1. kolejka Serie A: Torino - Inter

groch
Posty: 374
Rejestracja: 14 sie 2006, 10:56
Lokalizacja: Kruszwica

Re: 1. kolejka Serie A: Torino - Inter

Post autor: groch »

No i zaczęło się. Nowe kosxulki, nowi piłkarze, nowe nadzieje, a gra..... jakoś taka sama. Przez cały mecz stworzyliśmy pół groźnej sytuacji. To śmiech na sali!!! Grając samym Icardim w ataku tomy nic niemzrobimy. Potrzeba 2 napastników kiedy to ten beton zrozumie? Szkoda mi tylko Handanovica. Od 2 sezonow pokazuje ze jest jednym z najlepszych a musi znosić taka gre w ataku. Jestem załamany, tym co zobaczyłem. Spodziewałem się wejścia w sexon z przytupem a tu znów to samo.
Jeśli Thohir chce nas ratować Misterem X Borinim to ja dziekuje bardzo. Brak nam lidera który pociągnie grę. Tak jak Etoo w jego ostatnim sezonie. Tak jak Palacio ostatnio. Ale etoo juz nie ma, Palacio sie starzeje, a Hernanes to cień piłkarza z Lazio.

DNO
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 1. kolejka Serie A: Torino - Inter

Post autor: Piekarz »

Odet pisze:
Piter9702 pisze:
Żenadan
10/10
dobre :)

pożyczę ten tekst, oki?
Śmiało, jest tak stary, że prawa autorskie już pewnie wygasły.
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Re: 1. kolejka Serie A: Torino - Inter

Post autor: MiRas. »

Nowy sezon, nowi zawodnicy, potrzeba czasu... blablabla takie pierdolamento jakoś do mnie nie przemawia, widziałem ten sam Inter, który męczył tą piłkę w tamtym sezonie. Bez pomysłu, gra przypadku. I poproszę na prawą flankę byle kogo, może być nawet hydraulik, byle nie ta brazylijska oferma.
Borowa
Posty: 257
Rejestracja: 14 mar 2009, 00:19
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: 1. kolejka Serie A: Torino - Inter

Post autor: Borowa »

Mecz z Torino można podsumować bardzo krótko... Jakie mercato, taka gra. Nie liczę na nic wielkiego w tym sezonie, podobnie jak w kilku poprzednich. Betonujemy się w przeciętniactwie.
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: 1. kolejka Serie A: Torino - Inter

Post autor: Raffal »

Wszyscy wiedza, wszyscy widzą ....Wszyscy poza Mazzarim...

NIGDY WIECEJ WŁOSKIEGO TRENERA !!
gulaszowaamino

Re: 1. kolejka Serie A: Torino - Inter

Post autor: gulaszowaamino »

Raffal pisze:Wszyscy wiedza, wszyscy widzą ....Wszyscy poza Mazzarim...

NIGDY WIECEJ WŁOSKIEGO TRENERA !!
Już czas aby jakiś trenerski talent z FCInter.pl dostał swoją szansę. Był już Gasperini, wuefista, to czemu nie? 8-)
Dynia
Posty: 80
Rejestracja: 12 wrz 2006, 18:57
Kontakt:

Re: 1. kolejka Serie A: Torino - Inter

Post autor: Dynia »

chuchu jesteś niezłym koksem , że opisałeś każdego gościa jak grał. Ja z meczu wiem tyle, że bramkarz obronił karnego i nie mieliśmy żadnej dobrej okazji na gola. 10 manekinów beznamiętnie chodziło po boisku , nic więcej.
TO czy bedziemy grali 3511 , 361 czy 3421 to nic nie zmieni bo to cały czas to samo gówno. Przy takiej ilości ludzi w pomocy powinniśmy dominować w środku pola, tymczasem nasze posiadanie piłki wynika bardziej z taktyki przeciwnika niż naszej walki. Takie jałowe podania w piłce ręcznej kończą sie odgwizdaniem gry pasywnej. Bieda , bieda i jeszcze raz bieda. Wiem , że to pierwszy mecz sezonu ale nie pierwszy trenera, na koniec przewiduje 6 lokate jak nic...
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 1. kolejka Serie A: Torino - Inter

Post autor: Odet »

