27. kolejka Serie A: Inter - Juventus

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: 27. kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: SETE »

Tego nie ma Cou i masz racje natomiast ciagle jest kadra, która powinna spokojnie urządzić się na 2 pozycji za Napoli i koncentrować się na meczach z Benfica.
Cou98
Posty: 9
Rejestracja: 4 lis 2012, 20:35

Re: 27. kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: Cou98 »

Tom_Hardy pisze: 20 mar 2023, 01:08
Cou98 pisze: 20 mar 2023, 01:05
Tom_Hardy pisze: 20 mar 2023, 00:43
Cou98 pisze: 20 mar 2023, 00:34 No dobra jestem troche zmeczony juz tym Inzaghim. Wszyscy na stojaco i bez planu. Dumfries nie wiedzący co ze sobą zrobić przez cały mecz i gubiący krycie Krunica. Brak jakiejkolwiek checi sprawdzenia czegos nowego ( no kurna zmienmy choc raz ta formacje u milaniakow to chociaz na chwile zdalo egzamin). Najgorsze jest jednak to ze zmiana Inzaghiego nic tu tez nie da. Jest jaki jest, ale do chuja pana ten klub od 3 lat jedzie na wirtualnej kasie ktorej nie ma, wiadomo ze motywacja zawodnikow w kontekscie ambicji sportowych bedzie wygasac, jesli nie widac na horyzoncie sensownego kierunku gdzie zmierza klub i na czym stoi.
Najbardziej mnie smieszą takie wypowiedzi o kasie i chinczykach. Na prawdę trzeba wydać setki milionów, bo obecna kadra nie potrafił wymienić 3 celne podania i wygrać z Spezią czy innymi ogórami? Bądź poważny proszę. Inzaghi won natychmiast bo sezon jeszcze można uratować, z nim wypadniemy poza top4 to pewne.
Nie mowie tu o wydawaniu kasy, mamy problemy z rentownoscia i klub zmierza do nikad, Conciak dlatego stad spierdzielil bo musial przypuszczac ze klub bedzie kierowal sie w coraz wieksza przecietnosc i wlasnie to powoli widzimy. Jesli klub nie pokazuje jasnych planow na przyszlosc a jedynie na przetrwanie to motywacja sie konczy. Moga sobie mowic o tym ze chcemy trafic do finalu LM i inne frazesy ale ich ruchy poza boiskiem nie wskazuja na to. Stabilny finansowo wlasciciel i jasny plan budowy zespolu - tego nie ma.
Za to akurat podziękuj obecnemu wuefiście na ławce Interu bo kadra jest ciągle na spokojne 2 miejsce i kilka pnktów przewagi nad goniacymi.
Wlasnie o to mi chodzi, mowisz o 2 miejscu? Za rok celem bedzie miejsce 4, ale nie dlatego ze trener jest sredniacki, ale dlatego ze klub bedzie sobie stawial wlasnie takie cele. Poprzedni sezon przeciez juz mial taki byc. Wszyscy zyjemy ponad stan wypracowany przez zespol zdobywajacy mistrzostwo. Wy sobie mozecie czekac na zmiane trenera ja czekam na lepsze czasy dla klubu.
Tom_Hardy
Posty: 215
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 27. kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: Tom_Hardy »

Na lepsze czasy każdy czeka ale jak nas Inzaghi wypierdoli z Top 4 to zobaczysz lepsze czasy za następną dekadę człowieku. To, że nie ma kasy to jedno, ale to że wuefista może nam spierdolić przyszłośc to najważniejsze teraz. Wypierdolić już, odejść od tego gówno wartego 352 i następne mercato zacząć przebudowę pod innego trenera. Wolno, ale stabilnie. Lepsze to niż Liga Europy w przyszłym sezonie.
IntNarcyz
Posty: 258
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 27. kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: IntNarcyz »

Gorycz porażki z Juve trudno przełknąć, ale myśmy też zagrali slabo, schematycznie, wolno,niedokładnie, słaby Dumfries, Bellanova po wejściu zrobił więcej niż Denzel przez cały swój występ jakby się chował przed grą, Nocolo mało kreatywny, Calha przeciętny przez co nasi napastnicy byli też niewidoczni, podobał się Acerbi próbował grać na tak do przodu ,i oczywiście bramka bez cienia wątpliwości stracona w skandaluczny sposób funkcjonowania Varu i panów którzy wypaczyli wynik Derbów Italii, będąc na stadionie niedokońca widziałem ale dostałem kilka ujęć na telefon o ewidentnej ręce a nawet pisali
że dwóch w jednej akcji, Forza Inter Sempre 🖤💙🏆👍👍
FReeFonix
Posty: 291
Rejestracja: 4 lip 2010, 21:01
Lokalizacja: Giżycko

Re: 27. kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: FReeFonix »

Speaker pisze: 19 mar 2023, 23:50 Bolesna porażka niestety.
Słabiutko gramy tzn niedokładnie, bo fizycznie to tak źle nie wygląda. Zaś nie wiem dlaczego ale jakoś tak czuję, że forma jeszcze przyjdzie i nie damy juvkom wygrać tego PW.
Mi to się wydaje, że czujesz równie dobrze utratę punktów przez Napoli i pościg do końca o mistrzostwo ;)

