15. kolejka Serie A: Atalanta - Inter

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
ODPOWIEDZ
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

15. kolejka Serie A: Atalanta - Inter

Post autor: Speaker »

Ostatnia kolejka 1. części sezonu.
Mecz stosunkowo ważny, ponieważ obie drużyny mają na koncie tą samą ilość punktów i walczą o miejsca w Top4 premiowane bezpośrednim awansem do CL. Mecz bardzo ważny z punktu widzenia kibiców Interu, którzy domagają się zwycięstw swojego zespołu z górną połówką tabeli. Czy takie w końcu nastąpi? Dowiemy się już w najbliższą niedzielę około 14:30. Mecz rozpocznie się o 12:30 na stadionie w Bergamo.
Powodzenia Nerazzurri :!:
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 15. kolejka Serie A: Atalanta - Inter

Post autor: Orzeu »

Wyjazd do Atalanty + mecz w niedzielę o 12:30.

To musi się udać :lol:
domin98
Posty: 127
Rejestracja: 22 lis 2009, 21:43
Lokalizacja: wodzisław śląski

Re: 15. kolejka Serie A: Atalanta - Inter

Post autor: domin98 »

Orzeu pisze: 10 lis 2022, 12:14 Wyjazd do Atalanty + mecz w niedzielę o 12:30.

To musi się udać :lol:
dokl

https://www.youtube.com/watch?v=-E79qAYLfcU
Tom_Hardy
Posty: 215
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 15. kolejka Serie A: Atalanta - Inter

Post autor: Tom_Hardy »

Jak nie wygramy to mam nadzieję, że Inzaghi w końcu poleci. A szansa przegranej jest bardzo wysoka.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 15. kolejka Serie A: Atalanta - Inter

Post autor: miniu86 »

Wygrana z Atalantą to już nie tylko 3 pkt, ale i kwestia ambicjonalna. Może i nieźle nam poszło w LM, ale ciężko się z tego cieszyć skoro tak skarłowacieliśmy w Serie A - przegrywając absolutnie wszystkie ważne mecze z bezpośrednimi rywalami. Trzeba odwrócić ten trend.
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: 15. kolejka Serie A: Atalanta - Inter

Post autor: mio85 »

ZŁODZIEJE!!!!!
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 15. kolejka Serie A: Atalanta - Inter

Post autor: Speaker »

No i co? Nicolas miał rację. Forza Inter! Forza Nicolas :szal:
IntNarcyz
Posty: 258
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 15. kolejka Serie A: Atalanta - Inter

Post autor: IntNarcyz »

Nerwowo ale zwycięstwo się liczy, oczywiście że karnego nie było aż dziwne że sędzia z varu nie korzystał, jak zwykle końcówka przez straconą bramkę nerwowa, dobrze grał Onana, ogólnie cieszmy się że dalej jesteśmy w grze o Top 4,teraz przerwa wracamy już w nowym roku obyśmy mieli więcej powodów do radości, Forza Inter 🖤💙🖤💙👍👍
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 15. kolejka Serie A: Atalanta - Inter

Post autor: Mora »

Kurewka Chiffi robił co mógł, ale na szczęście udało się wygrać. Nie wiem po chuj jest ten VAR skoro nie interweniuje przy tak oczywistym wale. Brawa dla drużyny za odwrócenie losów meczu i wywiezienie 3 punktów z ciężkiego terenu. Dla Inzaghiego teraz trochę czasu na poprawę gry w obronie, bo to jest naprawdę dramat. Inter traci bramki z przerażającą łatwością. Wicemistrzostwo wydaje się realnym celem na drugą część sezonu, warunkiem jest jednak dużo lepsza gra w defensywie, nie zawsze uda się strzelić 3 bramki po straceniu dwóch.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Radek
Posty: 106
Rejestracja: 9 wrz 2005, 17:28
Lokalizacja: Zdzieszowice

Re: 15. kolejka Serie A: Atalanta - Inter

Post autor: Radek »

Bardzo ważna wygrana. Mam wrażenie, że jednak nie wiele się zmienia, bo dziś po prostu się udało, a gra defensywna wypada ciągle podobnie słabo. Dziś wcisnęliśmy gola więcej ale nie zawsze tak będzie. Ogrom pracy przed Inzaghim by w przerwie poprawić defensywę, osobiście mam wątpliwości czy zauważymy wyraźna poprawę tego elementy.
Ciężko jednoznacznie ocenić ten moment sezonu. Wyjście z grupy LM super, w lidze mimo 5 porażek i ogromu straconych goli wynik punktowy podobny do reszty ligi, oczywiście wyłączając niesamowite Napoli. Niech wroci do zdrowia Lukaku i choć trochę poprawmy obronę to może ugramy wicemistrza i powlaczymy z Porto. Na więcej chyba ciężko liczyć.

