11. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
ODPOWIEDZ
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

11. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: Orzeu »

Już w sobotę o 20:45 kolejny mecz.

Atalanta - Lazio i Roma - Napoli w kolejce, więc jakby się udało wygrać to na pewno będziemy bliżej górnej części tabeli.
IntNarcyz
Posty: 258
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 11. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: IntNarcyz »

Zgadza się tam remisy idealnie, ale jak mówimy najpierw to my musimy wygrać i tylko to się liczy bo chyba kryzys minął a pewność siebie wróciła, tylko trochę lepsza skuteczność w finalizacji sytuacji pod bramką i będzie super,stawiam dziś 2-0 ,zagrać na zero i będzie ok.Forza Inter Sempre 🖤💙🖤💙👍👍
Radek
Posty: 106
Rejestracja: 9 wrz 2005, 17:28
Lokalizacja: Zdzieszowice

Re: 11. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: Radek »

No cóż, jeśli chcemy mieć nadzieję na coś więcej niż top4 w tym sezonie, przez fatalny początek margines błędu praktycznie nie istnieje i musimy zacząć regularnie zdobywać punkty. Fiorentina u siebie zawsze dla nas groźna, często zwariowane mecze. Viola niby niezly szkoleniowiec, calkiem spoko kadra, ale wyniki rozczarowujące. Utrzymajmy ich w tym stanie.
Nie spodziewam się łatwej przeprawy ale liczę na komplet punktów i może kilkanaście minut dla Romelu. Forza Inter!
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: 11. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: SETE »

Radek pisze: 22 paź 2022, 16:00
Nie spodziewam się łatwej przeprawy ale liczę na komplet punktów i może kilkanaście minut dla Romelu. Forza Inter!
Rozczaruje Cie. Lukaku nie pojechał z drużyna do Toskanii.
Radek
Posty: 106
Rejestracja: 9 wrz 2005, 17:28
Lokalizacja: Zdzieszowice

Re: 11. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: Radek »

SETE pisze: 22 paź 2022, 17:11
Radek pisze: 22 paź 2022, 16:00
Nie spodziewam się łatwej przeprawy ale liczę na komplet punktów i może kilkanaście minut dla Romelu. Forza Inter!
Rozczaruje Cie. Lukaku nie pojechał z drużyna do Toskanii.
:cry:
To chociaż te 3 punkty niech wpadną
nicolas80
Posty: 150
Rejestracja: 31 lip 2013, 19:49

Re: 11. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: nicolas80 »

Po tygodniu przerwy wracamy do rozgrywek ligowych. Inter w świetnej formie w ostatnich meczach nie powinien mieć dziś problemów ze zgarnięciem pełnej puli.
Mimo że gramy na trudnym terenie to faworyt jest tylko jeden.
Liczę dziś na Tucu. Jestem przekonany że udowodni swoją przydatność i uciszy hejterów.
Tradycyjnie nie podaję wyniku.
Forza Inter.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 11. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: Speaker »

Zastanawiam się co dzisiaj wyprawia Onana? 🙈
2 poł. Bastoni, Gosens in!
IntNarcyz
Posty: 258
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 11. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: IntNarcyz »

Wydawało się pewne zwycięstwo I wrócił stary Inter z początku sezonu poprostu szkoda słów, znowu dajemy rywalowi tlen w postaci karnego, znowu tracimy głupią bramkę na 2-2 i 3-3 z drużyną która wcześniej zdobyła 8 bramek ,dalej mamy problemy w defensywie, i niepotrzebne faule w pobliżu pola karnego,na szczęście jest Lautaro i szczęśliwe zakończenie, nieważne jest zwycięstwo. Forza Inter 🖤💙🖤💙👍👍
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: 11. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: Adriano_forever »

Onana, what's my name

Jović człowiek widmo w Realu strzela nam bramkę w 90 minucie ¯⁠\⁠_⁠(⁠ツ⁠)⁠_⁠/⁠¯

Miki no masz szczęście 😁

Lautaro wraca na właściwe tory. To jest nasz lider razem z Barellą.
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: 11. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: mio85 »

