22. kolejka Serie A: Sampdoria - Inter

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
ODPOWIEDZ
Speaker
Posty: 866
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

22. kolejka Serie A: Sampdoria - Inter

Post autor: Speaker »

13.02.2023 r., godz. 20:45

Siema! Wyjazdowy mecz z Sampdorią zapowiada się niezwykle ciekawie. Po dłuższym (w końcu!) wypoczynku wracamy do rozgrywek mając tylko 16 pkt straty do Napoli! Do końca rozgrywek pozostało do zdobycia aż 51 pkt, co oznacza, że Inter wciąż zachowuje matematyczne szanse na scudetto.
Dziś mam nadzieję na występ od początku Big Roma i Brozo. Kibicujmy naszym, Forza Inter!
Jaszczu91
Posty: 1734
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 22. kolejka Serie A: Sampdoria - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Po kilku dniach odpoczynku i spokojnego treningu spodziewam się pewnego zwycięstwa nad ekipą Stankovicia. Chcę również zobaczyć w jakiej dyspozycji jest Brozo i Lukaku. Nawet poszedł bym krok dalej i dal szansę Gosensowi. Widać po nim ostatnio zwyżkę formy. Na Napoli nie ma co patrzeć. Należy skupić się na regularnym wygrywaniu i utrzymaniu przewagi nad ekipą walczącą o top4. Nie chcę głupiego remisu jak w poprzednim sezonie.
Chuchu
Posty: 2209
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 22. kolejka Serie A: Sampdoria - Inter

Post autor: Chuchu »

Ogrywamy Atalantę, Napoli i Milan a odwalamy takie gówno z Monzą, Empoli i Sampdorią. Taka postawa jest nie do wytłumaczenia. Chyba nikt nie zasłużył na wyróżnienie.
Mora
Posty: 2587
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 22. kolejka Serie A: Sampdoria - Inter

Post autor: Mora »

Ja pierdolę, co za padlina...Główka Dżeko najlepszym podsumowaniem tego "widowiska"...
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: 22. kolejka Serie A: Sampdoria - Inter

Post autor: Dzonyy »

Straszny wystep. Tyle czekania, żeby obejrzeć taka amatorkę. Chciałbym to odzobaczyc.
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: 22. kolejka Serie A: Sampdoria - Inter

Post autor: SETE »

Co tu dużo pisać . Wszyscy widzieli. Gdyby tylko nadarzyła się okazja zakontraktować lepszego trenera to mam nadzieje , ze nasi dyrektorzy to zrobią bo z tym materiałem ludzkim obowiązkiem jest grać lepiej.
Tom_Hardy
Posty: 215
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 22. kolejka Serie A: Sampdoria - Inter

Post autor: Tom_Hardy »

#InzaghiOut
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: 22. kolejka Serie A: Sampdoria - Inter

Post autor: mio85 »

No cóż. Frajerem się jest, a nie bywa.
IntNarcyz
Posty: 258
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 22. kolejka Serie A: Sampdoria - Inter

Post autor: IntNarcyz »

Poprostu w ostatnich meczach widzimy dwa oblicza Interu, i w ten sposób dalej nie mamy pewności jak zagramy w następnym meczu I dalej musimy się martwić o miejsce w tabeli gdyż niewygrywamy meczów oczywistych i jest to frustrujące wszystkich Interisti .Teraz zapewne wygramy z Udine a z Porto też, tylko szkoda tych punktów w lidze bo tracimy je nagminnie I nieoczekiwanie dajemy rywalom nadzieję na walkę o Lige Mistrzów, Forza Inter Sempre 🖤💙🖤💙🏆👍👍
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 22. kolejka Serie A: Sampdoria - Inter

Post autor: Odet »

Cóż nie leży nam ta Sampdoria w Genui. Z drugiej strony, wstyd, bo oni u siebie niemal nie punktują w tym sezonie.

Nie będę się denerwować, ani tym bardziej panikować. Mecz nam nie wszedł, wielu z nas (Was) krytykowało występ Gosensa, ale ciekawe kto zagrał lepiej...
Acerbi kłócił się ze Skriniarem, Barella z Lukaku, no nic w tym meczu nie działało.

Denerwować się będę jeśli tak zagramy z Porto, albo w Pucharze Włoch. W lidze wystarczy utrzymać 2 miejsce i dowalić w bezpośrednim meczu Juventusowi, Lazio, Romie i Violi.