Dynia pisze:chuchu jesteś niezłym koksem , że opisałeś każdego gościa jak grał. Ja z meczu wiem tyle, że bramkarz obronił karnego i nie mieliśmy żadnej dobrej okazji na gola. 10 manekinów beznamiętnie chodziło po boisku , nic więcej.
TO czy bedziemy grali 3511 , 361 czy 3421 to nic nie zmieni bo to cały czas to samo gówno. Przy takiej ilości ludzi w pomocy powinniśmy dominować w środku pola, tymczasem nasze posiadanie piłki wynika bardziej z taktyki przeciwnika niż naszej walki. Takie jałowe podania w piłce ręcznej kończą sie odgwizdaniem gry pasywnej. Bieda , bieda i jeszcze raz bieda. Wiem , że to pierwszy mecz sezonu ale nie pierwszy trenera, na koniec przewiduje 6 lokate jak nic...

w sumie to okazje były:
Icardi: 2 (główka i najlepsza jak nie przyjął podania Hernanesa)
Osvaldo 2 (pierwsza główka i potem jak Padelli obronił)
Medel (kontynuacja akcji Osvaldo)
Hernanes (strzał wybroniony)

gdyby coś wpadło, ale zawsze to gdyby, gdyby, gdyby

graliśmy kupę, byliśmy nieprzekonywujący, przewidywali, słabi. Te okazji to raczej przypadek, niż wypracowanie.

Pozdr.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 1. kolejka Serie A: Torino - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Chciałem napisać coś wczoraj po meczu ale dobrze że się powstrzymalem bo przez tydzień bym się nie odzywał przez bana...
Ciężko się to oglądało. Brak zaangażowania to słowo klucz. Chyba nigdy się nie doczekamy żeby Inter Mazzarriego od pierwszej minuty rzucił się na rywala i go po prostu zmiotł z boiska.
A mercato w naszym wykonaniu a szczególnie końcówka powoduje że nie mam już nawet nadzieji na awans do ligi mistrzów. Chude lata nas czekają panowie. :(
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 1. kolejka Serie A: Torino - Inter

Post autor: Piter »

Jaszczu91 pisze:Chciałem napisać coś wczoraj po meczu ale dobrze że się powstrzymalem bo przez tydzień bym się nie odzywał przez bana...
Ciężko się to oglądało. Brak zaangażowania to słowo klucz. Chyba nigdy się nie doczekamy żeby Inter Mazzarriego od pierwszej minuty rzucił się na rywala i go po prostu zmiotł z boiska.
A mercato w naszym wykonaniu a szczególnie końcówka powoduje że nie mam już nawet nadzieji na awans do ligi mistrzów. Chude lata nas czekają panowie. :(

Jaszczu nadzieja umiera ostatnia, a to dopiero 1-wsza kolejka :D Nie bój się, WM nad nami czuwa.
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: 1. kolejka Serie A: Torino - Inter

Post autor: Seba »

Jaszczu91 pisze:Chyba nigdy się nie doczekamy żeby Inter Mazzarriego od pierwszej minuty rzucił się na rywala i go po prostu zmiotł z boiska.
Co chwilę gramy przeciwko "bardzo trudnemu rywalowi", więc zrozumiała jest zachowawcza postawa Interu ;)
Obrazek
Sinolog
Posty: 211
Rejestracja: 3 paź 2012, 19:00

Re: 1. kolejka Serie A: Torino - Inter

Post autor: Sinolog »

Seba. pisze:
Jaszczu91 pisze:Chyba nigdy się nie doczekamy żeby Inter Mazzarriego od pierwszej minuty rzucił się na rywala i go po prostu zmiotł z boiska.
Co chwilę gramy przeciwko "bardzo trudnemu rywalowi", więc zrozumiała jest zachowawcza postawa Interu ;)
Nasz trener był bardzo zachowawczy i podchodził z wielkim dystansem do meczu z półamatorskim Stjarnan, to czego się spodziewacie teraz? :P
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 1. kolejka Serie A: Torino - Inter

Post autor: Piekarz »

klinsi pisze:Panie Ausilio zadanie na jutro 1.Lavezzi 2.Rolando 3.Bonaventura ma Pan czas do 23:00 i gówno mnie to interesuje jak Pan to zrobi ;)
Panie klinsi, melduję wykonanie zadania. Co prawda dwa pierwsze cele nie do końca udało się zrealizować (ale było bardzo blisko), ale już Bonaventura cały i zdrowy dostarczony do Mediolanu!
ODPOWIEDZ