25. kolejka Serie A: Inter - Salernitana

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
ODPOWIEDZ
Speaker
Posty: 868
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

25. kolejka Serie A: Inter - Salernitana

Post autor: Speaker »

Patrze na lutowy kalendarz właśnie i widzę, że absolutnie nie możemy spuszczać nogi z gazu, bo konkurencja nie śpi.

Już w piątek gramy u siebie z Salernitaną , która pod wodzą nowej miotły może chcieć coś tutaj na boisku lidera się pokazać, ale no się nie pokaże. A już we wtorek hit LM, dlatego skład bym proponował taki:

Sommerek - Bisecku,de Vryj (C),Basto -Darrmian,Klassen,Asllaniii,Heniu,Augusto- Sanchezz (Lautaro strzelajacy kolejnego hat-tricka),Arnautović
Jaszczu91
Posty: 1736
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 25. kolejka Serie A: Inter - Salernitana

Post autor: Jaszczu91 »

Rotacje w tym meczu są wskazane ale ja bym to widział trochę inaczej. Przede wszystkim powinni odpocząć Ci piłkarze, którzy ostatnimi czasy grali dużo. Pavard, Acerbi, Miki, Lautaro czy Barella.

Dlatego widział bym taki skład: Sommer- Bisseck, De Vrij, Bastoni- Dumfries,Klaassen, Hakan, Frattesi, Dimarco -Thuram, Alexis.
Domino
Posty: 19
Rejestracja: 21 sie 2007, 12:02
Lokalizacja: Radom/Wrocław

Re: 25. kolejka Serie A: Inter - Salernitana

Post autor: Domino »

Frattesi i ACERBI kontucjonowani, nie zagrają ani z Salernitaną ani z Atletico we wtorek.
Sommer - Bisseck, De Vrij, Bastoni - Dumfries, Bare, Asllani, Klassen, Augustu - Sanchez, Arna.
Darmian jest ostatnio strasznie zajeżdżany, właściwie od kontuzji Dumfriesa (grudzień?).
interbear
Posty: 4
Rejestracja: 11 lut 2012, 11:14

Re: 25. kolejka Serie A: Inter - Salernitana

Post autor: interbear »

Witam Panowie ,
Mam takie pytanko.
Wybieram się właśnie na ten meczyk ale mam lekkie obawy bo zrobiłem literówkę przy moim imieniu na bilecie , miał ktoś może kiedyś podobną sytuację?? Może być problem przy bramkach , czy tylko skanują QR kod i zbytnio nie przyglądają się.
Z góry dzięki za info. Forza Inter :inter: :flaga:
Jaszczu91
Posty: 1736
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 25. kolejka Serie A: Inter - Salernitana

Post autor: Jaszczu91 »

Nie ma problemu. Ja też miałem kiedyś dwa ee zamiast ę w nazwisku na bilecie a na karcie kibica mam normalnie i nie było żadnego problemu z wejściem na stadion.
Chuchu
Posty: 2211
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 25. kolejka Serie A: Inter - Salernitana

Post autor: Chuchu »

To wyglądało bardziej jak gierka treningowa niż poważny mecz o punkty w lidze. Nic kompletnie nie potrafiła zrobić Salernitana, Sommer to mógł sobie stolik i krzesełko rozstawić i kawkę popijać, a i tak gola by nie wpuścił. Patrząc na ten mecz nie dziwię się, że Salerno jest na ostatnim miejscu.
Piekarz
Posty: 2015
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 25. kolejka Serie A: Inter - Salernitana

Post autor: Piekarz »

Wszyscy odnotowali, że Salernitana została rozwalcowana, ale warto jeszcze podkreślić, że została rozwalcowana przez Inter grający na... 30-50-procentowych obrotach? To wyglądało jak napisał Chuchu jak gierka treningowa i to BYŁA gierka treningowa. Inzaghi nie wystawił takiego składu dlatego, że bał się o stratę punktów - on rozgrzewał pierwszy skład przed Atletico.
Speaker
Posty: 868
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 25. kolejka Serie A: Inter - Salernitana

Post autor: Speaker »

No ja jeszcze zachowuję pewien dystans tzn fajnie się ogląda to jak lejemy całą ligę niemalże na stojąco ale chcę zobaczyć ten zespół na tle Atletico Madryt. Atletico, które wcale nie jest na dzień dzisiejszy jakimś wybitnym zespołem ale wiem że Cholo przygotuje ich na pewno solidnie i to będzie dla nas prawdziwy sprawdzian.

Tajon Buchanan fajna dynamikę pokazał, to coś czego brakuje u nas tzn zawodnika potrafiącego poszarpać jak Coman czy Gnabry , ale właśnie...czy to jest piłkarsko odpowiedni poziom? Czy raczej nie musimy znów porwać się na jakiś deal np z BayernM żeby mieć zawodnika na wyżej określonym poziomie. Ale na razie debiut na plus i czekam na pełnowymiarowy występ i jeśli to ma być wagadlowy to ciekaw jestem jak ogarnia w obronie, bo wczoraj absolutnie nie było okazji się temu przyjrzeć.

10 pkt przewagi nad Juventusem. Chłopaki to trzeba dowieźć do końca już! :szal:
Jaszczu91
Posty: 1736
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 25. kolejka Serie A: Inter - Salernitana

Post autor: Jaszczu91 »

Wszyscy sugerowali zmiany a Inzaghi zagrał niemalże podstawowym składem i wyszło na jego. Znowu wygrał. Chłopaki zrobili sobie solidny trening przed Atletico a po przerwie zaliczyli zjazd do bazy i odpoczęli w końcówce. Doczekaliśmy się występu Buchanana i trzeba przyznać, że wyglądał dobrze. Byłem zdziwiony, że wystąpił po lewej stronie, ale i tak dał radę. Będzie fajnym uzupełnieniem Dumfriesa.

Teraz czas na weryfikacje w lidze mistrzów. W obecnej formie, uważam, że Inter jest faworytem. Zwycięstwo na własnym boisku jest więc obowiązkiem. Wszyscy zawodnicy są dostępni. Nie widać przemęczenia. Atletico gra dopiero dzisiaj, więc Inter ma dzień więcej odpoczynku i nie musi odbywać podróży. Wszytko wskazuje na zwycięstwo.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: 25. kolejka Serie A: Inter - Salernitana

Post autor: Dzonyy »

Piękny występ. Kompletna dominacja od samego początku bez zbytniego przemęczania się. Kluczowi zawodnicy zostali wcześnie zdjęci z boiska. Idealne spotkanie przed LM. Obyśmy po meczu z Atletico byli w podobnych nastrojach.
ODPOWIEDZ