17. kolejka Serie A: Monza - Inter

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
ODPOWIEDZ
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

17. kolejka Serie A: Monza - Inter

Post autor: Speaker »

07.01.2023 r., godz. 20:45

W dobrym stylu rozpoczęliśmy granie w nowym roku. Na kolejne spotkanie nie trzeba długo czekać, ponieważ już jutro wieczorkiem będziemy gościć w Monzy i liczę, że zachowamy czyste konto. Jazda :!:
CzarodziejCzasu
Posty: 188
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 17. kolejka Serie A: Monza - Inter

Post autor: CzarodziejCzasu »

Zaprawdę powiadam Wam. Mistrzem Włoch będzie Napoli
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 17. kolejka Serie A: Monza - Inter

Post autor: Piekarz »

CzarodziejCzasu pisze: 6 sty 2023, 15:23 Zaprawdę powiadam Wam. Mistrzem Włoch będzie Napoli
Won stąd
Sempre_Inter
Posty: 133
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 17. kolejka Serie A: Monza - Inter

Post autor: Sempre_Inter »

Piekarz pisze: 6 sty 2023, 17:24
CzarodziejCzasu pisze: 6 sty 2023, 15:23 Zaprawdę powiadam Wam. Mistrzem Włoch będzie Napoli
Won stąd
Lepiej bym tego nie ujął.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 17. kolejka Serie A: Monza - Inter

Post autor: Speaker »

CzarodziejCzasu pisze: 6 sty 2023, 15:23 Zaprawdę powiadam Wam. Mistrzem Włoch będzie Napoli
Muszę przyznać, że to co napisałeś traktuje za tzw. dobrą wróżbę, ponieważ to co piszesz zawsze trzeba traktować jako swoistego rodzaju oksymoron -przeważnie dzieje się coś zupełnie na odwrót.

A tak na poważnie weź nie spamuj, bo piszesz nie w temacie.
Zachowuj się, byle jak ale się zachowuj.
CzarodziejCzasu
Posty: 188
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 17. kolejka Serie A: Monza - Inter

Post autor: CzarodziejCzasu »

Wygramy ten mecz
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 17. kolejka Serie A: Monza - Inter

Post autor: Speaker »

CzarodziejCzasu pisze: 7 sty 2023, 11:38 Wygramy ten mecz
Rozumiem, że to abyśmy przegrali? 🤣

No cóż... mam nadzieję, że tutaj zafunkcjonuje takie powiedzenie "siła złego na jednego". :szal:
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 17. kolejka Serie A: Monza - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Dzisiaj moj nos mowi mi że wygramy to spokojnie i mecz rozstrzygniemy w pierwszej połowie. Nie będzie takich problemów z wykończeniem akcji jak z Napoli.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: 17. kolejka Serie A: Monza - Inter

Post autor: Dzonyy »

Wyglądaliśmy jak przyjęcie Lukaku. Żenujące spotkanie.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 17. kolejka Serie A: Monza - Inter

Post autor: Mora »

Co za frajerzy...

Wygrać z Napoli, by po kilku dniach zremisować z Monzą, ja pierdolę...
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
CzarodziejCzasu
Posty: 188
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 17. kolejka Serie A: Monza - Inter

Post autor: CzarodziejCzasu »

Skandal, zażenowanie, konsternacja, wstyd, żenadada, kompromitacja, blamaż.

Hanba.

Scudetto dla Napoli
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 17. kolejka Serie A: Monza - Inter

Post autor: Odet »

Tak ładnie zapracowaliśmy na punkty z Napoli, żeby dziś punkty stracić.

Dzeko bardzo słaby, ale Lukaku tragiczny, gorszy od Gagli, najgorszy na boisku.

Tragedia.

Pozdr.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 17. kolejka Serie A: Monza - Inter

Post autor: Piekarz »

No i się wkurwiłem na wieczór.

Mecz wyglądał całkiem dobrze do momentu odpadnięcia z urazami dwóch zawodników ze środka pola, przez co zostaliśmy wyłącznie z rezerwowymi graczami w tej formacji. Paradoksalnie przetrwaliśmy ten najgorszy, bierny okres i odzyskaliśmy właściwą postawę na ostatnie minuty, ale wystarczyło spięcie w mózgu u Mkhitaryana, który trzy minuty przed końcem postanowił zabawić się w foquinhę na środku boiska, a następnie zachowanie Dumfriesa, które ciężko już nazwać spięciem w mózgu, bo nas do takich epizodów już przyzwyczaił, no i mamy co mamy.

