5. kolejka Serie A: Milan - Inter

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
FReeFonix
Posty: 291
Rejestracja: 4 lip 2010, 21:01
Lokalizacja: Giżycko

Re: 5. kolejka Serie A: Milan - Inter

Post autor: FReeFonix »

Dzonyy pisze: 3 wrz 2022, 22:13 Jak dla mnie Bastoni i Dewryj byli dziś dużo gorsi od handy.
Tez tak uwazam, jestem zawiedziony tą dwójką, wszyscy sie uwzieli na Andanowicza, a to oni byli dzis impostorami i oddali 2 gole Milanowi ;x
Jimi
Posty: 93
Rejestracja: 24 lut 2006, 17:19
Lokalizacja: Łódź

Re: 5. kolejka Serie A: Milan - Inter

Post autor: Jimi »

Milan zagrał skuteczniej, ale ja już osobiście mam dość jak Milan 3/4 bramek strzela takim fuksem, że szok, do tego Theo śmieć który powinien obejrzeć w tym meczu 4 żółte kartki i mam obrzydzony cały weekend. Handa koniecznie na ławkę...
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 5. kolejka Serie A: Milan - Inter

Post autor: Odet »

Piekarz powiedz mi jedną rzecz tak z ciekawości. Ty normalny jesteś czy taka zwykła dupa z uszami? Typować 4-0 przez meczem z Mistrzami, widząc co gra zespół trenera Podgardlaka??

Pozdr.
PS.
Generalnie było tak jak się niestety obawiałem. Właściwie trochę lepiej, bo trener (co mnie cieszy) postawił na Correę. Ten odpłacił się asystą. Dzeko nadaje się tylko na ostatnie 20 min i ten mecz to pokazał.
Nie mamy charakteru i tego jak się teraz popularnie mówi "mentala". To nie będzie dobry sezon Interu.
CzarodziejCzasu
Posty: 188
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 5. kolejka Serie A: Milan - Inter

Post autor: CzarodziejCzasu »

Zwykła dupa z uszami jak cos odet
nadgnity
Posty: 1
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 5. kolejka Serie A: Milan - Inter

Post autor: nadgnity »

Piekarz pisze: 1 wrz 2022, 12:55 Odet powiedz mi jedną rzecz tak z ciekawości. Ty kibic jesteś czy taka zwykła dupa z uszami? Że zwycięstwo Interu trudno Ci sobie wyobrazić? Z Milanem gównianym?
Piekarz, Piter
Chyba Odetowi należą się przeprosiny w tej sytuacji? Widać lepiej od was orientuje się w tematyce piłkarskiej skoro wiedział, że taki może być rezultat tych derbów.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 5. kolejka Serie A: Milan - Inter

Post autor: miniu86 »

3 gole z Lazio, teraz 3 z Milanem. 6 łatwo oddanych goli i punktów swoim rywalom.
Nie da się wygrywać topowych meczów prezentując tak słabą obronę.
Jak demotywujące to musi być gdy po ciężko wywalczonym golu na 1-0 zaraz oddajesz bramkę w tak prosty sposób.

To może, chociaż też, nie musi być casus z początku poprzednich sezonów kiedy też traciliśmy sporo goli. Z tym, że tym razem do 5 kolejki mieliśmy już wyjazdy na Lazio i „Milan”, a zaraz jeszcze LM z Bayernem.

Z pocieszających rzeczy to fakt, że w rundzie rewanżowej to będą mecze domowe, a i czas powinien działać na naszą korzyść.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 5. kolejka Serie A: Milan - Inter

Post autor: Mora »

De Vrij niestety się kończy, fatalne zachowanie Holendra przy dwóch bramkach, zresztą Bastoni nie lepszy. Obrona zawaliła nam mecz, w dodatku różnicę zrobił Maignan, który fantastycznie wybronił bombę Hakana. Fajnie, że Inzaghi potrafi ogrywać ogórków, ale dwa poważniejsze sprawdziany to niestety dwa wpierdole. Koniecznie trzeba zacząć punktować z czołówką.

Leao to kocur, Milan dobrze na nim zarobi.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: 5. kolejka Serie A: Milan - Inter

Post autor: Raffal »

Poza oczywistosciami tobniestety ale brakuje nam dynamiki i zdobywania przestrzenibw srodku boiska. Charakteryatyka pilkarzy jest taka a nie inna a akcje typu dluga od wachadlowego na napastnika i ten przytrzyma jest juz nie dosc ze znana wszystkim to i ograniczona. Brakuje dryblingu, zdobywania przestrzeni. Szkoda... jest 6 rownych druzyn w lidze a ja naszej wyzszosci nie widze.
zemaria
Posty: 122
Rejestracja: 14 lip 2017, 16:58

Re: 5. kolejka Serie A: Milan - Inter

Post autor: zemaria »

Na chłodno zaczynając od bramkarza. To czas zmiany. Uważam że wszystkie z 3 bramek były do wyciągnięcia. Druga to w ogóle szkoda gadać, a pierwsza jak i trzecia przy szybszym wyjściu i skróceniu kątów były jak najbardziej do obrony, pierwszą miał na rękach. Oczywiście to nie tylko wina bramkarza , że przegraliśmy ale Handanović nie pomaga już zespołowi. Obrona zagrała po prostu tragicznie , De Vrij nie wygląda na weterana tej ligi tylko jak na zwykłego kmiota. Jesteśmy wciąż uzależnieni od formy Brozovicia , nie gra Marcelo nie gra Inter. Z tego wszystkiego jednak najważniejsze jednak jest to , że wyglądamy źle fizycznie. Conte ligę zrobił perfekcyjnym przygotowaniem do sezonu pod kątem fizycznym. Przed nami ciężki sezon, jeśli w porę się nie obudzimy to zostanie tylko walka o top4...
ODPOWIEDZ