6. kolejka Serie A: Inter - Torino

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
ODPOWIEDZ
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

6. kolejka Serie A: Inter - Torino

Post autor: Orzeu »

Już jutro na San Siro przyjeżdża Torino, które sezon rozpoczęło lepiej od nas (10 punktów).

Mecz o 18:00, zapraszam do dyskusji
nicolas80
Posty: 150
Rejestracja: 31 lip 2013, 19:49

Re: 6. kolejka Serie A: Inter - Torino

Post autor: nicolas80 »

Najwyższy czas wrócić na zwycięską ścieżkę. Na miejscu Inzaghiego na ten mecz wróciłbym do podstaw i postawił na sprawdzonych zawodników. W takich momentach ciężar gry muszą wziąść na siebie doświadczeni zawodnicy.
Powinniśmy wyjść w składzie: Handanovic; Skriniar, De Vrij,Bastoni ; Dumfries, Barella, Brozovic, Calhanoglu, Darmian (Dimarco); Dzeko, Lautaro.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: 6. kolejka Serie A: Inter - Torino

Post autor: Dzonyy »

Bardzo trudny spotkanie czeka Inter. Nie dość, że atmosfera nie jest najlepsza po ostatnich porażkach to gramy z Torino Jurica, którego zespoły są zawsze niewygodne. Zadowoli mnie jakiekolwiek zwycięstwo.

Forza Inter!
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 6. kolejka Serie A: Inter - Torino

Post autor: Odet »

Kapitan Handanovic ma już doświadczenie w kiksach przeciw Torino, a nasz Podgardlak, omyłkowo nazwany trenerem deklaruje jego występ...
To nie może się udać...

Po fatalnych występach przeciw Milanowi i Bayernowi musimy wygrać z Torino, ale czy to będzie impuls dla zespołu do odbudowania formy??? Oby, ale ja tego nie wiem.

Jeśli jednak przegramy, a w efekcie pożegnamy Podgardlaka, to ta porażka, może nie będzie taka zła...

Pozdr.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 6. kolejka Serie A: Inter - Torino

Post autor: Speaker »

Odet pisze: 9 wrz 2022, 09:29 Kapitan Handanovic ma już doświadczenie w kiksach przeciw Torino, a nasz Podgardlak, omyłkowo nazwany trenerem deklaruje jego występ...
To nie może się udać...
Odet nie obraź się ale jak się czyta twoje ostatnie wpisy to jesteś bardziej krytyk niż kibic.
Cóż, przypomniałeś mi taki jeden odcinek Świata według Kiepskich chyba o takim tytule "krytyk" właśnie.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 6. kolejka Serie A: Inter - Torino

Post autor: Odet »

up.
Nie obrażam się. Zobacz sobie 3 kiksy Handy przeciw Torino. To co nazywasz krytyką, jest po prostu stwierdzeniem faktu, prawdy.
Ja wiem, że dziś w XXI w napisanie prawdy jest niewygodne albo smutne, ale prawda to prawda.
Pozdr.
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: 6. kolejka Serie A: Inter - Torino

Post autor: maverik »

Będzie ciężko jak to z Torino zawsze bywa. Aż z ciekawości przejrzałem domowe mecze przeciwko Torino z ostatnich 10 lat i nie znalazłem ani jednego łatwego/pewnego zwycięstwa. Nawet za Conte gdy wygrywaliśmy 3:1 i 4:2 to w obu przypadkach goniliśmy wynik kolejno z 0:1 i 0:2, a te drużyny prowadzili Longo czy Giampaolo.
Wygrać nieważne jak choćby w 95 minucie jak z Lecce, ale 3 punkty nam są bardzo potrzebne.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 6. kolejka Serie A: Inter - Torino

Post autor: Speaker »

Onana-Skriniar,Acerbi,Dimarco-Dumfries,Barella,Brozo,Hakan,Gosens-Correa,Dżeko

Tak bym dzisiaj zagrał
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: 6. kolejka Serie A: Inter - Torino

Post autor: Dzonyy »

Nie spodziewałem się, ze będą, aż takie ciężary. Ważne 3 pkt i mecz do zapomnienia.

Miałem mega żal do Szymona, ze postawił na Hande, ale ten uratował nam dzisiaj mecz.

Teraz czas na Viktorie Pilzno. Forza Inter!
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 6. kolejka Serie A: Inter - Torino

Post autor: Speaker »

Kozackie zwycięstwo mimo słabej dyspozycji :!: Szczególne brawa dla Lautaro za to jak harował i no cóż, dla Handy. ;-)
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 6. kolejka Serie A: Inter - Torino

Post autor: Odet »

Ważne 3 punkty.

Gra zrobiła się jako taka po zejściu Dzeko (a to pokazuje, że chłop nie nadaje się na grę od początku).

Bardzo wysoka dziś dyspozycja Handanovica.