Pozdr.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: 22. kolejka Serie A: Sampdoria - Inter

Post autor: Dzonyy »

Odet pisze: 14 lut 2023, 08:43 Cóż nie leży nam ta Sampdoria w Genui. Z drugiej strony, wstyd, bo oni u siebie niemal nie punktują w tym sezonie.

Nie będę się denerwować, ani tym bardziej panikować. Mecz nam nie wszedł, wielu z nas (Was) krytykowało występ Gosensa, ale ciekawe kto zagrał lepiej...
Acerbi kłócił się ze Skriniarem, Barella z Lukaku, no nic w tym meczu nie działało.

Denerwować się będę jeśli tak zagramy z Porto, albo w Pucharze Włoch. W lidze wystarczy utrzymać 2 miejsce i dowalić w bezpośrednim meczu Juventusowi, Lazio, Romie i Violi.

Pozdr.
Skad Viola w tej grupie?
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 22. kolejka Serie A: Sampdoria - Inter

Post autor: Odet »

up

Nie cierpię jej, a jej kibice nie lubią nas.
Stąd tak bardzo liczę na obicie Fiorentiny.

Pozdr.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: 22. kolejka Serie A: Sampdoria - Inter

Post autor: Dzonyy »

Odet pisze: 14 lut 2023, 11:43 up

Nie cierpię jej, a jej kibice nie lubią nas.
Stąd tak bardzo liczę na obicie Fiorentiny.

Pozdr.
Ja to liczę na obicie każdego :D Odebrałem to tak jakbyś ich uznał za przeciwników o TOP4.
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 22. kolejka Serie A: Sampdoria - Inter

Post autor: miniu86 »

No i tak ten nasz sezon właśnie wygląda. Nie potrafimy się rozpędzić bo co 2-3 mecze jakaś porażka lub remis i to z drużynami, na których powinniśmy nabijać punkty na koncie.
To jest strasznie frustrujące - Monza, Empoli, Sampdoria. Generalnie nasza postawa na wyjazdach.
Nie rozumiem tego do końca:
- brak koncentracji?
- brak umiejętności?
- charakteru?
- Złe zmiany?

Pewnie wszystkiego po trochę.
Tak sobie myślę, że nawet jeśli zarząd ma dobre intencje wobec Inzaghiego, to właśnie tego typu wpadki i nieregularność mogą stanąć na drodze w kontynuowaniu wspólnej przygody. Wiele będzie zależało od ambicji klubu na następny sezon.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 22. kolejka Serie A: Sampdoria - Inter

Post autor: Odet »

Dzonyy pisze: 14 lut 2023, 11:47
Odet pisze: 14 lut 2023, 11:43 up

Nie cierpię jej, a jej kibice nie lubią nas.
Stąd tak bardzo liczę na obicie Fiorentiny.

Pozdr.
Ja to liczę na obicie każdego :D Odebrałem to tak jakbyś ich uznał za przeciwników o TOP4.
Nie no, wiadomo, Viola nie jest przeciwnikiem w walce o top4, ale dla mnie jest osobistym przeciwnikiem, godnym srogiego obicia.

Pozdr.
Speaker
Posty: 866
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 22. kolejka Serie A: Sampdoria - Inter

Post autor: Speaker »

Brakuje nam tego ognia w ataku. 🔥🔥
Obrona już trochę się ogarnęła ale bramek brakuje.
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 22. kolejka Serie A: Sampdoria - Inter

Post autor: Orzeu »

miniu86 pisze: 14 lut 2023, 12:27 No i tak ten nasz sezon właśnie wygląda. Nie potrafimy się rozpędzić bo co 2-3 mecze jakaś porażka lub remis i to z drużynami, na których powinniśmy nabijać punkty na koncie.
To jest strasznie frustrujące - Monza, Empoli, Sampdoria. Generalnie nasza postawa na wyjazdach.
Nie rozumiem tego do końca:
- brak koncentracji?
- brak umiejętności?
- charakteru?
- Złe zmiany?

Pewnie wszystkiego po trochę.
Tak sobie myślę, że nawet jeśli zarząd ma dobre intencje wobec Inzaghiego, to właśnie tego typu wpadki i nieregularność mogą stanąć na drodze w kontynuowaniu wspólnej przygody. Wiele będzie zależało od ambicji klubu na następny sezon.
- nie mamy kadry na grę co 3 dni,
- jak już są rotacje w składzie to rezerwowi nie dają rady,
- jak się zepniemy to potrafimy każdego pokonać,
- wystarczy, że przeciwnik zmusi nas do ataku pozycyjnego to leżymy,
Speaker
Posty: 866
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 22. kolejka Serie A: Sampdoria - Inter

