3. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Barcelona

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
bobogol
Posty: 250
Rejestracja: 5 lut 2005, 22:35
Lokalizacja: Katowice

Re: 3. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Barcelona

Post autor: bobogol »

czy od powrotu do LM byłem na dwóch przegranych z Barką?
tak

czy jak nie mogłem w tym roku to wygrali?
tak

czy mam im za złe?
nie

czy wierzyłem?
nie

czy jest widok piękniejszy dla kibica Interu niż Milan Skriniar z opaską?
nie sądzę
Saff
Posty: 355
Rejestracja: 14 lut 2009, 11:35
Lokalizacja: Piaseczno

Re: 3. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Barcelona

Post autor: Saff »

Piekarz pisze: 4 paź 2022, 23:07
Piekarz pisze: 4 paź 2022, 14:38
Saff pisze: 4 paź 2022, 12:27
Speaker pisze: 3 paź 2022, 18:59 Wywołuje jeszcze do tablicy w tym ważnym momencie dla klubu następujących forumowiczów: Jaszczu91,forzaragazzi,Stachoo,Maverik,Andy,Saff,Dyl87,Raffał,Zoniek,Towarzysz, no i oczywiście Piter (Jak tam, kebab jutro wlatuje? :D )
Jak kogoś pominąłem wybaczcie, po robocie.
Jak już mnie wyciągnąłeś z czeluści - nie zdziwię się, jak mecz będzie rozstrzygnięty w pierwszej połowie. Moje pokłady optymizmu i wiary w tę drużynę dawno się już wyczerpały.
Chyba sobie gościu jaja robisz.
No i co? Przeproś kibiców
Za co? Przecież miałem rację - mecz został rozstrzygnięty w pierwszej połowie :-D
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 3. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Barcelona

Post autor: Odet »

Wystarczy że trener rezygnuje z Handy (definitywnie) i z Dzeko (w pierwszym składzie) i jest gra.
Pozdr.
Forza Inter
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 3. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Barcelona

Post autor: Jaszczu91 »

Inter wygrał i od razu wyszło słońce. Dosłownie i w przenośni. Mega cieszy to zwycięstwo z kilku powodów. Inzaghi nie stracił poparcia szatni. Każdy walczył o zwycięstwo z mega zaangażowaniem. Kilku piłkarzy po meczu powiedziało, że to wygrana dla trenera.
Inter przebiegł w tym spotkaniu 124km jako zespół co pokazuje, że fizyczność jest na dużo lepszym poziomie niż na początku sezonu.
Po takiej wygranej drużyna musi się dźwignąć mentalnie i wreszcie zacząć grać na swoim poziomie.
Gra obronna zespołu była na najwyższym poziomie. Skriniar z opaską kapitańską od razu wyglądał jak Pan Milan Skriniar. De Vrij pokazał, że jeszcze się nie skończył i zagrał świetnie na Lewego. Szczególnie pod względem fizycznym w pojedynkach siłowych górował nad Robercikiem. Bastoni za każdym razem dobrze ustawiony, nie gubił krycia. Wygrywał pojedynki główkowe. Wróciła nasza żelazna trójka z najlepszych występów.
Swoje dołożyli wahadłowi. Darmian jest kapitalnym zadaniowcem. Zawsze kiedy dostaje szansę to człowiek po prostu wie, że on nic nie odwali. W przeciwieństwie do Dumfriesa. Dimarco (nie żaden Di marco) może takim spotkaniem wreszcie zapracuje na swoje nazwisko. Kapitalny przerzut w akcji bramkowej. Kilka dobrych zagrań do przodu i solidność w obronie. Dembele z niem sobie nie pograł. Ma ostatnio świetny okres i chyba Gosens może zapomnieć o pierwszej jedenastce.
Pomoc. Hakan z golem i dobry w destrukcji. Barella biegał jak nakręcony, choć źle rozwiązał dwie kontry. Miki świetny w obronie i asekuracji Dimarco. Ciężko było grać piłką, ale z Barceloną można to zrozumieć.
Atak pracujący i presujący. Lautaro poświęcił się dla zespołu i harował aż miło. Akcja z końcówki gdzie praktycznie leżąc ograł 3 piłkarzy Barcelony i z tego poszła akcja, świetna. Minus za początek i brak podania do Correi. Czekam na powrót Lukaku i duecik LULA.
Delikatny minus dla Onany. Miał furę szczęścia, że gdy zawalił gola, bodaj Pedri zagrał ręką. NIkt o tym nie wspomina. Mam wrażenie, że gdyby tak zagrał Handa to został by tutaj zrównany z ziemią. Gra na przedpolu zdecydowanie do poprawy. Podobnie jak wznowienia od bramki. Zaliczył 2 wykopy kompletnie do nikogo. Mimo wszystko chcę go widzieć w bramce z Sassuolo. Widać, że żyje meczem i ma dobry wpływ na postawę obrońców. Grając regularnie wyeliminuje błędy o których wspomniałem.
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: 3. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Barcelona