Ten mecz to zagadka. Gdybyśmy w tej dyspozycji stracili punkty z tak beznadziejną Fiorentiną to musieliby wracać już z każdego meczu z buta. I tak pojąć nie mogę jak tacy impotenci w ofensywie zaladowali nam TRZY gole! Po takich meczach horror w LM caly czas możliwy
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 11. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: Speaker »

Miki kocham Cię :!: :flaga: 🤣 :szal:
PS. widzisz ASllani, gdybyś zrobił to co Barella to wygralibyśmy z Barcą ;) ucz się tam młody jeszcze
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 11. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: Mora »

L'Inter pazza è tornata. Wzorowo ułożony mecz - bramka na samym początku, spokojne 2-0 po kwadransie i...klasyczny wylew. Słabo to wygląda w obronie, zdecydowanie za łatwo tracimy bramki. Na szczęście Barella i Lautaro są w formie i ciągną zespół za uszy.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Tom_Hardy
Posty: 215
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 11. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: Tom_Hardy »

Dzisiejsze wahadła sprokurowały ten dramat. Karny to dimarco, 2 bramka to darmian. Nie wiem o czym myślał Inzaghi wystawiając Corełe dzisiaj... od samego początku graliśmy w 10 na 11 na stadione gdzie prawie każdy nasz mecz jest mega ciężki. Zmiany na wachadłach za późno, zdjęcie Martineziaka to kolejny znak, że Inzaghi ma beton w głowie (z barcelonką też o tym myślał ale chyba dostał lepę od asystenta i zrezygnował. Dzisiaj nie pomogło). Skoro wystawia gównianiego do kwadratu corełe to dlaczego taki gonsens nie dostanie szany od 1 minuty? Niepojęte dla mnie. Dimarco przypomniał wszystkim, że jedna jaskółka wiosny nie czyni i jest za słaby na pierwszy skład w takim klubie jak Inter.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: 11. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: Dzonyy »

Tom_Hardy pisze: 22 paź 2022, 23:29 Dzisiejsze wahadła sprokurowały ten dramat. Karny to dimarco, 2 bramka to darmian. Nie wiem o czym myślał Inzaghi wystawiając Corełe dzisiaj... od samego początku graliśmy w 10 na 11 na stadione gdzie prawie każdy nasz mecz jest mega ciężki. Zmiany na wachadłach za późno, zdjęcie Martineziaka to kolejny znak, że Inzaghi ma beton w głowie (z barcelonką też o tym myślał ale chyba dostał lepę od asystenta i zrezygnował. Dzisiaj nie pomogło). Skoro wystawia gównianiego do kwadratu corełe to dlaczego taki gonsens nie dostanie szany od 1 minuty? Niepojęte dla mnie. Dimarco przypomniał wszystkim, że jedna jaskółka wiosny nie czyni i jest za słaby na pierwszy skład w takim klubie jak Inter.
Dzeko nie ma sił na ciągła gre od 1 minuty, więc wogóle mnie nie dziwi szansa dla Correi, który zalicza kolejny fatalny występ.

Dimarco pewnego poziomu nie przeskoczy, ale dalej to nasz najlepszy wahadlowy.

Oglądałem jednym okiem, ale fartowne zwycięstwo z obecna viola to niezłe kompro. Nie interesuje mnie, że wyjazdy do Florencji zawsze są ciężkie. Zespół italianca jest obecnie fatalny i powinni dostać kilka gongów i spokojnie czekać do końca meczu. Początek bardzo poztywny, ale w drugiej połowie ciągle miałem przerzucie, ze mecz skończy się sukcesem Fiołków.

