1. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Bayern

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

1. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Bayern

Post autor: Orzeu »

Po ciężkich bojach w Serie A w końcu czas na Ligę Mistrzów.

Jak się zapatrujecie na nadchodzące spotkanie z Bayernem?
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 1. kolejka LM: Inter - Bayern

Post autor: Odet »

Jak się zapatruję???

Hmmm, generalnie po bardzo złych występach z Lazio i Milanem, może drużyna spiąć poślady i pokazać się z dobrej strony... może... to być reakcja samych zawodników, raczej nie trenera.

Z tym, że jest to mało prawdopodobne. Za dużo u nas bałaganu. O wiele bardziej prawdopodobna jest kolejna porażka z mocniejszym rywalem. Szymon zwany Podgardlakiem postawi pewnie na Dzeko od początku (choć to wbrew logice, bo o ile Bośniak może się jeszcze przydac, to tylko z ławki na ostanie 20 min), w bramce wystawi niewidomego kapitana (może to i dobrze, po co Onana ma debiutować w meczu przeciw tak silnej drużynie), a do pomocy ustawi Gaglię z rozkazem plastra na jakiegoś tam piłkarza Bayernu.

Szymon ma już cenne doświadczenie w meczach z Bayernem. Dlatego typuję naszą porażkę 1-4. Aczkolwiek Bawaria lubi się rozpędzić, więc jak strzelą nam 5 lub 6 bramek to nie będę bardzo zaskoczony. Na szczęście nie ma tam już Lewego...

Bardzo chcę się pomylić.
Forza INTER.

Pozdr.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 1. kolejka LM: Inter - Bayern

Post autor: Speaker »

Startujemy od nowa na kolejnym froncie i myślę podobnie jak Odet na początku swojej wypowiedzi ,że chłopaki będą chcieli dać dobry mecz i nikogo nie trzeba motywować, a stać ich na to. Hakan lub Barella z bramką.

Wynik typuje inny niż Odet, 2-1 dla nas :)
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: 1. kolejka LM: Inter - Bayern

Post autor: SETE »

Jestem przekonany, ze chlopaki zepna sie na Bayern, beda gryzc trawe, walczyc o kazda pilke, nie odstawia nogi. Takie zaangazowanie przelozy sie na nasza skromna porazke 2:1.
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: 1. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Bayern

Post autor: maverik »

Typuję trzeci remis 1:1 z rzędu Bayernu (nie licząc ogranie jakiś ogórów z okręgówki w pucharze).
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 1. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Bayern

Post autor: miniu86 »

Pewnie po całkiem niezłym meczu zremisujemy lub przegramy nieznacznie. Lepiej jak będzie remis bo 3 kolejna porażka w ważnym meczu będzie masakrą.
Kebo
Posty: 357
Rejestracja: 6 lut 2011, 11:15
Lokalizacja: Lubań/Wrocław

Re: 1. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Bayern

Post autor: Kebo »

Niemiecki Pan pokaże nam miejsce w szeregu.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 1. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Bayern

Post autor: Jaszczu91 »

Bayern to drużyna półkę wyżej niż Milan i Lazio. Te drużyny bez większych problemów włożyły nam po 3 sztuki. Nie jestem więc optymistycznie nastawiony przed spotkaniem z Niemcami. Zapewne na takie spotkanie Szymon nie zdecyduje się zmienić bramkarza, więc zdobycie choćby punktu będzie dla mnie wielkim sukcesem.
FReeFonix
Posty: 291
Rejestracja: 4 lip 2010, 21:01
Lokalizacja: Giżycko

Re: 1. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Bayern

Post autor: FReeFonix »

Incagowizna w ważnych meczach się zejsrywa na miętowo, poza tym patrząc na to w jakim miejscu są obydwa kluby to nie widzę dla Interu szans. Frajern trochę rozdrażniony, będzie chciał się odbić na Interze, a Inter zagubiony i bezjajeczny, po prostu rozłoży nogi dla bawarskiej armaty i pozwoli oddać się aktowi bezlitosnej i destrukcyjnej penetracji na szymonowskiej piczy.
KaraJunior
Posty: 63
Rejestracja: 11 lis 2007, 16:41

Re: 1. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Bayern

Post autor: KaraJunior »

Bayern remisujący jest rozdrażniony a Inter przegrywający już nie ??:) . Ja tam liczę na ciekawy mecz choć żadnych oczekiwań wobec tej edycji lm nie mam , może tylko jedno żebyśmy nie zajęli trzeciego miejsca w grupie albo awans albo czwarte please
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Re: 1. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Bayern