Dawno nie widziałem takiego burdelu w tym klubie, przypomniały się czasy Stramy.. Trochę wyluzowałem i już nie przeżywam tak piłki, ale wczorajszy wieczór doprowadził mnie do lekkiego kryzysu, dawno się tak nie zdenerwowałem. Przecież ten występ był karygodny, oni grali gorzej niż randomowe chłopaki z orlika, totalnie bez pomysłu, nie było widać żadnych mechanizmów, automatyzmów, żadnego przyspieszenia, elementu zaskoczenia. Mental Yncagego przeszedł chyba na piłkarzy, więcej płakali niż walczyli o punkty, a najwięcej biegali po końcowym gwizdku jak wylecieli do sparingu. Obrzydliwe, niech ta kreatura wraca sobie do tego Lacio, bo Inter to zdecydowanie nie jego progi, a tłumaczenie go aktualną sytuacją finansową uznaję za żart, przecież nie tylko Inter mierzy się z kłopotami, kadra dalej jest niezła.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 27. kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: Jaszczu91 »

Jeśli ktoś uważa, że Inzaghiego może usprawiedliwiać niestabilność finansowa klubu to chyba komuś sufit na łeb spadł. Ja uważam, że personalnie Inter ma mocniejszy skład niż w poprzednim sezonie. Natomiast w grze zanotowaliśmy meeeega regres. Grasz przeciwko Interowi? To oddaj mu piłkę i masz czyste kapcie i 3 punkty!

Zobaczcie sobie na przykład na taki Juventus. Tam wybiło mega szambo, ujemne punkty, groźby degradacji, kompletnie nieobecny Pogba, kontuzje Di Marii, Vlahovicia, Chiesy. I grając Mirettim, Soule, Fagiolim, Illingiem, czy De Scilio Juventus robi 6 punktów w lidze więcej od Inzaghiego, który ma przy Allegrim komfort pracy. Ogrywają nas 2 razy!

Inzaghi ma wielkie szczęście, że w tej lidze mistrzów udało mu się zrobić super wynik. To przykrywa nieco jego niekompetencję i daje niektórym argumenty na obronę trenera.
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: 27. kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: SETE »

Jaszczu91 pelna zgoda. Taka jest roznica miedzy trenerem a wuefista. Widzielismy to wczoraj. Jedno z latwiejszych zwyciestw Allegriego nad Interem.

Pamietam, jak w styczniu/ lutym 2022 pisalem, nie tylko zreszta ja, ze Inzaghi jechal na mentalnosci Conte to byla potezna beka :) Pierwsze pol roku jego pracy wygladalo naprawde dobrze, na tyle dobrze , ze nabral sie na to nawet Zarzad przedluzajac z nim umowe do 2024 :) druga czesc poprzedniego sezonu juz gorsza , widac bylo juz powolny wplyw Szymona na zespol czego efektem bylo przegranie Scudetto. Nowe rozdanie 2022/23 w mojej opinii zespol jednak wzmocnilismy, delikatnie ale jednak ale zaczynamy juz na mentalnosci Inzaghiego , mentalnosci Laziala. Jesien bardzo slaba i wydaje nam sie, ze gorzej byc nie moze to wtedy wchodzi Inzaghi i mowi potrzymaj mi piwo. Praktycznie jestem pewien , ze wiosne zagramy punktowo gorzej niz jesien co bedzie tylko potwierdzeniem tego co pisalem kilka tyg temu, ze mamy polroczne cykle na podstawie ktorych doskonale widac jaki ta druzyna zalicza zjazd.

Finalnie 9 porazek na 27 gier w lidze, Kazdy zawodnik oprocz Onany jest pod forma , niektorych dosiegla bym powiedzial zapasc, tutaj nawet nie ma pola do dyskusji, ze trener rozwija graczy. Druzyna fizycznie wyglada fatalnie jak Lazio Inzaghiego kazdej wiosny. Taktyki wiadomo, ze nie ma zadnej. Zarzadzanie druzyna , rotacje to jest smiech na sali. Wczoraj Bellanova ruszyl na ratowanie wyniku :) to byl sztos w wykonaniu maestro.
DonDawido
Posty: 106
Rejestracja: 5 maja 2010, 12:24

Re: 27. kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: DonDawido »

Jak to szło? Tylko głupiec robi wciąż to samo i oczekuje innych rezultatów?
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: 27. kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: SETE »

DonDawido masz jeszcze watpliwosci co do Inzaghiego ?
DonDawido
Posty: 106
Rejestracja: 5 maja 2010, 12:24

Re: 27. kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: DonDawido »

SETE pisze: 20 mar 2023, 10:56 DonDawido masz jeszcze watpliwosci co do Inzaghiego ?
Nadal są w tym kontekście jakieś znaki zapytania, ale nadal go nie bronię, a wręcz nadal podtrzymuję, że Inter nie jest klubem, który może trzymać trenera, co do którego są tego typu wątpliwości.
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: 27. kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: SETE »

Moje zdanie jest takie, ze Inzaghi budzil moje watpliwosci juz od dluzszego czasu natomiast nie bylem przekonany czy dobrym ruchem bedzie jego zwolnienie. Na dzisiaj sytuacja imo jest taka, ze nie ma dla tej druzyny juz nadziei na poprawe z tym trenerem. Tak naprawde gramy bez trenera i druzyna potrzebuje jakiegos impulsu, jakiegos wstrzasu bo jak widzimy spokoj i rozmowy w Appiano nie dzialaja.
ODPOWIEDZ