5. kolejka Serie A: Milan - Inter

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

5. kolejka Serie A: Milan - Inter

Post autor: Speaker »

03.09.2022 r., 18:00

Derby Mediolanu! :inter:
Zapraszam do dyskusji. :)
nicolas80
Posty: 150
Rejestracja: 31 lip 2013, 19:49

Re: 5. kolejka Serie A: Milan - Inter

Post autor: nicolas80 »

Ten mecz poprostu trzeba wygrać ponieważ dla każdego zawodnika i kibica derbowe starcie to najważniejszy mecz w sezonie.
Zawodnicy Interu są pozytywnie naładowani a zwycięstwa w tak ważnych meczach budują pewność siebie na dalszą część sezonu.
Nie obchodzi mnie za bardzo w jakim składzie personalnym wyjdziemy bo od tego mamy sztab trenerski który wie co robi.
Spodziewam się wyrónanej potyczki jedank ostatecznie zwycięzymy 3-1. Forza Inter.
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Re: 5. kolejka Serie A: Milan - Inter

Post autor: Kubus »

Obie drużyny szukają formy, obawiam się, że wynik równie dobrze można wylosować w maszynie losującej. Bukmacherzy są tego samego zdania bo na obie drużyny ten sam kurs. Cóż, derby na początek sezonu raczej nie porywały, oby udało się wyszarpać 3pkt. Porażki nawet nie chce brać pod uwagę.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 5. kolejka Serie A: Milan - Inter

Post autor: Speaker »

Kubus pisze: 1 wrz 2022, 09:26 Obie drużyny szukają formy, obawiam się, że wynik równie dobrze można wylosować w maszynie losującej.
Tak, właśnie :)
Przyznam, że sam dopiero zbieram myśli na temat tego meczu, dlatego tak mało napisałem w pierwszym wpisie.

Generalnie ta liga tak szybko ruszyła... do tego jeszcze multum info z mercato, które się kończy, że można odnieść wrażenie że trochę lecimy na wariata z tym wszystkim.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 5. kolejka Serie A: Milan - Inter

Post autor: Odet »

Wiem, że Milan nie błyszczy formą, ale trudno mi wyobrazić sobie nasze zwycięstwo. Gramy słabo, bez polotu, przewidywalnie. Reakcje trenera na wydarzenia na boisku też są przewidywalne. W dodatku wypadł Lukaku.

Obawiam się, że Szymon wyjdzie Dzeko w podstawie (w bramce stanie ten niewidomy kapitan). Oby nie wpadł na pomysł wystawienia Gagliardiniego...

Bardzo chciałbym zobaczyć atak Correa-Lautaro, ale pewnie nie zobaczę.

Boję się tego meczu i jakiekolwiek naszej szansy, upatruję w słabości Milanu.

Pozdr.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 5. kolejka Serie A: Milan - Inter

Post autor: Piekarz »

Odet powiedz mi jedną rzecz tak z ciekawości. Ty kibic jesteś czy taka zwykła dupa z uszami? Że zwycięstwo Interu trudno Ci sobie wyobrazić? Z Milanem gównianym?
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 5. kolejka Serie A: Milan - Inter

Post autor: Odet »

Piekarz

Trudno to było mi sobie wyobrazić utratę mistrzostwa 2022 na rzecz Milanu gównianego. A stało się.

Pozdr.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 5. kolejka Serie A: Milan - Inter

Post autor: Piter »

Piekarz pisze: 1 wrz 2022, 12:55 Odet powiedz mi jedną rzecz tak z ciekawości. Ty kibic jesteś czy taka zwykła dupa z uszami? Że zwycięstwo Interu trudno Ci sobie wyobrazić? Z Milanem gównianym?
zaorane i taka jest prawda
my potrafiliśmy milan pokonać 4-2 kończąc ligę na 7 miejscu bodajże, a odet teraz nie potrafi sobie wyobrazić zwycięstwa.
odet ma mentalność do rozłożenia nóg i tyle
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 5. kolejka Serie A: Milan - Inter

Post autor: Speaker »

https://youtu.be/ie7nolEDpCw

Odet przypomnij sobie jak gra Inter i nie kulaj :)
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 5. kolejka Serie A: Milan - Inter

Post autor: Piekarz »

Odet po prostu nie ma już tego czegoś. Został mu fotel, ciepłe kapcie i życie w ciągłym strachu. Był chłop, nie ma chłopa.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 5. kolejka Serie A: Milan - Inter

Post autor: Piekarz »

4-0 dla nas. Brozović, Lautaro, Dumfries, Barella. Czerwona kartka dla Theo.
CzarodziejCzasu
Posty: 188
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 5. kolejka Serie A: Milan - Inter

Post autor: CzarodziejCzasu »