Post autor: Kubus »

Typuje nudny mecz i 0-0.
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: 1. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Bayern

Post autor: Dzyl »

Potrafilismy grać z Liverpoolem w 1/8 LM jak równy z równym więc liczę, ze teraz zagramy podobnie. Tylko pewnie Simone nie będzie miał jaj i postawi na Hande i obawiam się, ze będzie co 2 strzał to gol i dostaniemy lanie.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 1. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Bayern

Post autor: Speaker »

Dzyl pisze: 6 wrz 2022, 22:15 Tylko pewnie Simone nie będzie miał jaj i postawi na Hande i obawiam się, ze będzie co 2 strzał to gol i dostaniemy lanie.
Szczerze mówiąc to by było bardziej szaleństwo niż odwaga wystawić nagle Onane z zespołem, który będzie nas pewnie tak presował jak Bayern.
Moim zdaniem ogólnie jest za dużo szumu i paniki po tych naszych dwóch porażkach, ponieważ sezon się dopiero zaczyna i warto być cierpliwym żeby chłopaki doszli do formy, a przecież z Milanem pierwsze 30 min graliśmy całkiem nieźle ,dopiero po stracie Hakana się posypaliśmy.
I wobec tego wszystkiego ja bym jeszcze dzisiaj za wielkich zmian w składzie nie robił. Jedyne co to tylko postawić na Gosensa i ew. Dżeko od początku.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 1. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Bayern

Post autor: Mora »

Remis biorę w ciemno, ale wobec fatalnej formy bloku defensywnego i ręcznika w bramce typuję 0-2.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 1. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Bayern

Post autor: Odet »

Ulalala nadzieja wraca.
Onana, Gocence i Miki w podstawie. Jeszcze jakby tego betonowego kloca z Bośni posadzić to byłoby coś.
Pozdr.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: 1. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Bayern

Post autor: Dzonyy »

Kolejny fatalny występ. Nie wiem co się stało z tą drużyną, ale żal patrzeć na to co oni robią na boisku.

Strach patrzeć co będzie dalej bo terminarz napięty i zaczynają się poważniejsi przeciwnicy niż Spezia, Lecce i Cremonese, a do tej pory tylko z nimi potrafiliśmy wygrać. Szymonowi może zacząć się robić ciepło pod dupą.

Forza Inter!

EDIT:

Solidny występ Onany. Biję się w pierś i przyznaję, że Szymek dał dupy trzymając go na ławce.
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 1. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Bayern

Post autor: Chuchu »

Różnica klas i tyle.

Trzeci poważny rywal w tym sezonie i trzeci wpierdziel, za każdym razem w pełni zasłużony. Sezon się zapowiada ciekawie...
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: 1. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Bayern

Post autor: mio85 »

To co stalo się w przeciągu kilku miesięcy z naszym wyprowadzeniem piłki i umiejętnością wyjścia spod pressingu jest niebywałe. Pamiętacie jak świetnie to wyglądało na Camp nou za Conte? Dawno i nieprawda. Teraz nie możemy wyjść dwoma podaniami z własnego pola karnego 3 lata i zespół robi dwa kroki w tył - boli. Na plus dziś Gosens, Onana i Miki.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 1. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Bayern

Post autor: Speaker »

Za kadencji Szymka najbardziej zawiódł mnie ten mecz i nie chodzi nawet o porażkę, tylko jeżeli on w 70 min przy 0-2 nie wpuszcza Barelli tylko wymienia obronę to coś tu jest nie tak. To jest Inter Mediolan :!: a nie jakieś kmioty
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 1. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Bayern

Post autor: Jaszczu91 »

Inter wyszedł na ten mecz w brązową plamą na spodenkach. Bayern bez większego problemu wygrał mecz, wcale nie dyktując wielkiego tempa. Bayern jest drużyna lepsza ale oddaliśmy im ten mecz prawie za darmo.

Onana na dłużej do składu. Obronił 10 na 11 strzałów.

