4. kolejka Serie A: Inter - Cremonese

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
ODPOWIEDZ
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

4. kolejka Serie A: Inter - Cremonese

Post autor: Orzeu »

Już jutro przyjeżdża do nas mocarne Cremonese w którym zapewne mecz życia rozegra Ionut Radu
KaraJunior
Posty: 63
Rejestracja: 11 lis 2007, 16:41

Re: 4. kolejka Serie A: Inter - Cremonese

Post autor: KaraJunior »

Radu będzie chciał pokazać ,,faka'' wszystkim kibicom Interu którzy go tak krytykowali - znając nasze szczęście to spodziewam się dnia konia tego gościa :(. Obyśmy to wygrali spokojnie i bez kontuzji
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Re: 4. kolejka Serie A: Inter - Cremonese

Post autor: forzaragazzi »

Radu to kazus Drągowskiego. Potrafi bronić, ale od czasu do czasu następuje wylew. Ale nawet jakby miał dzień konia to tę jedną bramkę powinniśmy strzelić więcej niż rywal.

Jeżeli ma nastąpić jakaś rotacja to właśnie jutro. Spotkanie w środku tygodnia, z najsłabszym teoretycznie zespołem Serie A, u siebie, tuż przed arcyważnymi derbami Mediolanu i pierwszym meczem LM. Debiut Onany oraz odpoczynek dla np. Lautaro to konieczność.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 4. kolejka Serie A: Inter - Cremonese

Post autor: Odet »

forzaragazzi pisze: 29 sie 2022, 14:43 Debiut Onany oraz odpoczynek dla np. Lautaro to konieczność.
Konieczność i oczywistość. Nie wiadomo tylko czy dla naszego trenera...:)

Przyjeżdża do nas ulubieniec kibiców Milanu czyli Radu. Dobrze będzie mu strzelić parę goli... choć zaraz... zaraz sie znajdą tacy kibice Interu co napiszą, że nie wolno mu za dużo strzelić bo będzie mu smutno, tak jak po meczu z Bologną...

Pozdr.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 4. kolejka Serie A: Inter - Cremonese

Post autor: Piekarz »

Obowiązkiem w tym meczu nie jest wygrana. Obowiązkiem nie jest nawet pewna wygrana. Obowiązkiem jest pewna wygrana z oszczędzeniem paru podstawowych zawodników na derby.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: 4. kolejka Serie A: Inter - Cremonese

Post autor: Dzonyy »

Piekarz pisze: 29 sie 2022, 15:53 Obowiązkiem w tym meczu nie jest wygrana. Obowiązkiem nie jest nawet pewna wygrana. Obowiązkiem jest pewna wygrana z oszczędzeniem paru podstawowych zawodników na derby.
Amen!

Rozkład jazdy - jazda z Cremonese! Trzeba szybko ich wyjaśnić, żeby się nie męczyć za bardzo przed derbami. Stawiam 3:1 dla nas bo nie wierzę, że nasza obrona czegoś nie odwali.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 4. kolejka Serie A: Inter - Cremonese

Post autor: Speaker »

Wydaje mi się ,że LM10 i Dumfries są naszymi realnymi liderami w tym sezonie i powinni grać.
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Re: 4. kolejka Serie A: Inter - Cremonese

Post autor: forzaragazzi »

Speaker pisze: 29 sie 2022, 16:30 Wydaje mi się ,że LM10 i Dumfries są naszymi realnymi liderami w tym sezonie i powinni grać.
Dlatego że są liderami, to właśnie nie powinni grać. A jeżeli zmiennicy nie będą potrafili wygrać z Cremonese to po co nam tacy zmiennicy.

Chciałbym zobaczyć skład: Onana - DAmbrosio Skriniar Bastoni - Gosens Brozovic Hakan Asllani Darmian - Dzeko, Correa

Choć o występ Asllaniego na mezzali może być ciężko.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 4. kolejka Serie A: Inter - Cremonese

Post autor: Speaker »

No ale zobacz że Dumfi nie zagrał 100% minut od początku sezonu, więc tutaj nie ma problemu zmęczenia.

Co do LM10 to on musi czuć że trener na niego w pełni postawił i jest kluczowym zawodnikiem. Skoro taki 34-letni Lewandowski wczoraj w meczu domowym zagrał pełne 90 minut, to nie przesadzajmy na razie z tymi odpoczynkami. Napastnik musi grać i strzelać gole, czego jutro życzę Lautaro i nam. :)
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 4. kolejka Serie A: Inter - Cremonese

Post autor: miniu86 »

Kilka zmian, ale bez przesady. Wg mnie Lautaro obecnie grać musi, obok wyjdzie zapewne Dzeko.
Dać zagrać Onanie i szczególnie Gosensowi. Hakan z Lazio zagrał mało, wiec może Asllani za Barelle?
Jakie plany mamy względem Agoume? Czy rozsądnie jest odstawiać go na boczny tor? Heniek kontuzjowany, na RG nikt jużpatrzec nie może i ostaje nam się sam Asllani jako alternatywa w pomocy.
CzarodziejCzasu
Posty: 188
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 4. kolejka Serie A: Inter - Cremonese

Post autor: CzarodziejCzasu »

Przyleciałem sobie dziś do Mediolanu i siedząc na duomo pomyślałem sobie - co ja tu wogole robię? Interu już nie ma. Inter skończył się dwa lata temu wraz z odejściem Conte. Nie mieści mi się w głowie w jaki sposob rozmontowana została ta piękna drużyna. Obroncy fenomenalni, a bramki tracone frajersko. Bezużyteczny Dumfries. Sfrustrowany Barella. Pragnący powrotu Lukaku, który do formy już nigdy nie wróci. A na czele tego jeszcze ten oszolom rzymski.

