21. kolejka Serie A: Inter - Milan

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
ODPOWIEDZ
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

21. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Speaker »

05.02.2023 r., godz. 20:45

Kolejne derby w przeciągu 2 tygodni. Tym razem to my gospodarzymy, a trener Simone Inzaghi od nowego roku bardzo fajnie popracował nad mentalem drużyny i poprawił zdecydowanie wyniki i grę z czołowymi zespołami. To oraz co tu kryć -dołek formy naszych sąsiadów zza miedzy pozwalają nam oczekiwać dobrego rezultatu w tym spotkaniu. Poza tym wszyscy piłkarze względnie zdrowi i powinni być gotowi do dyspozycji kochanego Szymona.

Zapraszam moi drodzy do wypowiadania się i komentowania tego istotnego meczu w perspektywie myślę pozostałej części sezonu. Forza Inter!
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 21. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Jaszczu91 »

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że Inter musi to spotkanie wygrać. I właśnie tego się boję. Wiadomo jak to jest w takich przypadkach. Ale nie ma co krakać. Milan jest w tak słabej kondycji fizycznej, że zdobywając pierwsi bramkę mamy wygraną w kieszeni. Ostatnio często strzelamy pierwsi Milanowi więc jestem dobrej myśli. Pilnujmy już tego drugiego miejsca spokojnie do końca ligi.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 21. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Orzeu »

Milan jest w kryzysie i na pewno będzie próbował się odegrać. Czy mają argumenty ku temu, by wygrać ten mecz? Oczywiście. Mam nadzieję jednak zobaczyć kunszt Inzaghiego, który na ostatnie mecze z czołówką zawsze ma odrobione lekcje i Inter w nich prezentuje się bardzo dobrze.
MBB1309
Posty: 19
Rejestracja: 31 sty 2022, 07:25

Re: 21. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: MBB1309 »

Grając derby zwłaszcza te w Mediolanie może się wszystko stać. Wygrany mecz może dużo zmienić w głowach piłkarzy na dalszą część sezonu. Wiele będzie zależało od naszej pomocy, a zwłaszcza od nicolo. Każdy mecz który on gra dobrze to wygrywamy. Liczę też na podtrzymanie serii przez lautaro.
Jestem pewny że wszystko z siebie da Hakan, któremu Milan co chwilę naciska na odcisk. Przewiduje mecz walki z naszą dominacja w środku i na bokach. Jesteśmy w gazie ale gramy w kratkę. Liczę na skromne 2:0 .
IntNarcyz
Posty: 258
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 21. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: IntNarcyz »

No tak zbliża się ten mecz, kolejna wyprawa do La Scalli futbolu ,już się nie mogę doczekać Forza Inter Sempre 🖤💙🖤💙🏆👍wynik 2-0 po bramkach Lautaro I Edina
Tom_Hardy
Posty: 215
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 21. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Tom_Hardy »

Orzeu pisze: 3 lut 2023, 12:25 Milan jest w kryzysie i na pewno będzie próbował się odegrać. Czy mają argumenty ku temu, by wygrać ten mecz? Oczywiście. Mam nadzieję jednak zobaczyć kunszt Inzaghiego, który na ostatnie mecze z czołówką zawsze ma odrobione lekcje i Inter w nich prezentuje się bardzo dobrze.
:hahaha: :hahaha: :hahaha:

Dobrze, że dodałeś słowo klucz... OSTATNIE
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 21. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Piekarz »

Zapowiada się piękny dzień. Dzisiaj trochę się napiłem z przyjacielem, ale z umiarem i z przepijaniem wodą, a przede wszystkim dla smaku; pójdę spać o mojej właściwej godzinie czyli o pierwszej, rano wstanę rześki i zdrowy, zjem śniadanko i trochę poczytam, potem wyciągam mamę na obiad, idę pograć w pang ping, a następnie już tematycznie: pizza w jednej z najlepszych wrocławskich plackarni i pełne skupienie na meczu, wielka ekscytacja, niezmienna od lat (może jeszcze uda się wrócić do lektury przed meczem). Raczej bez alko bo dla zdrowia wolę nie pić dwa dni pod rząd, najwyżej małe piwo. Musimy wygrać. Jestem pełen wdzięczności, że mogę przeżyć taki dzień, że są książki, pyszne jedzenie, Inter przenajświętszy, bliscy ludzie, poranki i wieczory. Kocham Inter. Jazda z nimi.
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: 21. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: VVujek »

Takie komentarze to aż chcę się czytać.
FReeFonix
Posty: 291
Rejestracja: 4 lip 2010, 21:01
Lokalizacja: Giżycko

Re: 21. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: FReeFonix »

Patrząc na aktualną sytuację Milanu to wydaje się ciężkie żebyśmy przegrali ten mecz, aczkolwiek przypominają mi się derby z zeszłego roku w rundzie rewanżowej, gdzie w pierwszej połowie stłamsiliśmy Rossonerich, a w drugiej pozwoliliśmy im dosłownie dwa razy pierdnąć i oddaliśmy im zwycięstwo, które tak naprawdę przeważyło o mistrzostwie. Inzaghi ostatnio z lepszymi punktuje, ale niestety dalej kojarzy mi się z frajerstwem, więc nie zdziwię się jak tak pogrążony w kryzysie Milan dziś coś ugra, to są w końcu derby, rządzą się swoimi prawami. Niemniej wierzę w to, że wykonamy to co do nas należy i ogramy ich, a potem spokojnie pomarszujemy po Ligę Mistrzów gryząc od tyłu trochę Napoli.
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Re: 21. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Kubus »

Najpierw dostali dwie bramki od Lecce, później 3-0 od nas, od Lazio 4-0 i od Sassuolo 5-2. Obrona Milanu, jak można zauważyć, traci co mecz o jedną bramkę więcej. Z tych prostych obliczeń wychodzi, że zbiorą dzisiaj szóstkę.

