12. kolejka Serie A: Inter - Sampdoria

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
ODPOWIEDZ
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

12. kolejka Serie A: Inter - Sampdoria

Post autor: Speaker »

29.10.2022 r., 20:45

Liga Mistrzów zrobiona, że tak powiem. -Rozpęd jest, Lukaku jest, entuzjazm Styvena jest! Jedziemy dalej i golimy Dekiemu brodę! :P :szal:
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: 12. kolejka Serie A: Inter - Sampdoria

Post autor: Dzonyy »

Speaker pisze: 28 paź 2022, 06:19 29.10.2022 r., 20:45

Liga Mistrzów zrobiona, że tak powiem. -Rozpęd jest, Lukaku jest, entuzjazm Styvena jest! Jedziemy dalej i golimy Dekiemu brodę! :P :szal:
AUUUU!

Tylko zwycięstwo. Doria jest fatalna i nie wyobrażam sobie tutaj straty punktów. Obstawiam 3:0 dla nas po bramkach Lukaku x2 i Barelli.

Forza Inter!
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 12. kolejka Serie A: Inter - Sampdoria

Post autor: Jaszczu91 »

Z tym Lukaku to spokojnie. Strzelił amatorom z Czech ale to nie zmienia faktu, że nadal jest po kontuzji i pewnie starterem nie będzie. Spodziewam się takiego samego zestawienia, jak w meczu z Victorią. Dobrze było powtórzyć też wynik meczu. Czyste konto to obowiązek. Nie możemy cały czas tracić tak wielu goli. Sampdoria ostatnio wygrała szalenie dla nich istotny mecz, co pewnie pozwoli im się nieco podnieść. Jednak na Meazza nie mają prawa zdobyć choćby punktu.
Ciekaw jestem jak wypadnie Deki w roli trenera Sampy. Są tutaj tacy co widzieli go już na naszej ławce :p
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 12. kolejka Serie A: Inter - Sampdoria

Post autor: Speaker »

Jeśli chodzi o strzelców to coś mi tak zalatuje w tym meczu jakimś rzutem wolnym Dimarco, -wszak historia lubi się powtarzać. :) Swoją drogą Dimarco musi popracować nad stałymi fragmentami, bo ostatnio sporo ich wykonuje ale efekt średni, a np. Barella mógł też uderzać tą (spapraną 🙈) piłkę z Viktorią, bo odległość podobna jak z Udinese.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 12. kolejka Serie A: Inter - Sampdoria

Post autor: Speaker »

Jaszczu91 pisze: 28 paź 2022, 09:57 Ciekaw jestem jak wypadnie Deki w roli trenera Sampy. Są tutaj tacy co widzieli go już na naszej ławce :p
No tak się składa, że ja akurat oglądałem kawałek meczu z Cremonese i byłem lekko przerażony tamtą wizją 🤣 ale też trzeba brać pod uwagę jakich piłkarzy ma do dyspozycji, a wygląda na to że to dwa najbardziej egzotyczne zespoły ligi.
IntNarcyz
Posty: 258
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 12. kolejka Serie A: Inter - Sampdoria

Post autor: IntNarcyz »

Dobry mecz w naszym wykonaniu, spokojna kontrolą nad spotkaniem, fakt z słabą Sampą, ale my robimy swoje i wygrywamy kolejny mecz, teraz jeszcze prestiżowy wyjazd do Monachium, mam przeczucie ze będzie dobrze, zespół nabrał pewności siebie i to widać Forza Inter 🖤💙🖤💙👍👍
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: 12. kolejka Serie A: Inter - Sampdoria

Post autor: Dzonyy »

Dzonyy pisze: 28 paź 2022, 09:00
Speaker pisze: 28 paź 2022, 06:19 29.10.2022 r., 20:45

Liga Mistrzów zrobiona, że tak powiem. -Rozpęd jest, Lukaku jest, entuzjazm Styvena jest! Jedziemy dalej i golimy Dekiemu brodę! :P :szal:
AUUUU!

Tylko zwycięstwo. Doria jest fatalna i nie wyobrażam sobie tutaj straty punktów. Obstawiam 3:0 dla nas po bramkach Lukaku x2 i Barelli.

Forza Inter!
Wynik trafiłem. Strzelców nie do końca :)

Świetny mecz w naszym wykonaniu. Całkowita kontrola. Teraz czas na krętaczy!

Forza Inter!
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 12. kolejka Serie A: Inter - Sampdoria

Post autor: Mora »

Lekko, łatwo i przyjemnie. Doskonały mecz de Vrija, nie tylko ze względu na bramkę dla mnie MVP wieczoru. Gol na 2-0 do złudzenia przypomniał mi bramkę Barelli z Krętaczami za Conte, asystent też się zgadza :) Bramka Correi również palce lizać, znakomicie przymierzył. Sampdoria zawiesiła poprzeczkę niziutko, z taką grą mogą podzielić los Genui. W Monachium jak dla mnie może zagrać drugi garnitur, najważniejsze będzie ogranie Krętaczy za tydzień.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 12. kolejka Serie A: Inter - Sampdoria

Post autor: Speaker »

Nie ma to jak pewne zwycięstwo po golu rozpoczynającym jednego z ulubionych zawodników, Brawo Stefan! :)

Kapitalny Andre Onana, pewny zrównoważony, tak trzymać. 👍
Tom_Hardy
Posty: 215
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 12. kolejka Serie A: Inter - Sampdoria

Post autor: Tom_Hardy »

Świetny mecz. Nawet Coreła zagrał akcje życia i strzelił piękną bramkę. Elegancko. Mecz z Bayernem mnie nie obchodzi. Juve i Atalanta obowiązkowo 6 punktów bo za dużo z czołówką już straciliśmy. To te mecze pokażą w co tak na prawdę celujemy w serie A w tym sezonie.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 12. kolejka Serie A: Inter - Sampdoria

Post autor: Mora »

Mora pisze: 29 paź 2022, 22:58Gol na 2-0 do złudzenia przypomniał mi bramkę Barelli z Krętaczami za Conte, asystent też się zgadza :)
Kropka w kropkę ;)

https://www.youtube.com/watch?v=2kOrNvN2f1M
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
ODPOWIEDZ