzo dobrze. Olimpico - dwa rzymskie giganty - pastwisko. Stadion Lecce - pastwisko. Minie z miesiąc czasu w Mediolanie założe się za chwilę będzie pastwisko. Kluby Serie A wydają dziesiątki mln euro na transfery, a nie potrafią ogarnąć murawy?
zemaria
Posty: 122
Rejestracja: 14 lip 2017, 16:58

Re: 3. kolejka Serie A: Lazio - Inter

Post autor: zemaria »

forzaragazzi pisze: 27 sie 2022, 11:01
zemaria pisze: 26 sie 2022, 22:55 Znowu to samo, Di Marco cały czas popełnia te same szkolne błędy. Rażą w oczy jego ograniczenia:
- brak szybkości
Jak podaje Lega Serie A, Dimarco był wczoraj najszybszym piłkarzem na boisku (33.24 km/h). Natomiast jako drużyna przebiegliśmy ponad 7 km mniej od rywala, a to jest sporo.
Kogo obchodzi jakaś statystyka skoro gość na tej pełnej szybkości nie potrafi mijać rywali?
bobogol
Posty: 250
Rejestracja: 5 lut 2005, 22:35
Lokalizacja: Katowice

Re: 3. kolejka Serie A: Lazio - Inter

Post autor: bobogol »

Orzeu pisze: 27 sie 2022, 10:00 Dimarco tak jak chwaliłem na początku sezonu, tak to co przy bramce nr 1 odwalił (po raz kolejny zawiecha i nie pilnowanie przeciwnika) to jest kryminał i za to powinna być ławka.
Mora pisze: 27 sie 2022, 10:07 Dimarco to niestety taki sam przeciętniak jak Biraghi, nie pierwszy raz zawalił bramkę i jeszcze nie jedną zawali. Taki Perisic przy golu na 1-0 nie kryłby "na radar", tylko po prostu skoczyłby do główki i piłka wyszłaby na rożny. Będzie brakować solidnego grajka na tej lewej stronie.
dokładnie takie same przemyślenia niestety.
mój koszmar z Dimarco wrócił, jego zachowanie przy pierwszym golu Lazio to absolutny skandal, sprawozdawca zdążył opisać, a on dalej nie doskoczył.
chcieliście Dimarco to macie, tak to było?

tak jak kminisz Mora, to jest dokładnie taka sytuacja, w której Ivan wypadłby z piłką i zawodnikiem Lazio za linię końcową i jeszcze by rzutu rożnego nawet z tego nie było.
teraz wiem, że za mało doceniałem takie momenty jak był Ivan, można mówić o nim co się chce, ale nawet rozkojarzony i z przedłużonym kontraktem - to był z nim standard poniżej, którego nie było mowy zejść.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 3. kolejka Serie A: Lazio - Inter

Post autor: miniu86 »

Wiedziałem, że ten babol mi się z czymś mocno kojarzył i Twitter szybko mi to przypomniał. Podobnego gola z dupy Dimarco załatwił nam w tym przekładanym meczu z Bolonią kilka miesięcy temu. Gola strzelił Arnautovic. Z tym, że żeby było jasne, Lazio wczoraj było lepsze i konkretniejsze i też zasłużyło na te 3 pkt. Wydaje mi się, że nasi nadal jeszcze są w dołku fizycznym po zakończonym precampionato.
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Re: 3. kolejka Serie A: Lazio - Inter

Post autor: forzaragazzi »

zemaria pisze: 27 sie 2022, 15:21
forzaragazzi pisze: 27 sie 2022, 11:01
zemaria pisze: 26 sie 2022, 22:55 Znowu to samo, Di Marco cały czas popełnia te same szkolne błędy. Rażą w oczy jego ograniczenia:
- brak szybkości
Jak podaje Lega Serie A, Dimarco był wczoraj najszybszym piłkarzem na boisku (33.24 km/h). Natomiast jako drużyna przebiegliśmy ponad 7 km mniej od rywala, a to jest sporo.
Kogo obchodzi jakaś statystyka skoro gość na tej pełnej szybkości nie potrafi mijać rywali?
Zarzuciłeś mu brak szybkości. Odniosłem się tylko do tego.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 3. kolejka Serie A: Lazio - Inter

Post autor: Piekarz »

