1. kolejka Serie A: Inter - Monza

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
Speaker
Posty: 868
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 1. kolejka Serie A: Inter - Monza

Post autor: Speaker »

Z meczu jestem zadowolony, podobała mi się zwłaszcza druga połowa, którą mogłem obejrzeć we względnym spokoju. 😋

Ale tak:
Thuram - bardzo fajnie, waleczny mobilny pracowity szczuplutki i dobrze prezentujący się w nowej koszulce. Zmiana zdecydowanie na plus, jeśli chodzi o nowego partnera dla LM10👍

Arnautović - kapitalny! Ciągle stwarzał zagrożenie pod bramką rywali i dobrze zaprezentował się jako zmiennik, dawno nie pamiętam by jakiś nasz napastnik miał takie fajne wejście z ławki.

Carlos Augusto - coś zupełnie innego niż Gosens. Młody ambitny i pewny siebie. Widać, że będą z niego ludzie i myślę że trener też już to zauważył skoro po kilku dniach w klubie dał mu tyle minut na początek, co mnie nawet trochę zaskoczyło. :P

Barella - pupilek Inzaghiego. Niestaranny (komentator dosadniej to określił :P ), sam chce strzelać , ale pierw powinien trafiać w bramkę. Oj Nikuś, Nikuś :oops:

Dimarco - piłkarz, który mnie ciągle pozytywnie zaskakuje. Najbardziej widoczny na boisku. Jeszcze nie w pełni formy, ale jakby jedna z jego prób się powiodła, to pewnie z miejsca byłby gol kolejki. Tak trzymaj gościu!

LM10 - kapitan pełną gebą. Nie powiem, mam małą satysfakcję, bo jak kiedyś była dyskusja na temat nowego kapitana Interu na forum, to bodajże tylko ja zgłosiłem jego kandydaturę :) ... i ktoś się mocno do mnie przyczepił wtedy. :P
Speaker
Posty: 868
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 1. kolejka Serie A: Inter - Monza

Post autor: Speaker »

nicolas80 pisze: 19 sie 2023, 23:10 Znakomity występ i pewne zwycięstwo. Widać progres w porównaniu z poprzednim sezonem. Dziś nie było słabego punktu w drużynie i wszyscy zawodnicy zasługują na uznanie.
Sommer strasznie mi zaimponował. Wiedziałem że to bardzo dobry bramkarz ale to co dziś grał to było wybitne.

Co do 1. się zgadzam. W porównaniu do początku poprzedniego sezonu drużyna wygląda zdecydowanie lepiej. Widać spory entuzjazm i nowi zawodnicy chyba dali pozytywnego kopa do dalszej pracy i cel jest dość jasno określony -drużyna będzie walczyć o mistrza.

Czym ci Sommer zaimponował? Dla mnie brak Onany był najbardziej widoczny z rzeczy na -. :P Nie mniej brawo za czyste konto.
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: 1. kolejka Serie A: Inter - Monza

Post autor: VVujek »

Cóż widać duża różnice, tym razem zmiany nie pogarszają, a potrafią poprawić grę. Całe szczęście, że z ławki nie wchodzi Gagliardini czy Bellanova.
nicolas80
Posty: 150
Rejestracja: 31 lip 2013, 19:49

Re: 1. kolejka Serie A: Inter - Monza

Post autor: nicolas80 »

Speaker pisze: 20 sie 2023, 11:20
nicolas80 pisze: 19 sie 2023, 23:10 Znakomity występ i pewne zwycięstwo. Widać progres w porównaniu z poprzednim sezonem. Dziś nie było słabego punktu w drużynie i wszyscy zawodnicy zasługują na uznanie.
Sommer strasznie mi zaimponował. Wiedziałem że to bardzo dobry bramkarz ale to co dziś grał to było wybitne.

Co do 1. się zgadzam. W porównaniu do początku poprzedniego sezonu drużyna wygląda zdecydowanie lepiej. Widać spory entuzjazm i nowi zawodnicy chyba dali pozytywnego kopa do dalszej pracy i cel jest dość jasno określony -drużyna będzie walczyć o mistrza.

Czym ci Sommer zaimponował? Dla mnie brak Onany był najbardziej widoczny z rzeczy na -. :P Nie mniej brawo za czyste konto.
Wszystkim. To był jego pierwszy mecz w lidze a wyglądał jakby tu już był kilka sezonów. Elegancja, nienaganna technika, spokój w rozegraniu, celność podać, zaufanie u kolegów z pola. Po prostu Roger Federer na boisku. Klasa światowa. Zobaczymy co będzie dalej ale zapowiada się bardzo pozytywnie.
Piekarz
Posty: 2017
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 1. kolejka Serie A: Inter - Monza

Post autor: Piekarz »

Bardzo przyjemny mecz jak na początek sezonu. Monza nawet nie pierdnęła, w zasadzie mieliśmy to pod kontrolą od pierwszej do ostatniej minuty, więc zupełnie inaczej niż w meczach z tym rywalem w zeszłym sezonie. Widać było jeszcze trochę wakacyjną atmosferę i zmęczenie treningami w precampionato, ale wygląda to całkiem obiecująco - zgrana drużyna z wieloma możliwościami i rozwiązaniami.

Na szczególne uznanie zasługują Dumfries i Lautaro, bardzo podobali mi się też Miki, Arnautović i Thuram.

Bissecka to ja nie traktuję jako pełnoprawnego członka kadry na razie, mam wobec niego takie same oczekiwania, jakie miałbym wobec każdego młokosa z duńskiej ligi - zerowe. Może się pozytywnie zaskoczę.
ODPOWIEDZ