9. kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
ODPOWIEDZ
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

9. kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: Speaker »

08.10.2022 r., godz. 15

Kurz jeszcze całkiem nie opadł po tym co wydarzyło się na GM we wtorek, a my już lecimy dalej!
Mecz jakże istotny z punktu widzenia naszej sytuacji w tabeli i jednocześnie jak mało istotny z punktu widzenia szansy, która przed nami się pojawiła i meczu, który mamy do rozegrania w środę na Camp Nou. Byłoby wręcz idealnie oszczędzić jutro gry kilku zawodników, przede wszystkim LM10.

Pokusiłem się o zestawienie mojej improwizowanej "11" na ten mecz:

Onana-Skriniar (C),Acerbi,Basto-Denzel,Miki,Asllani,Hakan,Gosens-Dżeko,Bellanova

lub: Onana-Skriniar (C},Acerbi,DD-Denzel,Gags,Asllani,Calha,Gosens-Miki-Dżeko

#Historia lubi się powtarzać
https://youtu.be/k1jELhTtYCs

Jazda! :szal:
ddamiann17
Posty: 68
Rejestracja: 23 cze 2009, 21:35

Re: 9. kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: ddamiann17 »

Bellanova na ataku u boku Dzeko? Oby wygrana z Barceloną dała naszym impuls i oby wreszcie zaczęli punktować w lidze, bo czołówka powoli zaczyna uciekać. Mam również nadzieję, że Inzaghi w końcu posadzi na ławce Handę - Skriniar jako kapitan, Onana w bramce i jedziemy z nimi!
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 9. kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: Speaker »

ddamiann17 pisze: 7 paź 2022, 08:21 Bellanova na ataku u boku Dzeko?
No ja bym go spróbował w nadzwyczajnej sytuacji, w której się znaleźliśmy, gdzie mamy dwóch napastników, a jednego wypadałoby oszczędzić.
Jest szybki, dobra technika i widać po tych minutach co grał, że ciągnie do przodu. Być może nawet jest lepszy w ofensywie niż w obronie. Co prawda z Romą przestrzelił sytuację 100% no ale wiesz.
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: 9. kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: SETE »

Mecz test dla Inzaghiego. Mimo trudnej sytuacji kadrowo-terminarzowej trzeba zagrac za 3 pkt.

Problem jest taki, ze Simone nie ma alternatyw dla swojego 352 i w sytuacji , ze mamy 2 napastnikow z kontuzjami , 1 jest nie w pelni sprawny do meczu czyli Lautaro to mozna byloby sprobowac zrobic 3421 gdzie skrzydlowymi byliby Dimarco i Dumfries a na 9 jedyny zdrowy na ten moment Dzeko.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 9. kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: Speaker »

SETE pisze: 7 paź 2022, 08:36 Mecz test dla Inzaghiego. Mimo trudnej sytuacji kadrowo-terminarzowej trzeba zagrac za 3 pkt.

a na 9 jedyny zdrowy na ten moment Dzeko.
Swoją drogą wypychany szczęście, że został i z tym nr co został, bo tak w rzeczywistości jest teraz. Mieć nadzieję , dmuchać pod korki żeby miał taki mecz jak rok temu na Mapei, a powinno być dobrze.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 9. kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: miniu86 »

Jeżeli damy im się rozchulać od początku meczu to będzie niezwykle ciężko o jakiekolwiek punkty.
Przede wszystkim nie przegrać, zawsze ten 1 pkt będzie lepszy niż 3 porażka z rzędu.
Zagrałbym nieco cofnięty, coś jak z Barceloną, żeby nie powtórzyła się sytuacja z wiosny gdy przegrywaliśmy 0-2 zanim mecz się na dobre rozkręcił.

Wygrana 1-0 byłaby znakomita.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 9. kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: Speaker »

miniu86 pisze: 7 paź 2022, 11:03

Wygrana 1-0 byłaby znakomita.
Nie mam nic przeciwko wygrać takim wynikiem kilka następnych spotkań z rzędu. Na szybki powrót lukaku już nie liczę i fajnie by było pomyśleć nad zmianą stylu gry. Moglibyśmy wprowadzić do gry szybkich wahadłowych/skrzydłowych - Dimarco i Bellanove, a z uwagi na brak napastników zmienić formacje na 3511, gdzie przed linią pomocy operowałby Miki lub Hakan. Ogólnie nastawienie na szybkie kontry i przypilnowanie się w obronie.
IntNarcyz
Posty: 258
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 9. kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: IntNarcyz »

Nic dodać ważne żeby wygrać nawet tak jak we wtorek tylko zwycięstwo Forza Inter 🖤💙🖤💙👍👍
Kebo
Posty: 357
Rejestracja: 6 lut 2011, 11:15
Lokalizacja: Lubań/Wrocław

Re: 9. kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: Kebo »

Speaker pisze: 7 paź 2022, 08:31
ddamiann17 pisze: 7 paź 2022, 08:21 Bellanova na ataku u boku Dzeko?
No ja bym go spróbował w nadzwyczajnej sytuacji, w której się znaleźliśmy, gdzie mamy dwóch napastników, a jednego wypadałoby oszczędzić.
Jest szybki, dobra technika i widać po tych minutach co grał, że ciągnie do przodu. Być może nawet jest lepszy w ofensywie niż w obronie. Co prawda z Romą przestrzelił sytuację 100% no ale wiesz.
:lol: :lol: :lol:
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: 9. kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: Dzonyy »

Kebo pisze: 7 paź 2022, 17:52
Speaker pisze: 7 paź 2022, 08:31
ddamiann17 pisze: 7 paź 2022, 08:21 Bellanova na ataku u boku Dzeko?
No ja bym go spróbował w nadzwyczajnej sytuacji, w której się znaleźliśmy, gdzie mamy dwóch napastników, a jednego wypadałoby oszczędzić.
Jest szybki, dobra technika i widać po tych minutach co grał, że ciągnie do przodu. Być może nawet jest lepszy w ofensywie niż w obronie. Co prawda z Romą przestrzelił sytuację 100% no ale wiesz.
:lol: :lol: :lol:
Piekło zamarzło. Zgadzam się z Kebo :)
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: 9. kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: Dzonyy »

Elegancko! Bardzo ważne 3 pkt na trudnym terenie. Gdyby nie fatalna dyspozycja Lautaro to mogło być po meczu już w 1 połowie.

Forza Inter!
IntNarcyz
Posty: 258
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 9. kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: IntNarcyz »

Zwycięstwo pewne i zasłużone mimo straty bramki po błędzie obrońców, to mecz w 2 połowie jednak pod kontrolą, Edin w klubie 100 i 3 punkty, dadzą nam pewność przed arcyważnym meczem z Barcą .Forza Inter 🖤💙🖤💙👍👍
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 9. kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Bardzo ważne trzy punkty. Na Dzeko ciężko się patrzy ale to on zapewnia nam trzy punkty, podczas gdy Lautaro kopię się po czole i marnuje sytuację. Bez pola manewru w ataku Inter jest skazany na tą dwójkę z Barceloną. Szkoda bo Lautaro desperacko potrzebuje odpoczynku.
Dobry Barella, Dumfries i Acerbi. Świetną zmianę dał Miki. Podczas 45minut chyba z 10 razy powiedziałem do siebie brawo Miki.
Rozczarowuje Asllasni, który słusznie zjechał do bazy w przerwie. Bastoni znowu gubi krycie przy bramce dla rywali. Bliźniacza bramka do tej z Romą.
Plus dla Inzaghiego za Onane w bramce. Mam nadzieję że to już na stałe.
ODPOWIEDZ