4. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Barcelona - Inter

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
rafi27
Posty: 250
Rejestracja: 25 sie 2007, 13:29
Lokalizacja: Mysłowice

Re: 4. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Barcelona - Inter

Post autor: rafi27 »

Najlepszy wyjazd na jakim byłem,tego meczu długo nie zapomnę,zobaczyć miny kibiców Barcelony tak zawiedzionych-->bezcenne,zwłaszcza po tej decyzji o nie wpuszczaniu na stadion nikogo kto będzie miał kolory Interu [teraz my im tak powinniśmy zrobić jak do nas przyjadą]. Przy golach dla nas było u góry gorącą,siedziałem na samej górze przy szybach odgradzających,fajna jazda przy golach Interu,niektórzy doskakiwali z Włochów i chcieli konfrontacji z kibicami Barcy....najważniejsze że mamy los w swoich rękach;)
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 4. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Barcelona - Inter

Post autor: Piekarz »

rafi27 pisze: 14 paź 2022, 12:21 Najlepszy wyjazd na jakim byłem,tego meczu długo nie zapomnę,zobaczyć miny kibiców Barcelony tak zawiedzionych-->bezcenne,zwłaszcza po tej decyzji o nie wpuszczaniu na stadion nikogo kto będzie miał kolory Interu [teraz my im tak powinniśmy zrobić jak do nas przyjadą]. Przy golach dla nas było u góry gorącą,siedziałem na samej górze przy szybach odgradzających,fajna jazda przy golach Interu,niektórzy doskakiwali z Włochów i chcieli konfrontacji z kibicami Barcy....najważniejsze że mamy los w swoich rękach;)
Ale chłopie opisz coś więcej jak już tam byłeś. Takie dwa zdania na krzyż nas nie usatysfakcjonują. No daj spokój no.
rafi27
Posty: 250
Rejestracja: 25 sie 2007, 13:29
Lokalizacja: Mysłowice

Re: 4. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Barcelona - Inter

Post autor: rafi27 »

Od stacji metra Collblanc do stadionu Nou Camp jest niecały 1km,po drodze mija się mnóstwo sklepików z gadżetami i chcąc niechcąc fanów Barcelony. Jak jechałem w metrze z koszulką Fanatici dalla Polonia to się na mnie gapili wszyscy. Potem wchodziłem przez bramę nr 21 dla przyjezdnych.Trzeba obejść prawie cały stadion dookoła. Tam też gromadzili się nasi kibice. Z naszego Fanklubu oprócz mnie miało być 5 osób,ja widziałem tylko 3 z nich. Wcześniej o g.11.00 rano mieliśmy spotkanie Meet&Greet z Javierem Zanettim. Otrzymaliśmy opaski na rękę i każda grupa wchodziła do hotelu przy Rambla Catalunya 26 aby sobie zrobić fotki,dostać autografy etc. Trzeba powiedzieć że Javier Zanetti to niesamowity człowiek,specjalnie sobie go obserwowałem: dla każdego znalazł czas,uśmiechał się,jeden kibic dostał od niego autograf na....łydkę u nogi.A potem sam przed hotelem wyszedł do nas specjalnie i nakręcił sobie swoim telefonem filmik z nami ( swoją drogą to znalazłem się na tym jego filmiku w koszulce Fanatici). Mam taki podobny filmik jaki sam nakręciłem swoim telefonem jak Javier z nami skacze. Jak podchodziłem po fotkę i autograf to Javier do mnie:,, O jesteś z Polski"-o lubi nasz kraj także ze względu na jego prywatne wizyty z naszym papieżem Janem Pawłem II. Jeśli chodzi o sam mecz to niesamowite emocje,gorąco było po każdym golu Interu bo ja i kolega Tomek z FdP siedzieliśmy prawie przy samych pleksach odgradzających kibiców Barcelony i Interu. Jeden Włoch prawie chciał się wpieprzyć po golu na 1-1 na sektor Barcelony w dodatku sam....crazy amico italiano;) Po meczu piłkarze świętowali z nami pod sektorem naszym.....Super sprawa takie meczycho na live.Jaki serwer jest dobry aby coś wrzucić? Bez rejestracji najlepiej....
ODPOWIEDZ