Post autor: Speaker »

SETE pisze: 14 lut 2023, 00:06 Co tu dużo pisać . Wszyscy widzieli. Gdyby tylko nadarzyła się okazja zakontraktować lepszego trenera to mam nadzieje , ze nasi dyrektorzy to zrobią bo z tym materiałem ludzkim obowiązkiem jest grać lepiej.
Zupełnie na odwrót SETE 😃
Trener jest dobry, znakomity można by rzec, zwłaszcza w odniesieniu do zarobków.
Jednak... z Romy wzięliśmy Mikiego i Dżeko za darmo, Lazio nam wypchnęło Acerbiego i Corree, z Milanu przyszedł Hakan, Atalanta nam wypchnęła Gosensa, a Chelsea Lukaku. To jest ten znakomity "materiał ludzki" jak to napisałeś? Inzaghi z tych piłkarzy których ma jak dla mnie cały czas tworzy i tak bardzo mocny zespół i tak jak napisał Orzeu -jak się zepną, to potrafią, ale jednak już tej stabilności w grze, ale też i punktowaniu nie ma niestety.
Speaker
Posty: 866
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 22. kolejka Serie A: Sampdoria - Inter

Post autor: Speaker »

Jeszcze muszę dodać SETE, że przed dwoma laty z bogatszą i młodszą jeszcze wtedy kadrą (Hakimi,Eriksen,Perisić itd.), zdecydowanie lepszy przecież trener A. Conte miał problem wyjść z grupy europejskich pucharów i to dwukrotnie miało miejsce.
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: 22. kolejka Serie A: Sampdoria - Inter

Post autor: SETE »

Speaker pisze: 14 lut 2023, 15:08 Jeszcze muszę dodać SETE, że przed dwoma laty z bogatszą i młodszą jeszcze wtedy kadrą (Hakimi,Eriksen,Perisić itd.), zdecydowanie lepszy przecież trener A. Conte miał problem wyjść z grupy europejskich pucharów i to dwukrotnie miało miejsce.
Speaker absolutnie nie przemawia do mnie ten argument. W tym czasie , o ktorym wspomniales Inter wracal do zywych po prawie dekadzie dziadostwa. Conte ukladal te druzyne na nowo, pod swoja wlasna wizje i finalnie po dwoch latach ten zespol osiagnal sukces jakim bylo scudetto. Gdyby nie problemy finansowe to juz mielibysmy druga gwiazdke i walczyli o kolejny tytul. Mentalnie i personalnie obecna ekipa rozni sie od tamtej natomiast fundament jest ten sam ..Skrinar - Bastoni- Brozo-barella - lautaro. Zeby byla jasnosc Inzaghi zlym trenerem nie jest , jest trenerem dobrym i tyle. Bedziemy grac o top4 jak Lazio i albo sie uda znaleźć w tej grupie albo nie . Moze zdarzyc sie doslownie wszystko.

Zgadzam sie , ze kadrowo jestesmy troche slabsi niz w tym mistrzowskim sezonie Conte ale umowmy sie to co my w niektorych meczach wyprawiamy to jest kabaret ,ktory przy topowym trenerze nie ma prawa sie zdarzyc wiecej niz raz , moze dwa w sezonie. A my takich meczow jak wczoraj z Sampa rozgrywamy bardzo wiele.

Nie mam pojecia kto mialby przyjsc za Inzaghiego , nie widze realnie odpowiedniego kandydata w zasiegu. Jasnym jest, ze nie ma tematu zmiany trenera i chyba dobrze bo jednak cel jakim jest top4 jest osiagany natomiast skoku jakosciowego to my nie zanotujemy pod Podgardlem ( pytanie jakie plany ma Zhang ) . Puszczajac wodze fantazji chcialbym Tuchela ale to ponad nasze mozliwosci.

Spor jest chyba o to czy z ta kadra Inzaghi powinien wyciagac lepsze wyniki ? w mojej opinii tak. Mamy srednia w serieA 2 pkt na mecz :/
Speaker
Posty: 866
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 22. kolejka Serie A: Sampdoria - Inter

Post autor: Speaker »

