3. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Barcelona

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 3. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Barcelona

Post autor: Speaker »

∆ Choć przez pewien czas myślałem, że może takim piłkarzem będzie 🇰🇷 . :D
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: 3. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Barcelona

Post autor: Dzonyy »

Speaker pisze: 4 paź 2022, 05:25
bobogol pisze: 3 paź 2022, 21:14
O kurde...😳 Zupełnie nie po sportowemu. 😏
Był kiedyś w Interze taki piłkarz nazywał się Roberto Baggio, no ten to był takim indywidualistą, zresztą też później świetnym jokerem. Jeden z moich ulubionych piłkarzy.
Natomiast tym czym może wygrywać dzisiejszy Inter mecze z topem jest jedność zespołu, nie mamy teraz raczej takich piłkarzy, którzy by w pojedynkę rozstrzygali losy meczów.
Ja chyba pierwszy raz mam tak, że nie liczę na nic. Wiele było meczów z mocnymi drużynami gdzie nie spodziewałem się wiele, ale jakaś nadzieja się tliła. Pomyśleć, że pół roku temu potrafiliśmy wygrać z Lfc.
Kebo
Posty: 357
Rejestracja: 6 lut 2011, 11:15
Lokalizacja: Lubań/Wrocław

Re: 3. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Barcelona

Post autor: Kebo »

Dzonyy pisze: 4 paź 2022, 08:55
Speaker pisze: 4 paź 2022, 05:25
bobogol pisze: 3 paź 2022, 21:14
O kurde...😳 Zupełnie nie po sportowemu. 😏
Był kiedyś w Interze taki piłkarz nazywał się Roberto Baggio, no ten to był takim indywidualistą, zresztą też później świetnym jokerem. Jeden z moich ulubionych piłkarzy.
Natomiast tym czym może wygrywać dzisiejszy Inter mecze z topem jest jedność zespołu, nie mamy teraz raczej takich piłkarzy, którzy by w pojedynkę rozstrzygali losy meczów.
Ja chyba pierwszy raz mam tak, że nie liczę na nic. Wiele było meczów z mocnymi drużynami gdzie nie spodziewałem się wiele, ale jakaś nadzieja się tliła. Pomyśleć, że pół roku temu potrafiliśmy wygrać z Lfc.
I co dalej będziecie X lat wypominać wygraną gdzie słupki i poprzeczki były obijane przez rywala, mieli pełną kontrolę, a Lautaro wyszedł strzał życia? Owszem byliśmy wtedy w zupełnie innym momencie, ale bekę mam, że wygrana w tym stylu bez żadnego wpływu na wynik dwumeczu jest tu podnoszona do rangi wybitnego spotkania.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: 3. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Barcelona

Post autor: Dzonyy »

Kebo pisze: 4 paź 2022, 09:22
Dzonyy pisze: 4 paź 2022, 08:55
Speaker pisze: 4 paź 2022, 05:25
bobogol pisze: 3 paź 2022, 21:14
O kurde...😳 Zupełnie nie po sportowemu. 😏
Był kiedyś w Interze taki piłkarz nazywał się Roberto Baggio, no ten to był takim indywidualistą, zresztą też później świetnym jokerem. Jeden z moich ulubionych piłkarzy.
Natomiast tym czym może wygrywać dzisiejszy Inter mecze z topem jest jedność zespołu, nie mamy teraz raczej takich piłkarzy, którzy by w pojedynkę rozstrzygali losy meczów.
Ja chyba pierwszy raz mam tak, że nie liczę na nic. Wiele było meczów z mocnymi drużynami gdzie nie spodziewałem się wiele, ale jakaś nadzieja się tliła. Pomyśleć, że pół roku temu potrafiliśmy wygrać z Lfc.
I co dalej będziecie X lat wypominać wygraną gdzie słupki i poprzeczki były obijane przez rywala, mieli pełną kontrolę, a Lautaro wyszedł strzał życia? Owszem byliśmy wtedy w zupełnie innym momencie, ale bekę mam, że wygrana w tym stylu bez żadnego wpływu na wynik dwumeczu jest tu podnoszona do rangi wybitnego spotkania.
Takiemu wybitnemu cebulakowi nigdy się nie dogodzi :)

