6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Bayern - Inter

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
ODPOWIEDZ
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Bayern - Inter

Post autor: maverik »

Gramy z Bayernem o prestiż, ale także dodatkową kasę i punkty do rankingu. Skład może być mocno eksperymentalny jutro jako, że ten mecz nie ma wpływu na kolejność w grupie.

Calciomercato.it takie coś przewiduje (3-5-2): Handanovic; Darmian, de Vrij, Acerbi; Bellanova, Barella, Asllani, Gagliardini, Gosens; Correa, Lautaro Martinez
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Bayern - Inter

Post autor: Chuchu »

Mecz o pietruchę, oba zespoły pewnie wyjdą eksperymentalnymi jedenastkami, więc bardziej jedziemy tam się nie skompromitować niż o coś konkretnego walczyć. W weekend mecz z Juventusem i na tym się już pewnie wszyscy w klubie skupiają.

Jako że zagra pewnie kilku zawodników, którzy na co dzień rzadko wąchają murawę, no to może być to w sumie całkiem ciekawy mecz, bo będą się chcieli pokazać. Meczyk z czystej ciekawości obejrzę, ciekaw jestem jak zaprezentują się nasi rezerwowi i czy Handanović będzie się rzucał.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Bayern - Inter

Post autor: Piekarz »

Bayern też nie odda życia za ten mecz, więc nie ma sensu się napinać. Będę rozczarowany, jeśli nie zobaczę od pierwszej minuty Korei, Asllaniego, Gosensa i Bellanovy. Rozegranie się tych typów to prawdopodobnie największa korzyść, jaką jutro możemy odnieść.
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: 6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Bayern - Inter

Post autor: maverik »

Odnośnie składu to Handanović już wypadł, bo nie jest jeszcze gotowy do gry - Inzaghi
Reszta bardzo prawdopodobna.
Szkoda, że Lukaku również kontuzjowany, bo ten mecz był idealny dla niego by rozegrać na luzie 60-70 minut chociaż.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Bayern - Inter

Post autor: Speaker »

Wygrać to jak najmniejszym nakładem sił i szykować się na Juventus.
Remis zaakceptuje.

W takim meczu zamiast męczyć Lautaro Martineza chętnie zobaczyłbym choć na 45 min w akcji jakiegoś młodzieżowca np. Carboni czy Iliev, który strzelił 4 bramki w meczu młodzieżowej CL. -Nie wiem na ile przepisy na to zezwalają, te wszystkie zgłoszenia itd., nie znam się.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Bayern - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Ten mecz jest dla mnie kompletnie bez znaczenia. Mam nadzieję że zagra jak największa liczba rezerwowych. Trzeba dac odpoczac Lautaro i Barelli, bo graja w zasadzie wszystko w ostatnich meczach. Najbardziej istotne spotkanie będziemy rozgrywać w niedzielę w Turynie i tam chce widzieć wypoczęty zespół.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Bayern - Inter

Post autor: Mora »

Nikt dziś nie będzie sobie wypruwać żył, ani Bayern ani Inter. Porażka w tym meczu zupełnie mnie nie zmartwi, jeżeli nie będzie zbyt wysoka. Odbębnić ten mecz i szykować się na Krętaczy.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Endru
Posty: 272
Rejestracja: 4 lis 2007, 18:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: 6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Bayern - Inter

Post autor: Endru »

Bardzo wazny mecz pod wzgledem mentalnym dla wielu pilkarzy ktorzy dostaną w nim szanse. Bede ogladal z ogromna uwagą
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: 6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Bayern - Inter

Post autor: maverik »

Jaszczu91 pisze: 1 lis 2022, 10:50 Trzeba dac odpoczac Lautaro i Barelli, bo graja w zasadzie wszystko w ostatnich meczach.
Taki był plan, ale Lukaku się połamał, a Dżeko nie jest w 100% gotowy, ewentualna opcja z Carbonim, a co do Barelli to gdyby Brozo był zdrowy to zapewne by zagrał, ewentualnie jest jeszcze Gagliardini, ale to prędzej za Mikiego. Lautaro i Barella zagrają bo muszą.
IntNarcyz
Posty: 258
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Bayern - Inter

Post autor: IntNarcyz »