Teraz czas na Pilzno. Forza Inter!
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: 11. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: SETE »

Typowa gra pod wodza Inzaghiego, radosny futbol , ciekawy dla postronnego widza ale czy dla kibica Interu ? Szczerze wątpię. Inzaghi wprowadził nas na poziom Lazio za czasów jego zarządzania. Wyniki 3:3 , 4:3 , 3:4 zdarzały się bardzo czesto.
Myślałem ze Inzaghi zacznie wyciągać wnioski ale chyba się przeliczyłem , znow murarka przy prowadzeniu 3:2 , w 84 min ściąga najlepszego gracza na murawie bo ten już nie dogra 8 minut ? Nie rozumiem. Dal odpocząć Lautaro ? Czy jak ?
Mecz kończyliśmy ustawieniem 541 tak samo jak w meczu z Barca i finał powinien być ten sam czyli brak zwycięstwa , jakiś fuks niesamowity sprawił ze wygraliśmy.
Dalej problemem jest mentalność , jeden zły impuls ( dzisiaj błąd Dimarco ) w meczu powoduje ze tracimy pewność siebie i oddajemy pole rywalowi na długi czas.
Joaqin Correa bez zaskoczeń , kolejny fatalny występ , imitacja piłkarza za 30 mln euro.
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 11. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: Chuchu »

Mocny początek, 2 szybkie gole, wydaje się, że będzie luźna wygrana, a tu nagle karny dla Violi w sytuacji, gdzie ten faul był kompletnie niepotrzebny i od tamtej pory zrobiło się nerwowo. Cieszy dobra forma Martineza i Barelli od jakiegoś czasu, ciągną ten zespół ostatnio.

Martwi to, że raczej słabo grająca Fiorentina wbija nam aż 3 gole. To naprawdę nie jest ekipa z mocną ofensywą. Raczej takie sobie zmiany Inzaghiego, no ale trzecia ligowa wygrana z rzędu staje się faktem, utrzymujemy kontakt z top4.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 11. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: Speaker »

A nikt z was nie ma takiego wrażenia, że cała nerwowość naszej defensywy zaczyna się od bramkarza? Dziwi mnie troszkę, że nikt o tym nie napisał ale Onana był dziś fatalny. 🙈 Zaliczył on jakieś celne wznowienie dalekie? Mam wątpliwości czy chociaż jedno, co generowało duża ilość strat, a ponadto myślę że był stresorem dla całej obrony jak i pewnie nie tylko dla mnie siedzącego przed tv.
nicolas80
Posty: 150
Rejestracja: 31 lip 2013, 19:49

Re: 11. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: nicolas80 »

Speaker pisze: 23 paź 2022, 00:14 A nikt z was nie ma takiego wrażenia, że cała nerwowość naszej defensywy zaczyna się od bramkarza? Dziwi mnie troszkę, że nikt o tym nie napisał ale Onana był dziś fatalny. 🙈 Zaliczył on jakieś celne wznowienie dalekie? Mam wątpliwości czy chociaż jedno, co generowało duża ilość strat, a ponadto myślę że był stresorem dla całej obrony jak i pewnie nie tylko dla mnie siedzącego przed tv.
W tym meczu Onana zagrał bardzo słabo. Jego podania nogami wprowadzały sporą nerwowość w poczynaniach reszty drużyny. Brak dokładności powodował że pilka wracała jak bumerang przez co traciliśmy kontrolę nad tym meczem.
Tom_Hardy
Posty: 215
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 11. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: Tom_Hardy »

nicolas80 pisze: 23 paź 2022, 00:42
Speaker pisze: 23 paź 2022, 00:14 A nikt z was nie ma takiego wrażenia, że cała nerwowość naszej defensywy zaczyna się od bramkarza? Dziwi mnie troszkę, że nikt o tym nie napisał ale Onana był dziś fatalny. 🙈 Zaliczył on jakieś celne wznowienie dalekie? Mam wątpliwości czy chociaż jedno, co generowało duża ilość strat, a ponadto myślę że był stresorem dla całej obrony jak i pewnie nie tylko dla mnie siedzącego przed tv.
W tym meczu Onana zagrał bardzo słabo. Jego podania nogami wprowadzały sporą nerwowość w poczynaniach reszty drużyny. Brak dokładności powodował że pilka wracała jak bumerang przez co traciliśmy kontrolę nad tym meczem.
Wykopy slabe, ale kontrolę nad tym meczem straciliśmy przez wachadła i grając 10 na 11 dopóki nie wszedł Dżeko za Corełe. Życzę sobie Cabroniego zamiast tego parodysty.
ODPOWIEDZ