22. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
ODPOWIEDZ
Speaker
Posty: 868
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

22. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: Speaker »

Witam :)

22. kolejka Serie A trwa i układa się jak na razie bardzo fajnie. Dziś po przerwie My wracamy do rywalizacji i mam nadzieję, że to będzie pojedynek w stylu "Lider powrócił by posprzątać i poukładać sytuację w tabeli".

Dziś wystąpimy w innym składzie podczas absencji naszego Nikusia i Hakanka ale wbrew pozorom podchodzę do tego faktu z pozytywnym podekscytowaniem i ciekawością. Jeśli Asllani i Frattesi czekali na swoją szansę by pokazać i udowodnić swoją prawilną przynależność do siły tego zespołu, to dziś muszą to pokazać na boisku i poprowadzić Inter do zwycięstwa. Forza Inter!

ps. Obejrzałem sobie wczoraj mecz naszych sąsiadów i spoko by było powalczyć o tego Zirkzee. Facet swoją posturą przypomina bardziej obrotowych handballistòw, ale widać że zna się na robocie i jest to taka typowa "9". Zapraszamy.
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: 22. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: SETE »

22 kolejka nie wydawala sie ( przynajmniej mi ) byc kluczowa ale po wczorajszym wyniku Juve moze taka byc. Przy zwyciestwie na Artemio wracamy na fotel lidera majac jeden mecz mniej do rozegrania oraz najwiekszego oponenta do tytulu za tydzien u siebie. Nie bedzie latwo ale mam nadzieje, ze pokazemy dzisiaj mistrzowski mental.
Mora
Posty: 2591
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 22. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: Mora »

Barella ostatnio więcej machał łapami, niż dobrze kopał piłkę, ale...braku Hakana mocno się obawiam. Ciężko będzie zastąpić Turka i w środku pola może być wyrwa. Oby chłopaki dali radę i wyszarpali cenne 3 punkty, bo tak słabi Krętacze na czele tabeli to wstyd dla całego calcio.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Jaszczu91
Posty: 1736
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 22. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Bardzo jestem ciekawy jak zaprezentuje się w tym meczu Asllani. Po raz kolejny dostaje szansę gry w pierwszym składzie w bardzo ciężkim meczu wyjazdowym. Inzaghi za często nie daje mu pograć i Asllani wchodzi do gry w pierwszym składzie tylko kiedy niedostępny jest Hakan. Oby dzisiaj udźwignął presję.

Przed tą kolejka wszyscy typowali że Inter na niej straci. Nie oczekiwanie pojawiła się szansa żeby to właśnie Inter był wygranym tej kolejki. Trzeba liczyć na duet naszych napastnikow. Lautaro i Thuram będą w optymalnej dyspozycji to będą 3 punkty.
bonjovi100
Posty: 60
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 22. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: bonjovi100 »

Brawo! Obawiałem się tego meczu i takiego się spodziewałem. Brakło nam wykończenia jednej z kilku dogodnych akcji (np Thuram sam na sam) aby był spokój. Asllani zagrał jak na siebie spoko, ale Frattesi wychodzący w podstawie to dramat. Chłop potrzebuje chyba psychologa. Bo 90% meczy zagranych od podstawy to piach. Wracamy na szczyt!
Speaker
Posty: 868
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 22. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: Speaker »

Jestem ogromnie szczęśliwy po tym meczu, arcyważne 3 pkty!
Zwycięstwo w pełni wypracowane.
Rzecz jasna rzut karny mógł nam odebrać zwycięstwo ale poza tym praktycznie nie popełniliśmy żadnego większego błędu w obronie. Kiedyś taki mecz byłby na pewno zremisowany A kto wie czy nie przegrany. Jest ogromna różnica pomiędzy tym sezonem, a tzw typowym Interem.
Fatalny Dawid Frattesi , tyle strat dość groźnych nie przystoi zawodnikowi z środka pola, Inzaghi kompletnie się broni tym, że daje mu mało pograć. Reszta okej i brawo! :)
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: 22. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: SETE »

Bardzo ważne 3 pkt. Do najważniejszego meczu w sezonie przystępujemy mentalnie zbudowani a kluczowi gracze środka pola wrócą wypoczęci.
Po tym meczu jestem zbudowany postawa Aslaniego , chłopak nie pękł na robocie w bardzo trudnej grze , zaliczył asystę, nie miał strat, które bym zapamiętał za to sporo odbiorow i dużo walki.
Rozczarował Fratesi. Wyglada na to ze rola rezerwowego to na ten moment jego majestat.
Wyróżniłbym także Vrija oraz Lautaro. Poziom trzymał Miki chociaż ze dwie kontry powinien zamknąć asysta
Brawo trener , brawo drużyna.
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: 22. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: Kujon »

Brawa dla drużyny!

Na plus:
Miki - gość jest wszędzie
Asllani - może nie był to rewelacyjny występ, ale dał radę na tle wymagającego przeciwnika na wyjeździe
Pavard - świetny w defensywie, tu zablokuje tu wybije tu coś da do przodu, Pan Piłkarz

Minus:
Frattesi - kolejny występ w pierwszym składzie i kolejny zawód, takim graniem to on Mikiego nie wygryzie z pierwszego składu. Z ławki zawsze coś pokaże, da impuls, strzeli a od początku lipa
Darmian - każdy widzi, że gość powinien grać w trójce z tyłu
Arnautović/Sanchez - jak są razem na boisku to tak jakby był jeden piłkarz na boisku, patrzeć się na to nie da

Po tym meczu do grona najbardziej wkur.... piłkarzy serieA obok Teło Hernandeza, Kładrado i kadry Juve dołącza u mnie Parisi, co się gość naprzewracał i namachał łapami to głowa mała
Odet
Posty: 1709
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 22. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: Odet »

Czy ciężary?? chyba nie, a przynajmniej nie przez wybitną grę Violi...
Raczej przez to, że nie wykorzystaliśmy wielu okazji na dobicie rywala wcześniej.
Ważne 3 pkty.
Pozdr.

ps. Zerknijcie sobie, jak przed meczem nasze shotboxowe ananasy typowały występ Asllaniego... a jaki (dobry) ten występ był.
Tini
Posty: 34
Rejestracja: 19 lis 2023, 17:36
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Re: 22. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: Tini »

Mamy 3 punkty. Ukłony dla Henia był praktycznie wszędzie . Dobrze ,że mamy Sommera i dobrą obronę bo gdyby był Onana i obrona taka jaka jest w MU to kwiczylibysmy. Ciekawi mnie kiedy wejdzie i swoje 5 minut zagra nowy nabytek oby nie było jak z Lazaro. Pozdro dla Wszystkich sympatyków Interu.
;)
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Re: 22. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: Kubus »

Mieliśmy dużo okazji ale mogło się to skończyć różnie gdyby karnego nie obronił Sommer. Gdybyśmy się otworzyli moglibyśmy to nawet przegrać. Dobrze, że możemy przystąpić do meczu z juve z komfortem psychicznym. Jak uda się ich obić to będzie duży krok w kierunku naszego celu.
ODPOWIEDZ