26. kolejka Serie A: Spezia - Inter

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
Tom_Hardy
Posty: 215
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 26. kolejka Serie A: Spezia - Inter

Post autor: Tom_Hardy »

Speaker pisze: 11 mar 2023, 15:14
Tom_Hardy pisze: 11 mar 2023, 15:06
Speaker pisze: 11 mar 2023, 15:03 Tak Inzaghi jest wszystkiemu winien jak i Spalletti był wszystkiemu winien.
Dokładnie tak jest. Mając 2 kadre w lidze nie można dostawać wpjerdoli od spadkowiczów co drugą kolejkę. Jeszcze do Ciebie nie dociera, że może byc pod formą 2-3 zawodników, ale kiedy 3/4 składu jest pod formą to wina sztabu i trenera parodysty, który karze obroncom biegac na szpicy, a ofensywnym pomocnikom w obronie. Jaki ty jesteś bezmyślny to głowa mała.
Ano mówisz, że jestem bezmyślny, ale wiesz co? Mam pomysł :)
-Tu by trzeba było ściągnąć Conte, ALE nie tak jak po Luciano, że mu dali 200 mln na transfery, tylko tym razem dać mu dokładnie ta kadrę, która ma Simone na cały przyszły sezon.
To nie może być Conte tylko trener który nie jest zabetonowany jak słup. Dosyć włochów. Skoro jesteśmy biedni i nie stać nas na wybitne nazwiska to dajmy kogoś kto jest elastyczny i potrafi wprowadzać Plan B, C itd. Który ma w zapasie jakieś inne pomysły jeśli jedna taktyka zawodzi. A zawodzi non stop. Koniec z betonami. Potrzeba kogoś kto potrafi wydusić z piłkarzy formę, stawia na młodych a nie bezużytecznych paralityków.
Speaker
Posty: 868
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 26. kolejka Serie A: Spezia - Inter

Post autor: Speaker »

"Stawia na młodych" - jestem całkowicie na tak, tylko pytanie czy my mamy w kadrze tych młodych, na których by można postawić? Wydaje się, że średnio, a Asllani o którym się tyle pisze jest jedyną wątpliwością, choć jakby spojrzeć na gościa krytycznie to miał swoje szanse i szału nie ma.

Oglądałem mecz Benfa-Juve (4-3) i Max też nie stawia za bardzo na młodych, a w tamtym meczu okazało się, że akurat juve ma bardzo ciekawych młodych piłkarzy. U nas to raczej okazało się, że nasza największa wschodząca gwiazda na razie nie przebiła się w Chelsea.
Tom_Hardy
Posty: 215
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 26. kolejka Serie A: Spezia - Inter

Post autor: Tom_Hardy »

Jak chcesz zobaczyć czy mlodzi cos potrafią skoro nie dasz im zagrać nawet 2 meczy pod rząd? Miesiąc czy 2 ławy a potem wrzutka na ratowanie wyniku, młody sie spalił i znowu miesiąc ława. Sam sobie przeczysz.
ODPOWIEDZ