Jedno wiemy na pewno - kto przegra ten mecz na 100% nie wygra scudetto
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 5. kolejka Serie A: Milan - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Mamy początek sezonu i ani Inter ani Milan nie są w topowej formie. Dlatego ciężko przewidzieć co może się wydarzyć na boisku. Ja raczej spodziewam się wyrównanego meczu i uważam, że takie 3-0 jak ostatnio jest bardzo mało prawdopodobne. Ostatnimi ligowymi derbami przegraliśmy scudetto wiec liczę, że zobaczę bardzo zmotywowany zespół Interu. Mam nadzieję, że Szymon postawi na duet Lautaro-Correa. Dzeko po tym co pokazał w ostatnim spotkaniu zasłużył na ławkę. Na końcówkę może wejść. Małe wątpliwości są co do obsady lewej strony. Nie chce tam oglądać Darmiana, bo to nie jego pozycja. Więc albo Dimarco albo Gosens. Reszta składu wiadoma.
Stosuję odwróconą klątwe i stawiam na typerze 2-1 na Milan. W fantasy stawiam Mignaina na bramkę a Theo daję na kapitana i niech się Inter bawi :p
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 5. kolejka Serie A: Milan - Inter

Post autor: Speaker »

Gosens chyba najlepsze swoje wejście zaliczył w ostatnich derbach w PW i liczę po cichu na jego przebudzenie też po tej ostatniej akcji z transferem i rozmowie z SI.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 5. kolejka Serie A: Milan - Inter

Post autor: Mora »

Liczę na rewanż za porażkę z lutego. Niech skórokopy z gorszej części Mediolanu wiedzą, że ich mistrzostwo to była anomalia, odchylenie od normy i Inter w tym sezonie wraca na swoje miejsce. Obstawiam 2:1 dla Interu.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: 5. kolejka Serie A: Milan - Inter

Post autor: mio85 »

Nie wiem czy można zagrać większy kryminał w obronie niż to co zaprezentowali dziś Bastoni z de Vrijem, niezależnie jak się dalej potoczy ten mecz
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: 5. kolejka Serie A: Milan - Inter

Post autor: Dzonyy »

Pierwszy raz wyłączam mecz w trakcie. Nie mogę na to patrzec. Katastrofalny wystep.
CzarodziejCzasu
Posty: 188
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 5. kolejka Serie A: Milan - Inter

Post autor: CzarodziejCzasu »

Inzaghi do natychmiastowego wypieprzenia, drużynie może nie iść, ale jeśli filary drużyny jak de Vrij i Bastoni opierdalaja taka kaszanę to chyba ktoś tu nie potrafi budować formy tych zawodnikow.
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: 5. kolejka Serie A: Milan - Inter

Post autor: mio85 »

I tego posta wyżej pisałem przed trzecią bramką 😭😭😭
Kebo
Posty: 357
Rejestracja: 6 lut 2011, 11:15
Lokalizacja: Lubań/Wrocław

Re: 5. kolejka Serie A: Milan - Inter

Post autor: Kebo »

Absolutny blamaż. Z poziomu gry defensywnej Conte nie zostało już nic. Dziękujemy Inzi, wspaniała radosna twórczość na boisku... Typowy pokaz co znaczy dobry bramkarz, a co ręcznik i amator. Jesteśmy zupełnie nieprzygotowani do sezonu, fizyczne dno. Poziom taktyczny Szymka to już chyba każdy zobaczył, jak zwykle w meczu z mocnym rywalem rozegrany jak dziecko.
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: 5. kolejka Serie A: Milan - Inter

Post autor: mio85 »

Tu nie ma za wiele do analizy. My nie mogliśmy wygrać tego meczu skoro każdy z naszych zawodników jest pod formą. Pokażcie jednego, który nie jest. Nawet Brozovic kuleje strasznie. Mimo tego mogliśmy ten mecz zremisować, ale z punktu ograbil nas Maignan - Majstersztyk Milanu. Dla mnie to element który najbardziej przyczynił się do Scudetto poprzedniego sezonu.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 5. kolejka Serie A: Milan - Inter

Post autor: Piekarz »

Skandal! Skandal!!!

Najgorszy mecz Inzaghiego ze wszystkich. Bramka na 1-1 - skandal, bramka na 2-1 - skandal, bramka na 3-1 - skandal. Ale największy skandal - reakcja po golu na 1-1. Pizdy, nie chłopy. Nie będą analizował. Po prostu: won, won, won.
CzarodziejCzasu
Posty: 188
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 5. kolejka Serie A: Milan - Inter

Post autor: CzarodziejCzasu »

Wypierdalać po prostu. Chuj w to wszystko
IntNarcyz
Posty: 258
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 5. kolejka Serie A: Milan - Inter

Post autor: IntNarcyz »

Poprostu zawiedli dziś wszystkich nas kibiców, podali rękę rywalowi i zaprosili do gry,jestem wściekły, nie ma słów, teraz milaniści się będą szczycić jak to oni grali ,szlag mnie trafia, przy 3-2 był moment,ale momenty to xa mało, defensywa nie istnieje.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 5. kolejka Serie A: Milan - Inter

Post autor: Speaker »

mio85 pisze: 3 wrz 2022, 19:59 Tu nie ma za wiele do analizy. My nie mogliśmy wygrać tego meczu skoro każdy z naszych zawodników jest pod formą. Pokażcie jednego, który nie jest. Nawet Brozovic kuleje strasznie. Mimo tego mogliśmy ten mecz zremisować, ale z punktu ograbil nas Maignan - Majstersztyk Milanu. Dla mnie to element który najbardziej przyczynił się do Scudetto poprzedniego sezonu.
I też Rafael Leao, który potrafi zrobić różnicę. Piłkarz porównywalny do Juniora Viniciusa, chociaż ma jeszcze uważam mega rezerwy, które by mógł uwolnić.

