8. kolejka Serie A: Inter - Roma

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: miniu86 »

Dokładnie, ta drużyna gaśnie przy pierwszej lepszej przeszkodzie. Wystarczy, że coś się komplikuje i mamy efekt snieznej kuli. Zastanawiam się ile z tego jest zasługą wystawiania przez trenera bramkarza, który jest w stanie w sekundę zmarnować to na co drużyna pracowała przez pół godziny. No ale mniejsza z tym bo generalnie Inter cierpi przez słabą organizacje gry. Błąd w środku pola, przez brak jakiejkolwiek asekuracji powoduje, że przeciwnik ma strzał na bramkę - No trochę za łatwo jednak.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: Odet »

Odet pisze: 29 wrz 2022, 15:42

ps. osobiście dla mnie skandalem, jest to, że do tego meczu przystępujemy z trenerem Inzaghim na ławce.
Tak jak napisałem, to skandal. Zmarnowaliśmy 2 tygodnie przerwy reprezentacyjnej. Pozdrawiam przy okazji fanów i obrońców talentu trenera Inzaghiego czyli: Piekarza, Speakera, Dzonnego i szczególnie nicolasa80 (przepraszam jeśli o kimś zapomniałem).

Sporo już pisałem o naszym Interze tego sezonu, więc nie będę się powtarzać. Z zespołu bijącego się o mistrza, staliśmy się pod wodzą Podgardlaka zespołem pokroju Lazio, zespołem bijącym się o top6 max top 4. Możecie oczywiście twierdzić coś innego, wierzyć i minusować mnie i podobnie do mnie myślących, ale 4 porażki w 8 meczach to nie wymysł, ale fakt.


Co do samego meczu. Nie rozumiem wystawiania Dzeko i Handanovica. To nie wszystko. Mamy spore dziury między formacjami. Po straconej bramce na 1-1 piłkarze stanęli i nie wiedzieli co robić. Nie dryblujemy, nie ryzykujemy, wszystko takie szablonowe i wolne. Cieszy mnie debiut od 1 min Asllaniego, bardzo dobry mecz w jego wykonaniu. Tym bardziej nie rozumiem, czemu ten bezjajeczny trener nie wystawiał go częściej.


Na koniec:
nicolas80 pisze: 1 paź 2022, 15:16 Przewiduję 3-0 i pełną kontrolę tego spotkania.
Tylko przypominam, żeby robić zawsze odwrotnie od tego co pisze kolega nicolas. Jak napisze/powie że będzie ładna pogoda, bierzcie parasol...

Pozdr.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: miniu86 »

Inzi mówił, że drużyna wreszcie zagrała lepiej i że nie zasłużyliśmy na porażkę i całkiem być może, że ma rację, ale to tym gorzej, że po kroku do przodu i tak przegrywamy. Zgodzę się, że Roma za wiele nie wykreowała, a wygrała, ale to tym gorzej dla morale Interu. Taka porażka tak naprawdę może znacznie spowolnić wychodzenie z kryzysu. A gdy jeszcze w tygodniu przydepnie to Barcelona, to możemy się z tym cyrkiem nie odkręcić i do samego mundialu.
Tak czy owak, to wszystko jest na koncie Simone. Inter spisuje się grubo poniżej dopuszczalnych standardów i w jego grze widać, że w czasie od zakończenia poprzednich rozgrywek do teraz, poczyniono więcej szkód niż zrobiono dobrego.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: Dzonyy »

Odet pisze: 2 paź 2022, 14:51
Odet pisze: 29 wrz 2022, 15:42

ps. osobiście dla mnie skandalem, jest to, że do tego meczu przystępujemy z trenerem Inzaghim na ławce.
Tak jak napisałem, to skandal. Zmarnowaliśmy 2 tygodnie przerwy reprezentacyjnej. Pozdrawiam przy okazji fanów i obrońców talentu trenera Inzaghiego czyli: Piekarza, Speakera, Dzonnego i szczególnie nicolasa80 (przepraszam jeśli o kimś zapomniałem).

Sporo już pisałem o naszym Interze tego sezonu, więc nie będę się powtarzać. Z zespołu bijącego się o mistrza, staliśmy się pod wodzą Podgardlaka zespołem pokroju Lazio, zespołem bijącym się o top6 max top 4. Możecie oczywiście twierdzić coś innego, wierzyć i minusować mnie i podobnie do mnie myślących, ale 4 porażki w 8 meczach to nie wymysł, ale fakt.


Co do samego meczu. Nie rozumiem wystawiania Dzeko i Handanovica. To nie wszystko. Mamy spore dziury między formacjami. Po straconej bramce na 1-1 piłkarze stanęli i nie wiedzieli co robić. Nie dryblujemy, nie ryzykujemy, wszystko takie szablonowe i wolne. Cieszy mnie debiut od 1 min Asllaniego, bardzo dobry mecz w jego wykonaniu. Tym bardziej nie rozumiem, czemu ten bezjajeczny trener nie wystawiał go częściej.


Na koniec:
nicolas80 pisze: 1 paź 2022, 15:16 Przewiduję 3-0 i pełną kontrolę tego spotkania.
Tylko przypominam, żeby robić zawsze odwrotnie od tego co pisze kolega nicolas. Jak napisze/powie że będzie ładna pogoda, bierzcie parasol...

Pozdr.

Też pozdrawiam Odet. Niedługo Twoje marzenie trenerskie czyli Thiago Motta będzie wolny i może przejmie nas po Inzaghim.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: Odet »

Dzonyy pisze: 3 paź 2022, 09:24

Twoje MARZENIE trenerskie czyli Thiago Motta
Nie wiem co palisz, ale powinieneś szybciutko to rzucić i to nie dla nas na fcinter.pl, tylko dla swojego zdrowia.

Pozdr.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: miniu86 »

Mi generalnie ciężko jest sobie wyobrazić, że zwalniamy SI w trakcie sezonu bo to tak trochę nie w stylu Suning czy Marotty, ale jak sobie przypomnę minę Zhanga z trybun w sobotę to zaczynam się zastanawiać czy aby na pewno?
ODPOWIEDZ