SETE pisze: 14 lut 2023, 16:11
Speaker pisze: 14 lut 2023, 15:08 Jeszcze muszę dodać SETE, że przed dwoma laty z bogatszą i młodszą jeszcze wtedy kadrą (Hakimi,Eriksen,Perisić itd.), zdecydowanie lepszy przecież trener A. Conte miał problem wyjść z grupy europejskich pucharów i to dwukrotnie miało miejsce.
Speaker absolutnie nie przemawia do mnie ten argument. W tym czasie , o ktorym wspomniales Inter wracal do zywych po prawie dekadzie dziadostwa. Conte ukladal te druzyne na nowo, pod swoja wlasna wizje i finalnie po dwoch latach ten zespol osiagnal sukces jakim bylo scudetto. Gdyby nie problemy finansowe to juz mielibysmy druga gwiazdke i walczyli o kolejny tytul. Mentalnie i personalnie obecna ekipa rozni sie od tamtej natomiast fundament jest ten sam ..Skrinar - Bastoni- Brozo-barella - lautaro. Zeby byla jasnosc Inzaghi zlym trenerem nie jest , jest trenerem dobrym i tyle. Bedziemy grac o top4 jak Lazio i albo sie uda znaleźć w tej grupie albo nie . Moze zdarzyc sie doslownie wszystko.

Zgadzam sie , ze kadrowo jestesmy troche slabsi niz w tym mistrzowskim sezonie Conte ale umowmy sie to co my w niektorych meczach wyprawiamy to jest kabaret ,ktory przy topowym trenerze nie ma prawa sie zdarzyc wiecej niz raz , moze dwa w sezonie. A my takich meczow jak wczoraj z Sampa rozgrywamy bardzo wiele.

Nie mam pojecia kto mialby przyjsc za Inzaghiego , nie widze realnie odpowiedniego kandydata w zasiegu. Jasnym jest, ze nie ma tematu zmiany trenera i chyba dobrze bo jednak cel jakim jest top4 jest osiagany natomiast skoku jakosciowego to my nie zanotujemy pod Podgardlem ( pytanie jakie plany ma Zhang ) . Puszczajac wodze fantazji chcialbym Tuchela ale to ponad nasze mozliwosci.

Spor jest chyba o to czy z ta kadra Inzaghi powinien wyciagac lepsze wyniki ? w mojej opinii tak. Mamy srednia w serieA 2 pkt na mecz :/
SETE, właśnie gdybyśmy podliczyli saldo transferowe za trenera Conte i Szymka, to by też dużo wyjaśniło. Ja tutaj nie chce nawet porównywać tych trenerów, raczej bronię Inzaghiego, bo weźmy pod uwagę, że to jego drugi klub w karierze tak naprawdę i biorąc wszystkie okoliczności też jego pobytu w Interze, to pogłoski ostatnie medialne o jego zwolnieniu mnie nieco śmieszą.
Mora
Posty: 2587
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 22. kolejka Serie A: Sampdoria - Inter

Post autor: Mora »

Speaker pisze: 14 lut 2023, 13:46Brakuje nam tego ognia w ataku. 🔥🔥
Nie bójmy się tego napisać: zremisowaliśmy przez brak Joaquina Correi. Prawda nicolas?


Obrazek
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: 22. kolejka Serie A: Sampdoria - Inter

Post autor: SETE »

Speaker pisze: 14 lut 2023, 16:47
SETE pisze: 14 lut 2023, 16:11
Speaker pisze: 14 lut 2023, 15:08 Jeszcze muszę dodać SETE, że przed dwoma laty z bogatszą i młodszą jeszcze wtedy kadrą (Hakimi,Eriksen,Perisić itd.), zdecydowanie lepszy przecież trener A. Conte miał problem wyjść z grupy europejskich pucharów i to dwukrotnie miało miejsce.
Speaker absolutnie nie przemawia do mnie ten argument. W tym czasie , o ktorym wspomniales Inter wracal do zywych po prawie dekadzie dziadostwa. Conte ukladal te druzyne na nowo, pod swoja wlasna wizje i finalnie po dwoch latach ten zespol osiagnal sukces jakim bylo scudetto. Gdyby nie problemy finansowe to juz mielibysmy druga gwiazdke i walczyli o kolejny tytul. Mentalnie i personalnie obecna ekipa rozni sie od tamtej natomiast fundament jest ten sam ..Skrinar - Bastoni- Brozo-barella - lautaro. Zeby byla jasnosc Inzaghi zlym trenerem nie jest , jest trenerem dobrym i tyle. Bedziemy grac o top4 jak Lazio i albo sie uda znaleźć w tej grupie albo nie . Moze zdarzyc sie doslownie wszystko.

Zgadzam sie , ze kadrowo jestesmy troche slabsi niz w tym mistrzowskim sezonie Conte ale umowmy sie to co my w niektorych meczach wyprawiamy to jest kabaret ,ktory przy topowym trenerze nie ma prawa sie zdarzyc wiecej niz raz , moze dwa w sezonie. A my takich meczow jak wczoraj z Sampa rozgrywamy bardzo wiele.