Nie napisałem nigdzie, że było wybitne tylko, że wygraliśmy :)
Towarzysz
Posty: 109
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Olsztyn

Re: 3. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Barcelona

Post autor: Towarzysz »

Tak tylko przypomnę, że gdy przegraliśmy z Liverpoolem 0-2 to my obijaliśmy poprzeczki i marnowaliśmy sytuacje 200%, a po dwumeczu nawet kibice Liverpoolu czuli, że obiektywnie my lepiej zagraliśmy.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 3. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Barcelona

Post autor: Speaker »

Towarzysz pisze: 4 paź 2022, 10:37 Tak tylko przypomnę, że gdy przegraliśmy z Liverpoolem 0-2 to my obijaliśmy poprzeczki i marnowaliśmy sytuacje 200%, a po dwumeczu nawet kibice Liverpoolu czuli, że obiektywnie my lepiej zagraliśmy.
No pewnie, że tak było. Zresztą przeważnie jest tak, że jak już coś to właśnie my wychodzimy na frajerów. Przypomnijcie jak się mylę, ale jak często zdarzają się takie mecze jak z Torino? Gdzie przeciwnik optycznie gra lepiej ale Inter ostatecznie wygra taki mecz.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 3. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Barcelona

Post autor: Jaszczu91 »

Wywołany do tablicy przez Speakera się wypowiem, choć robię to niechętnie.
Nie wiem czy to jesienne przygnębienie czy te ostatnie wyniki sprawiły, że jakoś zbrzydło mi oglądanie Interu. Nabrałem dużo dystansu i przestałem się tym jakoś strasznie grzać. Z Napoli skończyłem oglądanie w 50 minucie a teraz gramy mecz w LM z Barceloną a mnie jakoś to w ogóle nie rusza.
Generalnie nic nie wskazuje na to, żeby miał się dziś wydarzyć cud, a za taki traktował bym stratę choćby punktu przez Barcelonę. Generalnie cała sytuacja w klubie zmierza w stronę kilku letniego załamania. Historia tego klubu pokazuje, że duży sukces Interu jest początkiem długiego kryzysu. Chyba właśnie zaczyna się kolejna era...
Saff
Posty: 355
Rejestracja: 14 lut 2009, 11:35
Lokalizacja: Piaseczno

Re: 3. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Barcelona

Post autor: Saff »

Speaker pisze: 3 paź 2022, 18:59 Wywołuje jeszcze do tablicy w tym ważnym momencie dla klubu następujących forumowiczów: Jaszczu91,forzaragazzi,Stachoo,Maverik,Andy,Saff,Dyl87,Raffał,Zoniek,Towarzysz, no i oczywiście Piter (Jak tam, kebab jutro wlatuje? :D )
Jak kogoś pominąłem wybaczcie, po robocie.
Jak już mnie wyciągnąłeś z czeluści - nie zdziwię się, jak mecz będzie rozstrzygnięty w pierwszej połowie. Moje pokłady optymizmu i wiary w tę drużynę dawno się już wyczerpały.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 3. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Barcelona

Post autor: Speaker »

Raz papież Polak powiedział takie zdanie, że ze wszystkich rzeczy mniej istotnych w życiu najważniejsza jest piłka nożna.
No jest to super, że jako jedna wielka rodzina Interu, którą przecież łączą lata wspólnych radości i smutków, możemy się tak tłumnie zgromadzić, choćby od święta. :)
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 3. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Barcelona

Post autor: Piekarz »

