29. kolejka Serie A: Salernitana - Inter

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
ODPOWIEDZ
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

29. kolejka Serie A: Salernitana - Inter

Post autor: Orzeu »

Jutro o 17:00

Salernitana gra u siebie, nie przegrała od miesiąca, 7 punktów w ostatnich 5 meczach.
Inter wyjazd, 3 pkty w ostatnich 5 meczach.

Faworyt jest jeden.
Jaszczu91
Posty: 1734
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 29. kolejka Serie A: Salernitana - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Gramy w wielkanocny wielki piątek z Salernitaną. Przełamanie Krzysztofa Piątka mamy jak w banku :p

Tak poważnie to oczekuje, że bramka w Turynie w ostatniej minucie podziała na Inter jak płachta na byka i Salernitana stanie się ofiarą rozjuszonych piłkarzy Interu. Stawiam na mocne 0-3 i przełamanie Lautaro.

Chyba nie zniosę kolejnej kompromitacji.
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: 29. kolejka Serie A: Salernitana - Inter

Post autor: SETE »

Można powiedzieć jak nie teraz to kiedy.
Vancore
Posty: 213
Rejestracja: 3 sty 2010, 18:53

Re: 29. kolejka Serie A: Salernitana - Inter

Post autor: Vancore »

Z jednej strony candreva pirola bonazzoli i zablokowany od tysiacleci piatek zwiastuja ze bramke stracimy a ostatnio nic nie strzelamy ale z drugiej to jest salerno no nie wyobrazam sobie straty punktow tutaj... Napastnicy nie moga wiecznie pudlowac, nawet przypadkiem ktoremus cos musi wkoncu wejsc.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 29. kolejka Serie A: Salernitana - Inter

Post autor: Odet »

Niby prawda, ale u Podgardla w ataku grają boczni obrońcy, albo nawet środkowi obrońcy.
Bramek jak nie było tak nie ma.

"Nawet ja tak naprawdę nie rozumiem stylu gry, który próbuje grać Inter" - Mazzola.

Pozdr.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: 29. kolejka Serie A: Salernitana - Inter

Post autor: Dzonyy »

Dzisiaj Asllani gol i 3 asysty.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 29. kolejka Serie A: Salernitana - Inter

Post autor: Odet »

Skład zacny, podoba mi się.
Correa z bramką.
Pozdr.
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: 29. kolejka Serie A: Salernitana - Inter

Post autor: mio85 »

Z tą skutecznością idziemy na rekord Europy. Jesteśmy jedynym zespołem któremu łatwiej obić aluminium niż wepchnąć piłkę do siatki. Romelu jak strzela to albo w bramkarza albo po poprzeczkach- absolutnie "skrajny" napastnik. Dziwi mnie, że nic nie odpoczywa Acerbi. Może być kluczowy na ten decydujący kwiecień, a gra wszystko od nie wiem kiedy, nawet w reprezentacji. Miki też powinien dziś zagrać mniej.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: 29. kolejka Serie A: Salernitana - Inter

Post autor: Dzonyy »

Fantastyczny Onana. Fantastyczny Lukaku.
alvaro_recoba
Posty: 2
Rejestracja: 13 mar 2022, 22:11

Re: 29. kolejka Serie A: Salernitana - Inter

Post autor: alvaro_recoba »

Ja pierdole. Brak słów. Mental tej drużyny to dno i wodorosty, żeby grać na obronę wyniku od 45min z Salernitaną...
Mora
Posty: 2587
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 29. kolejka Serie A: Salernitana - Inter

Post autor: Mora »

Klasyka w chuj. Szybkie napoczęcie rywala, potem mecz życia Sidneya Polaka w bramce Salernitany, wobec indolencji strzeleckiej Interu pachnie jakimś gównogolem i cyk - centrostrzał życia byłego piłkarza Interu. Kurtyna.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Adriano_forever
Posty: 1281
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: 29. kolejka Serie A: Salernitana - Inter

Post autor: Adriano_forever »

Wielki beniz nam w dupe. Taki to sezon, taki.
Vancore
Posty: 213
Rejestracja: 3 sty 2010, 18:53

Re: 29. kolejka Serie A: Salernitana - Inter

Post autor: Vancore »

A JEDNAK XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Jaszczu91
Posty: 1734
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 29. kolejka Serie A: Salernitana - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Ale się wkurwiłem na te święte przez tych partaczy ! Sprawili że Inter stał się pośmiewiskiem dla całej Italii! Sportowej złości wystarczyło na 15 minut. Jebana Salernitana nas gniotła i wiedziałem że tu musi się coś odjebać. Nie mają umiejętności żeby strzelić bramki to Candreva zepsuł wrzutke i strzelił gola. No śmiech przez łzy!

Lukaku zakopać w to wielkie dupsko i odesłać do Londynu!

Inzaghi chyba nie widzi co się dzieje na boisku zmiany robi tak jakby był niewidomy. Correa jest jedynym naszym napastnikiem na którego da się patrzeć i co? Schodzi pierwszy! Dramat!

Rewolucja jest niezbędna. Nie ma szans na ligę mistrzów. Z Benfica przewiduje 5 bramkowy wpierdol.