Najbardziej odpowiedzialnym za tę stratę punktów jest nie Dumfries i nie Inzaghi, tylko Lukaku, który nie zrobił dobrze ani nawet poprawnie ani jednej rzeczy, odkąd wszedł na boisko. Co za kloc no.

Nie ma co płakać, trzeba wygrać wszystko do końca stycznia i tyle. Forza Inter

PS a sędzia skurwysyn
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: 17. kolejka Serie A: Monza - Inter

Post autor: mio85 »

Kto był dziś największym sabotażystą? Gagliardini czy Dumfries?
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Re: 17. kolejka Serie A: Monza - Inter

Post autor: andyvdm »

Najgorszy był Lakaka, wygląda co najmniej strasznie
IntNarcyz
Posty: 258
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 17. kolejka Serie A: Monza - Inter

Post autor: IntNarcyz »

No spory zawód nas spotkał, wróciły nasze demony z przeszłości czyli gra obronna i niepotrafimy zabić meczu co nas kosztuje znowu nieoczekiwaną stratę punktów, Scudo? traktuję je w sferze marzeń, będzie bardzo ciężko ale to jest piłka, miejsce dające nam Top 4 to jest najważniejszy cel w lidze, co do oceny poszczególnych zawodników i ich zachowań na boisku No każdy z was widział mecz I ma podobne opinie, cóż martwię się o Denzela ale głównie o Lukaku, ja wiem że wraca do gry itp.Ale czy on jest w stanie wrócić do takiej dyspozycji do jakiej nas przyzwyczaił?
Forza Inter ⚫🔵⚫🔵👍👍
IntNarcyz
Posty: 258
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 17. kolejka Serie A: Monza - Inter

Post autor: IntNarcyz »

No spory zawód nas spotkał, wróciły nasze demony z przeszłości czyli gra obronna i niepotrafimy zabić meczu co nas kosztuje znowu nieoczekiwaną stratę punktów, Scudo? traktuję je w sferze marzeń, będzie bardzo ciężko ale to jest piłka, miejsce dające nam Top 4 to jest najważniejszy cel w lidze, co do oceny poszczególnych zawodników i ich zachowań na boisku No każdy z was widział mecz I ma podobne opinie, cóż martwię się o Denzela ale głównie o Lukaku, ja wiem że wraca do gry itp.Ale czy on jest w stanie wrócić do takiej dyspozycji do jakiej nas przyzwyczaił?
Forza Inter ⚫🔵⚫🔵👍👍
IntNarcyz
Posty: 258
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 17. kolejka Serie A: Monza - Inter

Post autor: IntNarcyz »

Przepraszam za podwójny wpis ,chwila nieuwagi.
CzarodziejCzasu
Posty: 188
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 17. kolejka Serie A: Monza - Inter

Post autor: CzarodziejCzasu »

Jak podwójny jak potrójny opisz
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: 17. kolejka Serie A: Monza - Inter

Post autor: mio85 »

Gagliardini przy bramce zachował się nierozważnie, ale rzeczywiście trzeba stwierdzić, że decyzja sędziego o faulu jest mocno naciągana i wzorem MŚ lepiej dla sędziów jest wstrzymanie się z gwizdaniem i danie szansy VARowi. To są szczegóły, ale kosztują nas dwa punkty.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 17. kolejka Serie A: Monza - Inter

Post autor: Mora »

Zdjęcie zakłamuje rzeczywistość czy obrońca Monzy wywrócił się przez nogę kolegi z drużyny?

Obrazek

Gagliardini rękę na plecach trzymał, ale bez przesady - takich "fauli" są dziesiątki w każdym meczu :oops:
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 17. kolejka Serie A: Monza - Inter

Post autor: Orzeu »

Mora pisze: 8 sty 2023, 12:05 Zdjęcie zakłamuje rzeczywistość czy obrońca Monzy wywrócił się przez nogę kolegi z drużyny?
nie zakłamuje rzeczywistości tak właśnie było, duży błąd sędziego, który zagwizdał za szybko przez co nie można było użyć Varu. Sędzia podobno przeprosił działaczy Interu za błąd i będzie zawieszony na kilka kolejek.

Co do meczu widać było że nasi kiepsko fizycznie wyglądają (np. Dżeko, Lukaku) i chyba coś nie tak z nastawieniem bo przy wyniku 1:2 w drugiej połowie miałem wrażenie, że nam ten wynik odpowiada i chcemy się bronić do końca meczu. No nic trzeba wyciągnąć wnioski, ogarnąć się i zacząć punktować.