FORZA INTER!
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 15. kolejka Serie A: Atalanta - Inter

Post autor: miniu86 »

No w końcu! Trzeba było czekać do ostatniego meczu w tym roku, żeby zobaczyć wygraną nad bezpośrednim rywalem ligowym. Bardzo ważne punkty i komfort psychiczny przed startem sezonu w styczniu.
Edin Dzeko dowozi i pozwala zminimalizować straty, które musiały wyniknąć z tak długiej absencji Lukaku i Brozovica.
Forza!
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 15. kolejka Serie A: Atalanta - Inter

Post autor: Piekarz »

A więc kończymy rok w znośnych nastrojach, przełamując klątwę dużych meczów. Atalanta jest może najmniejsza z dużych i nie jest w formie, ale zwycięstwo w Bergamo to coś dalekiego od codzienności i trzeba docenić. Nastroje byłyby w sumie nawet bardzo dobre, gdyby na Juventusie udało się ugrać chociaż remis - to była jedna, jedyna wpadka drużyny od 1 października. Nie licząc tego, że wpadką samą w sobie jest liczba bramek, które tracimy (choć akurat dzisiaj nie można się za bardzo czepiać - karny był wydrukowany, a jedna bramka stracona w Bergamo to akceptowalny stan rzeczy).

Osobiście mam silne przeczucie, że najgorsze w tym sezonie jest już za nami, ani trochę nie obawiam się o top 4 i ciągle jak najbardziej wierzę w walkę o scudetto. Ale że w tym sezonie liga nie dzieli się na dwie rundy, a raczej na dwa sezony, to pozostaje to raczej właśnie w strefie przeczuć niż prognoz.
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: 15. kolejka Serie A: Atalanta - Inter

Post autor: SETE »

Meczu co prawda nie widziałem ale czytając komentarze to raczej klasyczny mecz pod wodza Inzaghiego. 40 min w meczu dobrej gry , reszta chaos , brak kontroli i obsranko , które mogło się skończyć bardzo różnie . Na szczęście tym razem na plus dla nas.
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 15. kolejka Serie A: Atalanta - Inter

Post autor: Chuchu »

Cholernie ważne zwycięstwo. Zagraliśmy lepiej w obronie niż zazwyczaj, więc nie było to jakieś porywające widowisko, ale znowu bez emocji w końcówce się nie obyło. No i niby lepiej w obronie, ale 2 gole znów tracimy (aczkolwiek pierwszy z karnego, którego być nie powinno).

Wydaje mi się, że Dzeko gra lepiej niż w poprzednim sezonie. Oprócz regularnego strzelania goli (6 w Serie A, 3 w Lidze Mistrzów) nie jest już tak irytujący. Podobno w każdym klubie zawsze miał lepszy drugi sezon, więc może i u nas będzie podobnie. Nie jest to napastnik naszych marzeń, no ale nie da się ukryć, że bez niego bylibyśmy w dużo gorszej sytuacji.

Musi Inzaghi ogarnąć coś z naszą defensywą. 22 stracone gole to najgorszy wynik z top10 w tym sezonie na tym etapie. Przecież zawodników w tej formacji mamy, więc nie do końca rozumiem z czego to wynika.

1,5 miesiąca bez calcio. I co ja będę teraz robił w weekendy? Na co mam wyczekiwać? Mundial mnie nie interesuje, więc jakoś tak dziwnie będzie. Latem przynajmniej jest mercato, więc jakoś się można wczuć, a teraz? Generalnie członek w odbyt Fifie za te mistrzostwa w Katarze.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: 15. kolejka Serie A: Atalanta - Inter

Post autor: Dzonyy »

Chuchu pisze: 14 lis 2022, 00:41 Wydaje mi się, że Dzeko gra lepiej niż w poprzednim sezonie. Oprócz regularnego strzelania goli (6 w Serie A, 3 w Lidze Mistrzów) nie jest już tak irytujący. Podobno w każdym klubie zawsze miał lepszy drugi sezon, więc może i u nas będzie podobnie. Nie jest to napastnik naszych marzeń, no ale nie da się ukryć, że bez niego bylibyśmy w dużo gorszej sytuacji.
Przez to, że Edin w drugiej połowie poprzedniego sezonu był już zajechany to ludzie zapominają, że on w pierwszej części nie był takim wrakiem.

Super ważne zwycięstwo. Początek nie zapowiadał zwycięstwa. Słaba gra, bramka po dziwnym karnym. Całe szczęście Panowie spieli dupie i udało się wyjaśnić Atalante. Teraz czas na naprawę błędów z poprzednich przygotowań i w styczniu wjeżdżamy na pełnej w Napoli bo porażka w tamtym spotkaniu nas praktycznie wykluczy z walki o scudetto.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 15. kolejka Serie A: Atalanta - Inter

Post autor: Odet »

Wreszcie zwycięstwo z lepszym rywalem.
Właściwie jestem zadowolony też ze stylu. Cieszy że karny z kapelusza nie wypaczył wyniku.
Nie umiem patrzec na grę Dzeko, ale 2 bramki wepchnął.
Słaba dyspozycja Denzela i to juz któryś raz. Może przez te 1,5 miesiąca Bellanova przekona do siebie trenera, a ten odważy (słowo klucz) się na niego postawić.
Pozdr.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 15. kolejka Serie A: Atalanta - Inter

Post autor: miniu86 »

Wg generalnie nasi dyrektorzy powinni po cichu szukać kogoś na to prawe wahadło. Denzel jest ok, ale to nie jest ktoś na kim można polegać tak jak polegaliśmy na Hakimim.
ODPOWIEDZ