3. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Salzburg

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
ODPOWIEDZ
Endru
Posty: 272
Rejestracja: 4 lis 2007, 18:42
Lokalizacja: Wrocław

3. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Salzburg

Post autor: Endru »

Witam mecz w którym 3 punkty są naszym obowiązkiem mam nadzieję, że wyjdziemy takim oto składem:
Sommer
Pavard-De Vrij- Acerbi
Dumfries- Frattesi-Hakan-Mikitarjan-Carlos Augusto
Alexis Sanchez-Thuram

Mój typ to zwycięstwo Interu 2-0 bramki Thuram i Mikitarjan.
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 3. kolejka fazy grupowej LM: Inter Mediolan vs RB Salzburg

Post autor: Orzeu »

3 punkty to obowiązek, porotowałbym trochę, ale nie można też przesadzać jeśli chcemy to wygrać.

Mój skład:
Sommer - Pavard, De Vrij, Acerbi - Dumfries, Frattesi, Hakan, Miki, Carlos - Lautaro, Thuram

wygramy i strzelimy więcej niż 2 bramki
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: 3. kolejka fazy grupowej LM: Inter Mediolan vs RB Salzburg

Post autor: SETE »

Tez jestem zdania , ze rotacja ale nie przesadna powinna się odbyć.
Wydaje mi się , ze ewentualne 3 pkt jutro dają nam pewne wyjście z grupy. To byłby duży komfort na dalsze granie.

Moj skład

Sommer
Pavard / Vrij / Acerbi
Dumfries - Fratesi - Hakan - Miki - Augusto
Lautaro - Thuram
Endru
Posty: 272
Rejestracja: 4 lis 2007, 18:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: 3. kolejka fazy grupowej LM: Inter Mediolan vs RB Salzburg

Post autor: Endru »

Wszyscy dostrzegamy, że Barella i Bastoni są w katastrofalnej formie natomiast Di Marco w słabej. Niech ich Inzaghi posadzi.
Jaszczu91
Posty: 1736
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 3. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Salzburg

Post autor: Jaszczu91 »

Mecz w ktorym jak najbardziej Inter musi sięgnąć po trzy punkty tak by w rundę rewanżową wejść w miarę spokojnie. Salzburg nie jest jakimś bardzo wymagającym rywalem więc Inzaghi może dać odpocząć kilku zawodnikom. Dimarco, Barella na ławkę. Przy korzystnym wyniku szybkie zejścia Lautaro, Hakana i Thurama i więcej minut dla Sancheza, Asllaniego i Klaassena.
Speaker
Posty: 868
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 3. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Salzburg

Post autor: Speaker »

Powiem tak; dobrze, że do tego meczu przystępujemy jako lider włoskiej Serie A, mając na koncie 22 pkty, a milan 21. Ma to ogromne znaczenie psychologiczne ze względu na to, że przed nami seria trudnych spotkań, a scudetto jest naszym głównym celem. Dziś potrzebne jest spokojne zwycięstwo (najlepiej Sanchezem) i ugruntowanie swojej dobrej pozycji w grupie LM, a następnie przekierowanie całej mocy na dwa kolejne ligowe spotkania, niezwykle ważne. Forza Inter!
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 3. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Salzburg

Post autor: miniu86 »

Alexis mógłby zrobić jakiś step up bo mamy prawie listopad i jeszcze nic pozytywnego od niego nie dostaliśmy.
Chuchu
Posty: 2211
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 3. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Salzburg

Post autor: Chuchu »

Tak sobie to wyglądało, ale 3 punkty zdobyte. Wygrana w Austrii daje nam awans, potem bitwa z Sociedad o pierwsze miejsce. Hiszpanie wygrali w Lizbonie, szkoda bo liczyłem, że jednak padnie tam remis.
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 3. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Salzburg

Post autor: Orzeu »

miniu86 pisze: 24 paź 2023, 12:12 Alexis mógłby zrobić jakiś step up bo mamy prawie listopad i jeszcze nic pozytywnego od niego nie dostaliśmy.
mówisz masz
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 3. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Salzburg

Post autor: miniu86 »

W fazie grupowej ważne są zwycięstwa, nieważne czy po ładnej czy takiej sobie grze. Teraz przywieźć jakieś punkty z Austrii i będzie super.

Lautaro ma trochę pecha, z Benficą miał okazje na przynajmniej 4 gole, a wczoraj jednego mu anulowali.
Jaszczu91
Posty: 1736
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 3. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Salzburg

Post autor: Jaszczu91 »

Lautaro nie ma pecha tylko nie ma siły. Widać po nim, że jest po prostu przemęczony. Gra prawie wszystko i jeszcze lata na kadrę. Inzaghi musi dać mu odpocząć choćby w jednym meczu bo znów nam się zatnie. Dobrze, że teraz do Romy mamy 4 dni odpoczynku a później nie ma kolejki w tygodniu...
ODPOWIEDZ