20. kolejka Serie A: Monza - Inter

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
ODPOWIEDZ
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

20. kolejka Serie A: Monza - Inter

Post autor: Orzeu »

Już dzisiaj o 20:45 podejmiemy Monzę w meczu wyjazdowym.

Jak oczekiwania? Moim zdaniem będzie ciężko
Speaker
Posty: 868
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 20. kolejka Serie A: Monza - Inter

Post autor: Speaker »

Załatwić to szybko i w miarę przyjemnie.
Lauti lubi strzelać Monzy. Mój typ 1-3

Ciekaw jestem występu tego wariata Buchanana :) może dostanie parę minut.
Forza Inter!
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 20. kolejka Serie A: Monza - Inter

Post autor: miniu86 »

Bardzo ciężki mecz przed Interem i możliwa strata punktów. Niby grają z rezerwowym bramkarzem, ale ten za pewne zaserwuje jakiś masterclass dzisiaj.

Wygrana na tym terenie byłaby czymś nieocenionym, potrzebujemy tego żeby dobrze zacząć rundę rewanżów, ale to będzie bardzo ciężkie zadanie. Pełna koncentracja i uwaga na sędziów, którzy zostali mocno zjechani po ostatniej naszej kolejce.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: 20. kolejka Serie A: Monza - Inter

Post autor: Dzonyy »

Bałem się dziś straty punktów, a poszło gładziutko. Bardzo cieszy, że Thuram się w końcu przełamał.
Chuchu
Posty: 2211
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 20. kolejka Serie A: Monza - Inter

Post autor: Chuchu »

Miały być męczarnie, a poszło lekko, łatwo i przyjemnie. Oby to był zwiastun powrotu na ścieżkę zdecydowanych zwycięstw w dobrym stylu.
Speaker
Posty: 868
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 20. kolejka Serie A: Monza - Inter

Post autor: Speaker »

Widać, że zespół dobrze wygląda fizycznie, co cieszy. Teraz wyjazd po Superpuchar (niekoniecznie nam to potrzebne no ale), zespół jest w formie pucharowej tzn powinien przywieźć puchar do domu. :)

ps. Bardzo podoba mi się taka skuteczność Lautaro Martineza. Muszę przyznać, że nie wiem do kogo należy rekord strzelecki w sezonie Serie A, ale 18 goli w 20. kolejkach, to wynik godny uwagi.
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: 20. kolejka Serie A: Monza - Inter

Post autor: SETE »

Speaker pisze: 14 sty 2024, 12:48Muszę przyznać, że nie wiem do kogo należy rekord strzelecki w sezonie Serie A, ale 18 goli w 20. kolejkach, to wynik godny uwagi.
36 bramek. Higuain oraz Ciro Immobile
bonjovi100
Posty: 60
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 20. kolejka Serie A: Monza - Inter

Post autor: bonjovi100 »

Rozumiem że można się czepiać iż Frattesi nie gra więcej kosztem Barelli.. ale oburzenia i chęci sadzania na ławce naszego najlepszego pomocnika (Miki) nie jestem w stanie ogarnąć.

Mecz z Monzą asysta + 2 asysty drugiego stopnia. Zmęczony zrobił też więcej niż świeży Frattesi.

Miki jest nie do ruszenia
Jaszczu91
Posty: 1736
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 20. kolejka Serie A: Monza - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Prawdę powiedziawszy to spodziewałem się takiego Interu już w meczu z Hellasem, ale tam najwyraźniej siadła motywacja. Wczoraj było widać i wypoczęty i zmotywowany Inter. W takiej konfiguracji nikt w tej lidze nie jest w stanie nam się przeciwstawić.
Monza dostała lanie a na twiterze kibice podrzędnego juve i tak wyciągają obrazki ze spalonym :lol:
Fajnie, że Thuram z Lautaro strzelają i grają do końca. Są w dobrej formie i ten superpuchar przychodzi w dobrym momencie. Patrząc na drużyny, które w nim zagrają i ich formę, to Inter jest murowanym faworytem.
Tini
Posty: 34
Rejestracja: 19 lis 2023, 17:36
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Re: 20. kolejka Serie A: Monza - Inter

Post autor: Tini »

To było piękne widowisko...Podobno gol jest jak orgazm i tak jak orgazm coraz trudniej o niego na świecie....Inter udowadnia że jest Wielki.
;)
ODPOWIEDZ