Brakuje nam Barelli w formie, który w takich ciężkich meczach gdy nie szło, potrafił szarpnąć i zrobić coś co później pchało zespół do przodu.
Ciekawi mnie jego nieobecność w tym meczu.
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: 1. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Bayern

Post autor: Dzyl »

Onana - TO JEST BRAMKARZ. Ręcznik by dzis wpuscił min. 5-6 goli. Inzaghi - ZENADA. Przy stanie 0-2 on broni wyniku i wpuszcza graczy defensytnwyh...no bez komentarza po prostu. Niestety Zhang nie zwolni go i nie weźmie powaznego trenera bo kazdy powaazny trener MA JAJA i zarząda transferów, zbudowania optymalnej kadry. A chinol szuka raczej uległego pieska, który ucieszy sie z tego co mamy i gunwo ugra. I dlatego czas na zmianę właściciela.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 1. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Bayern

Post autor: Mora »

Zero zdziwienia, po prostu Bayern to nie nasz poziom, nie nasza kategoria wagowa. Mecz oglądałem od samego początku bez większych emocji, pogodzony z losem. Niestety, piłkarze również na takich wyglądali. Niewiele dobrego można powiedzieć o grze Interu, zmarnowana patelnia Correi to truskawka na torcie. Plusik na pewno dla Onany, jeden raz wypuścił piłkę z rąk, a poza tym dobry występ. Wydaje się dużo pewniejszy od ręcznika ze Słowenii. Reszta grajków zaliczyła raczej bezbarwny występ.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Kebo
Posty: 357
Rejestracja: 6 lut 2011, 11:15
Lokalizacja: Lubań/Wrocław

Re: 1. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Bayern

Post autor: Kebo »

Chyba nikt poważnie nie myślał, że możemy zagrozić drużynie, która od lat jest w topie europejskim. My mogliśmy do tego topu aspirować, ale szansa odjechała bezpowrotnie na długie lata. Ogólnie to kolejny raz widać tragiczne przygotowanie pod kątem fizycznym, taktycznym, a dodatkowo rzymski wuefista nie panuje nad szatnią. Absolutny dramat, realnie to walka o top 4 w lidze i tyle.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 1. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Bayern

Post autor: Jaszczu91 »

Najgorsze jest to że nie było widać w Interze planu na ten mecz i wiary w dobry wynik. Wiadomo że Bayern pilkarsko jest lepszy. Ale można było ustawić zespół na kontrę i zmotywować piłkarzy do tego by walczyli i przeszkadzali Bayernowi. Tego nie było w ogóle widać. Każdy piłkarz wyszedł na boisko oddać ten mecz Bayernowi. Mentalnie w porównaniu do drużyny Conte, obecna drużyna Inzaghiego jest duuuużo słabsza. Trudno nie obwiniać za to Szymona. Uciekł nam ten słynny mental zwycięzców, który zaszczepił Interowi Conte.

Jeszcze jedna rzecz rzuciła mi się w oczy. Fizyczność. Nawet nie chodzi o bieganie tylko typowe pojedynki siłowe. Praktycznie wszystkie przegrywalismy. Bayern zjadł nas w tym elemencie.
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: 1. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Bayern

Post autor: SETE »

No cóż , cudownego odrodzenia nie było bo nie miało prawa być. Chłopaki z Inzaghim na czele wyglądali jakby te 0:2 było jak najbardziej akceptowalne. Bardzo łatwy , spokojny , przyjemny to mecz był dla Bayernu. W tej grupie LM czekają nas 4 gorzkie pigułki w meczach z Bayernem i Barca. Nie zdobędziemy na nich ani 1 pkt tu jestem pewny.
Generalnie jesteśmy blisko dna , a czy może już nawet na dnie jesteśmy to okaże się w weekend z Torino.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 1. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Bayern

Post autor: Speaker »

Kebo pisze: 7 wrz 2022, 23:11 Chyba nikt poważnie nie myślał, że możemy zagrozić drużynie, która od lat jest w topie europejskim.
Ty weź sobie trochę pooglądaj jak grał Inter w LM za Zanettiego albo np. z Crespo. Nie mieliśmy porównywalnie piłkarsko lepszego składu niż teraz, ale zawsze coś graliśmy i na pewno do końca! a szczególnie jak się gra u siebie.

Przeraża mnie takie podejście żeby mentalnie kończyć mecze w LM w 65 min jak się przegrywa 0-2 i kalkulacyjnie już oszczędzać niektórych zawodników 🙈
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: 1. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Bayern

Post autor: Dzonyy »

Speaker pisze: 7 wrz 2022, 23:44
Kebo pisze: 7 wrz 2022, 23:11 Chyba nikt poważnie nie myślał, że możemy zagrozić drużynie, która od lat jest w topie europejskim.
Ty weź sobie trochę pooglądaj jak grał Inter w LM za Zanettiego albo np. z Crespo. Nie mieliśmy porównywalnie piłkarsko lepszego składu niż teraz, ale zawsze coś graliśmy i na pewno do końca! a szczególnie jak się gra u siebie.