Dymarko jest spoko, w sensie - zwykle z drugą połową tabeli wygląda w porządku, jak wejdzie na parę-naście minut za kogoś zmęczonego w poważniejszym meczu to jest spora szansa że nie narobi gnoju, jak drużyna jest ogólnie w formie, to może nawet grać w podstawie z takim Lazio, Romą czy Atalantą i powinno być ok, może od bidy grać na dwóch pozycjach. Po prostu znośny, kategorycznie rezerwowy chłop. Pomysł był ok - wziąć go na rezerwę, w międzyczasie klepnąć Gosensa za starzejącego się i wiecznie obrażonego Perisraka. Problem - który zresztą należało uwzględniać w perspektywie - pojawił się wtedy, gdy okazało się, że Gosens jest wrakiem i nie wiadomo, czy kiedyś do siebie wróci. Klub z zarządem nieodznaczającym się biedotą finansowo-umysłową w tym momencie przedłużyłby tego obrzydliwego Chorwata albo ściągnął kogoś poważnego, żeby nie ryzykować katastrofy na tej pozycji. No my mamy Sruning i katastrofa jest możliwa. Pozostaje się modlić do bozi o odrodzenie Niemca.

Są momenty, kiedy głęboko nienawidzę naszego ustawienia i przeklinam dzień, w którym przyszedł do nas Gasperini i zapoczątkował tradycję grania tą zasraną trójką w obronie i jeszcze bardziej zasranymi wahadełkami. Nie znam się na tyle na taktyce, żeby ocenić, czy to jest lepsze, czy gorsze ustawienie od tych "normalnych". Znam się natomiast na tyle na piłce, żeby widzieć, jakie to jest ograniczające z punktu widzenia budowania kadry i rynku transferowego. W normalnych warunkach Gosens przyszedłby na lewą obronę i gdyby okazał się wrakiem, można by tam wstawić Bastoniego albo po prostu rozejrzeć się na szybko za jakimś przyzwoitym lewym obrońcą. A tak to jesteśmy w dupie - tę pozycję ogarniają tylko piłkarze leworęczni, urodzeni podczas pełni księżyca, z błękitnymi oczami i wypukłymi pępkami, więc szukanie takich zajmuje całe miesiące, a z obecnej kadry nikogo tam się wsadzić nie da.
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: 3. kolejka Serie A: Lazio - Inter

Post autor: VVujek »

zemaria pisze: 26 sie 2022, 22:55 Znowu to samo, Di Marco cały czas popełnia te same szkolne błędy. Rażą w oczy jego ograniczenia:
- brak szybkości
- prawa noga służąca tylko do wsiadania do samochodu
- wzrost

I wszystko byłoby ok gdyby jeszcze to nadrabiał czymś ekstra z przodu, ale tak nie jest. Masa wrzutek z których na 10 siądą 2.

77 minut Gagliardiniego to jakaś totalna abstrakcja. Obrzydliwy człowiek, parodia piłkarza. Mam nadzieję , że w końcu Inzaghi też to zrozumie. Klepnięcie dwóch ogórków mocno nam zamydliło oczy, dzisiaj wyjaśnił nas ligowy średniak.
To jest stek bzdur i robienie z Dimarco kozła ofiarnego, bramka padła po rzucie wolnym wykonywanym przez Dimarco, a była jeszcze seta Dumfriesa również po dośrodkowaniu Dimarco.

Pierwsza bramka zdecydowanie na konto Bastoniego bo to on powinien się zająć Andersonem bo Dimarco dopiero wracał.

Prawdziwy kryminał to 3 bramka Lazio i zachowanie De Vrija do spółki z Darmianem

W zasadzie to dotyczy wszystkich którzy właśnie w Dimarco widzą problem. Najsmieszniejsze jest to ciągle powtarzanie jak mantry błędu z Bologna nikt innych błędów nie potrafi wymienić.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 3. kolejka Serie A: Lazio - Inter

Post autor: Odet »

Katastrofalny występ zespołu i trenera. Lazio było drużyną, a my zgrają chłopaków z podwórka.
Sarri zgasił naszego Szymka jak peta w popielniczce.
Obrzydliwość.

Brava dla Lazio.
Oby Szymon przemyślał coś, bo jak z Barca czy z Bayernem też wystawi Gaglię, to może być strasznie.

Pozdr.
ODPOWIEDZ