Przepraszam za wulgaryzmy ale inaczej nie mogłem.
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 29. kolejka Serie A: Salernitana - Inter

Post autor: miniu86 »

Żadne słowa nie oddadzą tego co ostatnio widzimy w Interze.
To wygląda tak, jakby na 1000 różnych scenariuszy Inter grał według tego z najgorszym zakończeniem.

Nie ma sensu nic dodawać.
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: 29. kolejka Serie A: Salernitana - Inter

Post autor: SETE »

SETE pisze: 7 kwie 2023, 11:17 Można powiedzieć jak nie teraz to kiedy.
No to chyba z Inzaghim nigdy. Chwilowy pokaz charakteru i fuks w Turynie w Coppa nie dał oczekiwanego kopa mentalnego
hbktezgra
Posty: 4
Rejestracja: 18 wrz 2022, 14:41

Re: 29. kolejka Serie A: Salernitana - Inter

Post autor: hbktezgra »

Myślę, że Simone Inzaghi w ataku dałby więcej, niż cała ta zgraja Lukaku, Dzeko, Lautaro i Correa.
Może da się zmienić mu rolę? Tylko zyskać można...
Brawo Candreva za piękny strzał. Dziwi mnie brak krytyki Onany, gdyby wielki Handa coś takiego odwalił to by tu stękanie było na pół roku.
Jaszczu91
Posty: 1734
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 29. kolejka Serie A: Salernitana - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Piłka leciała dłuuuugo. Mógł się lepiej ustawić do tej wrzutki. Ale większe pretensje mam do Dzeko który truchtał obok piłkarzy Salernitany i Dimarco który nie potrafił doskoczyć do Candrevy. O
A obaj weszli w drugiej połowie...
Mora
Posty: 2587
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 29. kolejka Serie A: Salernitana - Inter

Post autor: Mora »

hbktezgra pisze: 7 kwie 2023, 19:17Dziwi mnie brak krytyki Onany, gdyby wielki Handa coś takiego odwalił to by tu stękanie było na pół roku.
Za takiego babola Handanović zostałby tu ukrzyżowany, a tymczasem można odnieść wrażenie, że w bramce stał Simone Inzaghi :lol:
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Re: 29. kolejka Serie A: Salernitana - Inter

Post autor: andyvdm »

To nie trener broni, nie strzela ani nie podaje. Nie traci goli ani nie wygrywa meczow na boisku. Po co w ogole kluby placa im ciezkie pensje to nie rozumiem.
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 29. kolejka Serie A: Salernitana - Inter

Post autor: miniu86 »

Grając przeciwko Candrevie zawsze trzeba być czujnym gdy tylko ma piłkę przy nodze. Szkoda bo jak już nawet mogło być to 1-0 to nagle Onana doznał blackoutu, ale wiecie dlaczego jego się aż tak nie krytykuje? - bo po obrazie meczu każdy się spodziewał jakiegoś niedorzecznego gównogola na 1-1 i nasze oczekiwania po prostu się wypełniły. Wiem bo sam na to zareagowałem bez emocji.
Chuchu
Posty: 2209
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 29. kolejka Serie A: Salernitana - Inter

Post autor: Chuchu »

Jest 26.02.2023, nasi najbliżsi ligowi rywale to Bologna, Lecce, Spezia, Juventus, Fiorentina i Salernitana. Nagle na shoutboxie ktoś obstawia, że w tych 6 meczach zaliczymy 4 porażki, 1 remis i 1 zwycięstwo. Pewnie zostałby nazwany histerykiem i marudą. 4 punkty na 18 możliwych. No ale tak właśnie się stało.

Ciężko w ogóle ubrać w słowa naszą obecną sytuację. Naszą jedyną szansą na TOP4 obecnie jest trzymanie kciuków za potknięcia Lazio, Milanu, Romy i nawet Juventusu, który pomimo odebranych 15 punktów powoli się do nas zbliża.
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: 29. kolejka Serie A: Salernitana - Inter

Post autor: mio85 »

Moim zdaniem to wpadło idealnie - choć na pewno Candreva tak nie chciał - więc Onany bym nie linczowal. Linczować trzeba graczy w polu bo przy 3:0, a taki wynik powinien widnieć w 90. min. meczu ten gol byłby tylko ciekawostką.
IntNarcyz
Posty: 258
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 29. kolejka Serie A: Salernitana - Inter

Post autor: IntNarcyz »

Dokładnie ostatnio też pisałem że również Inzaghi też za nich do bramki nie trafi, ale to już jest naszą zmorą ileż punktów straconych ,jakiś koszmar, oby to się dobrze skończyło, póki co wszystkim Zdrowych Spokojnych Świąt, a później już LM z Benficą, Forza Inter Sempre 🖤💙🏆👍👍
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 29. kolejka Serie A: Salernitana - Inter

Post autor: miniu86 »

I jeszcze spadamy z Top 4 po golu Dybali. Ależ pizdy zbieramy w tym sezonie. Z każdej strony cios.

Najbardziej absurdalny scenariusz stał się faktem na 9 kolejek do końca sezonu. Pięknie.
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: 29. kolejka Serie A: Salernitana - Inter

Post autor: SETE »

miniu86 pisze: 8 kwie 2023, 20:44 Najbardziej absurdalny scenariusz stał się faktem na 9 kolejek do końca sezonu.
Z czołówki nasz terminarz chyba jest najtrudniejszy. 14 porażek w sezonie jest bardzo możliwe
ODPOWIEDZ