Tak serio liczę na 3 pkt i już. Nie możemy tego przegrać. Nie z tym Milanem, nie w tej formie.
CzarodziejCzasu
Posty: 188
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 21. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: CzarodziejCzasu »

Mecz o pietruszkę. Nie budzi on we mnie najmniejszych emocji.

Miejmy nadzieję, że drużyna pokaże dobry futbol z porto i awansujemy do ćwierćfinału lm. Scudetto przegrane, puchary sołtysa nikogo nie obchodzą, a dzisiejszy mecz nie budzi emocji większych niż ten przeciwko Empoli.

Tak więc czekam na mecz z Porto, dziś nawet nie włączę.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 21. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Mora »

Niby derby rządzą się swoimi prawami, ale biorąc pod uwagę ostatnie mecze Milanu, kiedy to byli brutalnie gwałceni przez Lazio i Sassuolo, trudno nie oczekiwać zwycięstwa. Z przodu trzeba zatrzymać Leao i Giroud, a ich obrońcy na pewno coś spierdolą. Tylko tyle i aż tyle. Liczę na dobre widowisko i umocnienie się na pozycji wicelidera. Forza Inter!
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 21. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Chuchu »

Proszę o powtórkę z Superpucharu i będę szczęśliwy.
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: 21. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: mio85 »

Na tle tak komicznego Milanu to my dziś zagraliśmy tragicznie. Powinniśmy im jak Sassuolo co najmniej piątkę wrzucić.
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 21. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Chuchu »

Milan był bardzo słaby, powinniśmy byli to wygrać wyżej. Tak czy inaczej, wygraliśmy derby i brawo za to!
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 21. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Jaszczu91 »

Nie był to świetny mecz ale ważne że wygrany. Tak katastrofalny Milan powinien zostać rozjechany ale w drugiej połowie Inter postanowił się zatrzymać i tylko kontrolować wynik.
Lautaro cały czas w formie. Wraca do dyspozycji Lukaku. Brozo powraca po kontuzji. Skriniar w pełni skoncentrowany nie popełnił błędu. Trzeba wykorzystać dobry okres i wycisnąć maxa z tego sezonu.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 21. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Speaker »

1-0 jest bardzo dobrym wynikiem. :) Nie wiem co wy chcecie? :P
My byliśmy po meczu we wtorek i pragnę zwrócić na to uwagę, więc niech już wam tak sodówka nie odbija. Tak, Skriniar jest profesjonalny w swojej robocie, a Interistą jest słabym, jednak liczę na niego przez te 0,5 roku. Nawet lepiej że jego sytuacja jest już jasna i może skupić się na graniu, a opaskę przejął na dobre Lauti. Dobrze jest, Forza Inter!
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: 21. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: VVujek »

Jak dla mnie to Inter w drugiej połowie się cofną chcąc kontrolować wynik.
Milan w 2 połowie stosował pressing i nic po za tym. Nie tworzyli żadnych sytuacji. W pierwszej połowie Milan w ogóle nie istniał. Mediolan należy do Interu, kolejne 3 pkt z mocniejszym rywalem. Forza Inter !
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 21. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Piekarz »

Trochę #gównoderby niczym sprzed paru ładnych lat, ale ważne że trzy punkty są nasze, a Inzi przełamał klątwę. W pierwszym odruchu spory niedosyt, zwłaszcza po tym, co Milan grał w pierwszej połowie, bo włączyła się nadzieja na pogrom, ale po zastanowieniu: właśnie przez okropną formę Milanu miałem obawy przed tym meczem i wziąłbym w ciemno każde zwycięstwo. Mieliśmy w tygodniu mecz z Atalantą, a Milan odpoczywał, w dodatku sędziowie moim zdaniem zrobili co nieco, żeby rossoneri mieli dzisiaj jakieś szanse. Cieszy dość solidna postawa obrony i świetny Lautaro. Miejsce w LM wydaje się bezpieczne, najbliżsi rywale w lidze nie powalają - będziemy mogli skupić się niedługo na osiągnięciu pierwszego ćwierćfinału LM od czasów Leonardo, kiedy to jeszcze nawet piwa nie piłem.

Forza Inter
IntNarcyz
Posty: 258
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 21. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: IntNarcyz »

Dokładnie się zgadzam ale z mojej perspektywy byłem, widziałem i szczęśliwy wracam dziś do domu Forza Inter Sempre 🖤💙🏆👍
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Re: 21. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Kubus »

Dość słabe derby bez fajerwerków, Milan liczył na tą samą taktykę co rok temu, będziemy się bronić i może Giroud strzeli dwie bramki z pizdy.

Zamurowali się od pierwszej minuty, dobrze, że Lautaro to wcisnął bo byłyby ciężary xd

Najważniejsze jednak trzy punkty na naszym koncie.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 21. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: miniu86 »

Mecz pod pełną kontrolą, 3 pkt podniesione, czyste konto zaliczone - biorę to bez mrugnięcia okiem. Szczególnie, że w tygodniu trzeba było walczyć z Atalantą.
Lautaro to lider i kapitan, ale nie od dziś czy wczoraj, ale od jakiś 2 lat. Najlepszy materiał na przywódcę grupy jaki obecnie ma Inter.
ODPOWIEDZ