Nie mam pojecia kto mialby przyjsc za Inzaghiego , nie widze realnie odpowiedniego kandydata w zasiegu. Jasnym jest, ze nie ma tematu zmiany trenera i chyba dobrze bo jednak cel jakim jest top4 jest osiagany natomiast skoku jakosciowego to my nie zanotujemy pod Podgardlem ( pytanie jakie plany ma Zhang ) . Puszczajac wodze fantazji chcialbym Tuchela ale to ponad nasze mozliwosci.

Spor jest chyba o to czy z ta kadra Inzaghi powinien wyciagac lepsze wyniki ? w mojej opinii tak. Mamy srednia w serieA 2 pkt na mecz :/
SETE, właśnie gdybyśmy podliczyli saldo transferowe za trenera Conte i Szymka, to by też dużo wyjaśniło. Ja tutaj nie chce nawet porównywać tych trenerów, raczej bronię Inzaghiego, bo weźmy pod uwagę, że to jego drugi klub w karierze tak naprawdę i biorąc wszystkie okoliczności też jego pobytu w Interze, to pogłoski ostatnie medialne o jego zwolnieniu mnie nieco śmieszą.
Speaker nie no nie ma chyba mowy o zwolnieniu Inzaghiego. Ja miałem wątpliwości i byłem sfrustrowany Interem na jesieni i w pewnym momencie było mi wszystko jedno co Zarząd w jego kwestii zrobi. Teraz gdy jesteśmy na 2 miejscu w tabeli i gramy o 1/4 LM pogłoski o zwolnieniu faktycznie byłyby wyssane z palca żeby nie powiedzieć głupie. Wczorajszy mecz zaskoczeniem dla nikogo być nie powinien. Taki urok tego Interu pod tym trenerem. Dla mnie najważniejsze mecze sezonu przed nami z FCporto i mam nadzieje ze zakończą się sukcesem.
Jaszczu91
Posty: 1734
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 22. kolejka Serie A: Sampdoria - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Pierwszy raz od dawna chciałem wyłączyć tv przed końcem meczu. W 60 minucie pogodziłem się z myślą że 3 punktów nie będzie. Nic się wczoraj nie kleiło. Może niektórzy się zdziwią, ale brakowało mi wczoraj Bastoniego. Bez niego lewa strona nie działała. Moim zdaniem Inzaghi powinien wrócić do trójki Skriniar- De Vrij- Bastoni. Niedokładnych podań prosto na aut nie potrafiłem wczoraj policzyć. Niedokładnych przyjęć piłki również. Martwiłem się przed meczem stanem murawy a okazało się że była najlepsza.

Jeszcze jedna rzecz rzuca się w oczy patrząc na Inter. Brak prób podejmowania dryblingów przez zawodników. Jeśli tylko rywal umie się dobrze ustawić w obronie i gra agresywnie to Inter stoi. Nie mamy piłkarza stwarzającego dryblingiem przewagę. Non stop jeden pomył na grę w jednym schemacie. Zarówno w liczbie podejmowanych prób dryblingów, jak i w liczbie udanych dryblingów Inter jest uwaga! OSTATNI W CAŁEJ SERIE A !

Brakuje też intensywności. Wszystko grane w jednym tempie. Strasznie bierna postawa napastników, którzy swoim ruchem nie wymuszają zagrań piłki. Jedynie Gosens pokazuje się często do gry na długi przerzut ale jakoś nasi pomocnicy nie chcą go widzieć.
Monza/Empoli/Sampdoria 2/9 - bilans wstyu
Tom_Hardy
Posty: 215
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 22. kolejka Serie A: Sampdoria - Inter

Post autor: Tom_Hardy »

#InzaghiOut anyway
Speaker
Posty: 866
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 22. kolejka Serie A: Sampdoria - Inter

Post autor: Speaker »

Tom_Hardy pisze: 14 lut 2023, 20:45 #InzaghiOut anyway
Kto za niego?
Tom_Hardy
Posty: 215
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 22. kolejka Serie A: Sampdoria - Inter

Post autor: Tom_Hardy »

Speaker pisze: 14 lut 2023, 21:13
Tom_Hardy pisze: 14 lut 2023, 20:45 #InzaghiOut anyway
Kto za niego?
Anyone byle nie patrzeć na tego betona. Kupili by mu Messiego, a on i tak bedzie grał Corełą i odpadami z Lazio
ODPOWIEDZ