Przeraża mnie takie podejście żeby mentalnie kończyć mecze w LM w 65 min jak się przegrywa 0-2 i kalkulacyjnie już oszczędzać niektórych zawodników 🙈
Kojarze takie decyzje Szymka z czasów Lazio i szczerze powiedziawszy to trochę go rozumiem. Jesteśmy w gównianej formie, więc może oszczędzenie pewnych zawodników przełoży się na lepszy mecz z Torino. Mam przynajmniej taką nadzieję bo brak zwycięstwa będzie tragiczny.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 1. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Bayern

Post autor: Speaker »

Dzonyy pisze: 8 wrz 2022, 00:01
Speaker pisze: 7 wrz 2022, 23:44
Kebo pisze: 7 wrz 2022, 23:11 Chyba nikt poważnie nie myślał, że możemy zagrozić drużynie, która od lat jest w topie europejskim.
Ty weź sobie trochę pooglądaj jak grał Inter w LM za Zanettiego albo np. z Crespo. Nie mieliśmy porównywalnie piłkarsko lepszego składu niż teraz, ale zawsze coś graliśmy i na pewno do końca! a szczególnie jak się gra u siebie.

Przeraża mnie takie podejście żeby mentalnie kończyć mecze w LM w 65 min jak się przegrywa 0-2 i kalkulacyjnie już oszczędzać niektórych zawodników 🙈
Kojarze takie decyzje Szymka z czasów Lazio i szczerze powiedziawszy to trochę go rozumiem. Jesteśmy w gównianej formie, więc może oszczędzenie pewnych zawodników przełoży się na lepszy mecz z Torino. Mam przynajmniej taką nadzieję bo brak zwycięstwa będzie tragiczny.
Ale pamiętasz jak w tamtym sezonie z Realem ściągał Brozo przy 0-1 też koło 65 min, Brozo był wściekły z powodu tamtej decyzji. To są takie decyzje które niszczą mental wg mnie.

Zresztą ja już może sie robie kibicem starej daty ale dla mnie to jest nie do pomyślenia żeby taki klub jak Inter nie walczył do końca zwłaszcza w lidze Mistrzów
KaraJunior
Posty: 63
Rejestracja: 11 lis 2007, 16:41

Re: 1. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Bayern

Post autor: KaraJunior »

Ludzie przecież przy 0:2 każdy normalny , logicznie myślący człowiek wiedział że tam się już nie da nic zrobić i czas myśleć o meczu seriea który już za 2,5 dnia - dobrze że dał odpocząć tym którzy będą musieli wyrwać te 3 punkty w kolejnym meczu. Jak dla mnie to ten mecz to wyciągnięcie wniosków z meczu z Liverpoolem - nie ma wiele szans na papierze więc lepiej trochę odpuścić - a nóż przełoży się to na mecz seriea. Tutaj chyba ludzie wciąż zapominają jak ciasny jest grafik meczowy i jak wiele trzeba uruchomić sił żeby zagrać co 3 dni przez następne 6-8 tygodni. Jedynie co to mnie Simone wkurzy jak wpuści z powrotem Hande na bramkę no i jednak trochę zawiódł że nie dał Asllaniemu zagrać tych paru minut żeby gość miał jakieś minuty w LM i się ogrywał. Obrona grała piach niestety po raz kolejny, na plus debiut Onany i występ Mikiego - parę kijowych decyzji w dryblingu ale gość mimo wieku widać że chciał i widać że żaden przeciwnik mu nie straszny
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 1. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Bayern

Post autor: Odet »

Cóż... porażka, tak jak przewidywałem, ale gra i wynik lepsze.
Lepsze dlatego że Szymon jednak coś zmienił. Zagrał Onana, z Handa w bramce moglibyśmy "piątkę" dziś przytulic. Generalnie dobrze, że Szymon zaskoczył składem, źle że postawił od początku na drewnianego kloca z Bośni. Trudno.

Bayern wyraźnie lepszy. Jego zawodnicy szybsi, mocniejsi, dokładniejsi. Różnica klas widoczna, co boli, bo zamiast zmniejszać dystans do czołówki zwiększyliśmy go.

Oby efektem tego meczu był Onana na stałe w bramce.

Pozdr.

ps. Wprowadzenia Roberta G. jednak wybaczyć nie można.
ODPOWIEDZ