Saff pisze: 4 paź 2022, 12:27
Speaker pisze: 3 paź 2022, 18:59 Wywołuje jeszcze do tablicy w tym ważnym momencie dla klubu następujących forumowiczów: Jaszczu91,forzaragazzi,Stachoo,Maverik,Andy,Saff,Dyl87,Raffał,Zoniek,Towarzysz, no i oczywiście Piter (Jak tam, kebab jutro wlatuje? :D )
Jak kogoś pominąłem wybaczcie, po robocie.
Jak już mnie wyciągnąłeś z czeluści - nie zdziwię się, jak mecz będzie rozstrzygnięty w pierwszej połowie. Moje pokłady optymizmu i wiary w tę drużynę dawno się już wyczerpały.
Chyba sobie gościu jaja robisz.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 3. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Barcelona

Post autor: Odet »

No proszę Podgardle wychodzi Argentyńczykami w ataku i Onaną w bramce. Może jednak coś z tego będzie.
Pozdr.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: 3. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Barcelona

Post autor: Dzonyy »

Odet pisze: 4 paź 2022, 20:06 No proszę Podgardle wychodzi Argentyńczykami w ataku i Onaną w bramce. Może jednak coś z tego będzie.
Pozdr.
Krzyczyał dzisiaj jak Motta to tylko dzięki temu.
IntNarcyz
Posty: 258
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 3. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Barcelona

Post autor: IntNarcyz »

Jeeeeest, Forza Inter Sempre 🖤💙🖤💙👍👍
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: 3. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Barcelona

Post autor: mio85 »

Bardzo ważne zwycięstwo i wcale nie najważniejsze są tu 3 pkt. Może ono mieć gigantyczną wagę mentalną i może odwrócić sezon. W końcu na zero z tyłu. Ciekawe czy gdyby nie bylo reki zawodnika Barcelony Var odwinalby sytuacje z Hakanem, ktory grał głową A nie ręką i z tego poszła akcja. Moim zdaniem była też ręka Dumfriesa i gościom należał się karny.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 3. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Barcelona

Post autor: Piekarz »

Piekarz pisze: 4 paź 2022, 14:38
Saff pisze: 4 paź 2022, 12:27
Speaker pisze: 3 paź 2022, 18:59 Wywołuje jeszcze do tablicy w tym ważnym momencie dla klubu następujących forumowiczów: Jaszczu91,forzaragazzi,Stachoo,Maverik,Andy,Saff,Dyl87,Raffał,Zoniek,Towarzysz, no i oczywiście Piter (Jak tam, kebab jutro wlatuje? :D )
Jak kogoś pominąłem wybaczcie, po robocie.
Jak już mnie wyciągnąłeś z czeluści - nie zdziwię się, jak mecz będzie rozstrzygnięty w pierwszej połowie. Moje pokłady optymizmu i wiary w tę drużynę dawno się już wyczerpały.
Chyba sobie gościu jaja robisz.
No i co? Przeproś kibiców
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 3. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Barcelona

Post autor: Speaker »

Jestem zachwycony Andre Onaną. To jaką pozytywną energię generuje ten piłkarz jest bardzo ważne dla naszego bloku defensywnego! Może ktoś powie ,że bramkarz To wcale nie tak ważna pozycja, nic bardziej mylnego! Ten piłkarz żyje meczem kontroluje wydarzenia na boisku jest dobrym duchem naszego zespołu. Rzuca się do każdej piłki, nawet jeśli nie leci ona w światło bramki. Jest świetny i już zapomniałem małe niedociągnięcia, które dziś może miały miejsce ale ogólnie to wow!
Ostatnio zmieniony 4 paź 2022, 23:10 przez Speaker, łącznie zmieniany 1 raz.
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: 3. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Barcelona

Post autor: Dzyl »

mio85 pisze: 4 paź 2022, 23:03 Bardzo ważne zwycięstwo i wcale nie najważniejsze są tu 3 pkt. Może ono mieć gigantyczną wagę mentalną i może odwrócić sezon. W końcu na zero z tyłu. Ciekawe czy gdyby nie bylo reki zawodnika Barcelony Var odwinalby sytuacje z Hakanem, ktory grał głową A nie ręką i z tego poszła akcja. Moim zdaniem była też ręka Dumfriesa i gościom należał się karny.
Sorry, z całym czascunkiem, ale - Pierdolenie, rówine dobrze mozna powiedzieć, ze spalony przy naszym 1-wszym golu to cenrymetry, które i tak nie miałyby wpływ na korzystne rozstrzygnięcie akcji.