Post autor: SETE »

Bardzo cieszy wynik i gra w pierwszej polowie. W koncu wyszlismy skoncentrowani na defensywie przez co Barca miala wyrazna optyczna przewage ale nie potrafila swtorzyc sytuacji strzeleckiej. Mamy graczy stworzonych do tego typu gry i to przynioslo efekt. Solidna defensywa a z przodu zawsze cos wpadnie. Druga polowa w naszym wykonaniu duzo gorsza, nie zgdazam sie z tymi co pisza, ze mielismy kontrole nad meczem, nie mielismy w drugiej polowie kontroli, obrona byla rozpaczliwa, czesto wybijanie pilki na oslep, Barca siedziala na nas niemilosiernie. Szczescie tym razem dopisalo. Nie marudze , z Barca wygrywamy raz na dekade dlatego wczorajszy dzien bedziemy pamietac dlugo.Mam nadzieje, ze nie za dlugo ...tzn do przyszlego tygodnia :)
Simone chlopie zacznij stawiac na tego Onane, widac , ze jest chemia miedzy nim a obrona. Zupelnie inaczej jest jak bramkarz zyje w meczu nie to co Handa trup. Bardzo dobrze wczoraj wygladal de Vrij, spoko DImarco, inny Skrinar z opaska. Tradycyjnie pan 30 milionow to najwiekszy kiep. Cieszy tez brak Gagliardiniego na murawie. Fajne wejscie Aslaniego.
Jedna jaskolka wiosny nie czyni. Glowny test jest w weekend
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 3. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Barcelona

Post autor: Speaker »

Do 65 min, bo akurat spojrzałem na zegar, absolutnie kontrolowaliśmy wydarz zenia na boisku wybijając barsie z głowy jakąkolwiek grę. Potem oni bardziej naciskali ale ja nie powiedziałbym, że nasza obrona wyglądała jakoś dramatycznie. Bardziej, że byliśmy świetnie ustawieni, niczym "300" w szyku falangii. :P
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: 3. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Barcelona

Post autor: SETE »

Speaker pisze: 5 paź 2022, 09:36 Do 65 min, bo akurat spojrzałem na zegar, absolutnie kontrolowaliśmy wydarz zenia na boisku wybijając barsie z głowy jakąkolwiek grę. Potem oni bardziej naciskali ale ja nie powiedziałbym, że nasza obrona wyglądała jakoś dramatycznie. Bardziej, że byliśmy świetnie ustawieni, niczym "300" w szyku falangii. :P
Bylismy bardzo dobrze ustawieni zgoda, ale to nie jest kontrola meczu gdy nie potrafisz wyjsc z wlasnej polowy. Przeciez smierdzialo bramka dla Barcy caly czas ( nawet troche var nam pomogl ), chociaz raz to nam dopisalo szczescie Mam racje Speaker ?
Co nie zmienia faktu, ze to moze byc jakies przelamanie. Jesli jeden mecz z Milanem tak nam podcial skrzydla na pol roku to moze teraz trend sie odwroci. Odp juz w weekend
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 3. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Barcelona

Post autor: Speaker »

SETE, moim skromnym zdaniem będziemy w tym sezonie grali jeszcze dużo lepiej niż wczoraj.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 3. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Barcelona

Post autor: miniu86 »

Wg mnie najcenniejszą rzeczą jaką ekipa Inzaghiego może wynieść z tego zwycięstwa jest organizacja gry. To przez wspólną asekurację, wsparcie i odpowiedzialność udało się Interowi tak dobrze zaprezentować w obronie. No i żeby nie było, to żadna nowość, oni to już potrafili i w ostatnim sezonie i za Conte, ale wczoraj w końcu sobie o tym przypomnieli.

Onana na bramce, a Skriniar kapitanem? Oby tak zostało.

Samo zwycięstwo jest tez wartością samą w sobie bo ileż można było przegrywać z tymi Realami i Barcelonami?
ODPOWIEDZ