20. kolejka Serie A: Cremonese - Inter

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
ODPOWIEDZ
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

20. kolejka Serie A: Cremonese - Inter

Post autor: Orzeu »

Podobno wyjdziemy składem:

Onana - DD, Acerbi, Bastoni - Dimarco, Hakan, Miki, Gagliardini, Dumfries - Dżeko, Lautaro

strasznie irytuje Inzaghi tym, że tak bardzo zajeżdża Dimarco (mając przecież Gosensa), grając Gagliardinim (wtf?) oraz nie dając szansy Lukaku.
rafi27
Posty: 250
Rejestracja: 25 sie 2007, 13:29
Lokalizacja: Mysłowice

Re: 20. kolejka Serie A: Cermonese - Inter

Post autor: rafi27 »

Nie wiem co ci kolejni trenerzy w Interze widzą w tym Gagliardini-m, skoro on nigdy nie umiał grać do przodu, tylko do boku i często fauluje....jak był mecz Inter-Parma w Coppa Italia, to pierwszy raz na oczy widziałem typa co się zwie Bernabe z Parmy i on wyglądał 2 poziomy lepiej od Gagliardini-ego, umiał zagrać na 1 kontakt, czuł tępo gry a Gagliardini nie wiedział co się dzieje...czasem wcale nie trzeba wydawać 30 mln euro tylko dobrze poszukać nawet w Serie B...Gaglia OUT :lol: :lol: :lol:
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: 20. kolejka Serie A: Cermonese - Inter

Post autor: Dzonyy »

Orzeu pisze: 28 sty 2023, 14:38 Podobno wyjdziemy składem:

Onana - DD, Acerbi, Bastoni - Dimarco, Hakan, Miki, Gagliardini, Dumfries - Dżeko, Lautaro

strasznie irytuje Inzaghi tym, że tak bardzo zajeżdża Dimarco (mając przecież Gosensa), grając Gagliardinim (wtf?) oraz nie dając szansy Lukaku.
Co do Dimarko i Gagsa się zgodzę, ale uważam ze z Lukaku robi dobrze. Lepiej go wolniej wprowadzić i może coś zagra. Ostatnio co wracał to wyglądał słabo i dostawa kontuzji. Niech zapracuje na 1 skład.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 20. kolejka Serie A: Cermonese - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Nie było to porywające widowisko ale najważniejsze że udało się odwrócić losy meczu i wywozimy 3 punkty z Cremony. Lautaro po mundialu to Lautaro w swoim najlepszym wydaniu. Dzisiaj po raz kolejny to udowodnił. Dobry występ zanotował też Dumfries. Trzeba mu oddać, że przy Bellanovie wygląda jak piłkarz. Gdyby tylko odrobinę więcej myślał na boisku to był by klasowym zawodnikiem. Po raz kolejny zawodzi mnie dystrybucja piłki w środku boiska. Jeśli piłkarzem najlepiej operującym piłką jest Bastoni to wiedz że z środkiem pomocy jest coś nie tak. Niech wszyscy mówią co chcą ale Brozovic jest ciężki do zastąpienia w tym elemencie gry.
Gagliardini po raz kolejny pokazał że jest przeciętniakiem. Nie wiem czym kieruje się Inzaghi, że wybiera go do pierwszej 11tki kosztem Asllaniego. Albańczyk znów daje impuls z ławki, podczas gdy Gagliardini w 90 minut nie daje praktycznie nic. Jeszcze mu opaskę dali. O CHRYSTE PANIE!
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: 20. kolejka Serie A: Cermonese - Inter

Post autor: VVujek »

Ważne 3 pkt , bramkarz Cremonese dziś kapitalny.
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Re: 20. kolejka Serie A: Cermonese - Inter

Post autor: andyvdm »

Mecz do zapomnienia, poza 3 pkt i dyspozycja Lautaro. Kolejne retardzkie decyzje kadrowe Inziego ale to nie powinno nikogo już dziwić.
Tom_Hardy
Posty: 215
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 20. kolejka Serie A: Cermonese - Inter

Post autor: Tom_Hardy »

Jak co poniektórzy cieszą się z Inzaghiego, że najlepszy trener na obecny Inter to ja nie mam pytań. Sabotaż pełną gębą. Gags I Coreła popis umiejętności a na dodatek temu pierwszemu co za pół roku odchodzi daje opaskę kapitana. Kryminał nadający się do prokuratury. Wygrany mecz i tyle.
IntNarcyz
Posty: 258
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 20. kolejka Serie A: Cremonese - Inter

Post autor: IntNarcyz »

Dokładnie liczą się 3 punkty, i mam nadzieję już stabilna forma strzelecka Lautaro bo teraz nam się bardzo przyda jego skuteczność, i jeszcze coraz bardziej podoba mi się w bramce Onana wyrasta na pewniaka, Forza Inter 🖤💙🏆👍
ODPOWIEDZ