Cytując klasyka - to nie jest moja drużyna. Jest mi z tego powodu bardzo przykro, że znalazłem się w takiej sytuacji. Ale wstyd mi, że koszulka drużyny, której kiedyś byłem członkiem dziś jest profanowana.

Zhang i Inzaghi - miejcie honor i odejdźcie z klubu.
IntNarcyz
Posty: 258
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 4. kolejka Serie A: Inter - Cremonese

Post autor: IntNarcyz »

Napewno dziś bez Lukaku? prawdopodobnie uraz, ale z Cremonese możemy sobie na to pozwolić w kontekście meczu w Champions League. Dziś jak zwykle zwycięstwo obowiązkowe, boję się trochę o naszą obronę no ale z całym szacunkiem z tym rywalem z tyłu na zero, 3-0 Forza Inter 🖤💙🖤💙👍👍
KaraJunior
Posty: 63
Rejestracja: 11 lis 2007, 16:41

Re: 4. kolejka Serie A: Inter - Cremonese

Post autor: KaraJunior »

fajnie będzie jak wygramy ale spokojne na 3:0 to bym nie liczył . Cremonese strzeliło bramkę Torino ( porażka 1:2) i dwie bramki Fiorentinie ( porażka 2:3) i przegrało tylko 1:0 z Romą. Warto podejść z większym szacunkiem do przeciwnika bo jak widać przegrywają jak narazie jedną bramką i naiwnością jest liczenia na 3:0
CzarodziejCzasu
Posty: 188
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 4. kolejka Serie A: Inter - Cremonese

Post autor: CzarodziejCzasu »

Kompletny brak jakiejkolwiek chemii w zespole. No, może nie kompletny, ale gołym okiem widać, że coś jest nie tak w szatni. Barella strzela takiego gola, a oni ledwo się z tej bramki cieszą. Non stop pretensje po nieudanych nagraniach. Niektórzy wyglądali jakby mogli się wzajemnie pozabijać.

Przykre jest to, że oglądając ten mecz na żywo ewidentnie widać, że De Vrij, Barella, Brozovic i Hakan są kilka półek wyżej pod kątem umiejętności piłkarskich od pozostałych. Reszta to zwyczajnie 3 liga. No może poza darmianem, który jest ubogi piłkarsko, ale jest niezwykle pewny siebie i za to szacunek.

Mamy ogromne problemy z grą w obronie. Zupełnie nie radzimy sobie w dośrodkowaniami granymi w drugie tempo, pomocnicy katastrofalnie się ustawiają.

Dumfries jest skończonym jełopem. Jedynym atutem tego gościa, który.mozna wykorzystać jest niezła dynamika przy wyjściu podaniem na wolne pole, ale w piłkę to on grać nie potrafi. Szczerze myślę, że Bellanova ma dużo lepsze umiejętności techniczne, ale czy potrafi on z nich zrobić użytek to inna sprawa.

Na pewno warto dawać szanse Asllaniemu, chłopak aż pali się do gry.

Sprzedaż Gosensa to katastrofa. Nie jest w stanie zastąpić Perisicia, ale tutaj potrzeba może 3/4 meczów z ogorami żeby się rozegrał i wskoczył na poziom który nigdy nie osiągnie Dimarco.

Reasumując - jest niezaciekawie.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 4. kolejka Serie A: Inter - Cremonese

Post autor: Speaker »

Robota zrobiona :szal:
Brawo dla LM10, to był prawdziwy el Toro w tej akcji. :)
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 4. kolejka Serie A: Inter - Cremonese

Post autor: Mora »

Gra gitara, plan wykonany i punkt przewagi nad Milanem. Szkoda, że nie na zero z tyłu. Strzał Okereke oczywiście precyzyjny, ale sygnalizowany i piłka leciała dość długo. Onana pewnie by się rzucił, Samir znowu zaliczył zawiechę...Ozdobą była fantastyczna akcja Hakana z Placuszkiem na 2-0. No i w sumie tyle zapamiętam z tego meczu. Teraz trzeba pokazać Milanowi kto tu rządzi, w sobotę tylko zwycięstwo!