Dziś przegraliśmy, ale ja wierzę, że będzie lepiej, na pewno nie jesteśmy jeszcze w optymalnej formie. Forza Inter!
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 5. kolejka Serie A: Milan - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Po raz kolejny bramkarz robi różnicę. My mamy emerytowany ręcznik, który wpuszcza wszystko co leci metr od niego. Milan ma kocura wyciagajacego piłkę z okienka. To są te detale.
Jeśli Inzaghi nie da szansy Onanie od następnego meczu to jest pieprzonym amatorem. Nie chce więcej oglądać tego ręcznika w bramce. Kolejny czlonek do przyklejania do ławki to pan Stefan. To jak go odjechał Leao to jest kryminał. Conte wyciągnął by mu wszystkie paznokcie żywcem za takie zagrania. Bastoni też jak dziecko we mgle. Zaraz się okaże że ten wysmiewany Acerbi będzie zbawieniem...

Po raz kolejny dajemy dupy. 3 bramki po katastrofalnych własnych błędach. Niemoc lewego wahadła po stracie Perisicia aż razu po oczach. Największe jednak rozczarowanie to przegrany środek pola. Brozovic schowany do szafy przez Tonalliego. Barella tylko machal łapkami do sędziego A zapomniał o grze w piłkę. Nikt nie jest warty POCHWALENIA.
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Re: 5. kolejka Serie A: Milan - Inter

Post autor: andyvdm »

2 mecz w tym sezonie z rywalem klasy wyższej niż kandydat do spadku i drugi sromotny wpierdol będąc klasę niżej. Dobry sezon się zapowiada
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Re: 5. kolejka Serie A: Milan - Inter

Post autor: Kubus »

Czuje się trochę jak gargamel, który zamiast o smerfach po każdych derbach mówi „gdyby nie ta pieprzona pantera, puma w bramce Milanu”


Bardzo ale to bardzo zle gramy w obronie w stosunku do potencjału który posiadamy, pomocników w ogóle nie skomentuje. Ogólnie mieliśmy krótkie przebłyski które mogą ale nie musza zwiastować lepsze chwile w przyszłości, a oprócz tych przebłysków to najsłabsze nasze derby od bodajże 2016 roku i 3-0.
FReeFonix
Posty: 291
Rejestracja: 4 lip 2010, 21:01
Lokalizacja: Giżycko

Re: 5. kolejka Serie A: Milan - Inter

Post autor: FReeFonix »

Moment od wejścia Dzeko i reszty dał trochę nadziei, końcówka przyzwoita i pokazali w miarę jaja, ale brakowalo czegoś więcej. Do tego dorzucę dobry początek do momentu tego wysrywu tureckiego, gdzie było całkiem dobrze, a potem odcięło im tlen. W grze defensywnej nie widziałem dawno tak słabego Interu, a to co Leao zrobił przy golu na 3-1 to był kryminał, przecież obrońcy dali się jak na treningu przy jednym prostym zwodem ciałem, gol na 2-1 to również piękna obczaja ze strony DeFrajera i Bastoniego będących dzisiaj impostorami. Może Handa był mizerny i przy Menią gówniany, ale obrońcy mu za bardzo nie pomogli, nie byli wcale lepsi od niego. Flop: Bastoni, deFrajer, Barella, Haką, Darmian, Andanowicz..
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: 5. kolejka Serie A: Milan - Inter

Post autor: Dzonyy »

FReeFonix pisze: 3 wrz 2022, 22:03 Moment od wejścia Dzeko i reszty dał trochę nadziei, końcówka przyzwoita i pokazali w miarę jaja, ale brakowalo czegoś więcej. Do tego dorzucę dobry początek do momentu tego wysrywu tureckiego, gdzie było całkiem dobrze, a potem odcięło im tlen. W grze defensywnej nie widziałem dawno tak słabego Interu, a to co Leao zrobił przy golu na 3-1 to był kryminał, przecież obrońcy dali się jak na treningu przy jednym prostym zwodem ciałem, gol na 2-1 to również piękna obczaja ze strony DeFrajera i Bastoniego będących dzisiaj impostorami. Może Handa był mizerny i przy Menią gówniany, ale obrońcy mu za bardzo nie pomogli, nie byli wcale lepsi od niego. Flop: Bastoni, deFrajer, Barella, Haką, Darmian, Andanowicz..
Jak dla mnie Bastoni i Dewryj byli dziś dużo gorsi od handy.
ODPOWIEDZ