Dobry mecz (o dziwo) w defensywie - chyba to zasługa nowego kapitana z jajami i BRAMKARZA ( NIE RĘCZNIKA SŁOWENSKIEGO).
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 3. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Barcelona

Post autor: Chuchu »

Wbrew wszelkiej logice wygrywamy. Droga do awansu jeszcze daleka, ale jesteśmy w niezłej sytuacji. Rewanż na Camp Nou będzie decydujący.

Oby Onana grał też w lidze.
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: 3. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Barcelona

Post autor: Dzyl »

Speaker pisze: 4 paź 2022, 23:09 Jestem zachwycony Andre Onaną. To jaką pozytywną energię generuje ten piłkarz jest bardzo ważne dla naszego bloku defensywnego! Może ktoś powie ,że bramkarz To wcale nie tak ważna pozycja, nic bardziej mylnego! Ten piłkarz żyje meczem kontroluje wydarzenia na boisku jest dobrym duchem naszego zespołu. Rzuca się do każdej piłki, nawet jeśli nie leci ona w światło bramki. Jest świetny i już zapomniałem małe niedociągnięcia, które dziś może miały miejsce ale ogólnie to wow!
Chłopie z ust mi to wyjąłęś, Onana robi różnice
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 3. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Barcelona

Post autor: Jaszczu91 »

Nie wierzyłem w to. Nie wierzyłem nawet w 1% a jednak stało się. Wygrywamy z Barceloną świetną organizacją gry w defensywie. Brzmi to absurdalnie ale jednak się stało. Trzeba oddać Inzaghiemu że wreszcie trafił ze składem. Kapitalny mecz Darmiana i De Vrija. Skriniar znów z werwą i siła i do tego pewny w defensywie. Dimarco dał radę z Dembele. Bardzo mu w tym pomagał Miki, który cały czas podwajał. Inter pokazał determinację i kolektyw. Dopisało też szczęście bo Onana przeleciał się w swoim stylu na pusto. Jednak dzisiaj Inter mógł się podobać. Barcelona nic wielkiego nie pokazała bo Inter jej na nic nie pozwalał.

Oby to był jakiś punkt zwrotny. Mam nadzieję że tlen został podłączony i Inter nabierze rozpędu na kolejne mecze.
sempre_fci
Posty: 237
Rejestracja: 16 mar 2010, 22:48

Re: 3. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Barcelona

Post autor: sempre_fci »

Ktoś wie czemu Barca nie dostała karnego? Na powtórkach ręka jak się patrzy...
:|
Ale mimo wszystko godna postawa drużyny.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 3. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Barcelona

Post autor: Piekarz »

Po przerwie wyglądamy naprawdę dużo lepiej. Mecz z Romą frajersko przegrany, ale z dobrą grą, teraz Barczellona* dostaje w cymbał, czym przerywamy koszmarną serię grupowych zesrań przeciwko tej i tej drugiej hiszpańskiej drużynie. WRESZCIE funkcjonująca obrona i jako tako pomoc. Warto dodać, że robimy to bez Lukaku i bez Brozovicia. Oby październik był miesiącem zwrotnym tego sezonu. W lidze znośni rywale, niedługo powrót Romelu, trochę fejmu w LM. Go go Inzi.