PS. Precz z komuną!
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 4. kolejka Serie A: Inter - Cremonese

Post autor: Odet »

Mimo wygranej mecz mi się nie podobał.
Głównie przez okropnego Dzeko, który nawet na tle beniaminka wygląda fatalnie (bezjajeczny trener wystawi go pewnie na Derby). Chłop nie potrafi już celnie (i w tempo) podać, dobrze piłki przyjąć, z piłką pobiec (bo mu ona ucieka), dobrze i celnie strzelić, wygrać ważny pojedynek główkowy. A to było Cremonese, a nie Barcelona czy Bayern...

Zachowanie Handy przy bramce, typowe, okropne.

Szkoda że Podgardlak nie potrafi w takim meczu postawić na Onanę, czy dać więcej minut nowym zawodnikom, woli za to płakać, że brakuje mu Acerbiego. Wrrrr...

Jakbyśmy tak dziś wyrzucili z klubu Dzeko, Handę i Gaglię to było by mi lepiej. Albo chociaż, żeby nie grali w składzie... takie mam życzenie.

Pozdr.
bobogol
Posty: 250
Rejestracja: 5 lut 2005, 22:35
Lokalizacja: Katowice

Re: 4. kolejka Serie A: Inter - Cremonese

Post autor: bobogol »

Odet pisze: 29 sie 2022, 14:51 Przyjeżdża do nas ulubieniec kibiców Milanu czyli Radu. Dobrze będzie mu strzelić parę goli... choć zaraz... zaraz sie znajdą tacy kibice Interu co napiszą, że nie wolno mu za dużo strzelić bo będzie mu smutno, tak jak po meczu z Bologną...
liczę, że to moje czepialstwo tylko ale zapamiętałem taki obrazek - koniec meczu z Cremonese, przybijane piątki na murawie, młodzież dostała szanse, mecz nie był idealny... czy starszyzna rozmawia z młodymi, wymienia uwagi, poklepuje po plecach? NIE, KU*WA, ONI W KÓŁKU ROZMAWIAJĄ Z FRAJEREM RUMUNEM, czimej mje.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 4. kolejka Serie A: Inter - Cremonese

Post autor: Jaszczu91 »

Mecz wygrany i zadanie wykonane. Mnie rów idź irytował Dzeko. Nawet na tle Cremonese wyglądał słabo. Nie potrafił wygrywać pojedynków a piłką często mu odskakiwala. Wszystkie akcję graliśmy prawą stroną boiska bo lewe wahadło w postaci Darmiana kompletnie nie funkcjonowało. Częściej ofensywnie pokazywał się Dimarco, mimo że grał niżej. Ja wiem że są plotki o odejściu Gosensa ale kiedy on ma grać jak nie w takim spotkaniu? Mamy trzech zawodników na prawa stronę a jak pozbędziemy się Gosensa to na lewej nie zostanie się nikt. Będziemy skazani na Dimarco, który gra ambitnie i jest dobry na słabszych rywali ale pewnego poziomu nie przeskoczy. Nie podobał mi się również Skriniar. Wprowadzał dużo nerwowości i zaliczył kilka fatalnych wybić piłki a nie był przy tym przez nikogo atakowany. Widać że jednak siedzi mu to PSG w głowie. Szkoda że szansy nie dostał Onana. Handa znów zastyga na linii i patrzy jak piłką wpada do jego bramki. Nie był to strzał nie do obrony. Onana z pewnością podjął by próbę obrony tego uderzenia. Czas na zmiany w bramce. Pochwalić trzeba aktywnego Hakana i Barelle. Brozo rozdawał karty w środku. Atak zrobił swoje. W sytuacji na 3-0 Lautaro świetnie ustal na nogach i poszedł pazernie po bramkę. 90% napastnikow w tej lidze by się przewracalo szukając faulu. W meczach o podobnym cięższe gatunkowym więcej Asllaniego i Bellanovy.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 4. kolejka Serie A: Inter - Cremonese

Post autor: Orzeu »

Dobry występ, kontrola nad meczem, pewne zwycięstwo. Można by pokrytykować kilka osób, ale po co? Mamy 3 punkty to się liczy. Do zapomnienia.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 4. kolejka Serie A: Inter - Cremonese

Post autor: miniu86 »

Wg mnie tak długo trwające plotki o odejściach z Interu źle wpływają na naszą organizację gry. Szczególnie w defensywie. Do tego dochodzi nerwowość trenera z powodu absolutnie skandalicznego i lekkomyślnego braku choćby jednego nominalnego stopera na ławce.
Ten stan musi się szybko zakończyć.

Wygrana była obowiązkiem, ale nadal cieszy bo każdy jeden mecz w tej lidze waży 3 pkt i trzeba je podnosić jak najczęściej.

Dimarco znowu miał blackouty w defensywie co doprowadziło do przynajmniej jednej groźnej sytuacji pod bramką Handy. I to po wrzucie z autu for fuck sake.

Zgadzam się, że jak najwiecej minut powinni zbierać Gosens i Asllani. Nie wierzę, że Niemiec będzie wykonywał swoje obowiązki gorzej od Dimarco.

Lautaro rzeczywiście pięknie poszedł po tą bramkę. Lider. Dałbym mu opaskę kapitana i nie ma w tym nawet krztyny żartu.
ODPOWIEDZ