2. kolejka fazy grupowej LM: Inter - Benfica

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
ODPOWIEDZ
Speaker
Posty: 868
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

2. kolejka fazy grupowej LM: Inter - Benfica

Post autor: Speaker »

Witam Interiści! :flaga:

Już jutro 03.10.23 r. na terenie wicemistrzów Europy gościć będzie Benfica z Lizbony, którą pokonaliśmy ostatnim razem w dwumeczu ćwiercfinałowym LM. I znów zapowiada się, że ich pokonamy. Forza Inter! :)
Endru
Posty: 272
Rejestracja: 4 lis 2007, 18:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: 2. kolejka fazy grupowej LM: Inter - Benfica

Post autor: Endru »

Strasznie gowniany wpis. Internista by ci sie przydal pierdolcu
Speaker
Posty: 868
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 2. kolejka fazy grupowej LM: Inter - Benfica

Post autor: Speaker »

@domin98 , mógłbyś mi poprawić wpis na "Interiści" , bo słownik mi przekrecił i nie zauważyłem. Z góry dzięki!
Piekarz
Posty: 2016
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 2. kolejka fazy grupowej LM: Inter - Benfica

Post autor: Piekarz »

No i co? Znowu pierdolnęliśmy te świnie z Lizbony.

W gruncie rzeczy świetny mecz - gdyby nie nieskuteczność, to padłby tu wynik podobny co z Fiorentiną, Milanem czy Salernitaną i byłoby to czwarte czterobramkowe zwycięstwo w tym sezonie (na początku października!). Pierwsza połowa była wyrównana, ale to wyrównanie kosztowało chyba Benfikę bardzo wiele, bo w drugiej odpaliliśmy niesamowity walec i przed blamażem Portugalczyków uratował tylko fakt, że Lautaro w Salerno zaprzedał duszę diabłu i dzisiaj ją spłacał.

Graczem meczu zdecydowanie Thuram, którego bramka była tylko dopełnieniem znakomitego występu. Asysta, jaką miałby do Lautaro minutę wcześniej byłaby fenomenalna.

Dumfries, którego przed sezonem nieśmiało widziałem na ławce kosztem Cuadrado, wyrasta na jednego z graczy sezonu. Oby tak dalej.

Pomoc mi się dzisiaj bardzo podobała, w całości, ale najbardziej chyba Mkhitaryan. Wchodził czasem jak w masełko.

Obrona również, zwłaszcza Pavard. Bastoni w pierwszej połowie elektryczny, mógł się skompromitować jak z Sociedad, ale w drugiej już czyścił i z przodu dużo dawał.

Zmiennicy mi się podobali, zwłaszcza Sanchez - wola walki na poziomie jakiegoś Gattuso albo Barelli z najlepszych meczów, co chłop zapierdzielał i gryzł trawę i rywali to aż miło patrzeć.

Jest komforcik, teraz bardzo dobrze byłoby pyknąć Zalcburg w obu meczach, żeby do Lizbony móc jechać na lekkiej wyjebce - ten mecz będzie pomiędzy Juventusem a Napoli.

Forza Inter wielki i święty, miłego tygodnia, do zobaczenia na Bologni
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: 2. kolejka fazy grupowej LM: Inter - Benfica

Post autor: Kujon »

Takiej nieskuteczności to ja chyba nigdy nie widziałem na oczy... przecież powinno być minimum 6:0

Rozegraliśmy świetny mecz mimo tylko jednej bramki, nasza gra wyglądała bardzo dobrze i z przodu i z tyłu.
Rewelacyjny HAKAN :hold: :hold: :hold: co ten człowiek biega, ile ma sprintów, powroty i czyste wślizgi, jestem pod wrażeniem. Szkoda, że nie wpadł gol główką Dumfriesa na początku z jego podania :hold:

Pavard kozak, widać, że klasowy piłkarz czyścił wszystko
Thuram oprócz bramki też świetnie, bardzo dużo daje w rozprowadzaniu piłek przy akcjach
Dimarco top forma, praktycznie każda jego wrzutka to zagrożenie
Lautaro i jego nieskuteczność za ten mecz to powinna być jakaś kompilacja za cały sezon :P
Chuchu
Posty: 2211
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 2. kolejka fazy grupowej LM: Inter - Benfica

Post autor: Chuchu »

Mega ważne zwycięstwo w kontekście układu w grupie. Przed nami dwumecz z teoretycznie najsłabszym z całej czwórki Salzburgiem, a Sociedad gra z Benfiką mającą nóż na gardle. Jak dobrze pójdzie to możemy mieć bardzo korzystną pozycję w grupie ale wiadomo - Austriaków też trzeba pokonać.

Co do meczu to tu powinien być pogrom, ale brakowało skuteczności Martineza, który jednak, trzeba przyznać miał sporo pecha, no i świetna postawa Trubina, może kiedyś ostatecznie do nas trafi, widać, że potencjał ogromny. Ale nie tylko Argentyńczyk nie trafiał, Dumfries też spokojnie mógł skończyć mecz z co najmniej dwoma golami. Pavard to świetny transfer, mam nadzieję, że już na stałe wskoczył do pierwszej jedenastki, bo idealnie pasuje do tej pozycji.
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: 2. kolejka fazy grupowej LM: Inter - Benfica

Post autor: SETE »

Bardzo ważne zwycięstwo i duży krok w kierunku wyjścia z grupy.
Nieskuteczność Lautaro spowodowała , ze ten mecz kosztował nas dużo energii a mogło być spokojniej. Lauti się wystrzelał w Salerno, zdarza się. Cel osiągnięty.
Fajne wejścia z ławki Sancheza i Aslaniego.
Odet
Posty: 1709
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 2. kolejka fazy grupowej LM: Inter - Benfica

Post autor: Odet »

Świetny mecz, fenomenalna 2 połowa. Ważne 3 punkty.
Trener, piłkarze, wszyscy zdali kolejny egzamin.
Pozdr.
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 2. kolejka fazy grupowej LM: Inter - Benfica

Post autor: miniu86 »

Gdy myślisz, że Inter jest zmęczony i mogą być ciężary w meczu LM, Ci wychodzą i wrzucają na karuzele swojego przeciwnika.
Brawo za 3 pkt i grę. W tej grupie może być ciasno na koniec.
PS. Lautaro w tym meczu mógł wbić się do samej czołówki strzelców Interu w LM.
Siorski
Posty: 23
Rejestracja: 25 sie 2006, 20:29

Re: 2. kolejka fazy grupowej LM: Inter - Benfica

Post autor: Siorski »

Macie gdzieś kompilacje okazji Lautaro z tego meczu?
Endru
Posty: 272
Rejestracja: 4 lis 2007, 18:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: 2. kolejka fazy grupowej LM: Inter - Benfica

Post autor: Endru »

Siorski pisze: 4 paź 2023, 11:56 Macie gdzieś kompilacje okazji Lautaro z tego meczu?
Nie ma. Ale moge Ci podeslac foto z nagrodą mvp od Uefa.
Tom_Hardy
Posty: 215
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 2. kolejka fazy grupowej LM: Inter - Benfica

Post autor: Tom_Hardy »

Odet pisze: 4 paź 2023, 09:03 Świetny mecz, fenomenalna 2 połowa. Ważne 3 punkty.
Trener, piłkarze, wszyscy zdali kolejny egzamin.
Pozdr.
Potwierdzam. Gnietliśmy ich okrutnie.
ODPOWIEDZ