Czytając komentarze No właściwie nic do dodania awans już mamy teraz spokojnie zagrać, pokazać się z dobrej strony i faktycznie szacować siły na Derby Italii, a dziś optymistycznie 1-1,Forza Inter Sempre 🖤💙🖤💙👍👍
nicolas80
Posty: 150
Rejestracja: 31 lip 2013, 19:49

Re: 6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Bayern - Inter

Post autor: nicolas80 »

Dzisiejszego wieczoru będziemy świadkami meczu w którym wynik nie ma znaczenia na pozycję w tabeli. Jednak to jest LM i jak się wychodzi na boisko to trzeba pokazać wszystko co najlepsze. Dla mnie jest to bardzo ważny mecz ponieważ zagramy z topową drużyną na świecie. Obie drużyny zagrają na luzie beż presji wyniku i ten fakt może spowodować że ten mecz będzie stał na wysokim poziomie.
Forza Inter!
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Bayern - Inter

Post autor: Chuchu »

Mecz prowadzony w średnim tempie przez oba zespoły, widowiska nie było. Jakieś wnioski na temat naszych rezerwowych? Słabe wahadła, Gosens jest cieniem piłkarza z Atalanty i nic nie wskazuje na to, żeby wrócił do formy. Bellanova jest szybki i mocny fizycznie ale ma braki techniczne. Asllani raczej niewidoczny, czasami miałem wrażenie, że za bardzo cofnięty i w środku pola kilka razy Bayern miał przez to za dużo wolnego miejsca.

Po drugim golu nasi ewidentnie stwierdzili "dobra, ch*j z tym meczem, w niedzielę Juventus" bo tempo całkiem siadło.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Bayern - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Rezerwy nie dały pozytywnego sygnału. Mecz bez wahadłowych. Gosens pokazał czemu nie gra w pierwszym składzie. Bellanova idealny do kwaszenia. Włożyć do beczki i odesłać tego ogóreczka do Cagliari. Asllani dwie świetne piłki. Jedna otwierająca do Gosensa po której gola powinien zdobyć Lautaro i druga po której powinien mieć asystę przy golu Dzeko. Oprócz tego przeciętnie. Zawiódł mnie Lautaro i Correa. Nic nie dali w ofensywie. Dobrze że Lauti zszedł i odpoczął.

Awans zrobiony i czekam na Tottenham pana Conte w 1/8 finału
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Bayern - Inter

Post autor: Speaker »

Ja mam taki wniosek po tym meczu, że należy jeszcze bardziej docenić to co robił Dimarco w poprzednich dwóch meczach, zresztą Dimarco z Bastonim, bo cała lewa strona fajnie funkcjonowała.

Bellanova i Correa dziś na minus niestety.
rafi27
Posty: 250
Rejestracja: 25 sie 2007, 13:29
Lokalizacja: Mysłowice

Re: 6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Bayern - Inter

Post autor: rafi27 »

Oglądając ten mecz z trybun Allianz Arena miałem wrażenie że gdzieś już to widziałem [Real-Inter 2-0, faza grupowa]. Tak wygląda właśnie piłka na najwyższym poziomie, wygrywają ci co mają więcej jakości nie tylko wśród podstawowej 11-stki, ale i na ławce rezerwowej...na dzień dzisiejszy nie mamy szans z Realem czy Bayernem, no ale czasem nawet w fazie pucharowej zdarzają się cuda [jak Villarreal w 1/2 Champions League].
Oby w lutym/marcu była chociaż forma wśród naszych piłkarzy...PS.Sektory kibiców Interu były takie pełne, że część naszych kibiców siedziała na schodach w przejściach....;)
:inter: :flaga:
IntNarcyz
Posty: 258
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Bayern - Inter

Post autor: IntNarcyz »

Podobieństwo do Realu idealne ale gdybyśmy jako pierwsi strzelili a były sytuacje to kto wie,i co do karnego to sędzia dyktując go spokojnie by się wybronił, napewno zasłużyliśmy na trafienie honorowe a może i na coś więcej w postaci remisu, chociaż przyznam że Bayern był zespołem lepszym. A my swoje zadanie spełniliśmy awans kosztem Barcy, teraz spokojnie się przygotować na Derby Italii, Forza Inter Sempre 🖤💙🖤💙👍👍
ODPOWIEDZ