Pozdr.
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: 6. kolejka Serie A: Inter - Torino

Post autor: maverik »

Wiedziałem, że Handanović potwierdzi moje słowa, że to nie on jest problemem, tylko obrona, ale nie sądziłem, że to będzie już z Torino i to w jakim stylu! Samir dzisiaj bronił jak natchniony jakby chciał coś udowodnić i brawa dla niego, tego się oczekuje od kapitana. Tak jak pisałem w komentarzu, szkoda tylko, że Handa musiał tyle bronić, niestety ale obrona nadal jest problemem i lepiej żeby wzięli przykład z Grande Samira.
nicolas80
Posty: 150
Rejestracja: 31 lip 2013, 19:49

Re: 6. kolejka Serie A: Inter - Torino

Post autor: nicolas80 »

Bardzo ważne zwycięstwo we wczorajszym meczu z Torino. Zgodnie z przewidywaniem trener postawił na sprawdzonych zawodników którzy odpłacili się cierpliwą grą i w końcówce zdołali przechylić szalę na swoją korzyść.
Grande Samir. Tym meczem udowodnił że jest wciąż świetnym bramkarzem i w trudniejszym momencie można na niego liczyć.
W tej chwili nie jesteśmy w optymalnej formie ale cieszy że mimo to potrafimy wygrać z trudnym rywalem.
Tak jak pisałem przed meczem nie ważny styl liczą się tylko 3 punkty.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 6. kolejka Serie A: Inter - Torino

Post autor: miniu86 »

Obrona jest sporym problemem co pokazały gole jakie traciliśmy z Milanem - kabaret na kółkach.
Wystarczy porównać ile pracy musiał włożyć Inter by strzelić, a ile Milan. Gra defensywna Interu kuleje i to mocno.

Tymczasem wygrana z Torino to prawdziwe złodziejstwo. Byłem pogodzony już w pierwszej połowie, że przy takiej grze i postawie, 3 pkt wydają się niemożliwe.
Szczęśliwie dla nas właśnie takie zwroty w meczach mają potencjał by stać się punktem zwrotnym sezonu czy jego części i być może teraz wejdziemy na tą przyjemniejszą ścieżkę.
Kebo
Posty: 357
Rejestracja: 6 lut 2011, 11:15
Lokalizacja: Lubań/Wrocław

Re: 6. kolejka Serie A: Inter - Torino

Post autor: Kebo »

Tragiczny Handa ratuje dupę Interowi, to tylko pokazuje w jakim szambie tkwimy. Co mecz można pisać to samo bo nic się nie zmienia. Piłkarze tragicznie przygotowani fizycznie do sezonu, mentalnie chyba również, co jeden to bardziej zrezygnowany i z pretensjami do kolegów. Chwilę to zajęło, ale każdy wie, że wystarczy na nas lekko siąść by odciąć od piłek Brozovicia. Niestety z gołodupcem nie możemy sobie pozwolić na dwóch trenerów na liście płac, więc czeka nas dalszy marazm z rzymskim przegrywem na ławce.
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: 6. kolejka Serie A: Inter - Torino

Post autor: SETE »

Widzę ze Samir zagrał jeden bardzo dobry mecz na kilka miesięcy i wjeżdża ostra podnieta. Nie powiem rozśmieszyło mnie to mocno.
Chyba zapomnieliście kto był jednym z architektów przegranego scudetto w zeszłym sezonie. Jak bramkarz powinien pomagać zespołowi pokazał Mike Maignan.
Owszem wczoraj Handa bardzo wysokie noty i super , dobrze byłoby gdyby rezerwowy bramkarz reprezentował co najmniej dobry poziom a taka role powinien pełnić Handanović. Musi nastąpić czas Andre Onany.

Jesli chodzi o opinie co do naszej obrony to się zgadzam jest ona mocno pod forma, generalnie każdy z osobna obniżył loty. Myśle ze wpływ na ten stan rzeczy ma obniżenie jakości defensywnej naszych pomocników, którzy nie są tak agresywni i dobrzy w odbiorze jak w poprzednim sezonie i może nawet bardziej jest to tez problem wahadlowych , brak Perisica jest widoczny nie tylko w ofensywie ale równie mocno także w def.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 6. kolejka Serie A: Inter - Torino

Post autor: Speaker »

Odniosę się jeszcze do wczorajszej postawy Samira Handanowicia.
Jest taka książka "Do przerwy 0:3", której autorem jest legendarny bramkarz Lfc Jurek Dudek i wczorajszy występ naszego golkipera trochę przypomina mi tamtą sytuację ze strzałem Szewy, która całkowicie odmieniła finał ligi Mistrzów, tamta parada. Wczoraj mam wrażenie ,że każda kolejna udana parada Handy powodowała że chłopakom coraz bardziej się chciało. I powiem tak; no cieszmy się, jeżeli Sami ma swoją postawą poderwać zespół do walki, to niech tak będzie. W końcu to nasz kapitan.

A jeszcze pragnę zauważyć jedną rzecz. No bo Samir jest raczej typem takiej osoby małomównej, spokojnej. No a wczoraj w 1 poł. jak nie on! Nie przesadze jak powiem, myślę że nawet śmiało mogę napisać o Batmanie, że wczoraj w pierwszej połowie był jednym z najbardziej pobudzonych naszych zawodników. I to właśnie wywarło na mnie duże wrażenie. :)
IntNarcyz
Posty: 258
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 6. kolejka Serie A: Inter - Torino

Post autor: IntNarcyz »

Prawda to Handa trzymał nas w meczu, gdzie jak widać kryzys trwa, ale czołówka też gubi punkty, niewątpliwie Samir bohaterem meczu I może jego postawa wpłynie pozytywnie ns resztę zespołu że będzie więcej wałki, Forza Inter ⚫🔵⚫🔵👍👍
ODPOWIEDZ