Osobny akapit dla Lukaku: wygląda on fatalnie, forma plażowa do tego psychicznie też chyba zablokowany. 3-4 tygodnie pewnie miną zanim Romelu dojdzie do formy.
Pusser
Posty: 3
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 17. kolejka Serie A: Monza - Inter

Post autor: Pusser »

Zaprawdę powiadam Wam : scudetto zdobędzie dżuwe.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 17. kolejka Serie A: Monza - Inter

Post autor: Speaker »

Poczekajmy z tym ferowaniem wyroków co do scudetto, bo naprawdę jest dopiero 17. kolejka, zobaczymy jak będzie grało Napoli itd.

Co do meczu to skoro już żyjemy w erze VAR-u to trzeba te przepisy zrobić tak żeby każdą sytuację można było sprawdzić, bo jeżeli tak nie jest, a mogłoby być to trzeba sobie postawić pytanie dlaczego tak nie jest?

Myślę, że fajną opcją mogłoby też być żeby po dwa challenge w meczu mieli do dyspozycji trenerzy, tak jak w siatce.
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: 17. kolejka Serie A: Monza - Inter

Post autor: SETE »

Speaker pisze: 8 sty 2023, 14:39 Myślę, że fajną opcją mogłoby też być żeby po dwa challenge w meczu mieli do dyspozycji trenerzy, tak jak w siatce.
Pelna zgoda. Bardzo dobry pomysl.
CzarodziejCzasu
Posty: 188
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 17. kolejka Serie A: Monza - Inter

Post autor: CzarodziejCzasu »

SETE pisze: 8 sty 2023, 15:27
Speaker pisze: 8 sty 2023, 14:39 Myślę, że fajną opcją mogłoby też być żeby po dwa challenge w meczu mieli do dyspozycji trenerzy, tak jak w siatce.
Pelna zgoda. Bardzo dobry pomysl.
Pomysł może i dobry (choć moim zdaniem beznadziejny) - ale takie rozwiązanie nie sprawi, że Inter zacznie grać lepiej w piłkę, Inzaghi stanie się kimś więcej niż tylko wuefista, a co najistotniejsze - nie sprawi, że będziemy walczyć w latach 2023-2030 o scudetto
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 17. kolejka Serie A: Monza - Inter

Post autor: Piekarz »

A co sądzicie o pomyśle, żeby wyrwać chwasta randamowego? Moim zdaniem fajna opcja.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 17. kolejka Serie A: Monza - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Moje rozgoryczenie po meczu było wczoraj nie do opisania. Inter zagrał katastrofalną drugą połowę meczu i w zasadzie nie powinno być żadnego obwiniania sędziego. Inter jest sam sobie winny bo doprowadził do sytuacji, że mecz był pod kontrolą Mozny. Wygrana z Napoli już kompletnie straciła znaczenie bo frajersko straciliśmy punkty już na pierwszej kolejnej przeszkodzie.

Najbardziej wkurzacace jest to że Juventus, grający straszną kupę znów wygrywa i odrabia dzięki nam stratę do Napoli...

Jeszcze nie dość że tracimy punkty, to z kontuzjami wylatuje Hakan i Barella. Mam nadzieje, ze nie są to zbyt poważne porażki bo już za chwilę mecz z Milanem.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 17. kolejka Serie A: Monza - Inter

Post autor: Speaker »

Jaszczu91 pisze: 8 sty 2023, 17:36 Moje rozgoryczenie po meczu było wczoraj nie do opisania. Inter zagrał katastrofalną drugą połowę meczu i w zasadzie nie powinno być żadnego obwiniania sędziego. Inter jest sam sobie winny bo doprowadził do sytuacji, że mecz był pod kontrolą Mozny. Wygrana z Napoli już kompletnie straciła znaczenie bo frajersko straciliśmy punkty już na pierwszej kolejnej przeszkodzie.

Najbardziej wkurzacace jest to że Juventus, grający straszną kupę znów wygrywa i odrabia dzięki nam stratę do Napoli...

Jeszcze nie dość że tracimy punkty, to z kontuzjami wylatuje Hakan i Barella. Mam nadzieje, ze nie są to zbyt poważne porażki bo już za chwilę mecz z Milanem.
Ja już miałem pisać wczoraj, że masz złoty nos, a okazało się że jednak ostatecznie był to nos Pinokia...😁 Ale no było blisko by można było napisać, że Inter rozstrzygnął mecz w pierwszej połowie. :)
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 17. kolejka Serie A: Monza - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Mialem katar :/ Ale z drugiej strony gdyby sędzia nie popełnił błędu to spełnił by się mój scenariusz.
ODPOWIEDZ