* Barczellona, w której grają następująco: dwa stare kurwiska Busquets i Pique; Bobby Lewandowski, którego trema zjadła, jak pierwszy raz zobaczył poważny stadion i zostawił brązowe gacie na wielkim Meazza; jakieś młodociane pedryle typu Gavi, Gabi, Xabi, Srabi, Pedri, Sergi itd. wiadomo o co chodzi; Osrane Dembele; w końcu - Barczellona prowadzona przez płaczka i ciamajdę Xaviego Hernandeza, co kiedyś fajnie zebrał po ryju od wielkiego Interu trypletowego.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 3. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Barcelona

Post autor: Mora »

Robert Lewandowski ma 185 cm wzrostu - bardzo pojemne kieszenie ma Pan Milan Skriniar. Do twarzy mu zresztą z opaską kapitana, niech już tak zostanie. Pod koniec była prawdziwa obrona Częstochowy, wybijanie piłki na oślep, kontrowersja z Dumfriesem, myślałem że Inter nie dowiezie tego do końca. Udało się jednak wygrać wbrew wszelkiej logice. Teraz tydzień pierdolenia o biednych Zraszaczach skrzywdzonych przez sędziów i rewanż na Camp Nou. Fajny wieczór dzisiaj, brakowało takiego zwycięstwa.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 3. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Barcelona

Post autor: Speaker »

sempre_fci pisze: 4 paź 2022, 23:18 Ktoś wie czemu Barca nie dostała karnego? Na powtórkach ręka jak się patrzy...
:|
Ale mimo wszystko godna postawa drużyny.
Sędzia miał u nas dług wdzięczności za pomoc udzieloną mu wcześniej przez LM10. :P
sempre_fci
Posty: 237
Rejestracja: 16 mar 2010, 22:48

Re: 3. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Barcelona

Post autor: sempre_fci »

Piekarz, Ty sobie jaja robisz czy zdrowo jebnięty jestes?
Patrząc na date rejestracji masz pewnie 30/35+ lat a post jakby pisał Oskarek z Brajankiem... Ja pierdole.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 3. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Barcelona

Post autor: Piekarz »

xD
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: 3. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Barcelona

Post autor: Raffal »

Dumfries sam zagral w swoja reke poprzec susniecie pilki glowa a to wg niwych glupich przepisow nie jest reka.


Ps. Czasami mam wrazenie ze gleboka gra brozovica wcale nam nie pomaga.
Ps2. Onana dzis sie nie popisal ale ma szczescie i zyje na boisku. Oby wszedl na stale.
Ps3. FEDERICO DiMarco brawo. Najlepszy mecz .
Kebo
Posty: 357
Rejestracja: 6 lut 2011, 11:15
Lokalizacja: Lubań/Wrocław

Re: 3. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Barcelona

Post autor: Kebo »

Genialna wręcz pierwsza połowa. Zwarta defensywa i groźne kontry gdy było to możliwe. Idealna gra na takiego rywala. Duże brawa dla Di Marco oraz dla SDV, który schował Lewego do kieszeni. Ten mecz pokazał ile daje obecność charyzmatycznego bramkarza za plecami defensorom. Onana nie był bezbłędny, ale widać było u niego dużą chęć do gry, super rozegranie nogami i chemię przede wszystkim z Panem Kapitanem. Nie wyobrażam sobie Handy w bramce w najbliższych meczach ligowych, to będzie splunięcie w twarz kibicom i drużynie, która ewidentnie traci wiele pewności gdy on broni.
zemaria
Posty: 122
Rejestracja: 14 lip 2017, 16:58

Re: 3. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Barcelona

Post autor: zemaria »

Da się ? Da się.
Lewandowski schowany w kieszeni De Vrija, generalnie obrona zagrała wyśmienicie. Jednak ja jestem pod wrażeniem jak zagrał Di marco. Czapki z głów.
nicolas80
Posty: 150
Rejestracja: 31 lip 2013, 19:49

Re: 3. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Barcelona

Post autor: nicolas80 »

Jestem dumny po tym co zobaczyłem w meczu z Bracą. Mimo słabszego okresu i porażek w ostatnich meczach drużyna pokazała siłę, determinację, walkę, zaangażowanie, wiarę, jakość i dzięki temu osiągnęła zwycięstwo.
Piłka nożna jest piękna bo potrafi zaskakiwać w najmniej spodziewanym momencie. Oby to zwycięstwo było punktem zwrotnym i poprowadziło na zwycięską ścieżkę.
ODPOWIEDZ