16. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
ODPOWIEDZ
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

16. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: Speaker »

04.01.23 r., godz. 20:45

Jedziemy powoli z tematem kochani :!:
Inter - Napoli. -w tamtym sezonie kapitalny mecz na GM, jeden z najlepszych meczów jakie oglądałem w życiu, a teraz? Tylko zwycięstwo! Stawiam na 2:0.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: 16. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: Dzonyy »

Speaker pisze: 26 gru 2022, 09:25 04.01.23 r., godz. 20:45

Jedziemy powoli z tematem kochani :!:
Inter - Napoli. -w tamtym sezonie kapitalny mecz na GM, jeden z najlepszych meczów jakie oglądałem w życiu, a teraz? Tylko zwycięstwo! Stawiam na 2:0.
Raczej nie inaczej byczku! Nie ma się co rozwodzić - forma obu drużyn to zagadka, ale to jeden z tych meczów, które trzeba wygrać. Stawiam 1:0 dla nas. Forza Inter!
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 16. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: Orzeu »

Będzie jutro bardzo ciężko. To może być punkt zwrotny tego sezonu, choć raczej obstawiam tu jakiś remis.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 16. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: Odet »

Wszystko tylko NIE remis.

Jak wygramy, to włączymy się do walki o tytuł, co moim zdaniem zatrzyma w klubie Skriniara.

Jak przegramy, odpadniemy z walki, ale za to szanse Napoli znacznie rosną.

Przy remisie zyskuje Milan i turyńska Mafia. Tak więc, wszystko byle nie remis.

Pozdr.
mikruzzo
Posty: 179
Rejestracja: 13 lip 2009, 14:05
Lokalizacja: Rybnik

Re: 16. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: mikruzzo »

Nie wyobrażam sobie innego rezultatu niż nasze zwycięstwo.
Musimy zatrzymać Napoli i na dobre podłączyć do walki o majstra, limit błędów został wyczerpany... :szal:
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 16. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: Mora »

Ja już nie wierzę w walkę o scudetto, Napoli odjechało zbyt daleko. Nawet w przypadku jutrzejszego zwycięstwa strata wynosić będzie 8 punktów, a to już dużo. Zresztą wg mnie nie wygramy, obstawiam pierwszy w tym sezonie ligowym remis Interu. Wypoczęte i rozpędzone Napoli, u nas brak Brozovicia, a duet LuLa kompletnie bez formy.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 16. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: Jaszczu91 »

Tylko zwycięstwo daje nam szansę na walkę. Porażka przekreśla Inter totalnie. Rachunek jest prosty. Mój nos wskazuje Edina Dzeko na bohatera tego spotkania.
alvaro_recoba
Posty: 2
Rejestracja: 13 mar 2022, 22:11

Re: 16. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: alvaro_recoba »

niestety obawiam się, że ten mecz przekreśli na dobre szanse na scudetto w które i tak już w tym sezonie nie wierze, w każdym razie liczę na miłą niespodziankę i podłączenie do tlenu
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Re: 16. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: andyvdm »

Śmieciarze dosłownie zmiecieni pomysłem taktycznym i jego wykonaniem z fantastyczna dyscyplina. Wykastrowani ze wszystkich swoich atutow i efektem czego był praktycznie bezrobotny Onana. Tu należą się wielkie brawa dla Inziego
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: 16. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: Dzonyy »

CUDO! Nie chce mi się nawet narzekać na brak skuteczności bo poza tym zagraliśmy perfekcyjnie. Napoli bezradne. Kwicoł wyjaśniony przez Darmiana.

Coś pięknego! Teraz czas na Monze.

Forza Inter!
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 16. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: Mora »

Miła niespodzianka. Inzaghi taktycznie zjadł Łysą Opaloną Główkę, Napoli kompletnie bezradne, jedyny groźny strzał to uderzenie Raspadoriego w końcówce. Inter znakomity w defensywie, największe atuty Napoli zneutralizowane, Gruzin i Politano nie mogli się rozpędzić, a Osimhen kompletnie odcięty od podań. W Interze w sumie wszyscy z podstawowej 11 zagrali dobrze, specjalne słowa uznania kieruję w stronę Mkhitarjana. Wielkie brawa za ten mecz dla całego zespołu i trenera. Liga będzie ciekawsza.

Jaszczu91 pisze: 4 sty 2023, 10:33Mój nos wskazuje Edina Dzeko na bohatera tego spotkania.
Dobrego nosa masz.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 16. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: Jaszczu91 »

Jaszczu91 pisze: 4 sty 2023, 10:33 Tylko zwycięstwo daje nam szansę na walkę. Porażka przekreśla Inter totalnie. Rachunek jest prosty. Mój nos wskazuje Edina Dzeko na bohatera tego spotkania.
Dziękuję i dobranoc 💙🖤
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 16. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: Piekarz »

Wielki Inter - wracamy i jedziemy. Świetny mecz - gdyby jakiś farfocel wpadł na koniec dla wielkiego Napuli scudettowego, które spuchnie niedługo równie pięknie, jak pięknie na jesieni prężyło muskuły, to byłaby niesprawiedliwość dekady. Robimy ich bez Brozovicia. Jedyny minus, jaki widzę po tym meczu poza urazem Dżeko, to że ciągle mamy Koreę w składzie - co chłop pierdoli wszystko, co tylko dostanie, to głowa mała. Ciężko pochwalić kogoś indywidualnie, bo prawie wszyscy zagrali bardzo dobre zawody, ale wyróżnię Darmiana za robotę przy przyszłym zdobywcy złotej piłki, boskiemu Kwiczy Kwaraczkelji (naprawdę może ją zdobyć).
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 16. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: Speaker »

Pięknie :!: :)

Uwielbiam takie właśnie "1-0" w tak ważnych meczach. :flaga:
IntNarcyz
Posty: 258
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 16. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: IntNarcyz »

Podzielam opinię Piekarza, było to zasłużone zwycięstwo, aczkolwiek przez brak skuteczności w 1 połowie nie zabiliśmy meczu powinno być 2-0 do przerwy, Darmian,Lukaku. Napoli było przy piłce ale nic z tego nie wynikało, a na.koniec było nerwowo, dobrze zagraliśmy w obronie Onana pewny, dobry Darmian, Di Marco, Skrinar, Bastoni,piękna akcji i gol Edina, byłem na meczu I szczęśliwy wracam do domu a Inter wraca do gry, Forza Inter ⚫🔵👍
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 16. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: Odet »

Fantastyczne spotkanie Interu.
Najlepszy drużynowo występ Interu w tym sezonie w lidze.
Co za dyscyplina, co za walka, co za zespół !!!

Palce Lizać !!!

Forza Inter !!!
nicolas80
Posty: 150
Rejestracja: 31 lip 2013, 19:49

Re: 16. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: nicolas80 »

Kolejny bardzo dobry mecz w wykonaniu Interu mimo długiej przerwy spowodowanej przerwą w rozgrywkach. Wczorajszego wieczoru widoczna była wyższość zawodników gospodarzy zarówno indywidualna jak i zespołowa w każdym elemencie piłkarskiego rzemiosła.
Jeżeli drużyna utrzyma takie podejście, zaangażowanie, determinację oraz jakość w każdym spotkaniu to kwestią czasu będzie powrót na szczyt tabeli.
Muszę pochwalić wszystkich zawodników a w szczególności tych którzy ostatnio mało grali i mieli długą przerwę spowodowaną kontuzjami ( Lukaku, Gosens, Correa). W tym meczu było widać w ich grze ogromne zaangażowanie, zapał i przede wszystkim pragnienie dołożenie swojej cegiełki w odniesieniu zwycięstwa całego zespołu.
Dla mnie najlepszym zawodnikiem tego meczu był Hakan, który świetnie się wywiązuje z nowej roli na boisku i bez wątpienia stał się liderem drużyny. Uważam, że ta zmiana była kluczem do odrodzenia się zespołu. W połączeniu z Mikim i Barellą stworzyli coś nowego nie przewidywalnego i perfekcyjnie uzupełniają się na boisku.
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: 16. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: SETE »

W sumie napisaliście praktycznie wszystko. Żelazna konsekwencja w defensywie. Przypominało mi to Inter Conte. Powrót Lukaku powoduje , ze ta koncentracja na def może być większa niż dotychczas ponieważ Romelu daje te pewność gry na ścianę z czym niestety problemy ma Dzeko ( on ma inne atuty ).
Romek bierze na siebie te siłowa walkę w przodzie.
Dla mnie mvp meczu to Acerbi. Jednocześnie na dzisiaj to najlepszy transfer lata
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 16. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: Chuchu »

W końcu dobry mecz w defensywie, na zero z tyłu, Napoli zbyt wiele nie wykreowało, pomimo ogromnego potencjału w ataku. Problemem u nas tradycyjnie skuteczność, patelnie jakie mieli Dimarco czy Darmian po prostu muszą być zamienione na gole. Az ciężko w to uwierzyć, ale naszym najlepszym napastnikiem w tym sezonie jest 36-letni Dzeko. Jest skuteczny i już nie tak irytujący jak w poprzednim sezonie.

Dwa ostatnie mecze to niesamowicie ważne zwycięstwa w kontekście pozycji w tabeli. Ogrywamy dwóch bezpośrednich rywali i wskakujemy do top4. Do scudetto to jeszcze bardzo daleka droga (8 punktów do lidera), no ale nasza sytuacja jest o niebo lepsza niż jeszcze kilka kolejek temu.

Przed derbami w 21. kolejce na naszym rozkładzie są Monza, Parma, Hellas, Empoli, Cremonese więc jest szansa na ładną serię zwycięstw.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 16. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: Orzeu »

w sumie bardzo komfortowo jest mieć taki duet wahadłowych w kadrze:

1) jak trzeba atakować to sobie gramy Dumfriesem, który jest szybki, silny i dobrze gra głową,
2) jak trzeba wyłączyć jakiegoś kozaka, Kvaradonę, Raphinhę czy kogokolwiek innego, to odkurzamy dziadka Darmiana, który w defensywie sobie po prostu dobrze radzi.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 16. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: Jaszczu91 »

To był świetny mecz w wykonaniu Interu. Nasza dominacja nie podlegała dyskusji. Szczerze przyznam że byłem pozytywnie zaskoczony. Cały zespół zagrał dobrze. Nie było jednego zawodnika o którym można by było napisać że mecz mu nie wyszedł. Szkoda tylko tej nieskuteczności w pierwszej połowie bo 4-0 wyglądało by dużo lepiej. Ale wygrana jest wygraną. Mam nadzieję że napędzi Inter i kolejne 4 zwycięstwa z rzędu pozwolą jeszcze zmniejszyć dystans do prowadzących.

Do mówienia o Scudetto jest jeszcze za wcześnie bo dalej mamy 8 punktów straty. Jednak nadzieja odżyła a postawa drużyny wskazuje, że ten sezon może być jeszcze ciekawy.
ODPOWIEDZ